czwartek, 01 sierpień 2019 06:39

Novitus NEXT Online – innowacyjna kasa już w naszej ofercie!

Oceń ten artykuł
(5 głosów)

Wolisz tradycyjną klawiaturę, czy panel dotykowy? Novitus NEXT Online daje Ci oba rozwiązania! Kasa fiskalna, która zdobyła sobie ogromną popularność dzięki swojej funkcjonalności i prostocie obsługi, teraz dostępna jest w wersji online. Sprawdź, dlaczego warto ją kupić i kto według przepisów musi obowiązkowo wymienić kasy na online’owe od 1 stycznia 2020 r.

Jedna z najnowocześniejszych kas fiskalnych wiodącego producenta – firmy Novitus – zyskała swój online’owy wymiar. Novitus NEXT Online to urządzenie spełniające wszystkie wymogi i kryteria techniczne stawiane kasom online’owym. Przesyła dane w sposób ciągły i automatyczny do Centralnego Repozytorium Kas. Zapisuje kopie dokumentów fiskalnych w pamięci chronionej. Posiada ujednolicony protokół komunikacyjny do terminala płatniczego. Drukuje numer NIP nabywcy na paragonie i umożliwia pełne ewidencjonowanie zaliczek. To tylko niektóre z zalet tej wyjątkowej kasy fiskalnej online!

 

Kasa fiskalna Novitus NEXT Online

Skonstruowana w oparciu o dotykowy tablet z systemem Android i niezwykle wygodne oprogramowanie, kasa online’owa Novitus NEXT ułatwia i usprawnia obsługę klienta. Do wyboru mamy tu dwa rozwiązania – panel dotykowy oraz klasyczną klawiaturę. Wszystko w standardzie. To świetny sposób na dostosowanie obsługi klienta do potrzeb kasjera. Na przykład w sklepie może być dwóch kasjerów – jeden może wybrać dotykowy panel, drugi tradycyjne przyciski.

To innowacyjne rozwiązanie kasy online’owej NEXT powstało z myślą o wygodzie użytkownika i usprawnieniu obsługi klienta. Urządzenie zostało wyposażone w intuicyjne oprogramowanie w systemie Android – panel dotykowy obsługuje się tak łatwo jak tablet czy smartfon. Ponadto aplikacja daje możliwość indywidualnej personalizacji wyglądu okna sprzedażowego – do każdego z pól na ekranie można przypisać dowolną funkcję lub klawisz szybkiej sprzedaży. Dzięki temu praca z kasą online’ową jest szybka, łatwa i bezbłędna.

 

Novitus Online Power

Kasa fiskalna Novitus NEXT Online należy do rodziny Novitus Online Power. To urządzenia wzmocnione i unowocześnione. Wyposażone zostały w superszybkie procesory, ogromną pamięć wewnętrzną i operacyjną, błyskawiczny japoński mechanizm drukujący, mocny akumulator i gwarantujący stabilną pracę system LINUX + Android. Dla użytkownika oznacza to niezawodność w każdych okolicznościach.

Pomyśl też o nieograniczonej bazie towarowej. Koniec z zastanawianiem się, czy wszystkie pozycje towarowe da się zaprogramować w bazie. Koniec z ograniczaniem się do ogólnych nazw. Z kasą fiskalną Novitus NEXT Online Twój klient otrzyma jednoznaczny i dokładny paragon.

 

Dostosowana do potrzeb

Projektanci kasy fiskalnej Novitus NEXT Online pomyśleli o wszystkim, co może być potrzebne w nowoczesnym punkcie sprzedażowym lub usługowym. Mamy tu więc aplikację chmurową NoviCloud dającą możliwość monitorowania i zarządzania biznesem z dowolnego miejsca na ziemi, archiwizacji bazy kasy dla bezpieczeństwa danych itp. NEXT Online łączy się z CRK na wiele różnych sposobów, tak by zapewnić przedsiębiorcy maksymalną oszczędność przy wymianie urządzenia.

