czwartek, 14 luty 2019 12:35

Nowa aplikacja InsERT Mobile już w sprzedaży!

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Wiodący producent oprogramowania dla firm oddaje do dyspozycji nowe, znakomite narzędzie wspierające pracę w terenie. Aplikacja InsERT Mobile, wyposażona w dwa funkcjonalne moduły – Klienci i Kalendarz, ułatwi i usprawni działanie serwisantów, sprzedawców, dostawców i wielu innych przedsiębiorców oraz ich pracowników.

Użytkownicy programów linii InsERT nexo mogą teraz korzystać z nowego, bardzo praktycznego narzędzia. Powstało ono z myślą o osobach pracujących w terenie. Jak zawsze firma InsERT - wiodący producent oprogramowania dla firm – wychodzi naprzeciw potrzebom przedsiębiorców i ich pracowników. Tym razem stworzył mobilną aplikację InsERT Mobile działającą na urządzeniach przenośnych.

Aplikacja InsERT Mobile wspiera działania sprzedawców, serwisantów, kurierów czy dostawców. Zapewnia im funkcjonalność mobilnego CRM. Dzięki niej praca staje się szybsza, sprawniejsza i bardziej efektywna. Pomaga też oszczędzać czas i skrócić różne procesy w firmie.

 

Aplikacja InsERT Mobilne

Program zostały wyposażony w dwa funkcjonalne moduły CRM. Moduł Klienci jest bezpłatny dla każdego, kto posiada którykolwiek program linii InsERT nexo. Z modułu Kalendarz natomiast mogą korzystać posiadacze abonamentu na program Gestor nexo. Pozostali użytkownicy uzyskują do niego dostęp po niewielkiej miesięcznej opłacie.

 

Moduł Klienci pozwala m.in. korzystać z kontaktów i komunikacji, sprawnie edytować dane klientów, poprzez jedno kliknięcie uruchomić nawigację i bez błądzenia dojechać do klienta. Moduł jest zintegrowany z książką telefoniczną.

 

Moduł Kalendarz pozwala m.in. rozpoczynać nowe działania i zamykać te prowadzone w programach InsERT nexo, planować spotkania i zadania, a także wysyłać SMS-y oraz e-maile do uczestników danego działania itp.

 

Aplikacja InsERT Mobile wyświetla powiadomienia z ważnymi informacjami prawnymi, biznesowymi i innymi – wszystkimi, które mają związek z pracą w programach linii nexo. Nowe narzędzie InsERT-u stanowi więc cenne źródło ważnych, udostępnianych bezpłatnie informacji.

 

Użytkownicy programów InsERT mogą całkowicie bezpłatnie aktywować aplikację InsERT mobile i korzystać z modułu Klienci. Przez pierwszy miesiąc bezpłatny jest także moduł Kalendarz. Jeśli użytkownik zdecyduje się dalej z niego korzystać, wybiera dogodny dla siebie sposób płatności – miesięczny, kwartalny lub roczny. Przy czym oczywiście najatrakcyjniej cenowo prezentuje się abonament roczny. Licencję taką można przedłużyć także u Partnerów InsERT.

 


BUCHCOM Programy dla Firm Warszawa to autoryzowany Partner i Punkt Serwisowy InsERT. Dysponujemy wszystkimi systemami oferowanymi przez tego wiodącego polskiego producenta. W nowoczesnym salonie sprzedaży i serwisie znaleźć można m.in. programy do zarządzania sprzedażą – Subiekt nexo, Subiekt GT, Subiekt 123 itp., programy do prowadzenia uproszczonej księgowości Rachmistrz nexo i Rachmistrz GT, programy do prowadzenia ksiąg handlowych Rewizor nexo i Rewizor GT, programy do zarządzania relacjami z klientami Gestor nexo i Gestor GT, program kadrowo-płacowy Gratyfikant nexo i wiele innych. Oprócz profesjonalnego doradztwa w zakresie wyboru rozwiązania odpowiadającego potrzebom Klienta, zespół doświadczonych serwisantów wykonuje też kompleksowe wdrożenie systemu optymalne dla danej firmy oraz zapewnia opiekę posprzedażową.

 

W salonie sprzedaży BUCHCOM oprócz oprogramowania dla firm w Warszawie znaleźć też można kasy i drukarki fiskalne (Posnet, Elzab, Novitus), wagi sklepowe, czytniki kodów kreskowych, ekrany dotykowe i wiele innych. Podpisujemy korzystne umowy na korzystanie z terminali płatniczych. Z kolei nasi certyfikowani, doświadczeni księgowi z doskonałą znajomością bieżących przepisów prawa podatkowego profesjonalnie, rzetelnie i terminowo wykonują rozliczenia, prowadzą kadry i płace i wiele innych.

 

Programy dla firm Warszawa – zobacz naszą ofertę

Czytany 1475 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 14 luty 2019 12:38

Artykuły powiązane

 • Przygotuj swoje biuro rachunkowe na cyfrową księgowość! Przygotuj swoje biuro rachunkowe na cyfrową księgowość!

  Pliki JPK, elektroniczna ewidencja, faktury ustrukturyzowane – cyfryzacja na dobre zagościła w życiu współczesnego polskiego przedsiębiorcy. Aby zachować konkurencyjność na rynku, biuro księgowe musi dziś nie tylko rzetelnie świadczyć swoje usługi, ale też wychodzić naprzeciw potrzebom klienta, który chce wszystko załatwić szybko i najlepiej elektronicznie. Dowiedz się, jak przygotować biuro rachunkowe na cyfrową księgowość!

 • Zamień mikroSubiekta na program Subiekt123 – teraz zupełnie za darmo! Zamień mikroSubiekta na program Subiekt123 – teraz zupełnie za darmo!

  Znany i od lat ceniony mikroSubiekt zyskał sobie wielu zadowolonych użytkowników. Ma jednak godnego następcę – to prosty i funkcjonalny program do fakturowania Subiekt123. Poznaj zalety tego wyjątkowo praktycznego systemu i zamień mikroSubiekta na Subiekta 123!

 • Fakturowanie w Windows – zintegrowane z e-księgowością! Fakturowanie w Windows – zintegrowane z e-księgowością!

  Dostosowany do potrzeb działalności, praktyczny program do wystawiania faktur znacząco ułatwia pracę firmy. Pomimo coraz większego wyboru aplikacji mobilnych, wciąż największą popularnością cieszy się fakturowanie w Windows. Jaki program wybrać, by pozwalał jednocześnie na sprawne zarządzanie e-księgowością?

 • Portal Biura – innowacyjne narzędzie w e-księgowości Portal Biura – innowacyjne narzędzie w e-księgowości

  E-księgowość z miesiąca na miesiąc zyskuje coraz większą popularność. Perspektywa przesyłania online wszystkich danych do księgowego i otrzymywania tą samą drogą informacji zwrotnych kusi nowoczesnych przedsiębiorców. Narzędziem od InsERT, które usprawnia komunikację pomiędzy biurem rachunkowym a klientem jest Portal Biura. Sprawdź, dlaczego warto z niego korzystać!

 • Programy do e-księgowości – który wybrać? Programy do e-księgowości – który wybrać?

  Księgowość internetowa z miesiąca na miesiąc zyskuje sobie coraz większą popularność. Niewątpliwie przyczyniły się do tego kolejne lockdowny, które znacząco ograniczyły bezpośrednie kontakty usługodawców z ich klientami. E-księgowość jest znacznie wygodniejsza od tradycyjnej obsługi biura rachunkowego. Ale czy tańsza? Sprawdź, z jakiego programu do e-księgowości warto korzystać.