ELZAB K10 Online BT/WiFi

Producent: Elzab
Cena: 1690 PLN (netto)

Poszukujesz mobilnej kasy fiskalnej – prostej w obsłudze, nowoczesnej i niezawodnej? Oto Elzab K10 Online – urządzenie przesyłające dane do Centralnego Repozytorium Kas za pomocą modułu Wi-Fi lub Bluetooth. To kasa o legendarnie prostym w obsłudze panelu dotykowym – tak intuicyjnym jak tablet lub smartfon. Wybierz kasę online Elzab K10, jeśli cenisz sobie nowoczesność, solidne rozwiązania i bezawaryjną pracę w każdych warunkach!

Kasa fiskalna online Elzab K10 Online BT/WiFi doskonale sprawdzi się w małych punktach gastronomicznych, warsztatach samochodowych, salonach fryzjerskich i kosmetycznych, firmach budowlanych, ale też na targowiskach, w małych punktach handlowych oraz wszelkiego rodzaju sprzedaży mobilnej. Doskonała funkcjonalność znanej i cenionej kasy fiskalnej Elzab K10 teraz zyskała online’owy wymiar!

 

k10 online przodMobilna łączność z CRK

Kasa fiskalna Elzab K10 Online spełnia wymogi ustawodawcy obowiązujące od 1 maja 2019 r. – przesyła dane o transakcjach do Centralnego Repozytorium Kas (CRK). Zachowuje przy tym swoją doskonałą mobilność! Dostęp do sieci teleinformatycznej zapewniony jest przez moduł Bluetooth lub Wi-Fi. Komunikacja z Wi-Fi odbywa się przez sieć lokalną lub za pośrednictwem telefonu komórkowego. Korzystaj z Internetu, który już masz – bez podpisywania umów na dodatkowe rozwiązania.

Dzięki takiej komunikacji kasa online’owa Elzab K10 wysyła dane do CRK w sposób ciągły i automatyczny. Nawet jeśli przez cały dzień pracujesz w terenie!

 

 


k10 fajny kolorWygodny i wytrzymały wyświetlacz

Wyobraź sobie kasę fiskalną, która obsługujesz tak łatwo jak tablet lub smartfon! Dotykowy ekran operatora został zaprojektowany z myślą o pracy w każdych warunkach. Kasa online’owa K10 świetnie znosi zarówno bardzo wysokie, jak i bardzo niskie temperatury. Jej wygodny panel dotykowy możesz obsługiwać nawet w rękawiczkach! Ilość i wielkość klawiszy zmienia się kontekstowo dostosowując do pracy kasjera.

Wybierz jedną z pięciu atrakcyjnych wersji kolorystycznych. Ciesz się elegancją i nowoczesnym wyglądem kasy fiskalnej Elzab K10 Online!

 

 


 

k10 drugi bokMobilna i funkcjonalna

Stworzona z myślą o pracy stacjonarnej i mobilnej, kasa fiskalna Elzab K10 Online została wyposażona w wymienny, wytrzymały akumulator. Pracuj nawet 5 godzin w terenie bez konieczności ładowania! Powieś kasę online na wygodnej smyczy i ciesz się swobodą – obsługuj klientów bez obawy o swoją kasę.

Korzystaj z praktycznych funkcji. Drukuj numer NIP nabywcy na paragonie. Wejdź w tryb usług czasowych do wykorzystania na parkingach, w wypożyczalniach, kręgielniach czy parkach rozrywki. Twórz niefiskalne wydruki o dowolnej treści dzięki superformatce. Programuj dokładne nazwy towarów i usług.

Stwórz małe stanowisko sprzedażowe – podłącz do kasy terminal płatniczy i zdobądź klientów płacących kartą. Podnieś jakość obsługi klienta na wyższy poziom dzięki czytnikowi kodów kreskowych. Zapewnij swoim finansom bezpieczeństwo – trzymaj pieniądze w szufladzie kasowej. Łącza komunikacyjne kasy fiskalnej online Elzab K10 zostały tak przemyślane, aby spełnić Twoje wymagania!

