Novitus NEXT Online

Producent: Novitus
Cena: 2390 PLN (netto)

Poszukujesz nowoczesnego urządzenia rejestrującego z dotykowym panelem obsługi? Twój współpracownik woli tradycyjne rozwiązania? Poznaj Novitus NEXT Online – funkcjonalną kasę fiskalną online, wyposażoną zarówno w ekran dotykowy, jak i klasyczną klawiaturę! Dzięki dowolnie personalizowanemu ekranowi sprzedaży dostosujesz kasę do swoich potrzeb!

Kasa fiskalna Novitus NEXT Online spełnia najnowsze wymagania ustawodawcy – wysyła dane do Centralnego Repozytorium Kas (CRK). Dzięki ogromnym możliwościom komunikacyjnym wykorzystuje do tego połączenie z Internetem, które już masz w swojej firmie! A co, jeśli go nie masz? Wybierz to, które najbardziej odpowiada potrzebom Twojego sklepu czy lokalu usługowego!

Korzystaj z licznych udogodnień kasy online’owej Novitus NEXT Online. Wystawiaj paragony, faktury i inne dokumenty i wysyłaj je na adres e-mail nabywcy! Ciesz się doskonałą funkcjonalnością w nowoczesnej oprawie!

 

 internet

Połącz NEXT z CRK

Korzystasz ze stacjonarnego Internetu? Sieci Wi-Fi? A może wolisz transfer komórkowy? Kasa fiskalna Novitus NEXT Online łączy się z CRK za pomocą sieci Ethernet lub opcjonalnie – WLAN, GSM_3G lub GSM_LTE. Wystarczy, że podłączysz kasę do sieci – urządzenie przesyła dane w sposób automatyczny!

Zwiększ bezpieczeństwo swoich danych! Kasa online’owa zapisuje je nie na nośniku, lecz w pamięci chronionej – spełniającej najwyższe standardy, doskonale zabezpieczonej. Dostęp do nich jest bardzo prosty – wystarczy podłączyć kasę do komputera lub je wydrukować.

 

 

 


 

klawiaturaProstota według potrzeb

Novitus NEXT Online trafia w potrzeby różnych przedsiębiorców. Właśnie dlatego została wyposażona zarówno w ekran dotykowy, jak i klasyczną klawiaturę. Dotykowy panel obsługuje się tak prosto jak tablet lub smartfon. Dzięki pełnej konfigurowalności oprogramowania dopasujesz wygląd okna sprzedażowego do własnych potrzeb w zakresie funkcji i kolorów. Każdemu z pól na ekranie możesz przypisać dowolne polecenie. Praca z taką spersonalizowaną kasą jest łatwa i znacznie skraca czas obsługi klienta!

Korzystaj z funkcji, których jeszcze nie było w żadnej innej kasie online’owej! Swobodna edycja i parkowanie paragonów, ewidencja towarów i kontrahentów, a nawet wystawianie faktur z wysyłaniem ich na adres e-mail klienta! To tylko niektóre z wielu możliwości kasy fiskalnej online Novitus NEXT. W standardzie posiada ona też opcję wydruku numeru NIP nabywcy na paragonie, pełne ewidencjonowanie zaliczek i wiele innych.

 

 


 novitus next biala

Zarządzaj biznesem

Wyobraź sobie rozwiązanie, dzięki któremu możesz zarządzać swoim biznesem za pośrednictwem kasy fiskalnej! Zapomnij o drogich programach do analiz i zestawień. Dostęp do danych Twojej firmy zyskasz błyskawicznie – raporty paragonów i faktur, środków płatniczych, sprzedażowe raporty kasjerskie i biznesowe – fiskalne i niefiskalne. Przeanalizujesz sprzedaż kasjerów, asortymentu – całego lub każdego produktu osobno.

Dzięki chmurowej aplikacji NoviCloud wszystko zrobisz w przeglądarce internetowej – zarchiwizujesz bazę kasy dla bezpieczeństwa danych, zyskasz możliwość monitorowania i zarządzania swoim biznesem z dowolnego miejsca na ziemi! Bądź zawsze o krok przed konkurencją – korzystaj z doskonałych funkcjonalności Novitus NEXT Online!

