środa, 29 styczeń 2020 08:34

Programy InsERT nexo nagrodzone za innowacje!

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Subiekt nexo, Rachmistrz nexo, Rewizor nexo i inne programy flagowej linii InsERT po raz kolejny zostały docenione przez specjalistów branży FMCG i Retail. Tym razem InsERT nexo zdobyła nagrodę w konkursie organizowanym przez Fischer Trading Group. Sprawdź, za co nagrodzono nowoczesne programy nexo.

Wiodący producent oprogramowania dla firm – InsERT – od wielu lat tworzy rozwiązania, które spotykają się z pozytywną reakcją użytkowników. Jednym z takich rozwiązań jest InsERT nexo – linia programów cieszących się ogromną popularnością wśród polskich przedsiębiorców. Należą do nich m.in. jeden z najchętniej wybieranych programów do prowadzenia sprzedaży Subiekt nexo, programy księgowe Rachmistrz nexo i Rewizor nexo, program kadrowo-płacowy Gratyfikant nexo czy program do zarządzania relacjami z klientami Gestor nexo. Nie pierwszy raz doceniona przez branże, linia nexo uzyskała kolejną prestiżową nagrodę.

Tym razem flagowa linia InsERT-u została nagrodzona statuetką „Złota Innowacja Retail 2019” w konkursie „Złote Innowacje FMCG & Retali” organizowanym przez Fischer Trading Group, wydawcę magazynu „Hurt & People”.

 

Złota Innowacja Retail 2019 dla InsERT nexo

Finałowa gala plebiscytu odbyła się w Teatrze Kamienica w Warszawie. Dnia 19 października 2019 r. spotkało się na niej 150 reprezentantów branży FMCG i handlu. Kapituła Konkursu wybrała spośród ponad 220 innowacyjnych produktów FMCG i ponad 40 produktów i rozwiązań w kategorii Retail. W sumie wręczono 28 statuetek.

Statuetka „Złota Innowacja Retail 2019” została przyznana linii InsERT nexo w kategorii Oprogramowanie. Doceniono nie tylko funkcjonalność programów takich jak Subiekt nexo, Rachmistrz nexo czy Rewizor nexo, ale też ich intuicyjność, elastyczność, zgodność z aktualnymi potrzebami przedsiębiorców, a także bieżące dostosowanie programów do zmieniających się przepisów prawnych.

 


 

BUCHCOM Oprogramowanie dla firm Warszawa to autoryzowany partner i punkt serwisowy InsERT. Doświadczeni specjaliści nie tylko doradzają w zakresie wyboru rozwiązania optymalnie trafiającego w potrzeby danego przedsiębiorcy, ale też wykonują profesjonalne wdrożenia, szkolą pracowników z obsługi programów i zapewniają kompleksową opiekę posprzedażową. BUCHCOM to także biuro rachunkowe – pracujący tu księgowi są zawsze dokładnie zaznajomieni z aktualnymi przepisami prawa podatkowego.

Ponadto w ofercie BUCHCOM znaleźć można kasy i drukarki fiskalne, w tym kasy fiskalne online, terminale płatnicze, wagi elektroniczne, czytniki kodów kreskowych i wiele innych urządzeń. To firma, która kompleksowo wyposaża polskie przedsiębiorstwa w nowoczesne rozwiązania. Misją zespołu doświadczonych serwisantów jest wspieranie podatników – przede wszystkim małych i średnich firm – w dynamicznym rozwoju biznesu.

 

Oprogramowanie dla firm Warszawa – zobacz naszą ofertę

Czytany 79 razy Ostatnio zmieniany środa, 29 styczeń 2020 08:38

Artykuły powiązane

 • Abonament InsERT – teraz do kupienia online Abonament InsERT – teraz do kupienia online

  Posiadacze Abonamentu do programów takich jak Subiekt nexo, Rachmistrz nexo czy Gestor nexo mają lepiej. Teraz zamówienie Abonamentu i dokonanie płatności są jeszcze prostsze i szybsze. Sprawdź, jak samodzielnie lub z pomocą Partnera Handlowego InsERT ulepszyć swoje programy.

 • Aplikacja mobilna SaleoSMART – już dostępna! Aplikacja mobilna SaleoSMART – już dostępna!

  Innowacyjny program do odczytu danych z faktur i wyciągów bankowych zyskał swoją mobilną wersję. Teraz praca z SaldeoSMART jest jeszcze prostsza niż dotychczas! Aplikacja mobilna SaldeoSMART dostępna jest za darmo dla użytkowników i klientów biur rachunkowych.

 • E-dokumentacja pracownicza w programach InsERT E-dokumentacja pracownicza w programach InsERT

  Zmiany w przepisach dotyczących przechowywania akt pracowniczych uprościły życie pracodawcom. Użytkownicy programów Gratyfikant nexo i Gratyfikant GT mogą teraz korzystać z e-Archiwizacji – wygodnej, oszczędnej i bezpiecznej usługi pozwalającej na elektroniczną archiwizację dokumentacji pracowniczej i przesyłanie jej do ZUS. Sprawdź, dlaczego warto z niej korzystać i testuj za darmo przez 14 dni. 

 • Nowa aplikacja InsERT Mobile już w sprzedaży! Nowa aplikacja InsERT Mobile już w sprzedaży!

  Wiodący producent oprogramowania dla firm oddaje do dyspozycji nowe, znakomite narzędzie wspierające pracę w terenie. Aplikacja InsERT Mobile, wyposażona w dwa funkcjonalne moduły – Klienci i Kalendarz, ułatwi i usprawni działanie serwisantów, sprzedawców, dostawców i wielu innych przedsiębiorców oraz ich pracowników.

 • Oprogramowanie InsERT – gotowe na zmiany podatkowe 2019 Oprogramowanie InsERT – gotowe na zmiany podatkowe 2019

  Zmiany w rozliczaniu pojazdów osobowych w podatku dochodowym, nowy sposób obliczania składek na ubezpieczenia społeczne dla przedsiębiorców osiągających niskie przychody, nowe wzory deklaracji – wszystkie te i wiele innych zmian weszły w życie z początkiem 2019 r. Rachmistrz nexo, Rachmistrz GT, Rewizor nexo i Rewizor GT, a także inne programy InsERT są na nie gotowe już od dawna. Sprawdź, co się zmieniło w oprogramowaniu twojej firmy!