Posnet NEO Online

Producent: Posnet

Solidna, niezawodna, odporna na pracę w trudnych warunkach – kasa fiskalna Posnet NEO Online ma wszystko, czego potrzebujesz! Doskonale sprawdzi się nawet w średniej wielkości sklepie o dużych wymaganiach. Jedna z najbardziej zaawansowanych kas systemowych online, wyróżnia się multifunkcyjnością i najwyższą jakością wykonania.

Postaw na niezawodność i najwyższy poziom obsługi klienta – poznaj kasę fiskalną NEO Online!

 

Wygodne połączenie z CRK

Kasa fiskalna Posnet NEO Online spełnia wszystkie wymogi neo online kasa fiskalnastawiane tego typu urządzeniom. Przesyła dane do Centralnego Repozytorium Kas (CRK) na 4 różne sposoby. Zaoszczędzisz dzięki wykorzystaniu dostępu do internetu, który już masz w swoim sklepie czy punkcie usługowym.

Standardowo kasa NEO Online łączy się z siecią przez LAN/Ethernet oraz USB. Pozwala na przesył danych przez łącze stacjonarne lub udostępniane przez komputer.

Potrzebujesz komunikacji bezprzewodowej? Zamów kasę fiskalną NEO Online z opcją Wi-Fi lub modemem BOX 3G. Ostatnia możliwość świetnie sprawdza się w firmach, które nie mają jeszcze dostępu do internetu w lokalu. Modem instalowany jest we wnęce kasy. Po włożeniu karty SIM korzysta z transferu udostępnianego przez dowolnego operatora.

 


 

dsc 2665lrIdealna nawet do średnich sklepów

Kasa fiskalna NEO Online świetnie znosi nawet intensywną pracę – wytrzymała i niezawodna, błyskawicznie drukuje paragony i raporty.

Dużą bazę towarową (30 000 PLU) możesz powiększyć dwukrotnie – aż d 60 000 PLU!

Korzystaj z 26 klawiszy szybkiej sprzedaży, które znacznie usprawniają obsługę klienta!

Ciesz się wygodną pracą z dwoma czytelnymi, graficznymi wyświetlaczami – operatora i klienta.

 

Kompleksowo wyposażone stanowisko kasjerskie

Podłącz do kasy online’owej dowolne urządzenia peryferyjne – skaner kodów kreskowych, terminal płatniczy, szufladę kasową i inne.

Dzięki wykorzystaniu dedykowanej szalki ważącej sprzedaż towarów w sklepach spożywczych, warzywniakach czy cukierniach stanie się jeszcze prostsza i wygodniejsza!

 

Kasa NEO Online została wyposażona w trzy dodatkowe, bardzo praktyczne funkcje:

Automatyczną obsługę skanera kodów – pozwala ona na natychmiastową pracę z czytnikiem od razu po jego podłączeniu

Współpracę z terminalem przy równoczesnym korzystaniu z różnych interfejsów.

Wideomonitorowanie placówki handlowej.

 


 

kasa fiskalna neo online paragon

Własna grafika na paragonach

Zwiększ rozpoznawalność marki przez zastosowanie dowolnej czarno-białej grafiki na paragonie. Zawartość zdefiniujesz za pomocą wygodnego programu Posnet Grafik.

Co może znaleźć się w grafice? Dowolna treść: logo sklepu, informacja o promocji, a nawet płatna reklama któregoś z twoich dostawców.

 

 

 

 


netpay 2

 

Kasa fiskalna Posnet NEO Online współpracuje z innowacyjnym terminalem płatniczym Netpay. To wyjątkowe urządzenie nie tylko wygląda nowocześnie – jest prawdziwym hitem na rynku! Nie tylko umożliwia realizację płatności elektronicznych we wszystkich możliwych formach, ale też m.in. udostępnia internet kasie online’owej.

 

Kasa fiskalna Posnet NEO Online doskonale sprawdzi się w małych i średnich placówkach handlowych. Dzięki swej funkcjonalności i niezawodności na stałe zadomowiła się w sklepach spożywczo-przemysłowych, warzywniakach, butikach, cukierniach i piekarniach, osiedlowych minimarketach, a także lokalach gastronomicznych i większych punktach usługowych.

 

maly sklepPosnet NEO Online w minimarkecie

Zaprogramuj wszystkie nazwy sprzedanych towarów w obszernej bazie PLU. W razie potrzeby powiększ ją dwukrotnie! Kasa fiskalna Posnet NEO Online w minimarkecie doskonale spełni swoją rolę. Dzięki szybkiej i niezawodnej pracy szybko obsłużysz za jej pomocą wielu klientów – to ważne, szczególnie w minimarketach o dużym natężeniu ruchu.