 

Kasa fiskalna Elzab K10 Online sprawdzi się w sprzedaży mobilnej i stacjonarnej. Z powodzeniem może być zastosowana w niewielkich punktach handlowych oraz wszelkiego rodzaju usługach – warsztatach samochodowych, punktach wulkanizacyjnych, salonach fryzjerskich i kosmetycznych, lodziarniach, kawiarniach, fast-foodach, szkołach jazdy, parkingach, wypożyczalniach, w kręgielniach, parkach rozrywki, gabinetach lekarskich i wielu innych.

 

fast food fawag onlineElzab K10 Online w fast-foodzie

Doskonale znosi pracę w trudnych warunkach. Wygodna, nowoczesna i łatwa w obsłudze, z powodzeniem sprawdzi się w małej gastronomii, np. w fast-foodzie. Innowacyjny panel dotykowy kasy fiskalnej K10 Online obsłużysz nawet w rękawiczkach – niestraszne mu zarówno bardzo niskie, jak i bardzo wysokie temperatury. Jeśli w Twoim fast-foodzie dostęp do prądu jest utrudniony, korzystaj z wytrzymałego akumulatora.

Kasa fiskalna online Elzab K10 spełnia wymagania stawiane lokalom gastronomicznym – przesyła dane do CRK za pomocą modułu Bluetooth/Wi-Fi. Pozostaje przy tym zawsze mobilna. Zaprogramujesz w niej jednoznaczne nazwy usług gastronomicznych. Podłączysz terminal płatniczy. Po prostu wybierz jedną z atrakcyjnych wersji kolorystycznych i ciesz się niezawodnością i funkcjonalnością kasy online’owej Elzab K10!

 


fryzjer nano onlineElzab K10 Online u fryzjera i kosmetyczki

Postaw na funkcjonalność i elegancję – wybierz kasę fiskalną K10 online w wersji kolorystycznej, która odpowiada wystrojowi Twojego salonu fryzjerskiego czy kosmetycznego. Oszczędź sobie wielogodzinnych szkoleń z obsługi technicznej – wygodny panel dotykowy kasy K10 jest tak prosty w obsłudze jak zwykły tablet lub smartfon! Podłącz do kasy terminal płatniczy i zdobądź klientów płacących kartą.

Kasa fiskalna dla fryzjera i kosmetyczki Elzab K10 Online sprawdzi się w pracy stacjonarnej i mobilnej. To znakomite rozwiązanie dla osób podnajmujących stanowiska w różnych salonach lub odwiedzający klientów i klientki w ich domach. Niezależnie od miejsca pracy, kasa na bieżąco wysyła dane do CRK – wykorzystuje do tego Bluetooth lub Wi-Fi. Dzięki temu spełnisz wymagania ustawodawcy postawione fryzjerkom i kosmetyczkom od 2021 roku.

 


owoceElzab K10 Online na straganie

Sprzedajesz warzywa i owoce na targowisku, a może handlujesz ubraniami na ulicznym straganie? Kasa fiskalna Elzab K10 online świetnie sprawdzi się w Twojej działalności! Mała i lekka, została wyposażona w wygodną smycz – powieś ją na szyi, a dwiema wolnymi rękami obsługuj klientów! Korzystaj z wytrzymałego akumulatora, który pracuje nawet 5 godzin bez konieczności ładowania.

Obsługuj klientów szybko i bezbłędnie – właśnie do tego służy wygodny dotykowy panel operatora. Kasa online’owa K10 świetnie znosi trudne warunki pracy. Niezawodnie pracuje w temperaturach bardzo niskich i bardzo wysokich. Obsłużysz ją nawet w rękawiczkach! Ciesz się wygodą, funkcjonalnością i elegancją w jednej z 5 atrakcyjnych wersji kolorystycznych.

