piątek, 31 lipiec 2020 08:19

Kasa online i terminal płatniczy w gastronomii

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

W czasach, gdy płatności bezgotówkowe stały się standardem, terminal płatniczy to urządzenie niezbędne w lokalu gastronomicznym. A gdyby tak połączyć kasę fiskalną, drukarkę fiskalną i terminal w jednym urządzeniu? Poznaj POSPAY Online – innowacyjne rozwiązanie idealnie trafiające w potrzeby gastronomii!

Świadczenie usług związanych z wyżywieniem w stacjonarnych placówkach gastronomicznych wymaga posiadania kasy fiskalnej. Za pomocą tego urządzenia podatnik rejestruje każdą sprzedaż dokonaną na rzecz osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej lub rolnika ryczałtowego. Od 1 stycznia 2021 r. punkty gastronomiczne muszą posiadać kasy online.

 

Terminal płatniczy w gastronomii

Kasa online to teoretycznie jedyne urządzenie bezwzględnie wymagane w punkcie gastronomicznym. Jednak zdecydowana większość przedsiębiorców świadczących takie usługi dobrze wie, jak ważne jest też posiadanie terminala płatniczego. Możliwość dokonania płatności bezgotówkowej dla wielu klientów stanowi wręcz warunek skorzystania z usług danego lokalu. Terminal płatniczy w gastronomii to sprzęt obowiązkowy dla każdego nowoczesnego lokalu. Wprowadzenie go w działalności wprost przekłada się na zyski firmy.

Obecnie korzystanie z płatności bezgotówkowych jest dla przedsiębiorców znacznie bardziej korzystne niż jeszcze kilka lat temu. Prowizje operatorów są niskie, a koszt wynajmu urządzenia – minimalny. Ponadto, podatnicy wprowadzający w działalności swój pierwszy terminal mogą skorzystać z dofinansowania w ramach programu Polska Bezgotówkowa. Okazuje się, iż przez rok można mieć ten sprzęt w firmie praktycznie za darmo!

 

Kasa online i terminal płatniczy w gastronomii

Właściciele małych punktów gastronomicznych mogą niechętnie podchodzić do wprowadzenia terminala, ze względu na ograniczoną przestrzeń na stanowisku kasjerskim. Kasa online w gastronomii to urządzenie, które muszą mieć. A gdyby tak połączyć funkcjonalność kasy online i terminala płatniczego? To rozwiązanie, na które przedsiębiorcy czekali od lat. Obsługiwany za pomocą jednego panelu dotykowego, fiskalny terminal płatniczy oszczędza nie tylko miejsce na ladzie w lokalu, ale też koszty firmy.

Jednym z najbardziej popularnych urządzeń tego typu jest POSPAY Online – połączenie kasy online, drukarki online oraz nowoczesnego terminala płatniczego. Nie wymaga podpisywania żadnych dodatkowych umów z dostawcą internetu – całą obsługę zapewnia producent urządzenia, firma Posnet.

 

 pospay fiskalny terminal platniczy 05W zależności od potrzeb firmy, POSPAY Online może pracować samodzielnie w trybie kasowym, a może działać jako drukarka fiskalna za pośrednictwem oprogramowania dla gastronomii. To znakomite rozwiązanie m.in. dla początkujących firm, które zaczynają z samodzielną kasą, jednak nie wykluczają rozbudowany stanowiska kasjerskiego o system gastronomiczny. POSPAY Online to urządzenie wyjątkowo proste w obsłudze, szybkie i niezawodne. Wydrukuje nie tylko paragon fiskalny czy raport, ale też wiele różnych dokumentów niefiskalnych.

 

Doświadczeni doradcy klienta – serwisanci salonu sprzedaży kas online w Warszawie – specjalizują się w dostarczaniu kompleksowych usług dla lokali gastronomicznych. W naszej ofercie znajdziesz też POSPAY – kasę online i terminal płatniczy w jednym!

 

Więcej o POSPAY Online czytaj TUTAJ

Czytany 92 razy

Artykuły powiązane

 • Kasa online dla lekarza – jaka powinna być? Kasa online dla lekarza – jaka powinna być?

  Już wkrótce podatnicy z branży medycznej wymienią dotychczasowe sprzęty na nowoczesne kasy online’owe. Wybór innowacyjnych modeli jest już bardzo duży. Który warto wybrać do gabinetu lub kliniki? Jaka kasa online dla lekarza najlepiej się sprawdzi? 

 • Szukasz kasy online do gabinetu stomatologicznego? Szukasz kasy online do gabinetu stomatologicznego?

  Najmniejsza na rynku drukarka online’owa Posnet TEMO? Klasyka w branży medycznej – Novitus NANO Online? A może POSPAY – innowacyjne połączenie kasy, drukarki fiskalnej i terminala płatniczego? Poznaj kasy online do gabinetu stomatologicznego, które najlepiej sprawdzą się w tego typu działalności.

 • Szukasz kasy online dla branży budowlanej? Szukasz kasy online dla branży budowlanej?

  Już wkrótce wybrani przedsiębiorcy będą musieli wymienić dotychczasowe kasy na urządzenia online’owe. Zmiana dotyczy m.in. firm budowlanych. Jeżeli szukasz kasy online dla branży budowlanej, to świetnie trafiłeś! Oto cztery propozycje najlepszych kas, które sprawdzą się w przypadku usług budowlanych.

 • Czy dostanę ulgę na zakup kasy ONLINE? Czy dostanę ulgę na zakup kasy ONLINE?

  Ulga na zakup kasy online przysługuje aż trzem grupom podatników. Nie każdy jednak może skorzystać z prawa do ulgi na wymianę „starego” urządzenia na kasę online’ową. Sprawdź, czy jesteś w tej uprzywilejowanej grupie. Dowiedz się też, jak w praktyce uzyskać lub odliczyć przysługującą kwotę.

 • Szukasz kasy online dla sprzedaży węgla? Szukasz kasy online dla sprzedaży węgla?

  Prosta w obsłudze, a przy tym niezwykle funkcjonalna kasa ERGO? A może drukarka TEMO lub innowacyjny fiskalny terminal płatniczy POSPAY? Doradcy i serwisanci salonu sprzedaży kas online w Warszawie przygotowali ranking najlepszych urządzeń. Sprawdź kasy online dla sprzedaży węgla optymalne dla branży!