Stwórz doskonale wyposażone stanowisko kasjerskie. Podłącz dedykowaną szalkę ważącą, terminal płatniczy i czytnik – wszystko z myślą o wygodzie i wyższym standardzie obsługi klienta. Na paragonie wydrukuj dowolną grafikę – niech brand twojej firmy stanie się naprawdę rozpoznawalny! Kasa fiskalna Posnet NEO Online w minimarkecie sprawdzi się jak żadna inna!

 


bułkaPosnet NEO Online w piekarni

Korzystaj z niezawodności kasy fiskalnej Posnet NEO Online w piekarni! Ta niezwykle wytrzymała i solidna kasa doskonale sprawdzi się w pracy w trudnych warunkach. Aby zabezpieczyć jej wnętrze przed pyłem i kurzem, sięgnij po dodatkową silikonową osłonę klawiatury. Ciesz się szybką i sprawną pracą z intuicyjnym menu, dwoma czytelnymi wyświetlaczami i funkcjonalnymi klawiszami szybkiej sprzedaży.

Dzięki wykorzystaniu dedykowane szalki ważącej kasa Posnet NEO Online w piekarni z powodzeniem obsłuży także sprzedaż towarów ważonych. Podłącz do niej terminal płatniczy i zapewnij swoim klientom opcję wygodnych płatności bezgotówkowych. Ta wyjątkowo solidna kasa ma wszystko, czego potrzebujesz w swojej piekarni!

 

 


gastronomia22Posnet NEO Online w restauracji

Prowadzisz lokal gastronomiczny? Kasa fiskalna Posnet NEO Online w restauracji, pizzerii, fast-foodzie czy innym punkcie doskonale spełni swoją rolę. Funkcjonalna i niezawodna, zapewnia wyjątkową wygodę pracy dzięki intuicyjnemu menu. Klawisze szybkiej sprzedaży ułatwią wykonywanie najczęstszych operacji.

Szybki wydruk paragonów i raportów, własna grafika na paragonach, szybkie i niezawodne połączenie z terminalem płatniczym – to tylko niektóre z wielu zalet kasy Posnet NEO Online w restauracji. Urządzenie spełnia wszystkie wymogi najnowszych przepisów – wysyła dane do CRK w sposób ciągły i automatyczny. Wykorzystuje przy tym dowolną formę połączenia – przez LAN/Ethernet, USB, Wi-Fi lub GPRS. Kasa te spełnia wszystkie wymogi nowoczesnego lokalu gastronomicznego!

Co warto wiedzieć o kasie fiskalnej?

  1. Którą kasę fiskalną wybrać?
  2. Fiskalizacja kasy
  3. Jak odebrać ulgę 700 zł
  4. Przeglądy okresowe
  5. Likwidacja kasy
  6. Kasa w systemach sprzedaży
  7. Zmiana serwisu fiskalnego

Zastanawiasz się jaką kasę wybrać? Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik, z którego dowiesz się, jaka kasa fiskalna będzie odpowiednia dla Twojego biznesu. Dowiedz się: Jak wybrać kasy fiskalne dla lekarzy, prawników

Jak wybrać pierwszą kasę fiskalną?

W skrócie można powiedzieć, że fiskalizacja jest to wprowadzenie numeru NIP do pamięci fiskalnej kasy. Od tego momentu urządzenie przechodzi w trybie fiskalny, a wszystkie wprowadzone dane zapisują się w jego pamięci. Fiskalizacji dokonuje się raz i jest to czynność nieodwracalna. Właśnie dlatego warto wybrać dobry serwis - osoba, która dokona fiskalizacji, będzie serwisantem naszej kasy już do końca jej użytkowania. Zanim serwisant zafiskalizuje kasę, będziesz miał możliwość pobawienia się urządzeniem przez pewien czas w trybie testowym, aby zapoznać się z jego funkcjami i sposobem użytkowania. 

Co jeszcze muszę wiedzieć o fiskalizacji kasy?

Tobie też zakup kasy kojarzy się z dużym wydatkiem? Nie oszukujmy się, ponad 1000 zł jednorazowo to spora suma dla wielu przedsiębiorców. Na szczęście państwo zwraca nawet do 700 zł za każde takie urządzenie - wtedy koszt nie jest już tak odczuwalny. Ale uwaga - ulgę uzyskamy tylko przy rozpoczęciu ewidencjonowania, czyli przy zakupie pierwszej kasy lub drukarki fiskalnej. Oczywiście możemy wtedy kupić dwie albo trzy kasy, albo nawet więcej, i za każdą uzyskamy zwrot.

