środa, 30 czerwiec 2021 22:23

Novitus NANO II Online – znana i lubiana kasa fiskalna w nowym wydaniu!

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Ceniona przez lekarzy i prawników, chętnie wykorzystywana w salonach fryzjerskich i kosmetycznych, praktyczna w wypożyczalniach, busach, gastronomii i małych sklepach – to kasa fiskalna Novitus NANO. Teraz dostępna w nowym wydaniu – Novitus NANO II Online – jeszcze lepiej wygląda i ma jeszcze więcej przydatnych funkcji. Poznaj jej niezawodność!

Kasy fiskalne online to urządzenia nowej generacji, które oprócz standardowych funkcji, takich jak m.in. emisja paragonów czy drukowanie raportów, ma kilka ważnych funkcji dodatkowych. Najistotniejszą jest przesyłanie danych w sposób ciągły i automatyczny do systemu administracji skarbowej – Centralnego Repozytorium Kas, które analizuje dane pod kątem ich poprawności.

Obecnie obowiązek posiadania kas online dotyczy m.in. mechaników, stacji paliw, gastronomii i hoteli, a od 1 lipca 2021 r. – fryzjerów, kosmetyczek, prawników, lekarzy, firm budowlanych, obiektów służących poprawie kondycji fizycznej i kilku innych branż.

 

Kasa fiskalna Novitus NANO II Online – co nowego?

Na pierwszy rzut oka widać, jak zmieniła się NANO II Online w stosunku do swojej poprzedniczki. Modny, nowoczesny design idzie tu w parze z większą niezawodnością, wzmocnioną odpornością i dodatkowymi funkcjami.

W standardzie kasa fiskalna Novitus NANO II Online posiada modem Wi-Fi. Dzięki temu już po wyjęciu z pudełka można ją połączyć z dostępną siecią. Przeznaczona do pracy stacjonarnej i mobilnej, zapewnia też połączenie poprzez GSM/GPRS (2 lata) LAN. W razie braku dostępu do sieci kasę można wyposażyć w modem 3G/LTE.

Kasa fiskalna Novitus NANO II Online pracuje jeszcze szybciej i wydajniej. Wszystko dzięki 32-bitowemu procesorowi 524MHz, pamięci wewnętrznej 4GB oraz 256MB pamięci operacyjnej. To urządzenie z nowej linii Novitus Online Power.

Dzięki silikonowej klawiaturze optymalnie dopasowanej do obudowy wewnętrzne mechanizmy kasy są doskonale chronione przed zapyleniem, a nawet zachlapaniem. To bardzo ważna zaleta m.in. w gastronomii, piekarniach czy cukierniach.

 

Wygodna praca mobilna

Wyposażona w wytrzymały akumulator, kasa NANO II Online wydrukuje nawet 3.000 paragonów bez ładowania! To zupełnie wystarczająco nawet na kilkudniową pracę. Do tego jest mała i lekka, dzięki czemu świetnie sprawdza się w pracy mobilnej.

Wszystkie te zalety łączą się z niezwykłą prostotą obsługi – intuicyjne menu obsługuje się banalnie prosto, nawet jeśli użytkownik dopiero uczy się korzystać z kasy fiskalnej.

 

Zwróć uwagę również na:

 • 2 wygodne wyświetlacze LCD z podświetleniem
 • Pełne ewidencjonowanie zaliczek, usług czasowych, usług busowych oraz kaucji i opakowań zwrotnych
 • Usługę archiwizacji danych NoviCloud
 • Termiczny mechanizm drukujący Fujitsu FTP 628 typu „clamshell”
 • System błyskawicznej wymiany papieru „Wrzuć i pracuj”

 

Kasę fiskalną Novitus NANO II Online polecamy:

 • Małym sklepom i sprzedawcom mobilnym
 • Małej gastronomii
 • Salonom fryzjerskim i kosmetycznym
 • Warsztatom samochodowym
 • Gabinetom lekarskim i stomatologicznym
 • Kancelariom prawnym
 • Firmom budowlanym
 • Szkołom jazdy
 • Siłowniom, klubom fitness, pływalniom
 • Wypożyczalniom, parkingom
 • Busom, usługom transportowym

 

Wciąż zastanawiasz się, jaka kasa online będzie najlepsza dla Ciebie? Nasi doświadczeni serwisanci pomogą ci dopasować urządzenie najlepsze dla twojej działalności! Zadzwoń do nas już dziś!

 

Dowiedz się więcej o kasie online Novitus NANO II Online!

Czytany 459 razy

Artykuły powiązane

 • Novitus ONE Online – innowacyjna kasa fiskalna w naszej ofercie! Novitus ONE Online – innowacyjna kasa fiskalna w naszej ofercie!

  Wyobraź sobie kasę fiskalną i smartfon w jednym. Do tego funkcjonalne oprogramowanie sprzedażowe. Wszystko w wyjątkowo nowoczesnej i eleganckiej oprawie. To Novitus ONE Online – kasa fiskalna online, jakiej jeszcze nie było! Sprawdź, dlaczego warto ją wybrać i kiedy pojawi się w naszej ofercie.

 • Novitus NEXT Online – innowacyjna kasa już w naszej ofercie! Novitus NEXT Online – innowacyjna kasa już w naszej ofercie!

  Wolisz tradycyjną klawiaturę, czy panel dotykowy? Novitus NEXT Online daje Ci oba rozwiązania! Kasa fiskalna, która zdobyła sobie ogromną popularność dzięki swojej funkcjonalności i prostocie obsługi, teraz dostępna jest w wersji online. Sprawdź, dlaczego warto ją kupić i kto według przepisów musi obowiązkowo wymienić kasy na online’owe od 1 stycznia 2020 r.

 • Kasa fiskalna Novitus SENTO w wersji ONLINE – już w sprzedaży! Kasa fiskalna Novitus SENTO w wersji ONLINE – już w sprzedaży!

  Łączy się z CRK, zapisuje dane w pamięci chronionej, współpracuje z dowolnym terminalem płatniczym. Oto Novitus SENTO Online – kasa fiskalna nowej generacji! Spełnia wszystkie wymogi nałożone na kasy online’owe. Do tego jest szybka, niezawodna i wyposażona w wiele przydatnych funkcji. Sprawdź, czy pasuje do Twojego biznesu!