wtorek, 28 lipiec 2020 12:07

Szukasz kasy online do gabinetu stomatologicznego?

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Najmniejsza na rynku drukarka online’owa Posnet TEMO? Klasyka w branży medycznej – Novitus NANO Online? A może POSPAY – innowacyjne połączenie kasy, drukarki fiskalnej i terminala płatniczego? Poznaj kasy online do gabinetu stomatologicznego, które najlepiej sprawdzą się w tego typu działalności.

Zamrożenie gospodarki wprowadzone przez rząd ze względu na panującą pandemię COVID-19 mocno dotknęło branżę medyczną. Gabinety stomatologiczne zostały całkowicie zamknięte lub przyjmowały pacjentów wyłącznie z ostrym bólem zęba. Z tego względu ustawodawca zdecydował się przesunąć termin obowiązkowej wymiany kas fiskalnych na urządzenia online’owe dla tej grupy podatników. Kasy online do gabinetu stomatologicznego będą obowiązkowe dopiero od 1 lipca 2021 r.

 

Kasy online do gabinetu stomatologicznego

Choć do wymaganej wymiany kas pozostało jeszcze sporo czasu, niektóre gabinety stomatologiczne decydują się na zakup urządzenia online’owego już teraz. Z pewnością jest to najkorzystniejsze rozwiązanie dla nowych działalności – dentystów, którzy dopiero rozpoczynają świadczenie usług w prywatnych gabinetach i muszą nabyć swoją pierwszą kasę.

Niezależnie od momentu wymiany kasy, dentystom przysługuje ulga do 700 zł na wprowadzenie kasy online do gabinetu stomatologicznego. Skorzystają z niej nawet podatnicy, którzy już wcześniej odliczyli lub otrzymali ulgę przy rozpoczęciu ewidencjonowania. Dotyczy to jednak wyłącznie branż wymieniony w ustawie jako zobligowane do wymiany kas w określonych terminach.

 

Kasy online dla dentystów – propozycje

Poprosiliśmy zespół doświadczonych doradców-serwisantów o wskazanie kas i drukarek fiskalnych online, które najlepiej sprawdzą się w gabinecie stomatologicznym. Uzyskaliśmy w ten sposób obiektywny ranking urządzeń wyróżniających się funkcjonalnością i niezawodnością, obowiązkowo w atrakcyjnych cenach.


1novitus nano e

Novitus NANO Online

Model NANO to jeden z ulubieńców branży medycznej. Elegancki wygląd, proste menu i niezawodność czynią ją idealnym wyborem do gabinetu stomatologicznego. Kasa Novitus NANO Online świetnie sprawdza się w przypadku lekarzy przyjmujących pacjentów w kilku różnych gabinetach. Dzięki małym gabarytom i wytrzymałemu akumulatorowi urządzenie z powodzeniem można przenosić w torbie czy teczce. NANO to znakomite kasy online do gabinetu stomatologicznego.

 


 pospay fiskalny terminal platniczy 02POSPAY Online

Nowoczesne gabinety stomatologiczne przyjmują płatności kartą. To ogromna wygoda nie tylko dla lekarza, ale też dla jego pacjentów. POSPAY Online to innowacyjne połączenie trzech urządzeń – kasy fiskalnej, drukarki fiskalnej i terminala płatniczego. Zamknięte w kompaktowej obudowie, spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. POSPAY Online w gabinecie stomatologicznym może być samodzielnie obsługiwana jako kasa lub pracować w trybie drukarkowym po podłączeniu do komputera bądź urządzenia mobilnego z zainstalowanym oprogramowaniem dla placówek medycznych.

 


posnet mobile hs ej biala l

 

Posnet MOBILE Online

Dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych – białej i grafitowej – kasa online’owa Posnet MOBILE doskonale sprawdzi się w każdym gabinecie stomatologicznym. To malutkie urządzenie z wytrzymałym akumulatorem, które może pracować nawet cały dzień bez koniczności ładowania! Z powodzeniem mieści się w teczce lub torbie. Do tego jest wyjątkowo intuicyjne, wytrzymałe i niezawodne w każdych okolicznościach.

