Posnet Ergo online

Producent: Posnet
Cena: 1299 PLN (netto)

Cena: 1597,77 PLN (brutto)
Wersja z USB 

Cena: 1579 PLN (netto)

Cena: 1942,17 PLN (brutto)
Wersja z WIFI/BT 

Cena: 1899 PLN (netto)

Cena: 2335,77 PLN (brutto)
Wersja z MODUŁEM 3G+Karta SIM (36m) 

 Odkryj zalety kasy fiskalnej Posnet ERGO Online – jednej z najchętniej wybieranych kas fiskalnych, teraz dostępnej w wersji zapewniającej połączenie z Centralnym Repozytorium Kas (CRK). To urządzenie łączy w sobie wszystkie korzyści z nowoczesnej kasy fiskalnej. Doskonała dla tych, którzy pracują mobilnie i stacjonarnie. Dzięki modułowej konstrukcji ERGO Online rośnie wraz z Twoim biznesem! Pozwala też na swobodny wybór pomiędzy przewodowym a bezprzewodowym połączeniem z CRK. Do tego jest prosta w obsłudze, wydajna, wygodna i niezawodna. Po prostu kasa na miarę Twoich potrzeb!

 


 

Swobodne połączenie z CRK

Oszczędzaj z ERGO Online – wykorzystaj połączenie z Internetem, które już masz, i zapomnij o dodatkowych kosztach. Kasa fiskalna Posnet ERGO Online w podstawowej wersji daje możliwość podłączenie do komputera za pomocą złącza USB. W tym wariancie korzystasz z łącza internetowego, które już masz, i nie płacisz za transmisję danych.

A może pracujesz w terenie lub posiadasz dostęp do sieci Wi-Fi? Wzbogać swoją kasę fiskalną o dodatkowe moduły komunikacyjne – modem 3G, moduł Wi-Fi, Bluetooth itd. Wykorzystaj możliwości, które już masz i oszczędzaj. A jeśli potrzebujesz, sięgnij po nowe – z kasą online’ową Posnet ERGO zrobisz to w każdej chwili!


 

SUMA WSZYSTKICH ZALET

Intuicyjna obsługa, wygoda, niezawodność. Do tego wytrzymała konstrukcja, której niestraszne zachlapania, wstrząsy, a nawet upadki. Szybki mechanizm drukujący, czytelny wyświetlacz. To tylko niektóre z wielu zalet, które daje kasa fiskalna Posnet ERGO Online. Działa samodzielnie lub w systemie kasowym.

Podłącz do kasy terminal płatniczy, skaner kodów kreskowych, wagę elektroniczną – pracuj wygodnie i zapewnij swoim klientom obsługę najwyższej jakości. Kasa fiskalna Posnet ERGO Online łączy w sobie wszystkie

 

 

 


Integrujemy kasę z wagą

W swoim sklepie sprzedajesz towary ważone?
Przyłóż wagę do kasy i poznaj korzyści z zastosowania praktycznej kasowagi.
To nowoczesne rozwiązanie Posnet ERGO Online pozwala na obsługę wagi bezpośrednio z klawiatury kasy. Pomyśl, jaka to oszczędność czasu! Policz, ile zyskasz dzięki wyeliminowaniu pomyłek kasjerskich w ważeniu towaru. Dzięki integracji ERGO Online z szalką ważącą DS1 oszczędzisz też energię i miejsce na stanowisku kasowym.

 


 

 

Kasa fiskalna Posnet ERGO Online sprawdza się zarówno w pracy stacjonarnej, jak i w terenie. Dzięki modułowej rozbudowie zwiększa swoje możliwości wraz z rozwojem działalności. Jeśli zamienisz małą budkę z lodami w elegancką lodziarnię, wystarczy, że dodasz odpowiednie moduły, rozszerzysz bazę PLU, a kasa ERGO Online dalej będzie spełniać wymogi Twojej działalności.

 

ergo online w fast foodzieERGO Online w fast-foodzie

Dzięki wyjątkowej niezawodności, wytrzymałości i wygodzie ERGO to znakomita kasa fiskalna online do fast-foodu. Wyposażona w wytrzymały akumulator, pracuje wiele godzin bez konieczności zasilania, dzięki czemu sprawdzi się nawet w punktach, w których dostęp do energii elektrycznej jest utrudniony. ERGO Online komunikuje się z CRK m.in. przez Wi-Fi lub sieć komórkową.

Kasa fiskalna online w fast-foodzie musi być niezawodna i odporna. ERGO świetnie znosi zachlapania, wstrząsy, a nawet upadki. Do tego jest mała i lekka, można ją więc swobodnie przenosić. Wygodna klawiatura oraz intuicyjne menu znacznie ułatwiają pracę z kasą. Do ERGO swobodnie podłączysz m.in. terminal płatniczy.

