czwartek, 14 luty 2019 12:35

Nowa aplikacja InsERT Mobile już w sprzedaży!

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Wiodący producent oprogramowania dla firm oddaje do dyspozycji nowe, znakomite narzędzie wspierające pracę w terenie. Aplikacja InsERT Mobile, wyposażona w dwa funkcjonalne moduły – Klienci i Kalendarz, ułatwi i usprawni działanie serwisantów, sprzedawców, dostawców i wielu innych przedsiębiorców oraz ich pracowników.

Użytkownicy programów linii InsERT nexo mogą teraz korzystać z nowego, bardzo praktycznego narzędzia. Powstało ono z myślą o osobach pracujących w terenie. Jak zawsze firma InsERT - wiodący producent oprogramowania dla firm – wychodzi naprzeciw potrzebom przedsiębiorców i ich pracowników. Tym razem stworzył mobilną aplikację InsERT Mobile działającą na urządzeniach przenośnych.

Aplikacja InsERT Mobile wspiera działania sprzedawców, serwisantów, kurierów czy dostawców. Zapewnia im funkcjonalność mobilnego CRM. Dzięki niej praca staje się szybsza, sprawniejsza i bardziej efektywna. Pomaga też oszczędzać czas i skrócić różne procesy w firmie.

 

Aplikacja InsERT Mobilne

Program zostały wyposażony w dwa funkcjonalne moduły CRM. Moduł Klienci jest bezpłatny dla każdego, kto posiada którykolwiek program linii InsERT nexo. Z modułu Kalendarz natomiast mogą korzystać posiadacze abonamentu na program Gestor nexo. Pozostali użytkownicy uzyskują do niego dostęp po niewielkiej miesięcznej opłacie.

 

Moduł Klienci pozwala m.in. korzystać z kontaktów i komunikacji, sprawnie edytować dane klientów, poprzez jedno kliknięcie uruchomić nawigację i bez błądzenia dojechać do klienta. Moduł jest zintegrowany z książką telefoniczną.

 

Moduł Kalendarz pozwala m.in. rozpoczynać nowe działania i zamykać te prowadzone w programach InsERT nexo, planować spotkania i zadania, a także wysyłać SMS-y oraz e-maile do uczestników danego działania itp.

 

Aplikacja InsERT Mobile wyświetla powiadomienia z ważnymi informacjami prawnymi, biznesowymi i innymi – wszystkimi, które mają związek z pracą w programach linii nexo. Nowe narzędzie InsERT-u stanowi więc cenne źródło ważnych, udostępnianych bezpłatnie informacji.

 

Użytkownicy programów InsERT mogą całkowicie bezpłatnie aktywować aplikację InsERT mobile i korzystać z modułu Klienci. Przez pierwszy miesiąc bezpłatny jest także moduł Kalendarz. Jeśli użytkownik zdecyduje się dalej z niego korzystać, wybiera dogodny dla siebie sposób płatności – miesięczny, kwartalny lub roczny. Przy czym oczywiście najatrakcyjniej cenowo prezentuje się abonament roczny. Licencję taką można przedłużyć także u Partnerów InsERT.

 


BUCHCOM Programy dla Firm Warszawa to autoryzowany Partner i Punkt Serwisowy InsERT. Dysponujemy wszystkimi systemami oferowanymi przez tego wiodącego polskiego producenta. W nowoczesnym salonie sprzedaży i serwisie znaleźć można m.in. programy do zarządzania sprzedażą – Subiekt nexo, Subiekt GT, Subiekt 123 itp., programy do prowadzenia uproszczonej księgowości Rachmistrz nexo i Rachmistrz GT, programy do prowadzenia ksiąg handlowych Rewizor nexo i Rewizor GT, programy do zarządzania relacjami z klientami Gestor nexo i Gestor GT, program kadrowo-płacowy Gratyfikant nexo i wiele innych. Oprócz profesjonalnego doradztwa w zakresie wyboru rozwiązania odpowiadającego potrzebom Klienta, zespół doświadczonych serwisantów wykonuje też kompleksowe wdrożenie systemu optymalne dla danej firmy oraz zapewnia opiekę posprzedażową.