 

 

 


 

Potęga nowoczesnej technologii

Kasa fiskalna Novitus NEXT Online należy do rodziny Novitus Online Power – urządzeń o niespotykanej dotąd mocy, wzbogaconej o najnowocześniejsze rozwiązania. Superszybkie procesory, ogromna pamięć wewnętrzna i operacyjna, gwarantujący stabilną pracę system LINUX + Android, mocny akumulator – wszystkie te cechy i jeszcze wiele innych gwarantują niezawodność i doskonałą wytrzymałość kasy na wiele lat.

W pamięci kasy online’owej Novitus NEXT zaprogramujesz tyle nazw towarów i usług, ile potrzebujesz! To urządzenie z bazą bez dna – nie ma zupełnie żadnych ograniczeń!

Stwórz kompletnie wyposażone stanowisko kasjerskie. Wszystko dzięki ogromnym możliwościom komunikacyjnym – dodawaj dowolne peryferia i łącz się ze światem! W tym wypadku również nie ma żadnych ograniczeń.

Kasa fiskalna Novitus NEXT Online sprawdzi się w małych i średnich sklepach oraz wszelkiego rodzaju punktach usługowych. Z powodzeniem spełni wymagania sklepu spożywczego, monopolowego, butiku, kiosku, kwiaciarni czy piekarni. Trafi w potrzeby warsztatów samochodowych, lokali gastronomicznych, salonów fryzjerskich i kosmetycznych, klubów fitness, hoteli i innych obiektów noclegowych, a nawet przychodni i gabinetów lekarskich! To świetna kasa online’owa o małych gabarytach, dedykowana do pracy stacjonarnej.

 


 

supermarketNovitus NEXT Online w sklepie

Twój asortyment jest duży lub często rotuje? Zapomnij o ograniczeniach w bazie towarowej! Kasa Novitus NEXT Online ma bazę bez dna! Zaprogramujesz tyle nazw towarowych, ile tylko chcesz. Dzięki ogromnym możliwościom komunikacyjnym stworzysz kompleksowe stanowisko sprzedażowe – pdo kasy odłączysz czytnik kodów kreskowych, komputer i wiele innych urządzeń. Dzięki ujednoliconemu protokołowi kasa online współpracuje z dowolnym terminalem płatniczym.

Kasa fiskalna Novitus NEXT Online w sklepie to doskonałe rozwiązanie. Znacznie usprawnia obsługę klienta – urządzenie obsługujesz za pomocą wygodnego panelu dotykowego. Jego funkcję i wygląd możesz dowolnie skonfigurować. Dla tradycjonalistów natomiast kasa ma klasyczną klawiaturę. Novitus NEXT Online to niezawodne, funkcjonalne i nowoczesne rozwiązanie. Wybierz je już dziś!

 


 

paliwoNovitus NEXT Online na stacji paliw

Każdego dnia przez Twoją stację paliw przewijają się setki klientów? Wybierz mocne, funkcjonalne i niezawodne urządzenie – wybierz kasę fiskalną Novitus NEXT Online. Dzięki wysyłce danych do CRK, urządzenie to spełnia wszelkie wymogi dla kas online’owych. Szybką obsługę i bezbłędność gwarantuje wygodna aplikacja sprzedażowa obsługiwana za pomocą dotykowego panelu. Zwolennikom tradycyjnych rozwiązań natomiast NEXT oferuje klawiaturę klasyczną.

Kasa fiskalna Novitus NEXT Online na stacji paliw doskonale trafi w potrzeby klientów i kasjerów. Pomyśl chociażby o wydruku numeru NIP nabywcy na paragonie. Z kasą szybko wystawisz klientowi fakturę, a nawet wyślesz ją na jego adres e-mail! Stworzysz kompletne stanowisko sprzedażowe dzięki ogromnym możliwościom komunikacyjnym. Już dziś wybierz kasę fiskalną Novitus NEXT Online do swojej stacji paliw!

 


 

klub fitnessNovitus NEXT Online w klubie fitness

Prowadzisz klub fitness? Wkrótce musisz zamienić swoje urządzenie na kasę fiskalną online. Novitus NEXT Online w klubie fitness sprawdzi się doskonale! Bardzo atrakcyjna wizualnie i nowoczesna, daje użytkownikowi dwie możliwości obsługi do wyboru – dotykowy ekran lub tradycyjną klawiaturę. Wyposażony w system android, panel dotykowy jest tak prosty w obsłudze jak tablet lub smartfon, a przy tym możesz go dowolnie konfigurować – ustawiać pola, wybierać ich kolor, przypisywać określone funkcje.

