czwartek, 01 sierpień 2019 06:39

Novitus NEXT Online – innowacyjna kasa już w naszej ofercie!

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Wolisz tradycyjną klawiaturę, czy panel dotykowy? Novitus NEXT Online daje Ci oba rozwiązania! Kasa fiskalna, która zdobyła sobie ogromną popularność dzięki swojej funkcjonalności i prostocie obsługi, teraz dostępna jest w wersji online. Sprawdź, dlaczego warto ją kupić i kto według przepisów musi obowiązkowo wymienić kasy na online’owe od 1 stycznia 2020 r.

Jedna z najnowocześniejszych kas fiskalnych wiodącego producenta – firmy Novitus – zyskała swój online’owy wymiar. Novitus NEXT Online to urządzenie spełniające wszystkie wymogi i kryteria techniczne stawiane kasom online’owym. Przesyła dane w sposób ciągły i automatyczny do Centralnego Repozytorium Kas. Zapisuje kopie dokumentów fiskalnych w pamięci chronionej. Posiada ujednolicony protokół komunikacyjny do terminala płatniczego. Drukuje numer NIP nabywcy na paragonie i umożliwia pełne ewidencjonowanie zaliczek. To tylko niektóre z zalet tej wyjątkowej kasy fiskalnej online!

 

Kasa fiskalna Novitus NEXT Online

Skonstruowana w oparciu o dotykowy tablet z systemem Android i niezwykle wygodne oprogramowanie, kasa online’owa Novitus NEXT ułatwia i usprawnia obsługę klienta. Do wyboru mamy tu dwa rozwiązania – panel dotykowy oraz klasyczną klawiaturę. Wszystko w standardzie. To świetny sposób na dostosowanie obsługi klienta do potrzeb kasjera. Na przykład w sklepie może być dwóch kasjerów – jeden może wybrać dotykowy panel, drugi tradycyjne przyciski.

To innowacyjne rozwiązanie kasy online’owej NEXT powstało z myślą o wygodzie użytkownika i usprawnieniu obsługi klienta. Urządzenie zostało wyposażone w intuicyjne oprogramowanie w systemie Android – panel dotykowy obsługuje się tak łatwo jak tablet czy smartfon. Ponadto aplikacja daje możliwość indywidualnej personalizacji wyglądu okna sprzedażowego – do każdego z pól na ekranie można przypisać dowolną funkcję lub klawisz szybkiej sprzedaży. Dzięki temu praca z kasą online’ową jest szybka, łatwa i bezbłędna.

 

Novitus Online Power

Kasa fiskalna Novitus NEXT Online należy do rodziny Novitus Online Power. To urządzenia wzmocnione i unowocześnione. Wyposażone zostały w superszybkie procesory, ogromną pamięć wewnętrzną i operacyjną, błyskawiczny japoński mechanizm drukujący, mocny akumulator i gwarantujący stabilną pracę system LINUX + Android. Dla użytkownika oznacza to niezawodność w każdych okolicznościach.

Pomyśl też o nieograniczonej bazie towarowej. Koniec z zastanawianiem się, czy wszystkie pozycje towarowe da się zaprogramować w bazie. Koniec z ograniczaniem się do ogólnych nazw. Z kasą fiskalną Novitus NEXT Online Twój klient otrzyma jednoznaczny i dokładny paragon.

 

Dostosowana do potrzeb

Projektanci kasy fiskalnej Novitus NEXT Online pomyśleli o wszystkim, co może być potrzebne w nowoczesnym punkcie sprzedażowym lub usługowym. Mamy tu więc aplikację chmurową NoviCloud dającą możliwość monitorowania i zarządzania biznesem z dowolnego miejsca na ziemi, archiwizacji bazy kasy dla bezpieczeństwa danych itp. NEXT Online łączy się z CRK na wiele różnych sposobów, tak by zapewnić przedsiębiorcy maksymalną oszczędność przy wymianie urządzenia.

Gdzie sprawdzi się kasa fiskalna Novitus NEXT Online? Przede wszystkim w małych i średnich sklepach oraz wszelkiego rodzaju punktach usługowych. Wersja offline’owa urządzenia cieszy się ogromną popularnością w sklepach spożywczych i monopolowych, piekarniach, cukierniach, butikach, restauracjach i innych lokalach gastronomicznych, na stacjach paliw i w warsztatach samochodowych, w klubach fitness, hotelach, salonach fryzjerskich i kosmetycznych, a nawet w przychodniach.

 

Kasy fiskalne online – obowiązek od 2020 r.

Reforma systemu kasowego w Polsce ma przebiegać stopniowo. Dla niektórych branż wymiana kas na urządzenia online’owe będzie obowiązkowa już od 1 stycznia 2020 r. Dotyczy to mechaników, wulkanizatorów oraz właścicieli stacji paliw. W następnej kolejności kasy online’owe wprowadzą lokale gastronomiczne, obiekty noclegowe i składy węgla. Najwięcej czasu na wymianę kas mają fryzjerzy i kosmetyczki, lekarze, prawnicy, a także właściciele firm budowlanych i klubów fitness. Za odpowiednią kasą online’ową warto rozejrzeć się już teraz.

