czwartek, 04 luty 2021 08:37

Odzyskaj zaległe należności dzięki nowej usłudze w programach InsERT!

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Samodzielne odzyskiwane zaległych należności pochłania czas i energię pracowników. Często też, pomimo wielu prób, okazuje się nieskuteczne. W rezultacie nie tylko tracimy nerwy, ale też… swoich kontrahentów. Z myślą o odzyskiwaniu należności w czasach, gdy wiele przedsiębiorców ma problemy z płynnością finansową, firma InsERT zaoferowała użytkownikom swoich programów nową usługę.

Użytkownicy znanych i cenionych programów do zarządzania sprzedażą i programów księgowych - Subiekt nexo, Subiekt nexo PRO, Rachmistrz nexo, Rachmistrz nexo PRO, Rewizor nexo, Rewizor nexo PRO, Subiekt GT, Rewizor GT, Subiekt 123 oraz Navireo ERP – teraz mogą skorzystać z nowej usługi. Odzyskiwanie należności z programami InsERT to świetny sposób na poprawę finansów firmy i utrzymanie dobrych relacji z klientami.

 

Odzyskiwanie należności w programach InsERT

Firmą pośrednicząca w odzyskiwaniu należności w programach InsERT jest Kaczmarski Inkasso – lider na rynku windykacji. Ponad 50 tys. obsłużonych klientów z sektora małych i średnich przedsiębiorstwa, 70 mld odzyskanych należności, skuteczność sięgająca 80% - takimi liczbami może się pochwalić firma windykacyjna Kaczmarski Inkasso.

Dzięki zastosowaniu sprawdzonych technik windykacyjnych działania Kaczmarski Inkasso wyróżniają się bardzo wysoką skutecznością. To rozwiązanie, które pozwala na szybką i polubowną finalizację sprawy, bez utraty dobrych stosunków z kontrahentami. Firma odzyskuje pieniądze, pracownicy nie tracą czas i nerwów na negocjacje z dłużnikami, a przedsiębiorca nie musi inwestować swojego czas na przedłużające się i często nieskuteczne postępowanie sądowe.

 

Jak działa odzyskiwanie należności w programach InsERT

Usługę uruchamiasz bezpłatnie – na start nie inwestujesz żadnych środków. Płacisz prowizję wyłącznie za odzyskane pieniądze. Co więcej, zgodnie z polskimi przepisami masz prawo obciążyć tymi kosztami swojego kontrahenta.

Wystarczy wejść w odpowiednią opcję w twoim programie InsERT, wypełnić formularz zlecenia sprawy i wysłać. Firma windykacyjna dostosowuje swoje działania do okoliczności sprawy oraz postawy dłużnika. Przez cały proces masz dostęp do informacji dotyczących jego przebiegu, efektów oraz statusu dłużnika. Możesz też mieć realny udział w działaniach podejmowanych przez Kaczmarski Inkasso – firma windykacyjna podejmuje decyzje wyłącznie za twoją zgodą.

 

Odzyskanie należności!

Gdy już odzyskasz swoje pieniądze, Kaczmarski Inkasso wystawi ci fakturę prowizyjną, a twojemu kontrahentowi – notę obciążeniową. Dokument ten wysyłasz byłemu dłużnikowi – znajduje się na nim kwota stanowiąca koszt usługi wykonanej przez firmę windykacyjną. W rezultacie odzyskujesz nie tylko sam dług, ale też koszt windykacji.

A co w przypadku, gdy były dłużnik zignoruje przesłaną notę obciążeniową lub nie będzie chciał uregulować wynikającej z niej należności? W takim wypadku Kaczmarski Invesso udostępnia ci bezpłatną usługę dochodzenia należności.

Odzyskiwanie należności w programach InsERT to nowy, skuteczny sposób na poprawę sytuacji finansowej firmy. W rezultacie nie ponosisz z tytułu tej usługi żadnych dodatkowych kosztów – odzyskujesz pieniądze, a za windykację zapłaci twój dłużnik!

 

Programy InsERT i nie tylko – Warszawa – zobacz naszą ofertę!

Czytany 479 razy

Artykuły powiązane

 • Portal Biura – innowacyjne narzędzie w e-księgowości Portal Biura – innowacyjne narzędzie w e-księgowości

  E-księgowość z miesiąca na miesiąc zyskuje coraz większą popularność. Perspektywa przesyłania online wszystkich danych do księgowego i otrzymywania tą samą drogą informacji zwrotnych kusi nowoczesnych przedsiębiorców. Narzędziem od InsERT, które usprawnia komunikację pomiędzy biurem rachunkowym a klientem jest Portal Biura. Sprawdź, dlaczego warto z niego korzystać!

 • Programy do e-księgowości – który wybrać? Programy do e-księgowości – który wybrać?

  Księgowość internetowa z miesiąca na miesiąc zyskuje sobie coraz większą popularność. Niewątpliwie przyczyniły się do tego kolejne lockdowny, które znacząco ograniczyły bezpośrednie kontakty usługodawców z ich klientami. E-księgowość jest znacznie wygodniejsza od tradycyjnej obsługi biura rachunkowego. Ale czy tańsza? Sprawdź, z jakiego programu do e-księgowości warto korzystać.

 • Rodzaje księgowości internetowej, czyli e-księgowość w praktyce Rodzaje księgowości internetowej, czyli e-księgowość w praktyce

  W czasach globalnej cyfryzacji, gdy coraz więcej czynności wykonujemy bez wychodzenia z domu czy opuszczania biura, e-księgowość błyskawicznie zdobywa sobie nowych zwolenników. Tańsza od tradycyjnej obsługi, oszczędza nie tylko pieniądze, ale też czas. Decydując się na skorzystanie z takiej usługi warto wiedzieć, iż jako e-księgowość reklamowane są różne, niejednorodne czynności. Poznaj rodzaje księgowości internetowej i zdecyduj, która najlepiej sprawdzi się w twoim przedsiębiorstwie!

 • Nowości w wersji 33 InsERT nexo - sprawdź, co się zmieniło! Nowości w wersji 33 InsERT nexo - sprawdź, co się zmieniło!

  Jak co roku 1 stycznia przyniósł sporo zmian w przepisach prawa podatkowego. Aby dostosować swoje narzędzia nie tylko do wymagań ustawodawcy, ale też do potrzeb użytkowników, producent programów linii InsERT nexo wprowadził w nich sporo zmian. Systemy Subiekt nexo, Rachmistrz nexo, Rewizor nexo i Gratyfikant nexo już od grudnia dostępne są w nowej wersji InsERT nexo 33.

 • E-księgowość w biurze rachunkowym E-księgowość w biurze rachunkowym

  Zmiany wprowadzane przez ustawodawcę, nowe pliki JPK, coraz większe wymagania klientów, ale też sytuacja związana z epidemią koronawirusa – wszystkie te czynniki wpływają na rzeczywistość współczesnego księgowego. Rozwiązaniem, które pozwala biurom rachunkowym dostosować się do potrzeb rynku, jest e-księgowość. Na czym ona polega?