czwartek, 01 sierpień 2019 06:39

Novitus NEXT Online – innowacyjna kasa już w naszej ofercie!

Oceń ten artykuł
(5 głosów)

Wolisz tradycyjną klawiaturę, czy panel dotykowy? Novitus NEXT Online daje Ci oba rozwiązania! Kasa fiskalna, która zdobyła sobie ogromną popularność dzięki swojej funkcjonalności i prostocie obsługi, teraz dostępna jest w wersji online. Sprawdź, dlaczego warto ją kupić i kto według przepisów musi obowiązkowo wymienić kasy na online’owe od 1 stycznia 2020 r.

Jedna z najnowocześniejszych kas fiskalnych wiodącego producenta – firmy Novitus – zyskała swój online’owy wymiar. Novitus NEXT Online to urządzenie spełniające wszystkie wymogi i kryteria techniczne stawiane kasom online’owym. Przesyła dane w sposób ciągły i automatyczny do Centralnego Repozytorium Kas. Zapisuje kopie dokumentów fiskalnych w pamięci chronionej. Posiada ujednolicony protokół komunikacyjny do terminala płatniczego. Drukuje numer NIP nabywcy na paragonie i umożliwia pełne ewidencjonowanie zaliczek. To tylko niektóre z zalet tej wyjątkowej kasy fiskalnej online!

 

Kasa fiskalna Novitus NEXT Online

Skonstruowana w oparciu o dotykowy tablet z systemem Android i niezwykle wygodne oprogramowanie, kasa online’owa Novitus NEXT ułatwia i usprawnia obsługę klienta. Do wyboru mamy tu dwa rozwiązania – panel dotykowy oraz klasyczną klawiaturę. Wszystko w standardzie. To świetny sposób na dostosowanie obsługi klienta do potrzeb kasjera. Na przykład w sklepie może być dwóch kasjerów – jeden może wybrać dotykowy panel, drugi tradycyjne przyciski.

To innowacyjne rozwiązanie kasy online’owej NEXT powstało z myślą o wygodzie użytkownika i usprawnieniu obsługi klienta. Urządzenie zostało wyposażone w intuicyjne oprogramowanie w systemie Android – panel dotykowy obsługuje się tak łatwo jak tablet czy smartfon. Ponadto aplikacja daje możliwość indywidualnej personalizacji wyglądu okna sprzedażowego – do każdego z pól na ekranie można przypisać dowolną funkcję lub klawisz szybkiej sprzedaży. Dzięki temu praca z kasą online’ową jest szybka, łatwa i bezbłędna.

 

Novitus Online Power

Kasa fiskalna Novitus NEXT Online należy do rodziny Novitus Online Power. To urządzenia wzmocnione i unowocześnione. Wyposażone zostały w superszybkie procesory, ogromną pamięć wewnętrzną i operacyjną, błyskawiczny japoński mechanizm drukujący, mocny akumulator i gwarantujący stabilną pracę system LINUX + Android. Dla użytkownika oznacza to niezawodność w każdych okolicznościach.

Pomyśl też o nieograniczonej bazie towarowej. Koniec z zastanawianiem się, czy wszystkie pozycje towarowe da się zaprogramować w bazie. Koniec z ograniczaniem się do ogólnych nazw. Z kasą fiskalną Novitus NEXT Online Twój klient otrzyma jednoznaczny i dokładny paragon.

 

Dostosowana do potrzeb

Projektanci kasy fiskalnej Novitus NEXT Online pomyśleli o wszystkim, co może być potrzebne w nowoczesnym punkcie sprzedażowym lub usługowym. Mamy tu więc aplikację chmurową NoviCloud dającą możliwość monitorowania i zarządzania biznesem z dowolnego miejsca na ziemi, archiwizacji bazy kasy dla bezpieczeństwa danych itp. NEXT Online łączy się z CRK na wiele różnych sposobów, tak by zapewnić przedsiębiorcy maksymalną oszczędność przy wymianie urządzenia.

Gdzie sprawdzi się kasa fiskalna Novitus NEXT Online? Przede wszystkim w małych i średnich sklepach oraz wszelkiego rodzaju punktach usługowych. Wersja offline’owa urządzenia cieszy się ogromną popularnością w sklepach spożywczych i monopolowych, piekarniach, cukierniach, butikach, restauracjach i innych lokalach gastronomicznych, na stacjach paliw i w warsztatach samochodowych, w klubach fitness, hotelach, salonach fryzjerskich i kosmetycznych, a nawet w przychodniach.