 

 

 


Food truck z kasa ERGO OnlineERGO Online w food-trucku

Sprzedaż z food-trucka to świetny pomysł na biznes nie tylko w miesiącach wakacyjnych. Gwarancją sukcesu jest dobre jedzenie i szybka, profesjonalna obsługa. ERGO to znakomita kasa fiskalna online dla food-trucka, wyposażona we wszystkie potrzebne funkcje. Dzięki wytrzymałemu akumulatorowi pracuje cały dzień bez konieczności ładowania. Z CRK komunikuje się np. przez sieć komórkową.

Wygodna, prosta w obsłudze kasa fiskalna ERGO Online w food-trucku to doskonała obsługa klienta. Dzięki dedykowanej szalce pozwala na sprzedaż towarów ważonych przy minimalnym wykorzystaniu miejsca na ladzie. A jeśli biznes się rozwinie, kasa ERGO Online zwiększy swoje możliwości – wystarczy tylko dodać odpowiednie moduły.

 

  


ERGO Online w lodziarni

lodziarnia

 

Odporna na zachlapania i trudne warunki pracy kasa fiskalna Posnet ERGO Online świetnie sprawdzi się w małej i dużej lodziarni. Zapewnia komunikację z CRK nawet w punktach niedysponujących stacjonarnym Internetem – dane do systemu wysyła np. przez sieć komórkową. Gdy Twoja lodziarnia się rozwinie, z łatwością zwiększysz możliwości kasy przez dodanie dodatkowych modułów.

Kasa fiskalna online do lodziarni ERGO jest mała i lekka – można ją swobodnie przenosić. Pracuje samodzielnie lub w systemie sprzedaży. Klienci Twojej lodziarni chcą płacić kartą? ERGO Online współpracuje z terminalem płatniczym. Do tego jest wygodna i posiada wytrzymały akumulator – dzięki niemu pracuje cały dzień bez ładowania.

 

 

 

 

 

 warsztatERGO ONLINE W WARSZTACIe

Odporna na wstrząsy, upadki, a nawet zachlapania, kasa fiskalna Posnet ERGO Online świetnie sprawdza się w warsztatach samochodowych i punktach wulkanizacyjnych. Dzięki niewielkim gabarytom z powodzeniem zmieści się nawet na niewielkim biurku. Jeśli dojeżdżasz do klientów, weź kasę ERGO Online ze sobą! Jej wytrzymały akumulator umożliwia wielogodzinną pracę bez ładowania.

Z kasą fiskalną online ERGO połączysz się z CRK za pomocą dostępu do Internetu, jaki już masz. Podłącz kasę do komputera za pomocą USB i nie płać dodatkowo za transmisję danych. A może masz Wi-Fi? Korzystaj z sieci w dowolny sposób! Kasa online ERGO pozwala na modułową rozbudowę – zwiększysz jej możliwości wtedy, kiedy wzrosną potrzeby Twojego warsztatu.

 

Co warto wiedzieć o kasie fiskalnej?

  1. Którą kasę fiskalną wybrać?
  2. Fiskalizacja kasy
  3. Jak odebrać ulgę 700 zł
  4. Przeglądy okresowe
  5. Likwidacja kasy
  6. Kasa w systemach sprzedaży
  7. Zmiana serwisu fiskalnego

Zastanawiasz się jaką kasę wybrać? Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik, z którego dowiesz się, jaka kasa fiskalna będzie odpowiednia dla Twojego biznesu. Dowiedz się: Jak wybrać kasy fiskalne dla lekarzy, prawników

Jak wybrać pierwszą kasę fiskalną?

W skrócie można powiedzieć, że fiskalizacja jest to wprowadzenie numeru NIP do pamięci fiskalnej kasy. Od tego momentu urządzenie przechodzi w trybie fiskalny, a wszystkie wprowadzone dane zapisują się w jego pamięci. Fiskalizacji dokonuje się raz i jest to czynność nieodwracalna. Właśnie dlatego warto wybrać dobry serwis - osoba, która dokona fiskalizacji, będzie serwisantem naszej kasy już do końca jej użytkowania. Zanim serwisant zafiskalizuje kasę, będziesz miał możliwość pobawienia się urządzeniem przez pewien czas w trybie testowym, aby zapoznać się z jego funkcjami i sposobem użytkowania. 

Co jeszcze muszę wiedzieć o fiskalizacji kasy?

Tobie też zakup kasy kojarzy się z dużym wydatkiem? Nie oszukujmy się, ponad 1000 zł jednorazowo to spora suma dla wielu przedsiębiorców. Na szczęście państwo zwraca nawet do 700 zł za każde takie urządzenie - wtedy koszt nie jest już tak odczuwalny. Ale uwaga - ulgę uzyskamy tylko przy rozpoczęciu ewidencjonowania, czyli przy zakupie pierwszej kasy lub drukarki fiskalnej. Oczywiście możemy wtedy kupić dwie albo trzy kasy, albo nawet więcej, i za każdą uzyskamy zwrot.