 

 


1drukarka fiskalna posnet temoPosnet TEMO Online

Propozycja dla gabinetów stomatologicznych, które wykorzystują w swojej pracy oprogramowanie sprzedażowe. To drukarka fiskalna online, która pracuje za pośrednictwem właśnie takiego oprogramowania. Najmniejsze tego typu urządzenie na rynku, z powodzeniem zmieści się nawet w szufladzie. Oprócz paragonów i raportów, na drukarce fiskalnej można wydrukować wiele innych dokumentów – fakturę, informację dla pacjenta itp.

 

Jeśli wciąż zastanawiasz się, jakie kasy online do gabinetu stomatologicznego w Warszawie sprawdzą się najlepiej, zapytaj o to naszych serwisantów. BUCHCOM Kasy Online Warszawa to zespół doświadczonych specjalistów, dobrze zaznajomionych z potrzebami podatników działających m.in. w branży medycznej.

 

Więcej o kasach online dla stomatologów przeczytasz TUTAJ

Czytany 473 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 28 lipiec 2020 12:19

Artykuły powiązane

 • Otwierasz ogródek gastronomiczny? Musisz mieć kasę online! Otwierasz ogródek gastronomiczny? Musisz mieć kasę online!

  Od 15 maja 2021 r. restauracje znów mogą zapraszać do siebie gości! Na początku na świeżym powietrzu – w ogórkach gastronomicznych. Wkrótce także w lokalu. Jeśli wznawiasz działalność po długiej przerwie lub korzystasz ze zbliżającego się boomu i otwierasz nowy lokal, pamiętaj o obowiązku stosowania kasy fiskalnej online!

 • Kasy fiskalne online dla kolejnych branż w 2021 r. – aktualne przepisy Kasy fiskalne online dla kolejnych branż w 2021 r. – aktualne przepisy

  W czerwcu 2021 r. ostatnia grupa podatników obowiązkowo wymieni swoje obecne urządzenia na kasy fiskalne online. Przepisy konkretnie określają rodzaj wykonywanych czynności, jakie obligują przedsiębiorcę do zakupu urządzenia online’owego. Poznaj aktualną listę branż objętych nowym wymogiem i dowiedz się, jakie warunki trzeba spełnić do otrzymania ulgi na kasę.

 • Posnet Mobilne Online – najlepsza kasa online dla prawnika Posnet Mobilne Online – najlepsza kasa online dla prawnika

  Zbliża się termin obowiązkowej wymiany kas fiskalnych na urządzenia online przez pięć dużych branż. Wśród podatników zobowiązanych do stosowania kasy online od 1 lipca 2021 r. znaleźli się prawnicy. Przedstawicielom tego zawodu prezentujemy Posnet Mobilne Online. Zapytaliśmy eksperta – serwisanta urządzeń fiskalnych w Warszawie – dlaczego jest to najlepsza kasa online dla prawnika.

 • Kupujesz kasę online? Sprawdź, jaki masz nowy obowiązek! Kupujesz kasę online? Sprawdź, jaki masz nowy obowiązek!

  Kasy fiskalne online na dobre zadomowiły się w polskich przedsiębiorstwach. Wkrótce kolejne pięć dużych branż wymieni swoje dotychczasowe urządzenia na sprzęt nowego typu. Czym różnią się kasy online od tradycyjnych? Pod względem obsługi – w zasadzie niczym. Należy jednak mieć na uwadze, iż ich użytkownie wiąże się z nowym obowiązkiem!

 • Kasy online dla siłowni i fitness klubów – co oznacza sformułowanie „w zakresie wstępu”? Kasy online dla siłowni i fitness klubów – co oznacza sformułowanie „w zakresie wstępu”?

  Siłownie, kluby fitness oraz wszelkie inne obiekty służące poprawie kondycji fizycznej już od 1 lipca 2021 r. muszą rejestrować sprzedaż za pomocą kasy fiskalnej online. W przepisach określono, iż wymóg ten obowiązuje „wyłącznie w zakresie wstępu”. Co to oznacza? Czy np. trener personalny świadczący usługi dodatkowe również musi mieć kasę online? Odpowiedzi na te pytania udzielił Dyrektor Krajowej Izby Skarbowej. Sprawdź też, jakie kasy online dla siłowni i fitness klubów sprawdzą się najlepiej.