Novitus ONE Online

Producent: Novitus
Cena: 1790 PLN (netto)

Wyobraź sobie urządzenie, które jest jednocześnie kasą fiskalną online, smartfonem z systemem Android i oprogramowaniem sprzedażowym. To kasa fiskalna Novitus ONE Online – owoc 25-letniej pracy nad innowacją. Owoc doświadczeń przedstawicieli wielu branż. Doskonała do pracy stacjonarnej i mobilnej, daje ci funkcje, jakich nie miała jeszcze żadna kasa fiskalna. Z nią wystawisz nie tylko paragony i faktury, ale też korekty, dokumenty zwrotu, otworzysz rachunek, sprawdzisz stan magazynowy i wiele innych.

Po co mieć wiele urządzeń, skoro masz już jedno? To Novitus ONE Online – innowacja i funkcjonalność zamknięte w zniewalającej formie. Wybierz ją już dziś!

 

novitus one online kolor5 04Bądź online, twórz systemy

Novitus ONE Online to nowoczesna kasa online’owa spełniająca wszystkie wymagania ustawodawcy obowiązujące od 1 maja 2019 r. Przesyła dane do Centralnego Repozytorium Kas (CRK) poprzez łącze stacjonarne lub mobilne – tak, jak potrzebujesz!

Korzystaj z doskonałych możliwości komunikacyjnych kasy online’owej Novitus ONE. Podłączysz do niej terminal płatniczy, czytnik kodów kreskowych i inne urządzenia potrzebne w twoim sklepie czy lokalu usługowym.

Pracuj tak łatwo i wygodnie, jak ze smartfonem. Ciesz się ergonomią 5-calowego wyświetlacza o dużej rozdzielczości. Bezpieczeństwo i komfort zagwarantuje ci mocna, hartowana szybka, która się nie rysuje. Korzystaj z ekranu dotykowego swobodnie, bez obaw o uszkodzenie!


 

novitus one online kolor3 03Wszystko w ONE

Kasa fiskalna online Novitus ONE ma w sobie to, czego nie znajdziesz w żadnej innej kasie! To nie tylko urządzenie do drukowania paragonów, faktur i raportów. ONE jest jak wielofunkcyjny smartfon, który daje ci ogromne możliwości. Wystawisz korektę i dokument zwrotu. Otworzysz rachunek. Dodasz notatkę i ID klienta. Sprawdzisz stany magazynowe. W łatwy sposób utworzysz raport i skorzystasz z mnóstwa innych funkcji kasy online’owej Novitus ONE.

Co jeszcze chcesz mieć w swojej kasie? Kalendarz, e-mail, kalkulator, Internet? Z kasą Novitus ONE Online zyskasz to wszystko i jeszcze więcej! Znajdziesz tu szereg funkcji potrzebnych w biznesie. Dostajesz nie tylko kasę, ale też nowoczesny smartfon z mnóstwem praktycznych aplikacji!

 


 

novitus one online kolor4 02Pracuj, gdzie chcesz i jak chcesz

Kasa fiskalna Novitus ONE Online świetnie sprawdzi się zarówno w pracy stacjonarnej, jak i mobilnej. Mała i poręczna, zmieści się w teczce lub w plecaku. Wyposażona w wytrzymałą baterię, wydrukuje nawet 1 000 paragonów bez podłączania do źródła zasilania!

Poznaj też NoviCloud – webowy system zapleczowy pozwalający na zarządzanie biznesem z dowolnego miejsca na ziemi! Funkcjonalna chmura dla Novitus ONE Online umożliwia ci dostęp do wszystkiego, co dzieje się na twoich kasach. Monitorujesz i zarządzasz swoją sprzedażą przy pomocy praktycznej aplikacji.

 


 

Piękna i wygodna

Skonfiguruj dowolnie wiele ekranów sprzedaży – zgodnie z własnymi potrzebami i wymaganiami! Do dyspozycji masz nawet 6 paneli przycisków – zaprogramuj pod nimi dowolny towar lub funkcję. Ustawiaj wielkość i liczbę przycisków – zmieniaj od 4 aż do 30 na każdym panelu. Rozwiązanie znane dotąd z drogich systemów sprzedażowych, teraz masz w kasie ONE!

