środa, 29 styczeń 2020 08:34

Programy InsERT nexo nagrodzone za innowacje!

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Subiekt nexo, Rachmistrz nexo, Rewizor nexo i inne programy flagowej linii InsERT po raz kolejny zostały docenione przez specjalistów branży FMCG i Retail. Tym razem InsERT nexo zdobyła nagrodę w konkursie organizowanym przez Fischer Trading Group. Sprawdź, za co nagrodzono nowoczesne programy nexo.

Wiodący producent oprogramowania dla firm – InsERT – od wielu lat tworzy rozwiązania, które spotykają się z pozytywną reakcją użytkowników. Jednym z takich rozwiązań jest InsERT nexo – linia programów cieszących się ogromną popularnością wśród polskich przedsiębiorców. Należą do nich m.in. jeden z najchętniej wybieranych programów do prowadzenia sprzedaży Subiekt nexo, programy księgowe Rachmistrz nexo i Rewizor nexo, program kadrowo-płacowy Gratyfikant nexo czy program do zarządzania relacjami z klientami Gestor nexo. Nie pierwszy raz doceniona przez branże, linia nexo uzyskała kolejną prestiżową nagrodę.

Tym razem flagowa linia InsERT-u została nagrodzona statuetką „Złota Innowacja Retail 2019” w konkursie „Złote Innowacje FMCG & Retali” organizowanym przez Fischer Trading Group, wydawcę magazynu „Hurt & People”.

 

Złota Innowacja Retail 2019 dla InsERT nexo

Finałowa gala plebiscytu odbyła się w Teatrze Kamienica w Warszawie. Dnia 19 października 2019 r. spotkało się na niej 150 reprezentantów branży FMCG i handlu. Kapituła Konkursu wybrała spośród ponad 220 innowacyjnych produktów FMCG i ponad 40 produktów i rozwiązań w kategorii Retail. W sumie wręczono 28 statuetek.

Statuetka „Złota Innowacja Retail 2019” została przyznana linii InsERT nexo w kategorii Oprogramowanie. Doceniono nie tylko funkcjonalność programów takich jak Subiekt nexo, Rachmistrz nexo czy Rewizor nexo, ale też ich intuicyjność, elastyczność, zgodność z aktualnymi potrzebami przedsiębiorców, a także bieżące dostosowanie programów do zmieniających się przepisów prawnych.

 


 

BUCHCOM Oprogramowanie dla firm Warszawa to autoryzowany partner i punkt serwisowy InsERT. Doświadczeni specjaliści nie tylko doradzają w zakresie wyboru rozwiązania optymalnie trafiającego w potrzeby danego przedsiębiorcy, ale też wykonują profesjonalne wdrożenia, szkolą pracowników z obsługi programów i zapewniają kompleksową opiekę posprzedażową. BUCHCOM to także biuro rachunkowe – pracujący tu księgowi są zawsze dokładnie zaznajomieni z aktualnymi przepisami prawa podatkowego.

Ponadto w ofercie BUCHCOM znaleźć można kasy i drukarki fiskalne, w tym kasy fiskalne online, terminale płatnicze, wagi elektroniczne, czytniki kodów kreskowych i wiele innych urządzeń. To firma, która kompleksowo wyposaża polskie przedsiębiorstwa w nowoczesne rozwiązania. Misją zespołu doświadczonych serwisantów jest wspieranie podatników – przede wszystkim małych i średnich firm – w dynamicznym rozwoju biznesu.

 

Oprogramowanie dla firm Warszawa – zobacz naszą ofertę

Czytany 383 razy Ostatnio zmieniany środa, 29 styczeń 2020 08:38

Artykuły powiązane

 • InsERT GT współpracuje z Portalem Biura! InsERT GT współpracuje z Portalem Biura!

  Korzystasz z programów klasycznej linii InsERT GT? Rewizora GT lub Rachmistrza GT? Teraz możesz udostępnić swoim klientom dostęp do Portalu Biura! To niezwykle proste, a zarazem funkcjonalne rozwiązanie, które wzmocni pozycję biura rachunkowego na rynku – nawet w obliczu pandemii i ograniczenia kontaktów.

 • Jak rozpoznać dobre, nowoczesne biuro rachunkowe? Jak rozpoznać dobre, nowoczesne biuro rachunkowe?

  Czasy, w których firma z Ursynowa koniecznie szukała biura rachunkowego na Ursynowie, powoli odchodzą w zapomnienie. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom informatycznym z powodzeniem możesz przesyłać dokumenty do księgowego z drugiej strony Polski! To nie tylko szersze możliwości, ale też wygoda, oszczędność i więcej czasu na rozwój własnego biznesu.

 • Czy warto przesyłać dokumenty księgowemu online? Czy warto przesyłać dokumenty księgowemu online?

  Nowa rzeczywistość wymaga nowoczesnych rozwiązań. Przesyłanie dokumentów księgowemu online to nie tylko bezpieczeństwo, ale też niesamowita wygoda i oszczędność! Poznaj możliwości, jakie daje przedsiębiorcom i ich księgowym SaldeoSMART – program zintegrowany m.in. z systemami InsERT.

 • Nie idź do biura rachunkowego! Prześlij dokumenty online przez Portal Biura Nie idź do biura rachunkowego! Prześlij dokumenty online przez Portal Biura

  Księgowość online to przyszłość biznesu. Epidemia koronawirusa tylko przyspieszyła proces, który do tej pory powoli obejmował kolejnych przedsiębiorców. Sprawdź, jak możesz szybko, prosto i bezpiecznie przesłać do swojego biura rachunkowego faktury, umowy i wszelkie inne dokumenty! Umożliwia Ci to Portal Biura.

 • Sprzedajesz online? Zacznij robić to szybciej i wygodniej! Sprzedajesz online? Zacznij robić to szybciej i wygodniej!

  Przenosisz biznes do internetu? Poznaj Sello - program do zarządzania sprzedażą Allegro. Ułatwia pracę, skraca i automatyzuje wiele procesów, generuje dokumenty! Dzięki niemu zyskasz zaufanie klientów, a co za tym idzie wysokie oceny i pozytywne komentarze. W czasie kwarantanny nie zamykaj biznesu, sprzedawaj w sieci! Prosto i wygodnie.