piątek, 20 lipiec 2018 18:26

InsERT Dobrą Marką 2018 i IT Championem 2018

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Kolejne dwie prestiżowe nagrody zostały przyznane jednemu z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych producentów oprogramowania dla firm – marki InsERT. W 2018 r. firma ta uzyskała tytuł Dobrej Marki w kategorii Oprogramowanie dla firm oraz IT Championa w kategorii Oprogramowanie dla MŚP. Sprawdź, za co markę InsERT docenili zarówno eksperci, jak i użytkownicy programów takich jak Subiekt, Rachmistrz, Rewizor, Gratyfikant, Biuro czy Gestor.

Wiodący producent oprogramowania dla firm – InsERT – ma na swoim koncie wiele prestiżowych nagród i wyróżnień. Wysoka jakość oferowanych systemów, wyjątkowa intuicyjność ich obsługi, a także ciągłe udoskonalanie rozwiązań w odpowiedzi na potrzeby użytkowników i zmieniające się przepisy to cechy, dzięki którym programy takie jak Subiekt nexo i GT, Rachmistrz nexo i GT, Rewizor nexo i GT, Gratyfikant nexo i GT, Biuro nexo i GT czy Gestor nexo i GT to jedne z najchętniej kupowanych produktów.

 

Rok 2018 przyniósł marce InsERT kolejne nagrody. Prestiżowe tytuły Dobrej Marki oraz IT Championa stanowią kolejny dowód uznania zarówno konsumentów, jak i specjalistów.

 

Tytuł Dobrej Marki 2018 r. dla firmy InsERT

InsERT - producent nowoczesnych programów dla firm – tytuł Dobrej Marki uzyskał już po raz trzeci. Celem Programu Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma, jest promowanie najbardziej innowacyjnych, rozpoznawalnych i rozwojowych marek dostępnych na polskim rynku. Podczas badań mających na celu określenie wartości, aktywności i rozpoznawalności różnych marek analizowano m.in. ich pozycję rynkową, postęp dokonany w ostatnim czasie, stopień zaufania klientów, a także jakość oferowanych rozwiązań.

 

Wysokie oceny przyznane w tym badaniu firmie InsERT zadecydowały o przyznaniu jej tytułu Dobrej Marki 2018 w kategorii Oprogramowanie dla firm. Wśród innych laureatów znalazły się m.in. marki takie jak Travelist, Adamigo, ARmedical, PSB Mrówka, Linomag, Łomża, Mondial Assistance czy Pyszne.pl.

 

InsERT laureatem konkursu IT Champion Polska

Kolejna nagroda została przyznana przez branżowy magazyn IT Reseller. W głosowaniu wzięli udział czytelnicy gazety, a ostateczny werdykt podjęła niezależna kapituła, w skład której weszli dziennikarze z branży IT. Firma InsERT została laureatem konkursu IT Champion Polska „Mistrzowie nowych technologii” w kategorii Oprogramowanie dla MŚP. Gala wieńcząca konkurs odbyła się w warszawskiej Hard Rock Cafe.

 

Programy dla firm InsERT uznane przez polskich przedsiębiorców

Firma InsERT od wielu lat dostarcza polskim użytkownikom rozwiązania z zakresu systemów sprzedażowych, księgowych, kadrowo-płacowych i wielu innych. Wśród najbardziej cenionych produktów InsERT można wymienić m.in.:

Subiekt nexo i Subiekt GT – oprogramowanie do zarządzania sprzedażą

Rachmistrz nexo i Rachmistrz GT – oprogramowanie do prowadzenia uproszczonej księgowości

Rewizor nexo i Rewizor GT – oprogramowanie do prowadzenia pełnej księgowości

Gratyfikant nexo i Gratyfikant GT – oprogramowanie do obsługi kadr i płac

Gestor nexo i Gestor GT – oprogramowanie do zarządzania relacjami z klientami

Biuro nexo i GT – system wspomagający pracę biura księgowego

 

Systemy te wykorzystywane są zarówno w codziennej pracy przedsiębiorców, jak i w biurach rachunkowych. Dzięki pracy na jednej bazie klientów, towarów, dokumentów itp. systemy InsERT pozwalają skrócić wiele czasochłonnych procesów i usprawnić funkcjonowanie całego przedsiębiorstwa. Rozwiązanie to minimalizuje liczbę popełnianych błędów, a co za tym idzie istotnie wpływa na ograniczenie strat w przedsiębiorstwie.