Wybierz jedną z atrakcyjnych wersji kolorystycznych. Kasa online’owa Novitus ONE Online kusi niezwykle nowoczesnym designem. To niezawodne wnętrze w pięknej formie. Która podoba ci się najbardziej?

 

Kasa fiskalna Novitus ONE Online to urządzenie, które sprawdzi w wielu różnych branżach. Dzięki wysokiej jakości i niezawodności, spełnia wymagania nawet niewielkich sklepów i innych punktów handlowych – butików, piekarni, ciastkarni, warzywniaków i wielu innych. Przypadnie do gustu sprzedawcom i usługodawcom mobilnym i stacjonarnym. Pokochają ją fryzjerki i kosmetyczki, trenerzy personalni, prawnicy, lekarze, mechanicy i wulkanizatorzy, właściciele lokali gastronomicznych, myjni, parkingów, szkół jazdy, kwiaciarni, firm budowlanych, klubów fitness i wielu innych!

 ludzik gastro

ONE Online w gastronomii

Mały, średni i duży. Fast-food, lodziarnia i elegancka restauracja. Niezależnie od wielkości lokalu, sukces gastronomii wymaga zastosowania nowoczesnych rozwiązań. Znajdziesz je w Novitus ONE Online – to doskonała kasa fiskalna online dla gastronomii! Dzięki niej nie tylko wydrukujesz paragon, ale też otworzysz rachunek, wystawisz fakturę i korektę, stworzysz raport i wiele innych dokumentów.

Korzystaj z innowacyjności kasy online dla gastronomii Novitus ONE. Znajdziesz w niej kalendarz, Internet, e-mail, kalkulator i funkcjonalny, webowy system zapleczowy umożliwiający zarządzanie biznesem z dowolnego miejsca na ziemi. Novitus ONE Online to kasa z wygodnym dotykowym ekranem. To kasa niezwykle nowoczesna i niezawodna, do tego wyjątkowo atrakcyjna wizualnie. Już dziś wybierz tę kasę do swojego lokalu gastronomicznego!

 


 

kosmetyczkaONE Online w salonie kosmetycznym

Szukasz modnej, atrakcyjnej i wygodnej kasy fiskalne online do salonu kosmetycznego? Poznaj Novitus ONE Online – pierwszą kasę fiskalną wyposażoną w mnogość aplikacji. Ta kasa jest jak smartfon z ogromnymi możliwościami. Korzystaj z Internetu, e-maila, kalendarza, kalkulatora – wszystko z kasie fiskalnej!

Pracuj stacjonarnie lub w terenie – kasa fiskalna ONE Online dla kosmetyczek została wyposażona w wytrzymały akumulator. To świetnie rozwiązanie, jeśli podnajmujesz stanowiska w różnych salonach piękności lub świadczysz usługi w domach klientek. Kasa online’owa Novitus ONE wysyła dane do CRK i spełnia wszystkie inne najnowsze wymagania ustawodawcy.

 


 

warsztatONE Online w warsztacie samochodowym

Poszukujesz nowoczesnej kasy fiskalnej online – jednocześnie prostej w obsłudze i niezawodnej? Wybierz Novitus ONE Online z dotykowym ekranem – nie tylko ergonomicznym, ale też wytrzymałym. To więcej niż kasa. ONE Online jest jak smartfon wyposażony w mnóstwo przydatnych aplikacji. Jako jedyna kasa ONE Online wydrukuje nie tylko paragon i fakturę, ale też korektę, dokument zwrotu, różne raporty i wiele innych. W dodatku udostępni ci Internet, pocztę e-mail, kalendarz, kalkulator i wiele innych funkcji.

