piątek, 20 lipiec 2018 18:26

InsERT Dobrą Marką 2018 i IT Championem 2018

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Kolejne dwie prestiżowe nagrody zostały przyznane jednemu z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych producentów oprogramowania dla firm – marki InsERT. W 2018 r. firma ta uzyskała tytuł Dobrej Marki w kategorii Oprogramowanie dla firm oraz IT Championa w kategorii Oprogramowanie dla MŚP. Sprawdź, za co markę InsERT docenili zarówno eksperci, jak i użytkownicy programów takich jak Subiekt, Rachmistrz, Rewizor, Gratyfikant, Biuro czy Gestor.

Wiodący producent oprogramowania dla firm – InsERT – ma na swoim koncie wiele prestiżowych nagród i wyróżnień. Wysoka jakość oferowanych systemów, wyjątkowa intuicyjność ich obsługi, a także ciągłe udoskonalanie rozwiązań w odpowiedzi na potrzeby użytkowników i zmieniające się przepisy to cechy, dzięki którym programy takie jak Subiekt nexo i GT, Rachmistrz nexo i GT, Rewizor nexo i GT, Gratyfikant nexo i GT, Biuro nexo i GT czy Gestor nexo i GT to jedne z najchętniej kupowanych produktów.

 

Rok 2018 przyniósł marce InsERT kolejne nagrody. Prestiżowe tytuły Dobrej Marki oraz IT Championa stanowią kolejny dowód uznania zarówno konsumentów, jak i specjalistów.

 

Tytuł Dobrej Marki 2018 r. dla firmy InsERT

InsERT - producent nowoczesnych programów dla firm – tytuł Dobrej Marki uzyskał już po raz trzeci. Celem Programu Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma, jest promowanie najbardziej innowacyjnych, rozpoznawalnych i rozwojowych marek dostępnych na polskim rynku. Podczas badań mających na celu określenie wartości, aktywności i rozpoznawalności różnych marek analizowano m.in. ich pozycję rynkową, postęp dokonany w ostatnim czasie, stopień zaufania klientów, a także jakość oferowanych rozwiązań.

 

Wysokie oceny przyznane w tym badaniu firmie InsERT zadecydowały o przyznaniu jej tytułu Dobrej Marki 2018 w kategorii Oprogramowanie dla firm. Wśród innych laureatów znalazły się m.in. marki takie jak Travelist, Adamigo, ARmedical, PSB Mrówka, Linomag, Łomża, Mondial Assistance czy Pyszne.pl.

 

InsERT laureatem konkursu IT Champion Polska

Kolejna nagroda została przyznana przez branżowy magazyn IT Reseller. W głosowaniu wzięli udział czytelnicy gazety, a ostateczny werdykt podjęła niezależna kapituła, w skład której weszli dziennikarze z branży IT. Firma InsERT została laureatem konkursu IT Champion Polska „Mistrzowie nowych technologii” w kategorii Oprogramowanie dla MŚP. Gala wieńcząca konkurs odbyła się w warszawskiej Hard Rock Cafe.

 

Programy dla firm InsERT uznane przez polskich przedsiębiorców

Firma InsERT od wielu lat dostarcza polskim użytkownikom rozwiązania z zakresu systemów sprzedażowych, księgowych, kadrowo-płacowych i wielu innych. Wśród najbardziej cenionych produktów InsERT można wymienić m.in.:

Subiekt nexo i Subiekt GT – oprogramowanie do zarządzania sprzedażą

Rachmistrz nexo i Rachmistrz GT – oprogramowanie do prowadzenia uproszczonej księgowości

Rewizor nexo i Rewizor GT – oprogramowanie do prowadzenia pełnej księgowości

Gratyfikant nexo i Gratyfikant GT – oprogramowanie do obsługi kadr i płac

Gestor nexo i Gestor GT – oprogramowanie do zarządzania relacjami z klientami

Biuro nexo i GT – system wspomagający pracę biura księgowego

 

Systemy te wykorzystywane są zarówno w codziennej pracy przedsiębiorców, jak i w biurach rachunkowych. Dzięki pracy na jednej bazie klientów, towarów, dokumentów itp. systemy InsERT pozwalają skrócić wiele czasochłonnych procesów i usprawnić funkcjonowanie całego przedsiębiorstwa. Rozwiązanie to minimalizuje liczbę popełnianych błędów, a co za tym idzie istotnie wpływa na ograniczenie strat w przedsiębiorstwie.

 

Programy InsERT są też zawsze gotowe na zmiany w przepisach prawa podatkowego i nie tylko. Twórcy systemów przygotowali je odpowiednio wcześniej m.in. na wejście w życie Jednolitego Pliku Kontrolnego, podzielonej płatności VAT czy RODO. Użytkownicy programów InsERT zawsze mają pewność, iż stosowane przez nich systemy pracują zgodnie z aktualnymi wymogami ustawodawcy.