 

Więcej o kasie fiskalnej Novitus NEXT Online czytaj tutaj

 

Zobacz też: Kasy fiskalne online - Poradnik

Czytany 102 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 01 sierpień 2019 06:44

Artykuły powiązane

 • Novitus ONE Online – innowacyjna kasa fiskalna w naszej ofercie! Novitus ONE Online – innowacyjna kasa fiskalna w naszej ofercie!

  Wyobraź sobie kasę fiskalną i smartfon w jednym. Do tego funkcjonalne oprogramowanie sprzedażowe. Wszystko w wyjątkowo nowoczesnej i eleganckiej oprawie. To Novitus ONE Online – kasa fiskalna online, jakiej jeszcze nie było! Sprawdź, dlaczego warto ją wybrać i kiedy pojawi się w naszej ofercie.

 • Harmonogram wprowadzania kas fiskalnych online od 2020 r. Harmonogram wprowadzania kas fiskalnych online od 2020 r.

  Mechanicy, wulkanizatorzy i właściciele stacji paliw wymienią obecne urządzenia na kasy online’owe jako pierwsi. Sprawdź, czy obejmie cię ten obowiązek i w jakim terminie. Dowiedz się też, do kiedy możesz użytkować swoją „starą” kasę z elektroniczną lub papierową kopią paragonu.

 • Nadchodzi Pospay ONLINE! Sprawdź, jak skorzystać z promocji Nadchodzi Pospay ONLINE! Sprawdź, jak skorzystać z promocji

  Wymień Pospay na ONLINE za 99 zł! Taka promocja tylko w Posnecie. Sprawdź, kto może skorzystać z wyjątkowo korzystnej oferty i na czym polega akcja. Dowiedz się też, dlaczego warto kupić Pospay – nowoczesne urządzenie będące unikalnym połączeniem drukarki fiskalnej i terminala płatniczego.

 • Kasy fiskalne 2019: Kary za brak przeglądu w terminie Kasy fiskalne 2019: Kary za brak przeglądu w terminie

  Nie tylko utrata ulgi, ale też kara pieniężna w wysokości 300 zł – takie konsekwencje grożą za brak terminowego przeglądu technicznego kasy fiskalnej w 2019 r. Sprawdź, jak często musisz dokonywać przeglądów technicznych kasy. Dowiedz się też, dlaczego dziś szybciej niż kiedyś fiskus uzyskuje dane spóźnialskich podatników.

 • Kasy fiskalne online dla składów opału Kasy fiskalne online dla składów opału

   

  Od 1 maja 2019 r. są już na półkach salonów sprzedaży!

   

  Kasy fiskalne online dla składów opału – wybierz najlepszą!

   

  Prowadzisz skład opału? Zajmujesz się sprzedażą węgla, brykietu i podobnych paliw stałych wytwarzanych z węgla, węgla brunatnego, koksu i półkoksu przeznaczonych do celów opałowych? Wkrótce wymienisz swoje urządzenie rejestrujące na kasę fiskalną online! To nie tylko nowy obowiązek, ale też nowe możliwości. Kasy fiskalne online dla składów opału zostały wyposażone w nowe funkcjonalności, lepsze zabezpieczenia i większe możliwości. Sprawdź!

   

  opal

   

  Kasy fiskalne online od kiedy – dla składów opału?

   

  Urządzenia nowego typu wysyłają dane do Centralnego Repozytorium Kas (CRK). Komunikują się z dowolnym terminalem płatniczym. Zapisują dane bezpiecznie w pamięci chronionej. W standardzie posiadają wszystkie funkcje nowoczesnego urządzenia fiskalnego – drukują nr NIP nabywcy na paragonie, łączą się z Internetem stacjonarnie i mobilnie i wiele innych.

  Nawet jeśli twoja kasa fiskalna jest całkiem dobra, wkrótce wymienisz ją na kasę online. Terminowa instalacja kasy online’owej w składzie opału jest bardzo ważna – stanowi m.in. jeden z warunków otrzymania ulgi do 700 zł.

   

  Kasa fiskalna online dla składów opału będzie obowiązkowa od 1 lipca 2020 r.

   

  Kasa fiskalna dla składu opału

   

  Podatnicy zajmujący się sprzedażą węgla, brykietu i podobnych paliw stałych stosują kasy fiskalne na zasadach obowiązujących ogół przedsiębiorców. Jedynie w nielicznych przypadkach mogą korzystać ze zwolnienia z obowiązku stosowania kasy. Dotyczy to podatników, których obrót netto ze sprzedaży na rzecz osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej i rolników ryczałtowych nie przekracza 20.000 zł rocznie. Pozostali właściciele składów opału muszą rejestrować na kasie każdą sprzedaż.

   

  Kasa online czy kasa z kopią elektroniczną?

   

  Od 1 maja 2019 r. kasy fiskalne i drukarki fiskalne online już są na rynku. Przedsiębiorcy wciąż jednak mają wybór – mogą kupić kasę online lub kasę tradycyjną z elektroniczną kopią paragonu. Skład opału też ma wybór – do obowiązkowej wymiany kas pozostało jeszcze wiele miesięcy. Warto to przemyśleć. Zakup kasy z elektroniczną kopią paragonu nie pozbawia podatnika możliwości skorzystania z ulgi do 700 zł przysługującej przy wymianie urządzenia na online’owe.