Z kasą fiskalną Novitus NEXT Online w klubie fitness możesz z dowolnego miejsca na świecie zarządzać swoim biznesem. Wszystko dzięki chmurowej aplikacji NaviCloud. Miej swoją firmę pod kontrolą! Wybierz już dziś Novitus NEXT Online do swojego klubu fitness i ciesz się niezawodnością!

 


 

pizzeriaNovitus NEXT Online w pizzerii

Lokale gastronomiczne wkrótce muszą zaopatrzyć się w kasy fiskalne online. Wybierz Novitus NEXT Online do swojej pizzerii i ciesz się niezawodnością, funkcjonalnością i wygodą. Kasa ta powstała z myślą o różnych potrzebach. Wyposażona jednocześnie w dotykowy panel obsługi oraz tradycyjną klawiaturę, pozwoli Twoim kelnerom pracować tak, jak chcą! Dzięki temu obsługa klienta jest bezbłędna, szybka i sprawna, a to cechy niezwykle ważne w pizzerii.

Programuj dowolną ilość nazw towarów i usług – kasa fiskalna Novitus NEXT jest w tym względzie nieograniczona. Podłącz urządzenie do CRK w dowolny sposób – przez stacjonarną sieć, WLAN, Wi-Fi czy GSM. Korzystaj z dowolnego terminala płatniczego – kasy online’owe mają ujednolicony protokół komunikacyjny. Już dziś wybierz kasę fiskalną Novitus NEXT do swojej pizzerii i ciesz się niezawodnością w każdych okolicznościach!

Co warto wiedzieć o kasie fiskalnej?

  1. Którą kasę fiskalną wybrać?
  2. Fiskalizacja kasy
  3. Jak odebrać ulgę 700 zł
  4. Przeglądy okresowe
  5. Likwidacja kasy
  6. Kasa w systemach sprzedaży
  7. Zmiana serwisu fiskalnego

Zastanawiasz się jaką kasę wybrać? Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik, z którego dowiesz się, jaka kasa fiskalna będzie odpowiednia dla Twojego biznesu. Dowiedz się: Jak wybrać kasy fiskalne dla lekarzy, prawników

Jak wybrać pierwszą kasę fiskalną?

W skrócie można powiedzieć, że fiskalizacja jest to wprowadzenie numeru NIP do pamięci fiskalnej kasy. Od tego momentu urządzenie przechodzi w trybie fiskalny, a wszystkie wprowadzone dane zapisują się w jego pamięci. Fiskalizacji dokonuje się raz i jest to czynność nieodwracalna. Właśnie dlatego warto wybrać dobry serwis - osoba, która dokona fiskalizacji, będzie serwisantem naszej kasy już do końca jej użytkowania. Zanim serwisant zafiskalizuje kasę, będziesz miał możliwość pobawienia się urządzeniem przez pewien czas w trybie testowym, aby zapoznać się z jego funkcjami i sposobem użytkowania. 

Co jeszcze muszę wiedzieć o fiskalizacji kasy?

Tobie też zakup kasy kojarzy się z dużym wydatkiem? Nie oszukujmy się, ponad 1000 zł jednorazowo to spora suma dla wielu przedsiębiorców. Na szczęście państwo zwraca nawet do 700 zł za każde takie urządzenie - wtedy koszt nie jest już tak odczuwalny. Ale uwaga - ulgę uzyskamy tylko przy rozpoczęciu ewidencjonowania, czyli przy zakupie pierwszej kasy lub drukarki fiskalnej. Oczywiście możemy wtedy kupić dwie albo trzy kasy, albo nawet więcej, i za każdą uzyskamy zwrot.

To naprawdę takie proste? Tak, jednak koniecznie musisz pamiętać o dopełnieniu formalności. Niezbędne jest złożenie zawiadomienia do urzędu skarbowego przed rozpoczęciem ewidencjonowania.

Nie przegap terminów! Jakich terminów? Dowiedz się więcej tutaj.

