Elzab K10 Online BT/GPRS

Producent: Elzab
Cena: 1590 PLN (netto)

Poszukujesz łatwej w obsłudze, mobilnej kasy fiskalnej? Poznaj Elzab K10 Online BT/GPRS – nową odsłonę urządzenia, które od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Teraz K10 przesyła dane o transakcjach do Centralnego Repozytorium Kas. Spełnia w ten sposób najnowszy wymóg ministerstwa finansów. Z siecią komunikuje się za pośrednictwem modułu Bluetooth/GPRS. To doskonałe rozwiązanie dla małych punktów handlowo-usługowych oraz przedsiębiorców działających mobilnie. Świetnie sprawdzi się w salonach fryzjerskich i kosmetycznych, warsztatach samochodowych, gabinetach lekarskich, małej gastronomii oraz na targowiskach, straganach, w sprzedaży obwoźnej itp.

 

k10 drugi bok

 

Połączenie z CRK przez GPRS

Kasa fiskalna online Elzab K10 z modułem Bluetooth/GPRS spełnia wymagania obowiązujące od 1 maja 2019 r., nie tracąc przy tym na swojej mobilności. Wystarczy tylko karta SIM zakupiona u operatora. Dzięki temu rozwiązaniu swobodnie podróżujesz z kasą, która cały czas przesyła dane do CRK – w sposób ciągły i automatyczny, tak jak wymagają tego przepisy.

Dzięki wytrzymałemu akumulatorowi kasa online K10 doskonale sprawdza się w pracy mobilnej. Pracuje nawet 5 godzin bez ładowania!

 


k10 fajny kolorDotykowa obsługa – doskonale prosta

Męczy Cię obsługa skomplikowanych urządzeń? Wybierz kasę fiskalną online z dotykowym panelem operatora. Tak prosta z obsłudze jak tablet lub smartfon, kasa Elzab K10 Online ułatwia sprzedaż. Zapomnij o wielogodzinnych szkoleniach z obsługi urządzenia. Wybierz jedną z pięciu atrakcyjnych wersji kolorystycznych i ciesz się nowoczesną, elegancką i stylową kasą w Twojej działalności.

Kasa fiskalna online Elzab K10 powstała z myślą o pracy w trudnych warunkach. Z powodzeniem pracuje zarówno na dużym mrozie, jak i w wysokich temperaturach. Panel dotykowy został tak skonstruowany, aby można go było obsługiwać nawet w rękawiczkach. W zależności od potrzeb kasjera, wielkość klawiszy zmienia się kontekstowo. Dzięki niezwykłej ergonomii tej nowoczesnej kasy online’owej jakość obsługi klienta w Twojej firmie wejdzie na jeszcze wyższy poziom!

 


 

k10 online przodJakość w najlepszym wydaniu

Wykonana z wytrzymałych materiałów, kasa online’owa Elzab K10 pracuje szybko i niezawodnie. Podłącz do niej terminal płatniczy i zdobądź klientów płacących kartą! Zapewnij swoim zyskom bezpieczeństwo dzięki możliwości podłączenia szuflady na pieniądze. A jeśli sprzedajesz towary, przyspiesz obsługę klienta dzięki czytnikowi kodów kreskowych. To wszystko zapewnią Ci duże możliwości komunikacyjne tej nowoczesnej kasy.

Kasa fiskalna Elzab K10 online ma wszystko, czego wymagasz od nowoczesnego urządzenia rejestrującego. Drukuje numer NIP nabywcy na paragonie. Pozwala na tworzenie dowolnych wydruków niefiskalnych dzięki superformatce. Posiada sporą bazę towarową i czytelną nazwę towaru czy usłuygi.

Wyposażona w funkcje czasowe, kasa online’owa K10 świetnie sprawdza się na parkingach, w wypożyczalniach, kręgielniach czy parkach rozrywki. Dzięki wygodnej smyczy powiesisz ją na szyi – pracuj mając dwie ręce wolne! Kasa Elzab K10 online to eleganckie, funkcjonalne i nowoczesne rozwiązanie do pracy mobilnej i stacjonarnej.

