PIT dla osób fizycznych

 

TWOJE ROZLICZENIE JEST dla nas PRIORYTETEM!

BUCHCOM WARSZAWA URSYNÓW PRZYGOTUJE ROZLICZENIA TWOJE I TWOJEJ FIRMY, MAŁŻONKA, SĄSIADA, KOLEGI.

ZAPRASZAMY!

 

buchcom rozliczenia

 

Każda osoba fizyczna, która w roku podatkowym uzyskała przychody np. z:

 

- zatrudnienia na umowę o pracę,

- umów cywilnoprawnych; zlecenia, dzieła, powołania,  

- najmu, podnajmu, dzierżawy,

- pozarolniczej działalności gospodarczej,

- emerytury bądź renty,

- zasiłku wypłaconego przez organ zatrudnienia,

- zasiłku wypłaconego przez ZUS,

- sprzedaży akcji,

- odpłatnego zbycia nieruchomości,

- odpłatnego zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego lub użytkowego

 

ma obowiązek wypełnić roczne zeznanie podatkowe PIT. Prawidłowe wypełnienie odpowiednich deklaracji podatkowych jest bardzo istotne, dlatego wiele osób decyduje się powierzyć je specjalistom. Buchcom Biuro Rachunkowe w Warszawie świadczy usługi m.in. wypełniania deklaracji i zeznań podatkowych, między innymi PIT-37, PIT-36, PIT-36L, PIT-38.

Szybko, rzetelnie, zgodnie z aktualnymi przepisami i w atrakcyjnej cenie przygotujemy Twoje roczne rozliczenia podatkowe.

 

Najczęściej przychody uzyskujesz od firm, które są płatnikami zaliczek na podatek. Wystawiają Ci z reguły informacje PIT-11 lub PIT-8B. Możesz otrzymać także informacje PIT-8C - ich również nie możesz bagatelizować!. Wszystko należy ująć w rozliczeniach rocznych - często konieczne jest wypełnienie kilku druków zeznań.

Nie wszystkie jednak przychody, które należy opodatkować zawarte są w otrzymanych informacjach - księgowi BUCHCOM pomogą Ci w ustaleniu co musisz wykazać w rozliczeniu i wypełnią odpowiednie formularze PIT.

 

Opodatkowaniu w Polsce podlegają nie tylko przychody uzyskane na terytorium naszego kraju. Sprawdź czy nie musisz złożyć rozliczenia rocznego z przychodów, które otrzymujesz z innych krajów.  

 

Pamiętaj, że część preferecji uwarunkowana jest terminowym złożeniem zeznania. BUCHCOM Ci to zapewni jeśli tylko zgłosisz się do nas w odpowiednim terminie. 

 

Jesteś w związku małżeńskim - to ważna informacja, sprawdzimy czy rozliczenie PITa wspólnie z małżonkiem będzie dla Was korzystnym rozwiązaniem.

Jeżeli jesteś rodzicem samotnie wychowującym dziecko powiedz nam o tym - rozliczenie dochodów wspólnie z dzieckiem będzie korzystne dla Ciebie!

Wychowujesz dzieci? Potrzebujemy numery PESEL Twoich pociech aby odliczyć w rocznym zeznaniu ulgę na dzieci od Twojego podatku.

Opłacasz faktury za inernet - zabierz ze sobą do naszego biura BUCHCOM dokumenty potwierdzające ten fakt; faktury, rachunki. Sprawdzimy czy przysługuje Ci ulga internetowa.

Jesteś osobą niepełnosprawną? U nas dowiesz się jakie wydatki na cele rehabilitacyjne podlegają odliczeniu: niektóre od dochodu, a inne od podatku.

Obdarowałeś organizacje pożytku publicznego? Dokonałeś wpłat na cele kultu religijnego? Skompletuj potwierdzenia dokonanych wpłat - darowizny podlegaja odliczeniu od dochodu!

Oddajesz krew jako honorowy dawca krwi? To też podlega odliczeniu od dochodu!

Poniosłeś w poprzednich latach straty podatkowe? Sprawdzimy czy możesz pomniejszyć swój bieżący dochód o część z nich i zapłacić mniejszy podatek.

 

 

Pamiętaj!

Nie wszystkie przychody ujmiesz w jednym rozliczeniu rocznym. Wypełnimy za Ciebie odpowiednie zeznania PIT abyś mógł spać spokojnie i nie miał problemów z urzędem skarbowym.

 

 

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00.

 

Zapraszamy do kontaktu:

  

BUCHCOM Biuro Rachunkowe Warszawa,  tel. 660 432 862

ul. Stanisława Herbsta 4, lok. U2, Warszawa Ursynów, przy stacji metra Stokłosy

 

Czytany 8966 razy

Kasy Fiskalne

Drukarki Fiskalne

Wagi

Usługi księgowe

Terminale płatnicze

Szkolenia