Novitus ONE Online w warsztacie samochodowym spełnia wszystkie wymogi ustawodawcy stawiane kasom online’owym. Wysyła dane do CRK w sposób, jaki ci odpowiada. To urządzenie wygodne, proste i niezawodne. Wybierz ją już dziś!

 


kwiaciarnia

 

ONE Online w kwiaciarni

Wyobraź sobie urządzenie, które jest czymś więcej niż tylko kasą fiskalną. Novitus ONE Online jest jak smartfon – nie tylko drukuje paragony i faktury, ale też udostępnia funkcjonalne aplikacje. Korzystaj z Internetu, poczty e-mail, kalendarza i wielu innych. Ciesz się wygodnym, a przy tym wyjątkowo wytrzymałym ekranem dotykowym. Wybierz jedną z wielu wersji kolorystycznych i zaskocz klientów swojej kwiaciarni nowoczesnością!

Podłącz do kasy online’owej terminal płatniczy i wszystkie inne peryferia przydatne w twojej kwiaciarni. Skonfiguruj dowolnie wiele ekranów sprzedaży. Sprawdzaj stany magazynowe, zarządzaj biznesem zdalnie dzięki aplikacji NoviCloud. Ciesz się niezawodnością w każdych okolicznościach. Już dziś wybierz Novitus ONE Online – to doskonała kasa online’owa dla kwiaciarni!

Co warto wiedzieć o kasie fiskalnej?

  1. Którą kasę fiskalną wybrać?
  2. Fiskalizacja kasy
  3. Jak odebrać ulgę 700 zł
  4. Przeglądy okresowe
  5. Likwidacja kasy
  6. Kasa w systemach sprzedaży
  7. Zmiana serwisu fiskalnego

Zastanawiasz się jaką kasę wybrać? Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik, z którego dowiesz się, jaka kasa fiskalna będzie odpowiednia dla Twojego biznesu. Dowiedz się: Jak wybrać kasy fiskalne dla lekarzy, prawników

Jak wybrać pierwszą kasę fiskalną?

W skrócie można powiedzieć, że fiskalizacja jest to wprowadzenie numeru NIP do pamięci fiskalnej kasy. Od tego momentu urządzenie przechodzi w trybie fiskalny, a wszystkie wprowadzone dane zapisują się w jego pamięci. Fiskalizacji dokonuje się raz i jest to czynność nieodwracalna. Właśnie dlatego warto wybrać dobry serwis - osoba, która dokona fiskalizacji, będzie serwisantem naszej kasy już do końca jej użytkowania. Zanim serwisant zafiskalizuje kasę, będziesz miał możliwość pobawienia się urządzeniem przez pewien czas w trybie testowym, aby zapoznać się z jego funkcjami i sposobem użytkowania. 

Co jeszcze muszę wiedzieć o fiskalizacji kasy?

Tobie też zakup kasy kojarzy się z dużym wydatkiem? Nie oszukujmy się, ponad 1000 zł jednorazowo to spora suma dla wielu przedsiębiorców. Na szczęście państwo zwraca nawet do 700 zł za każde takie urządzenie - wtedy koszt nie jest już tak odczuwalny. Ale uwaga - ulgę uzyskamy tylko przy rozpoczęciu ewidencjonowania, czyli przy zakupie pierwszej kasy lub drukarki fiskalnej. Oczywiście możemy wtedy kupić dwie albo trzy kasy, albo nawet więcej, i za każdą uzyskamy zwrot.

To naprawdę takie proste? Tak, jednak koniecznie musisz pamiętać o dopełnieniu formalności. Niezbędne jest złożenie zawiadomienia do urzędu skarbowego przed rozpoczęciem ewidencjonowania.

Nie przegap terminów! Jakich terminów? Dowiedz się więcej tutaj.

