piątek, 15 luty 2019 13:20

System kasowy iPOS – drukarka fiskalna i terminal płatniczy w jednym!

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Małe i średnie sklepy, lokale usługowe, firmy działające sezonowo, przedsiębiorcy wiecznie w trasie – to właśnie dla nich powstał innowacyjny kasoterminal iPOS. Dostępny w dwóch wariantach i trzech taryfach cenowych, trafia w potrzeby użytkowników ceniących wygodę, prostotę i nowoczesność. Dzięki temu niewielkiemu urządzeniu stworzysz kompletne stanowisko sprzedażowe.

Producenci prześcigają się w projektowaniu coraz bardziej oszczędnych, praktycznych i funkcjonalnych rozwiązań dla sprzedawców i usługodawców. Minimalizm, niezawodność i wygoda to cechy priorytetowe dla przedsiębiorcy, który dba o najwyższą jakość obsługi klienta oraz ergonomię pracy kasjera. Właśnie z takiej idei zrodził się system kasowy iPOS – połączenie terminala płatniczego i nowoczesnej drukarki fiskalnej. To innowacyjne urządzenie ma wszystko, czego potrzeba na stanowisku kasowym.

System kasowy iPOS to rozwiązanie idealne dla przedsiębiorców prowadzących sprzedaż detaliczną – zobowiązanych do rejestrowania obrotu i kwot podatku za pomocą kasy fiskalnej. Sprawdza się w puntach usługowych oraz sklepach, które nie przekraczają 20 tys. towarów. Ze względu na opcję opłacania usług tylko w czasie korzystania z nich, rozwiązanie to przypadnie do gustu podatnikom prowadzącym sprzedaż sezonową. Przedsiębiorcy, którzy prowadzą kilka sklepów lub często są daleko od swojego biznesu, mogą tu korzystać ze zdalnej platformy iPOS web – pozwala ona na zarządzanie biznesem z dowolnego miejsca na świecie.

 

iPOS – kasoterminal, na który wszyscy czekali

System kasowy iPOS pozwala na stworzenie kompletnego stanowiska sprzedażowegoW jednym urządzeniu mamy drukarkę fiskalną, terminal płatniczy, klawiaturę i ekran dotykowy. Rozwiązanie to pozwala oszczędzić nie tylko miejsce na stanowisku kasowym, ale też czas przeznaczony na obsługę klienta.

Kasoterminal iPOS wkrótce znajdzie się w ofercie naszego salonu sprzedaży kas fiskalnych BUCHCOM w Warszawie. Zespół doświadczonych serwisantów zapewnia profesjonalne doradztwo w wyborze jednego z dwóch nowoczesnych, funkcjonalnych urządzeń, a także taryfy odpowiadającej potrzebom i warunkom firmy. Wdrożenie wykonane przez specjalistę to dla sklepu czy punktu usługowego gwarancja największych możliwych korzyści i realnego zysku dla przedsiębiorstwa.

 

SYSTEM KASOWY IPOS JUŻ wkrótce W OFERCIE NASZEGO SALONU SPRZEDAŻY KAS FISKALNYCH W WARSZAWIE!

 

Tu dowiesz się więcej kasoterminalu iPOS

Czytany 2040 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 21 luty 2019 15:28

Artykuły powiązane

 • Pospay – pierwszy fiskalny terminal płatniczy już w sprzedaży! Pospay – pierwszy fiskalny terminal płatniczy już w sprzedaży!

  Już jest! Połączenie kasy i drukarki fiskalnej z nowoczesnym terminalem płatniczym to doskonałe rozwiązanie nie tylko dla mobilnych sprzedawców. Sprawdzi się w różnych typach działalności. Dzięki niemu oszczędzisz, ograniczysz formalności do minimum i ułatwisz sobie pracę! Sprawdź, co zyskasz z fiskalnym terminalem płatniczym Pospay.

 • Kasoterminal Posnet POSPAY – rewolucja na rynku fiskalnym Kasoterminal Posnet POSPAY – rewolucja na rynku fiskalnym

  Drukarka fiskalna, aplikacja kasowa i terminal płatniczy w jednym? To nie science fiction – to nowa oferta Posnet! Kasoterminal POSPAY to innowacyjne rozwiązanie, które w niewielkich gabarytach łączy funkcjonalność trzech urządzeń. Wszystko to w designerskiej oprawie z dotykowym panelem operatora. Sprawdź, od kiedy można go kupić i dlaczego warto to zrobić!

 • Drukarka fiskalna Posnet TRIO otrzymała nagrodę Dobry Wzór 2017! Drukarka fiskalna Posnet TRIO otrzymała nagrodę Dobry Wzór 2017!

  Kolejny produkt Posnet został wyróżniony prestiżową nagrodą. Tym razem drukarka fiskalna TRIO otrzymała wyróżnienie od Ministra Rozwoju i Finansów oraz nagrodę Dobry Wzór roku 2017 w kategorii „Praca”. Sprawdź, za co polscy przedsiębiorcy tak cenią drukarkę fiskalną Posnet TRIO i gdzie można kupić to urządzenie.

 • Posnet ERGO i Temo HS Bileterka - już w sprzedaży! Posnet ERGO i Temo HS Bileterka - już w sprzedaży!

  Już są! Innowacyjna kasa fiskalna Posnet ERGO oraz pierwsza na rynku dedykowana branży transportowej drukarka fiskalna Temo HS Bileterka. Pierwsza jest wyjątkowa ze względu na niezwykłą funkcjonalność i wygodę, a także możliwość modułowej rozbudowy - dostosowania kasy do rosnących potrzeb firmy! Druga uczyni z kabiny kierowcy innowacyjne stanowisko pracy - ze smartfonem lub tabletem, nowoczesnym oprogramowaniem oraz maleńkim urządzeniem fiskalnym. Dowiedz się, dlaczego warto kupić ERGO i Temo HS Bileterkę właśnie u nas!

 • Rewolucyjny terminal fiskalny Posnet Thermal HD w naszej ofercie! Już wkrótce! Rewolucyjny terminal fiskalny Posnet Thermal HD w naszej ofercie! Już wkrótce!

  Marzy Ci się urządzenie fiskalne, które pozwoli oszczędzić miejsce na stanowisku kasjerskim, będzie wydajne, funkcjonalne i praktyczne? A jeśli powiemy Ci, że możesz mieć drukarkę fiskalną i komputer PC w jednym urządzeniu? To nie żart! To nowy terminal fiskalny Thermal HD - innowacyjne urządzenie marki Posnet. Już wkrótce znajdziesz go w naszym salonie sprzedaży urządzeń fiskalnych BUCHCOM.