 


BUCHCOM Oprogramowanie dla firm Warszawa to autoryzowany partner handlowy i punkt serwisowy marki InsERT. Zespół doświadczonych specjalistów nie tylko doradza w zakupie oprogramowania odpowiadającego potrzebom danego klienta, ale też profesjonalnie wdraża system i prowadzi szkolenia z jego obsługi dla wszystkich użytkowników, którzy będą z niego korzystali.

 

Misją firmy BUCHCOM jest dostarczanie przede wszystkim małym i średnim przedsiębiorcom kompleksowych rozwiązań z zakresu oprogramowania i sprzętu. Na półkach salonu sprzedaży można znaleźć kasy i drukarki fiskalne wiodących producentów – Posnet, Elzab i Novitus, wagi sklepowe, czytniki kodów kresowych, systemy sprzedaży, terminale dotykowe, szuflady kasowe, kolektory danych itp. Firma jest też agentem ITCARD – jednego z największych operatorów transakcji elektronicznych w Polsce.

 

Kompleksowość oferty BUCHCOM dopełniają profesjonalne usługi księgowe. Zespół wykwalifikowanych, certyfikowanych księgowych prowadzi rozliczenia rzetelnie, terminowo i z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb każdego klienta. BUCHCOM to firma, która postawiła sobie za cel wspieranie dynamicznego rozwoju polskich przedsiębiorstw poprzez zastosowanie skutecznych, a przy tym ekonomicznych rozwiązań.

 

Oprogramowanie dla firm Warszawa – zobacz naszą ofertę

Czytany 355 razy Ostatnio zmieniany piątek, 20 lipiec 2018 18:30

Artykuły powiązane

 • Aplikacja mobilna SaleoSMART – już dostępna! Aplikacja mobilna SaleoSMART – już dostępna!

  Innowacyjny program do odczytu danych z faktur i wyciągów bankowych zyskał swoją mobilną wersję. Teraz praca z SaldeoSMART jest jeszcze prostsza niż dotychczas! Aplikacja mobilna SaldeoSMART dostępna jest za darmo dla użytkowników i klientów biur rachunkowych.

 • E-dokumentacja pracownicza w programach InsERT E-dokumentacja pracownicza w programach InsERT

  Zmiany w przepisach dotyczących przechowywania akt pracowniczych uprościły życie pracodawcom. Użytkownicy programów Gratyfikant nexo i Gratyfikant GT mogą teraz korzystać z e-Archiwizacji – wygodnej, oszczędnej i bezpiecznej usługi pozwalającej na elektroniczną archiwizację dokumentacji pracowniczej i przesyłanie jej do ZUS. Sprawdź, dlaczego warto z niej korzystać i testuj za darmo przez 14 dni. 

 • Nowa aplikacja InsERT Mobile już w sprzedaży! Nowa aplikacja InsERT Mobile już w sprzedaży!

  Wiodący producent oprogramowania dla firm oddaje do dyspozycji nowe, znakomite narzędzie wspierające pracę w terenie. Aplikacja InsERT Mobile, wyposażona w dwa funkcjonalne moduły – Klienci i Kalendarz, ułatwi i usprawni działanie serwisantów, sprzedawców, dostawców i wielu innych przedsiębiorców oraz ich pracowników.

 • Oprogramowanie InsERT – gotowe na zmiany podatkowe 2019 Oprogramowanie InsERT – gotowe na zmiany podatkowe 2019

  Zmiany w rozliczaniu pojazdów osobowych w podatku dochodowym, nowy sposób obliczania składek na ubezpieczenia społeczne dla przedsiębiorców osiągających niskie przychody, nowe wzory deklaracji – wszystkie te i wiele innych zmian weszły w życie z początkiem 2019 r. Rachmistrz nexo, Rachmistrz GT, Rewizor nexo i Rewizor GT, a także inne programy InsERT są na nie gotowe już od dawna. Sprawdź, co się zmieniło w oprogramowaniu twojej firmy!

 • Programy InsERT gotowe na podzieloną płatność VAT Programy InsERT gotowe na podzieloną płatność VAT

  Wkrótce wejdą w życie przepisy dotyczące podzielonej płatności VAT. Przedsiębiorcy będą musieli dostosować swoją bankowość do nowych zasad. Użytkownicy programów linii InsERT nexo oraz InsERT GT będą mieli w tym względzie ułatwione zadanie – nowe wersje programów są już przygotowane na podzieloną płatność VAT. Sprawdź, co zmieniło się w programach oraz jak szybko i skutecznie wprowadzić split payment w działalności.