 

Kasa fiskalna online Elzab K10 Online BT/GPRS sprawdzi się w pracy stacjonarnej i mobilnej. Cenią ją przedsiębiorcy prowadzący sprzedaż towarów na niewielką skalę, np. na targowiskach, straganach ulicznych czy w punktach turystycznych. Znajduje też szerokie zastosowanie w usługach – salonach fryzjerskich i kosmetycznych, szkołach jazdy, warsztatach samochodowych, gabinetach lekarskich, lodziarniach, mobilnych kawiarniach, fast-foodach, food truckach i innej małej gastronomii, firmach budowlanych, biurach projektowych i wielu innych.

 

lodziarnia nano online kasaElzab K10 Online w lodziarni

Dostosowana do pracy w trudnych warunkach, kasa fiskalna Elzab K10 Online w lodziarni z powodzeniem znosi nawet uderzenia i upadki. Wielokrotnie przetestowana, niezawodnie pracuje nawet w skrajnych temperaturach – bardzo niskich i bardzo wysokich. Niestraszne jej uderzenia czy upadki. Dzięki antypoślizgowej obudowie z miękkiego elastomeru stabilnie trzyma się na ladzie i nie wyślizgnie się z ręki. Do tego jest wyjątkowo prosta w obsłudze – jej praktyczny dotykowy panel z łatwością obsłuży nawet początkujący użytkownik.

Kasa fiskalna online Elzab K10 BT/GPRS w lodziarni spełnia wszystkie wymagania ustawodawcy obowiązuje od 1 maja 2019 r. Lokalom gastronomicznym umożliwia przesył danych z kasy do Centralnego Repozytorium Kas. Z tą kasą wszystko zrobisz tak, jak należy!

 


 

targowisko z kasa onlineElzab K10 online na targowisku

Powieś kasę na smyczy i obsługuj swoich klientów dwiema wolnymi rękami! Kasa fiskalna K10 Online na targowisku to najlepszy wybór! Jej spora baza towarowa pomieści wszystkie sprzedawane przez Ciebie produkty. Zapomnij o wielogodzinnych szkoleniach z obsługi urządzenia – kasa online’owa Elzab K10 została wyposażona w dotykowy panel obsługi. Z Centralnym Repozytorium Kas urządzenie łączy się za pomocą modułu Bluetooth/GPRS – wystarczy tylko karta SIM od Twojego operatora!

Kasa fiskalna Elzab K10 Online świetnie znosi pracę na mrozie i w upale. Niestraszne jej uderzenia i upadki. Stabilnie trzyma się na ladzie. Nie wyślizgnie się z ręki, ponieważ została wyposażona w elastromerową obudowę. To niezawodna i nowoczesna kasa online’owa do zadań specjalnych!

 


 

sprzedaz mobilnaElzab K10 online w sprzedaży mobilnej

Działasz mobilnie? Prowadzisz sprzedasz, świadczysz usługi, a może jesteś prawnikiem lub lekarzem odwiedzającym pacjentów w ich gabinetach? Kasa fiskalna online Elzab K10 doskonale sprawdzi się w Twojej działalności! Dzięki wytrzymałemu akumulatorowi pracuje nawet 5 godzin bez ładowania. Małe gabaryty i niska waga pozwalają przenosić urządzenie w teczce czy plecaku.

Zapomnij o wielogodzinnych szkoleniach z obsługi technicznej. Wykorzystaj ten czas na zdobywanie nowych klientów! Panel dotykowy kasy online’owej Elzab K10 jest tak prosty i wygodny, że nauczysz się go błyskawicznie. Szybciej niż nauczyłeś się obsługi smartfona czy tableta. Kasa fiskalna online w sprzedaży mobilnej Elzab K10 jest niezawodna, wygodna i nowoczesna. Sprawdź ją!

