piątek, 31 maj 2019 17:58

Kasa fiskalna Novitus SENTO w wersji ONLINE – już w sprzedaży!

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Łączy się z CRK, zapisuje dane w pamięci chronionej, współpracuje z dowolnym terminalem płatniczym. Oto Novitus SENTO Online – kasa fiskalna nowej generacji! Spełnia wszystkie wymogi nałożone na kasy online’owe. Do tego jest szybka, niezawodna i wyposażona w wiele przydatnych funkcji. Sprawdź, czy pasuje do Twojego biznesu!

Kasy fiskalne online pojawiają się w kolejnych sklepach i punktach usługowych. Mimo iż pierwsze branże muszą obowiązkowo stosować nowy typ kas dopiero od 1 stycznia 2020 r., przedsiębiorców zachęca wyższa jakość urządzeń online’owych i zwiększone bezpieczeństwo danych zapisywanych w pamięci chronionej urządzenia. Dla nowych użytkowników nie bez znaczenia pozostaje możliwość odliczenia ulgi do 700 zł wyłącznie na kasę online’ową.

Jednym z modeli już odstępnych na rynku jest Novitus SENTO Online – elegancka i nowoczesna kasa fiskalna polecana małym i średnim sklepom oraz wszelkiego rodzaju punktom usługowym. Prosta w obsłudze, wyposażona w stabilny system LINUX, kasa SENTO Online została udostępnia użytkownikowi wiele przydatnych funkcji. Urządzenie należy do rodziny Novitus Online Power – kas nie tylko dostosowanych do wymogów ustawodawcy, ale też wzmocnionych, unowocześnionych i wzbogaconych m.in. o ogromną bazę towarową.

 

Novitus SENTO Online w połączeniu z CRK

Kasa fiskalna online Novitus SENTO zapewnia połączenie z Centralnym Repozytorium Kas (CRK). Spełnia więc najważniejsze nowe wymaganie wprowadzone mocą rozporządzenia Ministra Przedsiębiorczości i Technologii z 28 maja 2018 r. w sprawie kryteriów i warunków technicznych, którym muszą odpowiadać kasy rejestrujące (Dz. U. z 2018 r. poz. 1206). Pod względem połączenia daje użytkownikowi szereg możliwości. Jeśli w sklepie lub lokalu usługowym posiadasz już dostęp do stacjonarnej sieci, połączysz kasę z Internetem przez złącze LAN lub RS232.

Producent urządzenia przewidział także rozwiązania dla użytkowników nieposiadających dostępu do stacjonarnego Internetu. Kasa online’owa Novitus SENTO może łączyć się z siecią poprzez moduł Wi-Fi bądź GSM dołączony do portu USB. Tak szerokie spektrum rozwiązań do wyboru daje przedsiębiorcy możliwość zastosowania najkorzystniejszego z nich – pod względem kosztów i wygody.

 

Kasa SENTO w online’owej odsłonie

Novitus SENTO Online została wyposażona w wiele nowoczesnych, funkcjonalnych rozwiązań. Zgodnie z wymogiem ustawodawcy, kopie dokumentów fiskalnych wysyła do CRK i zapisuje w pamięci chronionej stanowiącej integralną część urządzenia. Dane przechowywyane w pamięci chronionej są znacznie bezpieczniejsze niż te zapisywane na nośniku danych. Nie mówiąc już o drugiej rolce papieru kasowego, na której kopie wydruków zapisują najstarsze modele urządzeń fiskalnych.

Ponadto kasa online’owa Novitus SENTO komunikuje się z dowolnym terminalem płatniczym, umieszcza numer NIP nabywcy na paragonie, drukuje paragony błyskawicznie dzięki zastosowaniu niezawodnych japońskich mechaników, a także wyróżnia się solidnością i wysokimi parametrami technicznymi. To kasa, która została zaprojektowana m.in. z myślą o sklepach z towarami akcyzowymi. Urządzenie drukuje bowiem raporty sumujące sprzedaż tego typu towarów w dowolnym zakresie czasowym – to bardzo istotna cecha z punktu widzenia firm ubiegających się o przedłużenie koncesji na sprzedaż alkoholu.

 

Włącz online lub pozostań przy offline

Obecnie kasę fiskalną Novitus SENTO można kupić w dwóch wersjach. SENTO Online to kasa łącząca się z systemem CRK. Natomiast SENTO E to tradycyjne urządzenie wyposażone w elektroniczną kopię paragonu. Aż do końca 2022 r. większość przedsiębiorców może wybrać, którą wersję urządzenia woli.

Należy jednak pamiętać, iż podatnicy instalujący kasę fiskalną po raz pierwszy uzyskają ulgę do 700 zł tylko w wypadku zakupy urządzenia online’owego. Od 1 maja 2019 r. odliczenie to nie przysługuje już na tradycyjne kasy z elektroniczną lub papierową kopią paragonu.

 

Zobacz naszą ofertę: Kasa fiskalna Novitus SENTO Online

 

Więcej o kasach fiskalnych ONLINE czytaj w Poradniku

Czytany 709 razy Ostatnio zmieniany piątek, 31 maj 2019 18:03

Artykuły powiązane

 • Kasy online odroczone dla lekarzy i dentystów! Kasy online odroczone dla lekarzy i dentystów!

  Lekarze i dentyści mają więcej czasu na zakup i instalację kas fiskalnych online. Ze względu na przedłużającą się epidemię COVID-19 rząd wprowadził sporo zmian w ramach Tarczy Antykryzysowej. Kasy online odroczone dla lekarzy i dentystów staną się obowiązkowe dopiero od połowy 2021 r.

 • Kasy online odroczone dla usług budowlanych! Kasy online odroczone dla usług budowlanych!

  Przesunięcie terminów różnych obowiązków podatkowych objęło też wymianę kas fiskalnych na urządzenia online’owe. Zmiany dotyczą szeregu branż, w tym tych najbardziej poszkodowanych w wyniku epidemii. Kasy online odroczone dla usług budowlanych to już pewnik!

 • Kasy fiskalne online z Wi-Fi dla mechaników samochodowych i wulkanizatorów Kasy fiskalne online z Wi-Fi dla mechaników samochodowych i wulkanizatorów

  Małe warsztaty samochodowe, przydomowe „garażowe” działalności – w takich miejscach często najlepszym rozwiązaniem są kasy fiskalne online z Wi-Fi. Sprawdź, jakie opcje masz do wyboru, i poznaj sprawdzone urządzenia online’owe dla mechaników i wulkanizatorów.

 • Kasy fiskalne online dla mechaników – ile kosztują w Warszawie Kasy fiskalne online dla mechaników – ile kosztują w Warszawie

  Wymiana kasy fiskalnej na urządzenie online’owe wiąże się z wydatkiem – patrząc na ceny kas, wydatkiem całkiem sporym. Na szczęście ustawodawca umożliwił branżom wymieniającym kasy skorzystanie z ulgi do 700 zł na urządzenie. Sprawdź, co wziąć pod uwagę określając koszt zakupu kasy fiskalnej online dla mechanika w Warszawie.

 • Novitus ONE Online – innowacyjna kasa fiskalna w naszej ofercie! Novitus ONE Online – innowacyjna kasa fiskalna w naszej ofercie!

  Wyobraź sobie kasę fiskalną i smartfon w jednym. Do tego funkcjonalne oprogramowanie sprzedażowe. Wszystko w wyjątkowo nowoczesnej i eleganckiej oprawie. To Novitus ONE Online – kasa fiskalna online, jakiej jeszcze nie było! Sprawdź, dlaczego warto ją wybrać i kiedy pojawi się w naszej ofercie.