czwartek, 04 luty 2021 08:37

Odzyskaj zaległe należności dzięki nowej usłudze w programach InsERT!

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Samodzielne odzyskiwane zaległych należności pochłania czas i energię pracowników. Często też, pomimo wielu prób, okazuje się nieskuteczne. W rezultacie nie tylko tracimy nerwy, ale też… swoich kontrahentów. Z myślą o odzyskiwaniu należności w czasach, gdy wiele przedsiębiorców ma problemy z płynnością finansową, firma InsERT zaoferowała użytkownikom swoich programów nową usługę.

Użytkownicy znanych i cenionych programów do zarządzania sprzedażą i programów księgowych - Subiekt nexo, Subiekt nexo PRO, Rachmistrz nexo, Rachmistrz nexo PRO, Rewizor nexo, Rewizor nexo PRO, Subiekt GT, Rewizor GT, Subiekt 123 oraz Navireo ERP – teraz mogą skorzystać z nowej usługi. Odzyskiwanie należności z programami InsERT to świetny sposób na poprawę finansów firmy i utrzymanie dobrych relacji z klientami.

 

Odzyskiwanie należności w programach InsERT

Firmą pośrednicząca w odzyskiwaniu należności w programach InsERT jest Kaczmarski Inkasso – lider na rynku windykacji. Ponad 50 tys. obsłużonych klientów z sektora małych i średnich przedsiębiorstwa, 70 mld odzyskanych należności, skuteczność sięgająca 80% - takimi liczbami może się pochwalić firma windykacyjna Kaczmarski Inkasso.

Dzięki zastosowaniu sprawdzonych technik windykacyjnych działania Kaczmarski Inkasso wyróżniają się bardzo wysoką skutecznością. To rozwiązanie, które pozwala na szybką i polubowną finalizację sprawy, bez utraty dobrych stosunków z kontrahentami. Firma odzyskuje pieniądze, pracownicy nie tracą czas i nerwów na negocjacje z dłużnikami, a przedsiębiorca nie musi inwestować swojego czas na przedłużające się i często nieskuteczne postępowanie sądowe.

 

Jak działa odzyskiwanie należności w programach InsERT

Usługę uruchamiasz bezpłatnie – na start nie inwestujesz żadnych środków. Płacisz prowizję wyłącznie za odzyskane pieniądze. Co więcej, zgodnie z polskimi przepisami masz prawo obciążyć tymi kosztami swojego kontrahenta.

Wystarczy wejść w odpowiednią opcję w twoim programie InsERT, wypełnić formularz zlecenia sprawy i wysłać. Firma windykacyjna dostosowuje swoje działania do okoliczności sprawy oraz postawy dłużnika. Przez cały proces masz dostęp do informacji dotyczących jego przebiegu, efektów oraz statusu dłużnika. Możesz też mieć realny udział w działaniach podejmowanych przez Kaczmarski Inkasso – firma windykacyjna podejmuje decyzje wyłącznie za twoją zgodą.

 

Odzyskanie należności!

Gdy już odzyskasz swoje pieniądze, Kaczmarski Inkasso wystawi ci fakturę prowizyjną, a twojemu kontrahentowi – notę obciążeniową. Dokument ten wysyłasz byłemu dłużnikowi – znajduje się na nim kwota stanowiąca koszt usługi wykonanej przez firmę windykacyjną. W rezultacie odzyskujesz nie tylko sam dług, ale też koszt windykacji.

A co w przypadku, gdy były dłużnik zignoruje przesłaną notę obciążeniową lub nie będzie chciał uregulować wynikającej z niej należności? W takim wypadku Kaczmarski Invesso udostępnia ci bezpłatną usługę dochodzenia należności.

Odzyskiwanie należności w programach InsERT to nowy, skuteczny sposób na poprawę sytuacji finansowej firmy. W rezultacie nie ponosisz z tytułu tej usługi żadnych dodatkowych kosztów – odzyskujesz pieniądze, a za windykację zapłaci twój dłużnik!

 

Programy InsERT i nie tylko – Warszawa – zobacz naszą ofertę!

Czytany 153 razy

Artykuły powiązane

 • Nowości w wersji 33 InsERT nexo - sprawdź, co się zmieniło! Nowości w wersji 33 InsERT nexo - sprawdź, co się zmieniło!

  Jak co roku 1 stycznia przyniósł sporo zmian w przepisach prawa podatkowego. Aby dostosować swoje narzędzia nie tylko do wymagań ustawodawcy, ale też do potrzeb użytkowników, producent programów linii InsERT nexo wprowadził w nich sporo zmian. Systemy Subiekt nexo, Rachmistrz nexo, Rewizor nexo i Gratyfikant nexo już od grudnia dostępne są w nowej wersji InsERT nexo 33.

 • E-księgowość w biurze rachunkowym E-księgowość w biurze rachunkowym

  Zmiany wprowadzane przez ustawodawcę, nowe pliki JPK, coraz większe wymagania klientów, ale też sytuacja związana z epidemią koronawirusa – wszystkie te czynniki wpływają na rzeczywistość współczesnego księgowego. Rozwiązaniem, które pozwala biurom rachunkowym dostosować się do potrzeb rynku, jest e-księgowość. Na czym ona polega?

 • Nowa wersja 1.65 InsERT GT – sprawdź, co się zmieniło! Nowa wersja 1.65 InsERT GT – sprawdź, co się zmieniło!

  Subiekt GT, Rachmistrz GT, Rewizor – wszystkie programy linii InsERT GT zostały dostosowane nie tylko do zmian w przepisach, ale też do potrzeb użytkowników. Wprowadzono ułatwienia dla przedsiębiorców, ale też uwzględniono postulaty zgłaszane przez biura rachunkowe. Sprawdź, co zmieniło się w nowej wersji 1.65 InsERT GT!

 • Portal Biura wyróżniony za wspieranie małych i średnich firm! Portal Biura wyróżniony za wspieranie małych i średnich firm!

  Aplikacja webowa Portal Biura została wyróżniona tytułem Najlepszego Produktu dla MŚP w ramach raportu Turbiny Polskiej Gospodarki 2020. Ten nowoczesny produkt został doceniony przez specjalistów m.in. za wsparcie zapewniane małym i średnim przedsiębiorstwom w procesie szybkiego i bezkontaktowego przekazywania dokumentów.

 • InsERT GT współpracuje z Portalem Biura! InsERT GT współpracuje z Portalem Biura!

  Korzystasz z programów klasycznej linii InsERT GT? Rewizora GT lub Rachmistrza GT? Teraz możesz udostępnić swoim klientom dostęp do Portalu Biura! To niezwykle proste, a zarazem funkcjonalne rozwiązanie, które wzmocni pozycję biura rachunkowego na rynku – nawet w obliczu pandemii i ograniczenia kontaktów.