Jeśli masz kasę fiskalną, musisz dokonywać okresowych przeglądów technicznych. Obecnie zgodnie z przepisami należy to robić nie rzadziej niż co dwa lata. Przegląd techniczny wykonuje uprawniony serwisant. Sprawdza on m.in. nienaruszalność plomb, prawidłowość pracy kas fiskalnej, czytelność wydruku paragonu fiskalnego, stan pamięci technicznej, akumulatorów itd. Po takim przeglądzie sporządza odpowiedni zapis w książce kasy. Dlaczego dokonanie okresowego przeglądu technicznego w terminie jest tak ważne? Przede wszystkim ze względu na przepisy. Jeśli spóźnisz się z przeglądem w ciągu 3 lat od skorzystania z ulgi do 700 zł, będziesz musiał ją oddać. Jeśli kontrola wykryje brak przeglądu, może być na Ciebie nałożona kara. Poza tym prawidłowa praca Twojej kasy to dobra i sprawna obsługa klienta, a przecież na tym Ci zależy, prawda?

Przegląd kasy - o czym musisz pamiętać?

Kasa fiskalna, jak każde urządzenie, z czasem musi zakończyć swój żywot. Przyczyny są różne: wymieniamy kasę na nowszą, rezygnujemy ze sprzedaży detalicznej, a czasem też zamykamy działalność. Pamiętaj, że starej kasy czy drukarki fiskalnej nie można od tak oddać do elektrośmieci. Trzeba dopełnić formalności określonych w przepisach.
Konieczne jest dokonanie odczytu pamięci fiskalnej. Oczywiście nie musisz robić tego sam - czynności tej dokonuje uprawniony serwisant. Na odczycie musi być obecny również pracownik urzędu skarbowego, którego trzeba wcześniej powiadomić. Spisuje on odpowiedni protokół, do którego dołącza się raport rozliczeniowy z całego okresu pracy kasy.
Aby nie było zbyt prosto, procedura jest nieco inna w przypadku likwidacji pracy kasy, a inna w przypadku wymiany samego modułu fiskalnego. Chcesz wiedzieć więcej?

Jak zakończyć użytkowanie kasy - przeczytaj to koniecznie!

Systemy sprzedażowe to rozwiązanie dla tych, którzy chcą poprawić jakość obsługi klienta i usprawnić pracę kasjera. Taki system składa się z kasy lub drukarki fiskalnej oraz innych urządzeń, takich jak waga elektroniczna, czytnik kodów kreskowych, ekran dotykowy, komputer z oprogramowaniem sprzedażowym itp. Wszystkie te urządzenia współpracują ze sobą, dzięki czemu sprzedaż jest o wiele łatwiejsza i szybsza. Kluczem do sukcesu jest takie dobranie każdego z urządzeń, aby wszystkie razem stworzyły najlepsze możliwe połączenie. Inny system sprzedażowy będzie optymalny dla hotelu, inny dla marketu, jeszcze inny dla punktu gastronomicznego czy usługowego. Zaraz po kasie fiskalnej najważniejszym elementem jest oprogramowanie - czy będzie proste i funkcjonalne, czy rozbudowane, z wieloma możliwościami?
Na szczęście nie jesteś zdany tylko na siebie - o wybór najlepszego systemu sprzedażowego dla Ciebie najlepiej zapytaj specjalistę.

Więcej o systemach sprzedaży

Jak zmienić serwis fiskalny? Czy to możliwe? Tak - serwis fiskalny można zmienić, mimo iż z zasady przysługuje nam on od fiskalizacji po likwidację kasy. Jeśli chcesz zmienić serwis fiskalny, musisz złożyć wniosek do producenta lub importera swojego urządzenia i uiścić opłatę. We wniosku należy podać przyczynę zmiany. Pamiętaj, że producent czy importer (zwany w przepisach serwisem głównym) nie może odmówić zgody na zmianę serwisu, jeśli warunki cenowe i miejsce świadczenia usług serwisowych nowego serwisu są dla Ciebie jako użytkownika korzystniejsze. Jeśli więc znalazłeś tańszy i lepszy serwis fiskalny - możesz zrezygnować z usług swojego „starego” serwisu. O zmianie będziesz też musiał poinformować urząd skarbowy.

Zaufany serwis fiskalny - gdzie go szukać? Czytaj tutaj.