 

 


sprzedaz mobilnaElzab K10 Online w sprzedaży mobilnej

Świadczysz mobilne usługi, odwiedzasz swoich klientów w domach? A może sprzedajesz w terenie? Kasa fiskalna K10 Online świetnie sprawdzi się Twojej działalności. Dzięki wytrzymałemu akumulatorowi pracuje do 5 godzin bez konieczności ładowania. Małe gabaryty i niska waga pozwalają ją łatwo przenosić. Wygodna smycz ułatwia pracę w terenie.

Pomyśl też o wygodnym panelu dotykowym – powstał on z myślą o zapewnieniu użytkownikowi prostoty obsługi. Zapomnij o wielogodzinnych szkoleniach. Jeśli umiesz obsłużyć tablet lub smartfon, poradzisz sobie także z K10! Urządzenie zostało wyposażone m.in. w superformatkę, możliwość wydruku numeru NIP nabywcy na paragonie, wejście USB i mini USB do podłączenia m.in. komputera i terminala płatniczego oraz wiele innych przydatnych funkcji. Wybierz tę kasę już dziś!

 

 

Co warto wiedzieć o kasie fiskalnej?

  1. Którą kasę fiskalną wybrać?
  2. Fiskalizacja kasy
  3. Jak odebrać ulgę 700 zł
  4. Przeglądy okresowe
  5. Likwidacja kasy
  6. Kasa w systemach sprzedaży
  7. Zmiana serwisu fiskalnego

Zastanawiasz się jaką kasę wybrać? Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik, z którego dowiesz się, jaka kasa fiskalna będzie odpowiednia dla Twojego biznesu. Dowiedz się: Jak wybrać kasy fiskalne dla lekarzy, prawników

Jak wybrać pierwszą kasę fiskalną?

W skrócie można powiedzieć, że fiskalizacja jest to wprowadzenie numeru NIP do pamięci fiskalnej kasy. Od tego momentu urządzenie przechodzi w trybie fiskalny, a wszystkie wprowadzone dane zapisują się w jego pamięci. Fiskalizacji dokonuje się raz i jest to czynność nieodwracalna. Właśnie dlatego warto wybrać dobry serwis - osoba, która dokona fiskalizacji, będzie serwisantem naszej kasy już do końca jej użytkowania. Zanim serwisant zafiskalizuje kasę, będziesz miał możliwość pobawienia się urządzeniem przez pewien czas w trybie testowym, aby zapoznać się z jego funkcjami i sposobem użytkowania. 

Co jeszcze muszę wiedzieć o fiskalizacji kasy?

Tobie też zakup kasy kojarzy się z dużym wydatkiem? Nie oszukujmy się, ponad 1000 zł jednorazowo to spora suma dla wielu przedsiębiorców. Na szczęście państwo zwraca nawet do 700 zł za każde takie urządzenie - wtedy koszt nie jest już tak odczuwalny. Ale uwaga - ulgę uzyskamy tylko przy rozpoczęciu ewidencjonowania, czyli przy zakupie pierwszej kasy lub drukarki fiskalnej. Oczywiście możemy wtedy kupić dwie albo trzy kasy, albo nawet więcej, i za każdą uzyskamy zwrot.

To naprawdę takie proste? Tak, jednak koniecznie musisz pamiętać o dopełnieniu formalności. Niezbędne jest złożenie zawiadomienia do urzędu skarbowego przed rozpoczęciem ewidencjonowania.

Nie przegap terminów! Jakich terminów? Dowiedz się więcej tutaj.