Jeśli masz kasę fiskalną, musisz dokonywać okresowych przeglądów technicznych. Obecnie zgodnie z przepisami należy to robić nie rzadziej niż co dwa lata. Przegląd techniczny wykonuje uprawniony serwisant. Sprawdza on m.in. nienaruszalność plomb, prawidłowość pracy kas fiskalnej, czytelność wydruku paragonu fiskalnego, stan pamięci technicznej, akumulatorów itd. Po takim przeglądzie sporządza odpowiedni zapis w książce kasy. Dlaczego dokonanie okresowego przeglądu technicznego w terminie jest tak ważne? Przede wszystkim ze względu na przepisy. Jeśli spóźnisz się z przeglądem w ciągu 3 lat od skorzystania z ulgi do 700 zł, będziesz musiał ją oddać. Jeśli kontrola wykryje brak przeglądu, może być na Ciebie nałożona kara. Poza tym prawidłowa praca Twojej kasy to dobra i sprawna obsługa klienta, a przecież na tym Ci zależy, prawda?

Przegląd kasy - o czym musisz pamiętać?

Kasa fiskalna, jak każde urządzenie, z czasem musi zakończyć swój żywot. Przyczyny są różne: wymieniamy kasę na nowszą, rezygnujemy ze sprzedaży detalicznej, a czasem też zamykamy działalność. Pamiętaj, że starej kasy czy drukarki fiskalnej nie można od tak oddać do elektrośmieci. Trzeba dopełnić formalności określonych w przepisach.
Konieczne jest dokonanie odczytu pamięci fiskalnej. Oczywiście nie musisz robić tego sam - czynności tej dokonuje uprawniony serwisant. Na odczycie musi być obecny również pracownik urzędu skarbowego, którego trzeba wcześniej powiadomić. Spisuje on odpowiedni protokół, do którego dołącza się raport rozliczeniowy z całego okresu pracy kasy.
Aby nie było zbyt prosto, procedura jest nieco inna w przypadku likwidacji pracy kasy, a inna w przypadku wymiany samego modułu fiskalnego. Chcesz wiedzieć więcej?

Jak zakończyć użytkowanie kasy - przeczytaj to koniecznie!

Systemy sprzedażowe to rozwiązanie dla tych, którzy chcą poprawić jakość obsługi klienta i usprawnić pracę kasjera. Taki system składa się z kasy lub drukarki fiskalnej oraz innych urządzeń, takich jak waga elektroniczna, czytnik kodów kreskowych, ekran dotykowy, komputer z oprogramowaniem sprzedażowym itp. Wszystkie te urządzenia współpracują ze sobą, dzięki czemu sprzedaż jest o wiele łatwiejsza i szybsza. Kluczem do sukcesu jest takie dobranie każdego z urządzeń, aby wszystkie razem stworzyły najlepsze możliwe połączenie. Inny system sprzedażowy będzie optymalny dla hotelu, inny dla marketu, jeszcze inny dla punktu gastronomicznego czy usługowego. Zaraz po kasie fiskalnej najważniejszym elementem jest oprogramowanie - czy będzie proste i funkcjonalne, czy rozbudowane, z wieloma możliwościami?
Na szczęście nie jesteś zdany tylko na siebie - o wybór najlepszego systemu sprzedażowego dla Ciebie najlepiej zapytaj specjalistę.

Więcej o systemach sprzedaży

Jak zmienić serwis fiskalny? Czy to możliwe? Tak - serwis fiskalny można zmienić, mimo iż z zasady przysługuje nam on od fiskalizacji po likwidację kasy. Jeśli chcesz zmienić serwis fiskalny, musisz złożyć wniosek do producenta lub importera swojego urządzenia i uiścić opłatę. We wniosku należy podać przyczynę zmiany. Pamiętaj, że producent czy importer (zwany w przepisach serwisem głównym) nie może odmówić zgody na zmianę serwisu, jeśli warunki cenowe i miejsce świadczenia usług serwisowych nowego serwisu są dla Ciebie jako użytkownika korzystniejsze. Jeśli więc znalazłeś tańszy i lepszy serwis fiskalny - możesz zrezygnować z usług swojego „starego” serwisu. O zmianie będziesz też musiał poinformować urząd skarbowy.

Zaufany serwis fiskalny - gdzie go szukać? Czytaj tutaj.