 


 

fryzjer z kasa onlineElzab K10 u fryzjera i kosmetyczki

Wybierz jedną z pięciu atrakcyjnych wersji kolorystycznych. Która z nich najbardziej pasuje do wystroju Twojego salonu? Kasa fiskalna online dla fryzjera i kosmetyczki Elzab K10 Online spełnia wymogi ustawodawcy obowiązujące od 1 maja 2019 r. Wysyła dane do Centralnego Repozytorium Kas przed moduł Bluetooth/GPRS – wystarczy tylko karta SIM dostarczona przez operatora. Dzięki temu spełnisz wymagania postawione fryzjerom i kosmetyczkom – zyskasz kasę online’ową!

Korzystaj z wygodnego panelu dotykowego – dzięki niemu obsługa kasy online Elzab K10 jest tak prosta, jak obsługa tableta czy smarfona! Nauczysz się jej błyskawicznie! Już dziś zapytaj o tę kasę w naszym serwisie kas fiskalnych online.

Co warto wiedzieć o kasie fiskalnej?

  1. Którą kasę fiskalną wybrać?
  2. Fiskalizacja kasy
  3. Jak odebrać ulgę 700 zł
  4. Przeglądy okresowe
  5. Likwidacja kasy
  6. Kasa w systemach sprzedaży
  7. Zmiana serwisu fiskalnego

Zastanawiasz się jaką kasę wybrać? Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik, z którego dowiesz się, jaka kasa fiskalna będzie odpowiednia dla Twojego biznesu. Dowiedz się: Jak wybrać kasy fiskalne dla lekarzy, prawników

Jak wybrać pierwszą kasę fiskalną?

W skrócie można powiedzieć, że fiskalizacja jest to wprowadzenie numeru NIP do pamięci fiskalnej kasy. Od tego momentu urządzenie przechodzi w trybie fiskalny, a wszystkie wprowadzone dane zapisują się w jego pamięci. Fiskalizacji dokonuje się raz i jest to czynność nieodwracalna. Właśnie dlatego warto wybrać dobry serwis - osoba, która dokona fiskalizacji, będzie serwisantem naszej kasy już do końca jej użytkowania. Zanim serwisant zafiskalizuje kasę, będziesz miał możliwość pobawienia się urządzeniem przez pewien czas w trybie testowym, aby zapoznać się z jego funkcjami i sposobem użytkowania. 

Co jeszcze muszę wiedzieć o fiskalizacji kasy?

Tobie też zakup kasy kojarzy się z dużym wydatkiem? Nie oszukujmy się, ponad 1000 zł jednorazowo to spora suma dla wielu przedsiębiorców. Na szczęście państwo zwraca nawet do 700 zł za każde takie urządzenie - wtedy koszt nie jest już tak odczuwalny. Ale uwaga - ulgę uzyskamy tylko przy rozpoczęciu ewidencjonowania, czyli przy zakupie pierwszej kasy lub drukarki fiskalnej. Oczywiście możemy wtedy kupić dwie albo trzy kasy, albo nawet więcej, i za każdą uzyskamy zwrot.

To naprawdę takie proste? Tak, jednak koniecznie musisz pamiętać o dopełnieniu formalności. Niezbędne jest złożenie zawiadomienia do urzędu skarbowego przed rozpoczęciem ewidencjonowania.

Nie przegap terminów! Jakich terminów? Dowiedz się więcej tutaj.