 

Programy InsERT są też zawsze gotowe na zmiany w przepisach prawa podatkowego i nie tylko. Twórcy systemów przygotowali je odpowiednio wcześniej m.in. na wejście w życie Jednolitego Pliku Kontrolnego, podzielonej płatności VAT czy RODO. Użytkownicy programów InsERT zawsze mają pewność, iż stosowane przez nich systemy pracują zgodnie z aktualnymi wymogami ustawodawcy.

 


BUCHCOM Oprogramowanie dla firm Warszawa to autoryzowany partner handlowy i punkt serwisowy marki InsERT. Zespół doświadczonych specjalistów nie tylko doradza w zakupie oprogramowania odpowiadającego potrzebom danego klienta, ale też profesjonalnie wdraża system i prowadzi szkolenia z jego obsługi dla wszystkich użytkowników, którzy będą z niego korzystali.

 

Misją firmy BUCHCOM jest dostarczanie przede wszystkim małym i średnim przedsiębiorcom kompleksowych rozwiązań z zakresu oprogramowania i sprzętu. Na półkach salonu sprzedaży można znaleźć kasy i drukarki fiskalne wiodących producentów – Posnet, Elzab i Novitus, wagi sklepowe, czytniki kodów kresowych, systemy sprzedaży, terminale dotykowe, szuflady kasowe, kolektory danych itp. Firma jest też agentem ITCARD – jednego z największych operatorów transakcji elektronicznych w Polsce.

 

Kompleksowość oferty BUCHCOM dopełniają profesjonalne usługi księgowe. Zespół wykwalifikowanych, certyfikowanych księgowych prowadzi rozliczenia rzetelnie, terminowo i z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb każdego klienta. BUCHCOM to firma, która postawiła sobie za cel wspieranie dynamicznego rozwoju polskich przedsiębiorstw poprzez zastosowanie skutecznych, a przy tym ekonomicznych rozwiązań.

 

Oprogramowanie dla firm Warszawa – zobacz naszą ofertę

Czytany 723 razy Ostatnio zmieniany piątek, 20 lipiec 2018 18:30

Artykuły powiązane

 • Jak rozpoznać dobre, nowoczesne biuro rachunkowe? Jak rozpoznać dobre, nowoczesne biuro rachunkowe?

  Czasy, w których firma z Ursynowa koniecznie szukała biura rachunkowego na Ursynowie, powoli odchodzą w zapomnienie. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom informatycznym z powodzeniem możesz przesyłać dokumenty do księgowego z drugiej strony Polski! To nie tylko szersze możliwości, ale też wygoda, oszczędność i więcej czasu na rozwój własnego biznesu.

 • Czy warto przesyłać dokumenty księgowemu online? Czy warto przesyłać dokumenty księgowemu online?

  Nowa rzeczywistość wymaga nowoczesnych rozwiązań. Przesyłanie dokumentów księgowemu online to nie tylko bezpieczeństwo, ale też niesamowita wygoda i oszczędność! Poznaj możliwości, jakie daje przedsiębiorcom i ich księgowym SaldeoSMART – program zintegrowany m.in. z systemami InsERT.

 • Nie idź do biura rachunkowego! Prześlij dokumenty online przez Portal Biura Nie idź do biura rachunkowego! Prześlij dokumenty online przez Portal Biura

  Księgowość online to przyszłość biznesu. Epidemia koronawirusa tylko przyspieszyła proces, który do tej pory powoli obejmował kolejnych przedsiębiorców. Sprawdź, jak możesz szybko, prosto i bezpiecznie przesłać do swojego biura rachunkowego faktury, umowy i wszelkie inne dokumenty! Umożliwia Ci to Portal Biura.

 • Sprzedajesz online? Zacznij robić to szybciej i wygodniej! Sprzedajesz online? Zacznij robić to szybciej i wygodniej!

  Przenosisz biznes do internetu? Poznaj Sello - program do zarządzania sprzedażą Allegro. Ułatwia pracę, skraca i automatyzuje wiele procesów, generuje dokumenty! Dzięki niemu zyskasz zaufanie klientów, a co za tym idzie wysokie oceny i pozytywne komentarze. W czasie kwarantanny nie zamykaj biznesu, sprzedawaj w sieci! Prosto i wygodnie.

 • Koniec wsparcia Microsoftu dla Windows 7 Koniec wsparcia Microsoftu dla Windows 7

  Brak najnowszych sterowników, brak ochrony przez nowymi wirusami – z tymi i innymi niedogodnościami muszą zmierzyć się użytkownicy systemu operacyjnego Windows 7. Koncern Microsoft na dobre zakończył wsparcie „starego” systemu. Sprawdź, z czym wiąże się ta zmiana i jak najprościej powrócić do dawnego bezpieczeństwa.