wtorek, 28 lipiec 2020 12:07

Szukasz kasy online do gabinetu stomatologicznego?

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Najmniejsza na rynku drukarka online’owa Posnet TEMO? Klasyka w branży medycznej – Novitus NANO Online? A może POSPAY – innowacyjne połączenie kasy, drukarki fiskalnej i terminala płatniczego? Poznaj kasy online do gabinetu stomatologicznego, które najlepiej sprawdzą się w tego typu działalności.

Zamrożenie gospodarki wprowadzone przez rząd ze względu na panującą pandemię COVID-19 mocno dotknęło branżę medyczną. Gabinety stomatologiczne zostały całkowicie zamknięte lub przyjmowały pacjentów wyłącznie z ostrym bólem zęba. Z tego względu ustawodawca zdecydował się przesunąć termin obowiązkowej wymiany kas fiskalnych na urządzenia online’owe dla tej grupy podatników. Kasy online do gabinetu stomatologicznego będą obowiązkowe dopiero od 1 lipca 2021 r.

 

Kasy online do gabinetu stomatologicznego

Choć do wymaganej wymiany kas pozostało jeszcze sporo czasu, niektóre gabinety stomatologiczne decydują się na zakup urządzenia online’owego już teraz. Z pewnością jest to najkorzystniejsze rozwiązanie dla nowych działalności – dentystów, którzy dopiero rozpoczynają świadczenie usług w prywatnych gabinetach i muszą nabyć swoją pierwszą kasę.

Niezależnie od momentu wymiany kasy, dentystom przysługuje ulga do 700 zł na wprowadzenie kasy online do gabinetu stomatologicznego. Skorzystają z niej nawet podatnicy, którzy już wcześniej odliczyli lub otrzymali ulgę przy rozpoczęciu ewidencjonowania. Dotyczy to jednak wyłącznie branż wymieniony w ustawie jako zobligowane do wymiany kas w określonych terminach.

 

Kasy online dla dentystów – propozycje

Poprosiliśmy zespół doświadczonych doradców-serwisantów o wskazanie kas i drukarek fiskalnych online, które najlepiej sprawdzą się w gabinecie stomatologicznym. Uzyskaliśmy w ten sposób obiektywny ranking urządzeń wyróżniających się funkcjonalnością i niezawodnością, obowiązkowo w atrakcyjnych cenach.


1novitus nano e

Novitus NANO Online

Model NANO to jeden z ulubieńców branży medycznej. Elegancki wygląd, proste menu i niezawodność czynią ją idealnym wyborem do gabinetu stomatologicznego. Kasa Novitus NANO Online świetnie sprawdza się w przypadku lekarzy przyjmujących pacjentów w kilku różnych gabinetach. Dzięki małym gabarytom i wytrzymałemu akumulatorowi urządzenie z powodzeniem można przenosić w torbie czy teczce. NANO to znakomite kasy online do gabinetu stomatologicznego.

 


 pospay fiskalny terminal platniczy 02POSPAY Online

Nowoczesne gabinety stomatologiczne przyjmują płatności kartą. To ogromna wygoda nie tylko dla lekarza, ale też dla jego pacjentów. POSPAY Online to innowacyjne połączenie trzech urządzeń – kasy fiskalnej, drukarki fiskalnej i terminala płatniczego. Zamknięte w kompaktowej obudowie, spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. POSPAY Online w gabinecie stomatologicznym może być samodzielnie obsługiwana jako kasa lub pracować w trybie drukarkowym po podłączeniu do komputera bądź urządzenia mobilnego z zainstalowanym oprogramowaniem dla placówek medycznych.

 


posnet mobile hs ej biala l

 

Posnet MOBILE Online

Dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych – białej i grafitowej – kasa online’owa Posnet MOBILE doskonale sprawdzi się w każdym gabinecie stomatologicznym. To malutkie urządzenie z wytrzymałym akumulatorem, które może pracować nawet cały dzień bez koniczności ładowania! Z powodzeniem mieści się w teczce lub torbie. Do tego jest wyjątkowo intuicyjne, wytrzymałe i niezawodne w każdych okolicznościach.

 

 


1drukarka fiskalna posnet temoPosnet TEMO Online

Propozycja dla gabinetów stomatologicznych, które wykorzystują w swojej pracy oprogramowanie sprzedażowe. To drukarka fiskalna online, która pracuje za pośrednictwem właśnie takiego oprogramowania. Najmniejsze tego typu urządzenie na rynku, z powodzeniem zmieści się nawet w szufladzie. Oprócz paragonów i raportów, na drukarce fiskalnej można wydrukować wiele innych dokumentów – fakturę, informację dla pacjenta itp.

 

Jeśli wciąż zastanawiasz się, jakie kasy online do gabinetu stomatologicznego w Warszawie sprawdzą się najlepiej, zapytaj o to naszych serwisantów. BUCHCOM Kasy Online Warszawa to zespół doświadczonych specjalistów, dobrze zaznajomionych z potrzebami podatników działających m.in. w branży medycznej.

 

Więcej o kasach online dla stomatologów przeczytasz TUTAJ

Czytany 94 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 28 lipiec 2020 12:19

Artykuły powiązane

 • Kasa online dla lekarza – jaka powinna być? Kasa online dla lekarza – jaka powinna być?

  Już wkrótce podatnicy z branży medycznej wymienią dotychczasowe sprzęty na nowoczesne kasy online’owe. Wybór innowacyjnych modeli jest już bardzo duży. Który warto wybrać do gabinetu lub kliniki? Jaka kasa online dla lekarza najlepiej się sprawdzi? 

 • Przegląd kasy fiskalnej – o tym musisz wiedzieć! Przegląd kasy fiskalnej – o tym musisz wiedzieć!

  Kasa fiskalna to urządzenie, które wymaga od użytkownika dopełniania rozmaitych formalności. Precyzują je konkretne przepisy. Określone w nich czynności często wiążą się z pilnowaniem terminów. Jednym z ważnych obowiązków podatnika jest przegląd kasy fiskalnej. Za niedopełnienie go mogą grozić konsekwencje finansowe.

 • Kasa online i terminal płatniczy w gastronomii Kasa online i terminal płatniczy w gastronomii

  W czasach, gdy płatności bezgotówkowe stały się standardem, terminal płatniczy to urządzenie niezbędne w lokalu gastronomicznym. A gdyby tak połączyć kasę fiskalną, drukarkę fiskalną i terminal w jednym urządzeniu? Poznaj POSPAY Online – innowacyjne rozwiązanie idealnie trafiające w potrzeby gastronomii!

 • Szukasz kasy online dla branży budowlanej? Szukasz kasy online dla branży budowlanej?

  Już wkrótce wybrani przedsiębiorcy będą musieli wymienić dotychczasowe kasy na urządzenia online’owe. Zmiana dotyczy m.in. firm budowlanych. Jeżeli szukasz kasy online dla branży budowlanej, to świetnie trafiłeś! Oto cztery propozycje najlepszych kas, które sprawdzą się w przypadku usług budowlanych.

 • Czy dostanę ulgę na zakup kasy ONLINE? Czy dostanę ulgę na zakup kasy ONLINE?

  Ulga na zakup kasy online przysługuje aż trzem grupom podatników. Nie każdy jednak może skorzystać z prawa do ulgi na wymianę „starego” urządzenia na kasę online’ową. Sprawdź, czy jesteś w tej uprzywilejowanej grupie. Dowiedz się też, jak w praktyce uzyskać lub odliczyć przysługującą kwotę.