Jeśli masz kasę fiskalną, musisz dokonywać okresowych przeglądów technicznych. Obecnie zgodnie z przepisami należy to robić nie rzadziej niż co dwa lata. Przegląd techniczny wykonuje uprawniony serwisant. Sprawdza on m.in. nienaruszalność plomb, prawidłowość pracy kas fiskalnej, czytelność wydruku paragonu fiskalnego, stan pamięci technicznej, akumulatorów itd. Po takim przeglądzie sporządza odpowiedni zapis w książce kasy. Dlaczego dokonanie okresowego przeglądu technicznego w terminie jest tak ważne? Przede wszystkim ze względu na przepisy. Jeśli spóźnisz się z przeglądem w ciągu 3 lat od skorzystania z ulgi do 700 zł, będziesz musiał ją oddać. Jeśli kontrola wykryje brak przeglądu, może być na Ciebie nałożona kara. Poza tym prawidłowa praca Twojej kasy to dobra i sprawna obsługa klienta, a przecież na tym Ci zależy, prawda?

Przegląd kasy - o czym musisz pamiętać?

Kasa fiskalna, jak każde urządzenie, z czasem musi zakończyć swój żywot. Przyczyny są różne: wymieniamy kasę na nowszą, rezygnujemy ze sprzedaży detalicznej, a czasem też zamykamy działalność. Pamiętaj, że starej kasy czy drukarki fiskalnej nie można od tak oddać do elektrośmieci. Trzeba dopełnić formalności określonych w przepisach.
Konieczne jest dokonanie odczytu pamięci fiskalnej. Oczywiście nie musisz robić tego sam - czynności tej dokonuje uprawniony serwisant. Na odczycie musi być obecny również pracownik urzędu skarbowego, którego trzeba wcześniej powiadomić. Spisuje on odpowiedni protokół, do którego dołącza się raport rozliczeniowy z całego okresu pracy kasy.
Aby nie było zbyt prosto, procedura jest nieco inna w przypadku likwidacji pracy kasy, a inna w przypadku wymiany samego modułu fiskalnego. Chcesz wiedzieć więcej?

Jak zakończyć użytkowanie kasy - przeczytaj to koniecznie!

Systemy sprzedażowe to rozwiązanie dla tych, którzy chcą poprawić jakość obsługi klienta i usprawnić pracę kasjera. Taki system składa się z kasy lub drukarki fiskalnej oraz innych urządzeń, takich jak waga elektroniczna, czytnik kodów kreskowych, ekran dotykowy, komputer z oprogramowaniem sprzedażowym itp. Wszystkie te urządzenia współpracują ze sobą, dzięki czemu sprzedaż jest o wiele łatwiejsza i szybsza. Kluczem do sukcesu jest takie dobranie każdego z urządzeń, aby wszystkie razem stworzyły najlepsze możliwe połączenie. Inny system sprzedażowy będzie optymalny dla hotelu, inny dla marketu, jeszcze inny dla punktu gastronomicznego czy usługowego. Zaraz po kasie fiskalnej najważniejszym elementem jest oprogramowanie - czy będzie proste i funkcjonalne, czy rozbudowane, z wieloma możliwościami?
Na szczęście nie jesteś zdany tylko na siebie - o wybór najlepszego systemu sprzedażowego dla Ciebie najlepiej zapytaj specjalistę.

Więcej o systemach sprzedaży

Jak zmienić serwis fiskalny? Czy to możliwe? Tak - serwis fiskalny można zmienić, mimo iż z zasady przysługuje nam on od fiskalizacji po likwidację kasy. Jeśli chcesz zmienić serwis fiskalny, musisz złożyć wniosek do producenta lub importera swojego urządzenia i uiścić opłatę. We wniosku należy podać przyczynę zmiany. Pamiętaj, że producent czy importer (zwany w przepisach serwisem głównym) nie może odmówić zgody na zmianę serwisu, jeśli warunki cenowe i miejsce świadczenia usług serwisowych nowego serwisu są dla Ciebie jako użytkownika korzystniejsze. Jeśli więc znalazłeś tańszy i lepszy serwis fiskalny - możesz zrezygnować z usług swojego „starego” serwisu. O zmianie będziesz też musiał poinformować urząd skarbowy.

Zaufany serwis fiskalny - gdzie go szukać? Czytaj tutaj.