czwartek, 19 wrzesień 2019 21:04

Kasy fiskalne online dla mechaników – Warszawa

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Już wkrótce wszyscy mechanicy wymienią swoje kasy fiskalne na urządzenia online’owe. Sprawdź, na co przede wszystkim zwrócić uwagę przy wyborze określonego modelu. Poznaj kilka propozycji kas fiskalnych online dla mechanika, które świetnie sprawdzą się w tego typu działalności.  

Obowiązek wymiany posiadanych urządzeń rejestrujących na kasy fiskalne online wkrótce obejmie pierwszą grupę podatników. Zgodnie w nowymi przepisami, od 1 stycznia 2020 r. kasy online’owe muszą mieć przedsiębiorcy świadczący usługi naprawy pojazdów silnikowych oraz motorowerów, w tym naprawy opon, ich zakładania, bieżnikowania, regenerowania, usługi w zakresie wymiany opon i kół dla pojazdów silnikowych i motorowerów, a także zajmujący się sprzedażą benzyny silnikowej, oleju napędowego, gazu do napędów silników spalinowych.

 

Kasy fiskalne online dla mechaników w Warszawie wkrótce staną się faktem. Podatnicy świadczący tego typu usługi muszą się do tego dobrze przygotować. Przede wszystkim wybrać urządzenie odpowiadające ich potrzebom.

 

Jakie kasy fiskalne online dla mechaników – Warszawa

Najważniejszym zadaniem kas online’owych – zaraz po rejestrowaniu sprzedaży i drukowaniu paragonów fiskalnych – jest przesyłanie danych do Centralnego Repozytorium Kas. Obowiązkiem mechanika będzie więc nie tylko zakup nowej kasy, ale też zapewnienie jej dostępu do sieci teleinformatycznej. To kwestia bardzo istotna z perspektywy wyboru konkretnego modelu. Kasy fiskalne online łączą się bowiem z Internetem na różne sposoby.

 

Najkorzystniejsze pod względem finansowym i praktycznym jest podłączenie kasy online’owej do Internetu, który już posiadamy w swojej działalności. Kasa fiskalna online dla mechanika w Warszawie i nie tylko może łączyć się z siecią przez łącze LAN (Ethernet). Takie rozwiązanie znajdziemy m.in. w kasach Posnet BINGO Online, FAWAG Lite Online, Novitus NANO Online czy MAŁA Online. Stacjonarna kasa online to propozycja dla mechaników dokonujących napraw wyłącznie na miejscu w swoim warsztacie.

 

Kolejna możliwość to kasa fiskalna online z modułem Wi-Fi lub modemem 3G. Dostępna jest m.in. w mobilnych kasach online’owych dla mechaników, np. Posnet ERGO Online, Elzab K10 Online czy Novitus NANO Online. Należy przy tym pamiętać, iż wyboru opcji dokonujemy przed zakupem urządzenia – musimy więc dobrze się zastanowić, z jakiego rodzaju dostępu do sieci będziemy korzystać.

 

Mechanicy wykorzystujący w swojej pracy oprogramowanie sprzedażowe odniosą najwięcej korzyści z zakupu drukarki fiskalnej online. Urządzenie takie obsługiwane jest za pośrednictwem programu, a nie tradycyjnie na klawiaturze kasy. Drukarka fiskalna online dla mechanika może łączyć się z Internetem poprzez LAN, Wi-Fi itp. W zależności od potrzeb działalności, sprawdzą się modele takie jak Posnet TRIO Online czy Novitus NANO Online.

 

Kliknij po najlepsze kasy fiskalne online dla mechaników w Warszawie

Czytany 319 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 19 wrzesień 2019 21:19

Artykuły powiązane

 • POSPAY – fiskalny terminal płatniczy gotowy na sezon ONLINE! POSPAY – fiskalny terminal płatniczy gotowy na sezon ONLINE!

  Już jest! Ceniony za niezawodność i wielofunkcyjność, fiskalny terminal płatniczy POSPAY Online. Tak prosty w obsłudze jak wersja z elektroniczną kopią paragonu EJ, został udoskonalony i wzbogacony o nowe możliwości. Sprawdź atrakcyjną ofertę cenową od Posnet!

 • Kasy fiskalne online dla gastronomii – propozycje Posnet Kasy fiskalne online dla gastronomii – propozycje Posnet

  Wytrzymała, niezawodna, zapewniająca doskonałą obsługę klienta – taka powinna być kasa lub drukarka fiskalna online w gastronomii! Lider branży fiskalnej – firma Posnet – proponuje rozwiązania dostosowane do potrzeb różnych firm z branży HoReCa. Sprawdź je!

 • Kasy fiskalne online dla hoteli Kasy fiskalne online dla hoteli

  Niezawodna, wytrzymała, zintegrowana z oprogramowaniem dla branży HoReCa – taka powinna być drukarka fiskalna online dla hotelu. Nowoczesne uządzenia zapewniają kilka różnych opcji komunikacji z CRK, m.in. poprzez Ethernet, Wi-Fi czy GPRS. Sprawdź, jaką ofertę dla hoteli przygotowała firma Posnet.

 • Działalność gastronomiczna a stosowanie kas fiskalnych online Działalność gastronomiczna a stosowanie kas fiskalnych online

  Czy cukiernia serwująca lody musi mieć kasę fiskalną online od 1 lipca 2020 r.? A co z piekarnią, która oferuje swoim klientom burgery? Nowe przepisy wprowadzają obowiązek stosowania kas fiskalnych online w stacjonarnych placówkach gastronomicznych. Organy podatkowe w interpretacjach indywidualnych wyjaśniają, jak konkretnie należy rozumieć te wytyczne.

 • Kasy fiskalne 2020: Zmiany w przepisach Kasy fiskalne 2020: Zmiany w przepisach

  Kasy fiskalne online, obowiązkowy numer NIP nabywcy na paragonie, kasy mające postać oprogramowania – sprawdź, które z tych nowości już obowiązują, a na które musimy jeszcze poczekać. Dowiedz się też, jakie kary grożą za nieprzestrzeganie przepisów wprowadzonych od 1 stycznia 2020 r.