 

Kasy fiskalne online – obowiązek od 2020 r.

Reforma systemu kasowego w Polsce ma przebiegać stopniowo. Dla niektórych branż wymiana kas na urządzenia online’owe będzie obowiązkowa już od 1 stycznia 2020 r. Dotyczy to mechaników, wulkanizatorów oraz właścicieli stacji paliw. W następnej kolejności kasy online’owe wprowadzą lokale gastronomiczne, obiekty noclegowe i składy węgla. Najwięcej czasu na wymianę kas mają fryzjerzy i kosmetyczki, lekarze, prawnicy, a także właściciele firm budowlanych i klubów fitness. Za odpowiednią kasą online’ową warto rozejrzeć się już teraz.

 

Więcej o kasie fiskalnej Novitus NEXT Online czytaj tutaj

 

Zobacz też: Kasy fiskalne online - Poradnik

Czytany 1047 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 01 sierpień 2019 06:44

Artykuły powiązane

 • Otwierasz ogródek gastronomiczny? Musisz mieć kasę online! Otwierasz ogródek gastronomiczny? Musisz mieć kasę online!

  Od 15 maja 2021 r. restauracje znów mogą zapraszać do siebie gości! Na początku na świeżym powietrzu – w ogórkach gastronomicznych. Wkrótce także w lokalu. Jeśli wznawiasz działalność po długiej przerwie lub korzystasz ze zbliżającego się boomu i otwierasz nowy lokal, pamiętaj o obowiązku stosowania kasy fiskalnej online!

 • Kasy fiskalne online dla kolejnych branż w 2021 r. – aktualne przepisy Kasy fiskalne online dla kolejnych branż w 2021 r. – aktualne przepisy

  W czerwcu 2021 r. ostatnia grupa podatników obowiązkowo wymieni swoje obecne urządzenia na kasy fiskalne online. Przepisy konkretnie określają rodzaj wykonywanych czynności, jakie obligują przedsiębiorcę do zakupu urządzenia online’owego. Poznaj aktualną listę branż objętych nowym wymogiem i dowiedz się, jakie warunki trzeba spełnić do otrzymania ulgi na kasę.

 • Posnet Mobilne Online – najlepsza kasa online dla prawnika Posnet Mobilne Online – najlepsza kasa online dla prawnika

  Zbliża się termin obowiązkowej wymiany kas fiskalnych na urządzenia online przez pięć dużych branż. Wśród podatników zobowiązanych do stosowania kasy online od 1 lipca 2021 r. znaleźli się prawnicy. Przedstawicielom tego zawodu prezentujemy Posnet Mobilne Online. Zapytaliśmy eksperta – serwisanta urządzeń fiskalnych w Warszawie – dlaczego jest to najlepsza kasa online dla prawnika.

 • Kupujesz kasę online? Sprawdź, jaki masz nowy obowiązek! Kupujesz kasę online? Sprawdź, jaki masz nowy obowiązek!

  Kasy fiskalne online na dobre zadomowiły się w polskich przedsiębiorstwach. Wkrótce kolejne pięć dużych branż wymieni swoje dotychczasowe urządzenia na sprzęt nowego typu. Czym różnią się kasy online od tradycyjnych? Pod względem obsługi – w zasadzie niczym. Należy jednak mieć na uwadze, iż ich użytkownie wiąże się z nowym obowiązkiem!

 • Kasy online dla siłowni i fitness klubów – co oznacza sformułowanie „w zakresie wstępu”? Kasy online dla siłowni i fitness klubów – co oznacza sformułowanie „w zakresie wstępu”?

  Siłownie, kluby fitness oraz wszelkie inne obiekty służące poprawie kondycji fizycznej już od 1 lipca 2021 r. muszą rejestrować sprzedaż za pomocą kasy fiskalnej online. W przepisach określono, iż wymóg ten obowiązuje „wyłącznie w zakresie wstępu”. Co to oznacza? Czy np. trener personalny świadczący usługi dodatkowe również musi mieć kasę online? Odpowiedzi na te pytania udzielił Dyrektor Krajowej Izby Skarbowej. Sprawdź też, jakie kasy online dla siłowni i fitness klubów sprawdzą się najlepiej.