piątek, 25 czerwiec 2021 23:11

Mała i wygodna! Kasa fiskalna Datecs WP-50 Online już w ofercie!

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Prowadzisz punkt usługowy, a może małą placówkę handlową? Świadczysz mobilne usługi? Poznaj Datecs WP-50 Online – to mała, wygodna i niezawodna kasa fiskalna online w atrakcyjnej cenie. Spełnia wszystkie wymogi ustawodawcy – dane do CRK przesyła bezprzewodowo za pośrednictwem Wi-Fi lub GSM. Praktyczna i bezpieczna, świetnie sprawdza się m.in. w warsztatach samochodowych, salonach fryzjerskich i kosmetycznych, gabinetach lekarskich, firmach budowlanych i wielu innych!

Już tylko kilka dni pozostało trzeciej grupie podatników na wprowadzenie kasy fiskalnej online w swojej działalności. Wywiązanie się z obowiązującego terminu stanowi warunek m.in. uzyskania ulgi do 700 zł na wymianę kasy. W ofercie naszego salonu sprzedaży i serwisu kas fiskalnych online w Warszawie pojawiło się nowe urządzenie – to mała, wygodna i atrakcyjna cenowo kasa fiskalna Datecs WP-50 Online!

 

Datecs WP-50 Online – poznaj nową kasę fiskalną!

Kasa fiskalna online Datecs WP-50 Online spełnia wszystkie wymogi postawione tego typu urządzeniom przez ustawodawcę. Przesyła dane do Cerntralnego Repozytorium Kas w sposób ciągły i automatyczny lub zgodnie z harmonogramem wyznaczonym przez Ministerstwo Finansów.

Zyskujemy dwie opcje połączenia z internetem do wyboru: Wi-Fi lub GSM. Pierwszy wariant sprawdza się w punktach, które mają dostęp do sieci teleinformatycznej. Druga – we wszystkich innych! Kasa z opcją GPRS dostępna jest bez pakietu lub z trzyletnim pakietem przesyłu danych. Połączenie z dowolnego miejsca w kraju to niezwykła wygoda nie tylko dla mobilnych sprzedawców i usługodawców, ale też dla podatników działających w miejscach z utrudnionym dostępem do internetu.

Pakiet danych jest nielimitowany – użytkownikowi daje to gwarancję przesyłania informacji o dowolnej wielkości, czyli nawet przy intensywnej sprzedaży!

 

Wygodna i bezpieczna kasa online

Wyposażona w gumowy spód, kasa Datecs WP-50 Online nie przesuwa się nawet na śliskiej powierzchni. Mała i lekka, mieści się w torbie czy teczce. Dzięki wytrzymałemu akumulatorowi litowo-polimerowemu pracuje nawet cały dzień bez konieczności ładowania.

Niezawodna w każdych warunkach, kasa Datecs WP-50 Online bezproblemowo znosi nawet mrozy – świetnie pracuje w temperaturze do -15 st. To niesamowicie przydatna cecha m.in. dla przedsiębiorców prowadzących sprzedaż na targowiskach.

 

Komunikacja i szybka praca

Wyposażona w dwa złącza komunikacyjne RS-232, kasa fiskalna Datecs WP-50 Online pozwala na stworzenie małego, ale funkcjonalnego systemu sprzedaży – z wagą elektroniczną, czytnikiem kodów itp. Można ją też z powodzeniem podłączyć do komputera.

Na uwagę zasługują również:

 • Dwa czytelne wyświetlacze graficzne – operatora i klienta
 • Wygodna klawiatura z 29 klawiszami skrótu
 • Termiczny mechanizm EPSON LTP01 drukujący z prędkością 14 linii/sekundę
 • Wymiana papieru „Wrzuć i pracuj”
 • Logo graficzne na paragonie
 • Dwie wersje kolorystyczne do wyboru

 

Wciąż nie masz kasy fiskalnej online? Sprawdź, czy Datecs WP-50 Online to urządzenie dla Ciebie! Doświadczeni serwisanci naszego salonu sprzedaży kas fiskalnych online w Warszawie podpowiedzą ci, jaki sprzęt najlepiej sprawdzi się w twojej firmie!

 

Kasy fiskalne online Warszawa – zobacz!

Czytany 327 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 29 czerwiec 2021 11:15

Artykuły powiązane

 • Połącz kasę z komputerem i nie płać za transmisję danych – kasy online z komunikacją przez USB Połącz kasę z komputerem i nie płać za transmisję danych – kasy online z komunikacją przez USB

  Użytkownicy kas i drukarek fiskalnych online muszą zapewnić swoim urządzeniom stały dostęp do internetu. Za pośrednictwem sieci kasy online’owe wysyłają dane w sposób ciągły i automatyczny do Centralnego Repozytorium Kas. Wybierając urządzenie, należy zwrócić szczególną uwagę na sposób komunikacji z internetem. Jedną z opcji jest połączenie przez USB. Jak działa i dlaczego jest tańsze niż inne?

 • Jak kasa online współpracuje z terminalem płatniczym? Jak kasa online współpracuje z terminalem płatniczym?

  Wymiana urządzeń na kasy fiskalne online to dobra sposobność do wprowadzenia w działalności również terminala płatniczego. Tym bardziej, że dzięki ujednoliconemu protokołowi komunikacyjnemu każda kasa i drukarka online współpracuje z takim urządzeniem. Podpowiadamy, jaki sprzęt najlepiej sprawdzi się w sklepie lub punkcie usługowym.

 • W jaki sposób kasy online łączą się z CRK? W jaki sposób kasy online łączą się z CRK?

  Jedną z nowych, ważnych funkcji wprowadzonych w kasach fiskalnych online jest komunikacja z Centralnym Repozytorium Kas (CRK). Aby urządzenie wysyłało dane do administracji skarbowej w sposób ciągły i automatyczny, musi być na stałe połączone z Internetem. Poznaj sposoby, w jakie kasy online łączą się z CRK i wybierz rozwiązanie najlepsze dla twojej działalności.

 • Kasy fiskalne online – wymiana do 1 lipca 2021 r. Zostało już tylko kilka dni! Kasy fiskalne online – wymiana do 1 lipca 2021 r. Zostało już tylko kilka dni!

  Według najnowszych danych, w samej branży kosmetycznej ponad 30% firm nie ma jeszcze kasy fiskalnej online! Sprawdź aktualny harmonogram i dowiedz się, czy nie jesteś w grupie przedsiębiorców zobowiązanych do wymiany urządzeń na kasy fiskalne online. To ostatni moment – 1 lipca 2021 r. będzie już za późno!

 • Posnet TRIO Online – najlepsza drukarka fiskalna online dla usług! Posnet TRIO Online – najlepsza drukarka fiskalna online dla usług!

  Prowadzisz kilkustanowiskowy salon fryzjerski, duży klub fitness, planujesz otwarcie restauracji? Jeśli w swojej pracy wykorzystujesz oprogramowanie do zarządzania sprzedażą, najlepszym wyborem będzie drukarka fiskalna. Poznaj Posnet TRIO Online – innowacyjne urządzenie o atrakcyjnym, nieco futurystycznym designie, które spełnia wszystkie najnowsze wymogi określone w przepisach.