To naprawdę takie proste? Tak, jednak koniecznie musisz pamiętać o dopełnieniu formalności. Niezbędne jest złożenie zawiadomienia do urzędu skarbowego przed rozpoczęciem ewidencjonowania.

Nie przegap terminów! Jakich terminów? Dowiedz się więcej tutaj.

Jeśli masz kasę fiskalną, musisz dokonywać okresowych przeglądów technicznych. Obecnie zgodnie z przepisami należy to robić nie rzadziej niż co dwa lata. Przegląd techniczny wykonuje uprawniony serwisant. Sprawdza on m.in. nienaruszalność plomb, prawidłowość pracy kas fiskalnej, czytelność wydruku paragonu fiskalnego, stan pamięci technicznej, akumulatorów itd. Po takim przeglądzie sporządza odpowiedni zapis w książce kasy. Dlaczego dokonanie okresowego przeglądu technicznego w terminie jest tak ważne? Przede wszystkim ze względu na przepisy. Jeśli spóźnisz się z przeglądem w ciągu 3 lat od skorzystania z ulgi do 700 zł, będziesz musiał ją oddać. Jeśli kontrola wykryje brak przeglądu, może być na Ciebie nałożona kara. Poza tym prawidłowa praca Twojej kasy to dobra i sprawna obsługa klienta, a przecież na tym Ci zależy, prawda?

Przegląd kasy - o czym musisz pamiętać?

Kasa fiskalna, jak każde urządzenie, z czasem musi zakończyć swój żywot. Przyczyny są różne: wymieniamy kasę na nowszą, rezygnujemy ze sprzedaży detalicznej, a czasem też zamykamy działalność. Pamiętaj, że starej kasy czy drukarki fiskalnej nie można od tak oddać do elektrośmieci. Trzeba dopełnić formalności określonych w przepisach.
Konieczne jest dokonanie odczytu pamięci fiskalnej. Oczywiście nie musisz robić tego sam - czynności tej dokonuje uprawniony serwisant. Na odczycie musi być obecny również pracownik urzędu skarbowego, którego trzeba wcześniej powiadomić. Spisuje on odpowiedni protokół, do którego dołącza się raport rozliczeniowy z całego okresu pracy kasy.
Aby nie było zbyt prosto, procedura jest nieco inna w przypadku likwidacji pracy kasy, a inna w przypadku wymiany samego modułu fiskalnego. Chcesz wiedzieć więcej?

Jak zakończyć użytkowanie kasy - przeczytaj to koniecznie!

Systemy sprzedażowe to rozwiązanie dla tych, którzy chcą poprawić jakość obsługi klienta i usprawnić pracę kasjera. Taki system składa się z kasy lub drukarki fiskalnej oraz innych urządzeń, takich jak waga elektroniczna, czytnik kodów kreskowych, ekran dotykowy, komputer z oprogramowaniem sprzedażowym itp. Wszystkie te urządzenia współpracują ze sobą, dzięki czemu sprzedaż jest o wiele łatwiejsza i szybsza. Kluczem do sukcesu jest takie dobranie każdego z urządzeń, aby wszystkie razem stworzyły najlepsze możliwe połączenie. Inny system sprzedażowy będzie optymalny dla hotelu, inny dla marketu, jeszcze inny dla punktu gastronomicznego czy usługowego. Zaraz po kasie fiskalnej najważniejszym elementem jest oprogramowanie - czy będzie proste i funkcjonalne, czy rozbudowane, z wieloma możliwościami?
Na szczęście nie jesteś zdany tylko na siebie - o wybór najlepszego systemu sprzedażowego dla Ciebie najlepiej zapytaj specjalistę.

Więcej o systemach sprzedaży

Jak zmienić serwis fiskalny? Czy to możliwe? Tak - serwis fiskalny można zmienić, mimo iż z zasady przysługuje nam on od fiskalizacji po likwidację kasy. Jeśli chcesz zmienić serwis fiskalny, musisz złożyć wniosek do producenta lub importera swojego urządzenia i uiścić opłatę. We wniosku należy podać przyczynę zmiany. Pamiętaj, że producent czy importer (zwany w przepisach serwisem głównym) nie może odmówić zgody na zmianę serwisu, jeśli warunki cenowe i miejsce świadczenia usług serwisowych nowego serwisu są dla Ciebie jako użytkownika korzystniejsze. Jeśli więc znalazłeś tańszy i lepszy serwis fiskalny - możesz zrezygnować z usług swojego „starego” serwisu. O zmianie będziesz też musiał poinformować urząd skarbowy.

Zaufany serwis fiskalny - gdzie go szukać? Czytaj tutaj.