 

W salonie sprzedaży BUCHCOM oprócz oprogramowania dla firm w Warszawie znaleźć też można kasy i drukarki fiskalne (Posnet, Elzab, Novitus), wagi sklepowe, czytniki kodów kreskowych, ekrany dotykowe i wiele innych. Podpisujemy korzystne umowy na korzystanie z terminali płatniczych. Z kolei nasi certyfikowani, doświadczeni księgowi z doskonałą znajomością bieżących przepisów prawa podatkowego profesjonalnie, rzetelnie i terminowo wykonują rozliczenia, prowadzą kadry i płace i wiele innych.

 

Programy dla firm Warszawa – zobacz naszą ofertę

Czytany 242 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 14 luty 2019 12:38

Artykuły powiązane

 • Aplikacja mobilna SaleoSMART – już dostępna! Aplikacja mobilna SaleoSMART – już dostępna!

  Innowacyjny program do odczytu danych z faktur i wyciągów bankowych zyskał swoją mobilną wersję. Teraz praca z SaldeoSMART jest jeszcze prostsza niż dotychczas! Aplikacja mobilna SaldeoSMART dostępna jest za darmo dla użytkowników i klientów biur rachunkowych.

 • E-dokumentacja pracownicza w programach InsERT E-dokumentacja pracownicza w programach InsERT

  Zmiany w przepisach dotyczących przechowywania akt pracowniczych uprościły życie pracodawcom. Użytkownicy programów Gratyfikant nexo i Gratyfikant GT mogą teraz korzystać z e-Archiwizacji – wygodnej, oszczędnej i bezpiecznej usługi pozwalającej na elektroniczną archiwizację dokumentacji pracowniczej i przesyłanie jej do ZUS. Sprawdź, dlaczego warto z niej korzystać i testuj za darmo przez 14 dni. 

 • Oprogramowanie InsERT – gotowe na zmiany podatkowe 2019 Oprogramowanie InsERT – gotowe na zmiany podatkowe 2019

  Zmiany w rozliczaniu pojazdów osobowych w podatku dochodowym, nowy sposób obliczania składek na ubezpieczenia społeczne dla przedsiębiorców osiągających niskie przychody, nowe wzory deklaracji – wszystkie te i wiele innych zmian weszły w życie z początkiem 2019 r. Rachmistrz nexo, Rachmistrz GT, Rewizor nexo i Rewizor GT, a także inne programy InsERT są na nie gotowe już od dawna. Sprawdź, co się zmieniło w oprogramowaniu twojej firmy!

 • InsERT Dobrą Marką 2018 i IT Championem 2018 InsERT Dobrą Marką 2018 i IT Championem 2018

  Kolejne dwie prestiżowe nagrody zostały przyznane jednemu z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych producentów oprogramowania dla firm – marki InsERT. W 2018 r. firma ta uzyskała tytuł Dobrej Marki w kategorii Oprogramowanie dla firm oraz IT Championa w kategorii Oprogramowanie dla MŚP. Sprawdź, za co markę InsERT docenili zarówno eksperci, jak i użytkownicy programów takich jak Subiekt, Rachmistrz, Rewizor, Gratyfikant, Biuro czy Gestor.

 • Programy InsERT gotowe na podzieloną płatność VAT Programy InsERT gotowe na podzieloną płatność VAT

  Wkrótce wejdą w życie przepisy dotyczące podzielonej płatności VAT. Przedsiębiorcy będą musieli dostosować swoją bankowość do nowych zasad. Użytkownicy programów linii InsERT nexo oraz InsERT GT będą mieli w tym względzie ułatwione zadanie – nowe wersje programów są już przygotowane na podzieloną płatność VAT. Sprawdź, co zmieniło się w programach oraz jak szybko i skutecznie wprowadzić split payment w działalności.