piątek, 25 czerwiec 2021 23:11

Mała i wygodna! Kasa fiskalna Datecs WP-50 Online już w ofercie!

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Prowadzisz punkt usługowy, a może małą placówkę handlową? Świadczysz mobilne usługi? Poznaj Datecs WP-50 Online – to mała, wygodna i niezawodna kasa fiskalna online w atrakcyjnej cenie. Spełnia wszystkie wymogi ustawodawcy – dane do CRK przesyła bezprzewodowo za pośrednictwem Wi-Fi lub GSM. Praktyczna i bezpieczna, świetnie sprawdza się m.in. w warsztatach samochodowych, salonach fryzjerskich i kosmetycznych, gabinetach lekarskich, firmach budowlanych i wielu innych!

Już tylko kilka dni pozostało trzeciej grupie podatników na wprowadzenie kasy fiskalnej online w swojej działalności. Wywiązanie się z obowiązującego terminu stanowi warunek m.in. uzyskania ulgi do 700 zł na wymianę kasy. W ofercie naszego salonu sprzedaży i serwisu kas fiskalnych online w Warszawie pojawiło się nowe urządzenie – to mała, wygodna i atrakcyjna cenowo kasa fiskalna Datecs WP-50 Online!

 

Datecs WP-50 Online – poznaj nową kasę fiskalną!

Kasa fiskalna online Datecs WP-50 Online spełnia wszystkie wymogi postawione tego typu urządzeniom przez ustawodawcę. Przesyła dane do Cerntralnego Repozytorium Kas w sposób ciągły i automatyczny lub zgodnie z harmonogramem wyznaczonym przez Ministerstwo Finansów.

Zyskujemy dwie opcje połączenia z internetem do wyboru: Wi-Fi lub GSM. Pierwszy wariant sprawdza się w punktach, które mają dostęp do sieci teleinformatycznej. Druga – we wszystkich innych! Kasa z opcją GPRS dostępna jest bez pakietu lub z trzyletnim pakietem przesyłu danych. Połączenie z dowolnego miejsca w kraju to niezwykła wygoda nie tylko dla mobilnych sprzedawców i usługodawców, ale też dla podatników działających w miejscach z utrudnionym dostępem do internetu.

Pakiet danych jest nielimitowany – użytkownikowi daje to gwarancję przesyłania informacji o dowolnej wielkości, czyli nawet przy intensywnej sprzedaży!

 

Wygodna i bezpieczna kasa online

Wyposażona w gumowy spód, kasa Datecs WP-50 Online nie przesuwa się nawet na śliskiej powierzchni. Mała i lekka, mieści się w torbie czy teczce. Dzięki wytrzymałemu akumulatorowi litowo-polimerowemu pracuje nawet cały dzień bez konieczności ładowania.

Niezawodna w każdych warunkach, kasa Datecs WP-50 Online bezproblemowo znosi nawet mrozy – świetnie pracuje w temperaturze do -15 st. To niesamowicie przydatna cecha m.in. dla przedsiębiorców prowadzących sprzedaż na targowiskach.

 

Komunikacja i szybka praca

Wyposażona w dwa złącza komunikacyjne RS-232, kasa fiskalna Datecs WP-50 Online pozwala na stworzenie małego, ale funkcjonalnego systemu sprzedaży – z wagą elektroniczną, czytnikiem kodów itp. Można ją też z powodzeniem podłączyć do komputera.

Na uwagę zasługują również:

 • Dwa czytelne wyświetlacze graficzne – operatora i klienta
 • Wygodna klawiatura z 29 klawiszami skrótu
 • Termiczny mechanizm EPSON LTP01 drukujący z prędkością 14 linii/sekundę
 • Wymiana papieru „Wrzuć i pracuj”
 • Logo graficzne na paragonie
 • Dwie wersje kolorystyczne do wyboru

 

Wciąż nie masz kasy fiskalnej online? Sprawdź, czy Datecs WP-50 Online to urządzenie dla Ciebie! Doświadczeni serwisanci naszego salonu sprzedaży kas fiskalnych online w Warszawie podpowiedzą ci, jaki sprzęt najlepiej sprawdzi się w twojej firmie!

 

Kasy fiskalne online Warszawa – zobacz!

Czytany 770 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 29 czerwiec 2021 11:15

Artykuły powiązane

 • Zakup kasy online po terminie a ulga 700 zł. Czy przysługuje? Zakup kasy online po terminie a ulga 700 zł. Czy przysługuje?

  Terminowe rozpoczęcie ewidencjonowania sprzedaży za pomocą kasy online jest jednym z podstawowych warunków uzyskania ulgi do 700 zł za każde urządzenie. W praktyce jednak zdarzają się różne sytuacje – choroba, trudności z zakupem urządzenia, czy znane z ubiegłych lat zamknięcie branż ze względu na pandemię. Czy w takich okolicznościach zakup kasy online po terminie przekreśla prawo do ulgi 700 zł? W znalezieniu odpowiedzi pomocne będą interpretacje indywidualne.

 • Kasy online 2023 – czy będą obowiązkowe? Kasy online 2023 – czy będą obowiązkowe?

  Nowelizacja ustawy o VAT wprowadziła terminy, po których nie będzie już można kupić kasy z elektronicznym lub papierowym zapisem kopii. Czy oznacza to, że kasy online 2023 roku będą obowiązkowe? Sprawdź aktualne przepisy!

 • Wymiana kasy na online po obowiązującym terminie Wymiana kasy na online po obowiązującym terminie

  Kasy fiskalne online to coraz częstszy widok w polskich firmach. Od 2020 r. kilka dużych grup podatników wymieniło posiadane urządzenia na kasy online’owe, ponieważ zobowiązał ich do tego ustawodawca. Ustalony odgórnie harmonogram wskazywał, która branża i w jakim terminie ma wdrożyć pracę na nowych sprzętach. Co w przypadku, gdy przedsiębiorca wymienił kasę na online po obowiązującym terminie?

 • Pierwsza na rynku drukarka fiskalna z e-paragonem! To produkt Posnet Pierwsza na rynku drukarka fiskalna z e-paragonem! To produkt Posnet

  E-paragony funkcjonują już od 2021 r. w przepisach i… do tej pory tylko tam. Jak dotąd bowiem nie było na polskim rynku urządzenia fiskalnego wyposażonego w funkcję przesyłania paragonów elektronicznych. Sytuacja ta zmieniła się za sprawą Thermal XL 2 Online S firmy Posnet.

 • Kto musi mieć kasę online w 2022 r.? Kto musi mieć kasę online w 2022 r.?

  Kasy fiskalne online stopniowo wypierają z rynku starsze modele urządzeń – kasy z elektroniczną kopią paragonu. Modele z kopią papierową spotkamy już bardzo rzadko, a w sklepach nie ma ich już od prawie 3 lat. Niektórzy podatnicy wciąż mają wybór – mogą używać kas online lub urządzeń z kopią elektroniczną. Sprawdź, kto musi mieć kasę online w 2022 r.!