Programy księgowe

 

PROWADZISZ KSIĘGOWOŚĆ WE WŁASNYM ZAKRESIE?

SPECJALIŚCI BUCHCOM POMOGĄ CI DOBRAĆ OPROGRAMOWANIE STOSOWNE DO TWOICH POTRZEB!

nexo programy dla firm

 

Podatnicy prowadzący księgowość samodzielnie mają do wyboru wiele różnych programów do obsługi ksiąg rachunkowych czy księgi przychodów i rozchodów. To, z jakiego oprogramowania korzystamy, nie powinno być dziełem przypadku. Optymalne dopasowanie programu księgowego do potrzeb przedsiębiorstwa pozwala oszczędzić czas i jak najlepiej wykorzystać dostępne możliwości. Odpowiednie kompatybilne oprogramowanie zaoszczędzi Twój czas wykorzystując współpracę programów, w szczególności wymianę danych.

 

BUCHCOM Biuro Rachunkowe w Warszawie zajmuje się sprzedażą i wdrożeniami następujących programów:

 

Dla księgowości i finansów:

 

REWIZOR GT 


rewizor gt

System finansowo-księgowy ułatwiający prowadzenie pełnej księgowości

Rewizor GT to profesjonalny system finansowo-księgowy dla małych i średnich przedsiębiorstw. Program stworzony jest w oparciu o Ustawę o Rachunkowości oraz dostosowany do wymogów Unii Europejskiej. Przeznaczony zarówno dla samodzielnych księgowych jak i biur rachunkowych. Oferuje funkcje szczególnie przydatne w pracy biura rachunkowego, m.in. import dokumentów z pliku oraz archiwizację wszystkich podmiotów jednocześnie. W wersji podstawowej biura rachunkowe mogą rozliczać do 15 podmiotów (istnieje możliwość zakupu rozszerzeń). Program pobiera dane z Gratyfikanta GT, mikroSubiekta dla Windows i Subiekta GT

 zobacz program

 

Rachmistrz GT


rachmistrz gt

Księga przychodów i rozchodów oraz system naliczania podatku zryczałtowanego.

Program przeznaczony dla firm prowadzących księgę przychodów i rozchodów, a także dla płatników rozliczających się w formie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych. W wersji podstawowej programu biura rachunkowe mogą rozliczać do 30 podmiotów. Istnieje możliwość zakupu rozszerzeń do wersji podstawowej. Program pobiera dane z Gratyfikanta GT, mikroSubiekta dla Windows i Subiekta GT..

 

 

Biuro GT


biuro gtSystem wspomagający pracę biura rachunkowego

Program stworzony z myślą o biurach rachunkowych i doradcach podatkowych używających w codziennej pracy systemów z linii InsERT GT. Zadaniem programu jest integracja operacji wykonywanych w programach księgowych (Rachmistrz GT, Rewizor GT) i kadrowo-płacowych (Gratyfikant GT, mikroGratyfikant GT), dzięki czemu program staje się wygodną podstawą pracy dla zatrudnionych w biurze lub kancelarii.

 

 

 

Rewizor nexo PRO


rewizor nexo proRozbudowana wersja systemu finansowo-księgowego zawierająca wiele ponadstandardowych rozwiązań

Elastyczny system finansowo-księgowy wyposażony w pełną gamę funkcji do prowadzenia pełnej księgowości, a także wiele dodatkowych, ponadstandardowych rozwiązań. Licencja podstawowa pozwala rozliczać do 10 podmiotów. Istnieje możliwość zakupu rozszerzeń na kolejne podmioty. Program współpracuje z Subiektem nexo, możliwe jest przeniesienie danych z Rewizora GT.

 

 

 

Rachmistrz nexo PRO


rachmistrz nexo proRozszerzona wersja systemu do obsługi uproszczonej księgowości, wzbogacona o dodatkowe rozwiązania

Rozbudowany system do prowadzenia księgi przychodów i rozchodów oraz ewidencji podatku zryczałtowanego. Zapewnia obsługę finansów i rozrachunków oraz podstawową obsługę płac. Licencja podstawowa pozwala rozliczać do 20 podmiotów. Istnieje możliwość zakupu rozszerzeń na kolejne podmioty. Program współpracuje z Subiektem nexo, możliwe jest przeniesienie danych z Rachmistrza GT.

 

 

 

Biuro nexo


biuro nexoNowoczesny system wspomagający pracę biura rachunkowego

Program wspomagający i automatyzujący pracę biur rachunkowych i doradców podatkowych korzystających z systemów linii InsERT nexo. Usprawnia typowe czynności wykonywane w każdym biurze (np. rozliczanie klientów czy śledzenie stanu zaawansowania prac w comiesięcznej obsłudze klientów), automatyzuje pracę na wielu podmiotach systemu InsERT nexo, ułatwia komunikację z klientami biura poprzez dedykowany portal.

 

 

 

 

 

Dla obsługi kadr i płac:

 

Gratyfikant GT


gratyfikanr gtNowoczesny, bogaty funkcjonalnie system kadrowo-płacowy

System kadrowo-płacowy umożliwiający m.in. prowadzenie ewidencji osobowej, wystawianie różnego rodzaju umów, ewidencjonowanie wypłat. System obsługuje Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, ułatwia wystawianie deklaracji skarbowych oraz ZUS. W wersji podstawowej biura rachunkowe mogą rozliczać do 5 podmiotów (istnieje możliwość zakupu rozszerzeń). Program współpracuje z Rachmistrzem GT i Rewizorem GT. Możliwe jest przeniesienie do niego danych zgromadzonych w Gratyfikancie 3 oraz mikroGratyfikancie GT, a także w systemie Płatnik.

 

 

 

Gratyfikant nexo PRO


gratyfikant nexo proRozszerzona wersja systemu kadrowo-płacowego, umożliwiająca dodawanie własnych rozwiązań

Elastyczny system kadrowo-płacowy wyposażony we wszystkie funkcje niezbędne do obsługi kadr i płac, a także wiele ponadstandardowych rozwiązań (m.in. rozbudowane możliwości umów cywilnoprawnych i składników definiowalnych). Współpracuje z programem Płatnik oraz systemami z linii InsERT nexo. W wersji podstawowej biuro rachunkowe może rozliczać do 5 podmiotów (istnieje możliwość zakupu rozszerzeń) i nieograniczoną liczbę pracowników.

 

 

 

Zapewniamy profesjonalne szkolania z obsługi oprogramowania oraz atrakcyjne ceny produktów.

 

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00.

Zapraszamy do kontaktu:

BUCHCOM Biuro Rachunkowe Warszawa

tel. (22) 644 08 44

ul. Stanisława Herbsta 4, lok. U2

Warszawa Ursynów, przy stacji metra Stokłosy

 

 

Czytany 6028 razy

Kasy Fiskalne

Drukarki Fiskalne

Wagi

Usługi księgowe

Terminale płatnicze

Szkolenia