To naprawdę takie proste? Tak, jednak koniecznie musisz pamiętać o dopełnieniu formalności. Niezbędne jest złożenie zawiadomienia do urzędu skarbowego przed rozpoczęciem ewidencjonowania.

Nie przegap terminów! Jakich terminów? Dowiedz się więcej tutaj.

Jeśli masz kasę fiskalną, musisz dokonywać okresowych przeglądów technicznych. Obecnie zgodnie z przepisami należy to robić nie rzadziej niż co dwa lata. Przegląd techniczny wykonuje uprawniony serwisant. Sprawdza on m.in. nienaruszalność plomb, prawidłowość pracy kas fiskalnej, czytelność wydruku paragonu fiskalnego, stan pamięci technicznej, akumulatorów itd. Po takim przeglądzie sporządza odpowiedni zapis w książce kasy. Dlaczego dokonanie okresowego przeglądu technicznego w terminie jest tak ważne? Przede wszystkim ze względu na przepisy. Jeśli spóźnisz się z przeglądem w ciągu 3 lat od skorzystania z ulgi do 700 zł, będziesz musiał ją oddać. Jeśli kontrola wykryje brak przeglądu, może być na Ciebie nałożona kara. Poza tym prawidłowa praca Twojej kasy to dobra i sprawna obsługa klienta, a przecież na tym Ci zależy, prawda?

Przegląd kasy - o czym musisz pamiętać?

Kasa fiskalna, jak każde urządzenie, z czasem musi zakończyć swój żywot. Przyczyny są różne: wymieniamy kasę na nowszą, rezygnujemy ze sprzedaży detalicznej, a czasem też zamykamy działalność. Pamiętaj, że starej kasy czy drukarki fiskalnej nie można od tak oddać do elektrośmieci. Trzeba dopełnić formalności określonych w przepisach.
Konieczne jest dokonanie odczytu pamięci fiskalnej. Oczywiście nie musisz robić tego sam - czynności tej dokonuje uprawniony serwisant. Na odczycie musi być obecny również pracownik urzędu skarbowego, którego trzeba wcześniej powiadomić. Spisuje on odpowiedni protokół, do którego dołącza się raport rozliczeniowy z całego okresu pracy kasy.
Aby nie było zbyt prosto, procedura jest nieco inna w przypadku likwidacji pracy kasy, a inna w przypadku wymiany samego modułu fiskalnego. Chcesz wiedzieć więcej?

Jak zakończyć użytkowanie kasy - przeczytaj to koniecznie!

Systemy sprzedażowe to rozwiązanie dla tych, którzy chcą poprawić jakość obsługi klienta i usprawnić pracę kasjera. Taki system składa się z kasy lub drukarki fiskalnej oraz innych urządzeń, takich jak waga elektroniczna, czytnik kodów kreskowych, ekran dotykowy, komputer z oprogramowaniem sprzedażowym itp. Wszystkie te urządzenia współpracują ze sobą, dzięki czemu sprzedaż jest o wiele łatwiejsza i szybsza. Kluczem do sukcesu jest takie dobranie każdego z urządzeń, aby wszystkie razem stworzyły najlepsze możliwe połączenie. Inny system sprzedażowy będzie optymalny dla hotelu, inny dla marketu, jeszcze inny dla punktu gastronomicznego czy usługowego. Zaraz po kasie fiskalnej najważniejszym elementem jest oprogramowanie - czy będzie proste i funkcjonalne, czy rozbudowane, z wieloma możliwościami?
Na szczęście nie jesteś zdany tylko na siebie - o wybór najlepszego systemu sprzedażowego dla Ciebie najlepiej zapytaj specjalistę.

Więcej o systemach sprzedaży

Jak zmienić serwis fiskalny? Czy to możliwe? Tak - serwis fiskalny można zmienić, mimo iż z zasady przysługuje nam on od fiskalizacji po likwidację kasy. Jeśli chcesz zmienić serwis fiskalny, musisz złożyć wniosek do producenta lub importera swojego urządzenia i uiścić opłatę. We wniosku należy podać przyczynę zmiany. Pamiętaj, że producent czy importer (zwany w przepisach serwisem głównym) nie może odmówić zgody na zmianę serwisu, jeśli warunki cenowe i miejsce świadczenia usług serwisowych nowego serwisu są dla Ciebie jako użytkownika korzystniejsze. Jeśli więc znalazłeś tańszy i lepszy serwis fiskalny - możesz zrezygnować z usług swojego „starego” serwisu. O zmianie będziesz też musiał poinformować urząd skarbowy.

Zaufany serwis fiskalny - gdzie go szukać? Czytaj tutaj.