Gdzie sprawdzi się kasa fiskalna Novitus NEXT Online? Przede wszystkim w małych i średnich sklepach oraz wszelkiego rodzaju punktach usługowych. Wersja offline’owa urządzenia cieszy się ogromną popularnością w sklepach spożywczych i monopolowych, piekarniach, cukierniach, butikach, restauracjach i innych lokalach gastronomicznych, na stacjach paliw i w warsztatach samochodowych, w klubach fitness, hotelach, salonach fryzjerskich i kosmetycznych, a nawet w przychodniach.

 

Kasy fiskalne online – obowiązek od 2020 r.

Reforma systemu kasowego w Polsce ma przebiegać stopniowo. Dla niektórych branż wymiana kas na urządzenia online’owe będzie obowiązkowa już od 1 stycznia 2020 r. Dotyczy to mechaników, wulkanizatorów oraz właścicieli stacji paliw. W następnej kolejności kasy online’owe wprowadzą lokale gastronomiczne, obiekty noclegowe i składy węgla. Najwięcej czasu na wymianę kas mają fryzjerzy i kosmetyczki, lekarze, prawnicy, a także właściciele firm budowlanych i klubów fitness. Za odpowiednią kasą online’ową warto rozejrzeć się już teraz.

 

Więcej o kasie fiskalnej Novitus NEXT Online czytaj tutaj

 

Zobacz też: Kasy fiskalne online - Poradnik

Czytany 1295 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 01 sierpień 2019 06:44

Artykuły powiązane

 • Raporty fiskalne z kasy rejestrującej – kiedy należy je drukować? Raporty fiskalne z kasy rejestrującej – kiedy należy je drukować?

  Wykorzystywanie urządzenia fiskalnego w firmie wiąże się z wieloma obowiązkami. Poza bieżącym ewidencjonowaniem sprzedaży i generowaniem paragonów fiskalnych, przepisy obligują podatników m.in. do wykonywania raportów w określonych terminach. Kiedy należy drukować raporty fiskalne z kasy rejestrującej?

 • Połącz kasę z komputerem i nie płać za transmisję danych – kasy online z komunikacją przez USB Połącz kasę z komputerem i nie płać za transmisję danych – kasy online z komunikacją przez USB

  Użytkownicy kas i drukarek fiskalnych online muszą zapewnić swoim urządzeniom stały dostęp do internetu. Za pośrednictwem sieci kasy online’owe wysyłają dane w sposób ciągły i automatyczny do Centralnego Repozytorium Kas. Wybierając urządzenie, należy zwrócić szczególną uwagę na sposób komunikacji z internetem. Jedną z opcji jest połączenie przez USB. Jak działa i dlaczego jest tańsze niż inne?

 • Jak kasa online współpracuje z terminalem płatniczym? Jak kasa online współpracuje z terminalem płatniczym?

  Wymiana urządzeń na kasy fiskalne online to dobra sposobność do wprowadzenia w działalności również terminala płatniczego. Tym bardziej, że dzięki ujednoliconemu protokołowi komunikacyjnemu każda kasa i drukarka online współpracuje z takim urządzeniem. Podpowiadamy, jaki sprzęt najlepiej sprawdzi się w sklepie lub punkcie usługowym.

 • W jaki sposób kasy online łączą się z CRK? W jaki sposób kasy online łączą się z CRK?

  Jedną z nowych, ważnych funkcji wprowadzonych w kasach fiskalnych online jest komunikacja z Centralnym Repozytorium Kas (CRK). Aby urządzenie wysyłało dane do administracji skarbowej w sposób ciągły i automatyczny, musi być na stałe połączone z Internetem. Poznaj sposoby, w jakie kasy online łączą się z CRK i wybierz rozwiązanie najlepsze dla twojej działalności.

 • Novitus NANO II Online – znana i lubiana kasa fiskalna w nowym wydaniu! Novitus NANO II Online – znana i lubiana kasa fiskalna w nowym wydaniu!

  Ceniona przez lekarzy i prawników, chętnie wykorzystywana w salonach fryzjerskich i kosmetycznych, praktyczna w wypożyczalniach, busach, gastronomii i małych sklepach – to kasa fiskalna Novitus NANO. Teraz dostępna w nowym wydaniu – Novitus NANO II Online – jeszcze lepiej wygląda i ma jeszcze więcej przydatnych funkcji. Poznaj jej niezawodność!