Jeśli masz kasę fiskalną, musisz dokonywać okresowych przeglądów technicznych. Obecnie zgodnie z przepisami należy to robić nie rzadziej niż co dwa lata. Przegląd techniczny wykonuje uprawniony serwisant. Sprawdza on m.in. nienaruszalność plomb, prawidłowość pracy kas fiskalnej, czytelność wydruku paragonu fiskalnego, stan pamięci technicznej, akumulatorów itd. Po takim przeglądzie sporządza odpowiedni zapis w książce kasy. Dlaczego dokonanie okresowego przeglądu technicznego w terminie jest tak ważne? Przede wszystkim ze względu na przepisy. Jeśli spóźnisz się z przeglądem w ciągu 3 lat od skorzystania z ulgi do 700 zł, będziesz musiał ją oddać. Jeśli kontrola wykryje brak przeglądu, może być na Ciebie nałożona kara. Poza tym prawidłowa praca Twojej kasy to dobra i sprawna obsługa klienta, a przecież na tym Ci zależy, prawda?

Przegląd kasy - o czym musisz pamiętać?

Kasa fiskalna, jak każde urządzenie, z czasem musi zakończyć swój żywot. Przyczyny są różne: wymieniamy kasę na nowszą, rezygnujemy ze sprzedaży detalicznej, a czasem też zamykamy działalność. Pamiętaj, że starej kasy czy drukarki fiskalnej nie można od tak oddać do elektrośmieci. Trzeba dopełnić formalności określonych w przepisach.
Konieczne jest dokonanie odczytu pamięci fiskalnej. Oczywiście nie musisz robić tego sam - czynności tej dokonuje uprawniony serwisant. Na odczycie musi być obecny również pracownik urzędu skarbowego, którego trzeba wcześniej powiadomić. Spisuje on odpowiedni protokół, do którego dołącza się raport rozliczeniowy z całego okresu pracy kasy.
Aby nie było zbyt prosto, procedura jest nieco inna w przypadku likwidacji pracy kasy, a inna w przypadku wymiany samego modułu fiskalnego. Chcesz wiedzieć więcej?

Jak zakończyć użytkowanie kasy - przeczytaj to koniecznie!

Systemy sprzedażowe to rozwiązanie dla tych, którzy chcą poprawić jakość obsługi klienta i usprawnić pracę kasjera. Taki system składa się z kasy lub drukarki fiskalnej oraz innych urządzeń, takich jak waga elektroniczna, czytnik kodów kreskowych, ekran dotykowy, komputer z oprogramowaniem sprzedażowym itp. Wszystkie te urządzenia współpracują ze sobą, dzięki czemu sprzedaż jest o wiele łatwiejsza i szybsza. Kluczem do sukcesu jest takie dobranie każdego z urządzeń, aby wszystkie razem stworzyły najlepsze możliwe połączenie. Inny system sprzedażowy będzie optymalny dla hotelu, inny dla marketu, jeszcze inny dla punktu gastronomicznego czy usługowego. Zaraz po kasie fiskalnej najważniejszym elementem jest oprogramowanie - czy będzie proste i funkcjonalne, czy rozbudowane, z wieloma możliwościami?
Na szczęście nie jesteś zdany tylko na siebie - o wybór najlepszego systemu sprzedażowego dla Ciebie najlepiej zapytaj specjalistę.

Więcej o systemach sprzedaży

Jak zmienić serwis fiskalny? Czy to możliwe? Tak - serwis fiskalny można zmienić, mimo iż z zasady przysługuje nam on od fiskalizacji po likwidację kasy. Jeśli chcesz zmienić serwis fiskalny, musisz złożyć wniosek do producenta lub importera swojego urządzenia i uiścić opłatę. We wniosku należy podać przyczynę zmiany. Pamiętaj, że producent czy importer (zwany w przepisach serwisem głównym) nie może odmówić zgody na zmianę serwisu, jeśli warunki cenowe i miejsce świadczenia usług serwisowych nowego serwisu są dla Ciebie jako użytkownika korzystniejsze. Jeśli więc znalazłeś tańszy i lepszy serwis fiskalny - możesz zrezygnować z usług swojego „starego” serwisu. O zmianie będziesz też musiał poinformować urząd skarbowy.

Zaufany serwis fiskalny - gdzie go szukać? Czytaj tutaj.