wtorek, 28 lipiec 2020 12:07

Szukasz kasy online do gabinetu stomatologicznego?

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Najmniejsza na rynku drukarka online’owa Posnet TEMO? Klasyka w branży medycznej – Novitus NANO Online? A może POSPAY – innowacyjne połączenie kasy, drukarki fiskalnej i terminala płatniczego? Poznaj kasy online do gabinetu stomatologicznego, które najlepiej sprawdzą się w tego typu działalności.

Zamrożenie gospodarki wprowadzone przez rząd ze względu na panującą pandemię COVID-19 mocno dotknęło branżę medyczną. Gabinety stomatologiczne zostały całkowicie zamknięte lub przyjmowały pacjentów wyłącznie z ostrym bólem zęba. Z tego względu ustawodawca zdecydował się przesunąć termin obowiązkowej wymiany kas fiskalnych na urządzenia online’owe dla tej grupy podatników. Kasy online do gabinetu stomatologicznego będą obowiązkowe dopiero od 1 lipca 2021 r.

 

Kasy online do gabinetu stomatologicznego

Choć do wymaganej wymiany kas pozostało jeszcze sporo czasu, niektóre gabinety stomatologiczne decydują się na zakup urządzenia online’owego już teraz. Z pewnością jest to najkorzystniejsze rozwiązanie dla nowych działalności – dentystów, którzy dopiero rozpoczynają świadczenie usług w prywatnych gabinetach i muszą nabyć swoją pierwszą kasę.

Niezależnie od momentu wymiany kasy, dentystom przysługuje ulga do 700 zł na wprowadzenie kasy online do gabinetu stomatologicznego. Skorzystają z niej nawet podatnicy, którzy już wcześniej odliczyli lub otrzymali ulgę przy rozpoczęciu ewidencjonowania. Dotyczy to jednak wyłącznie branż wymieniony w ustawie jako zobligowane do wymiany kas w określonych terminach.

 

Kasy online dla dentystów – propozycje

Poprosiliśmy zespół doświadczonych doradców-serwisantów o wskazanie kas i drukarek fiskalnych online, które najlepiej sprawdzą się w gabinecie stomatologicznym. Uzyskaliśmy w ten sposób obiektywny ranking urządzeń wyróżniających się funkcjonalnością i niezawodnością, obowiązkowo w atrakcyjnych cenach.


1novitus nano e

Novitus NANO Online

Model NANO to jeden z ulubieńców branży medycznej. Elegancki wygląd, proste menu i niezawodność czynią ją idealnym wyborem do gabinetu stomatologicznego. Kasa Novitus NANO Online świetnie sprawdza się w przypadku lekarzy przyjmujących pacjentów w kilku różnych gabinetach. Dzięki małym gabarytom i wytrzymałemu akumulatorowi urządzenie z powodzeniem można przenosić w torbie czy teczce. NANO to znakomite kasy online do gabinetu stomatologicznego.

 


 pospay fiskalny terminal platniczy 02POSPAY Online

Nowoczesne gabinety stomatologiczne przyjmują płatności kartą. To ogromna wygoda nie tylko dla lekarza, ale też dla jego pacjentów. POSPAY Online to innowacyjne połączenie trzech urządzeń – kasy fiskalnej, drukarki fiskalnej i terminala płatniczego. Zamknięte w kompaktowej obudowie, spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. POSPAY Online w gabinecie stomatologicznym może być samodzielnie obsługiwana jako kasa lub pracować w trybie drukarkowym po podłączeniu do komputera bądź urządzenia mobilnego z zainstalowanym oprogramowaniem dla placówek medycznych.

 


posnet mobile hs ej biala l

 

Posnet MOBILE Online

Dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych – białej i grafitowej – kasa online’owa Posnet MOBILE doskonale sprawdzi się w każdym gabinecie stomatologicznym. To malutkie urządzenie z wytrzymałym akumulatorem, które może pracować nawet cały dzień bez koniczności ładowania! Z powodzeniem mieści się w teczce lub torbie. Do tego jest wyjątkowo intuicyjne, wytrzymałe i niezawodne w każdych okolicznościach.

 

 


1drukarka fiskalna posnet temoPosnet TEMO Online

Propozycja dla gabinetów stomatologicznych, które wykorzystują w swojej pracy oprogramowanie sprzedażowe. To drukarka fiskalna online, która pracuje za pośrednictwem właśnie takiego oprogramowania. Najmniejsze tego typu urządzenie na rynku, z powodzeniem zmieści się nawet w szufladzie. Oprócz paragonów i raportów, na drukarce fiskalnej można wydrukować wiele innych dokumentów – fakturę, informację dla pacjenta itp.

 

Jeśli wciąż zastanawiasz się, jakie kasy online do gabinetu stomatologicznego w Warszawie sprawdzą się najlepiej, zapytaj o to naszych serwisantów. BUCHCOM Kasy Online Warszawa to zespół doświadczonych specjalistów, dobrze zaznajomionych z potrzebami podatników działających m.in. w branży medycznej.

 

Więcej o kasach online dla stomatologów przeczytasz TUTAJ

Czytany 245 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 28 lipiec 2020 12:19

Artykuły powiązane

 • Kasy fiskalne online dla fryzjerów i kosmetyczek – obowiązkowe w 2021 r. Kasy fiskalne online dla fryzjerów i kosmetyczek – obowiązkowe w 2021 r.

  Pomimo trudnej sytuacji gospodarczej rząd nie planuje kolejnego odroczenia terminu obowiązkowego wprowadzenia kas fiskalnych online dla części branż. Na liście podmiotów zobowiązanych do wymiany urządzeń znalazły się m.in. lokale gastronomiczne, hotele, salony fryzjerskie i kosmetyczne. Sprawdź, do kiedy musisz kupić kasę online.

 • Kasy online dla gastronomii i hoteli wkrótce obowiązkowe Kasy online dla gastronomii i hoteli wkrótce obowiązkowe

  Termin wymiany kas fiskalnych przez podatników świadczących usługi związane z wyżywieniem, prowadzących obiekty noclegowe i składy opału został już raz przesunięty. Zbliża się obowiązująca data dla tych branż. Pomimo kolejnego wprowadzenia obostrzeń i istotnego paraliżu firm z branży HoReCa, rząd zdaje się nie planować przesunięcia aktualnego terminu wymiany kas.

 • Kto musi mieć kasę fiskalną online od 1 stycznia 2021 r. Aktualna lista branż Kto musi mieć kasę fiskalną online od 1 stycznia 2021 r. Aktualna lista branż

  Niewiele czasu pozostało do wymiany urządzeń na kasy fiskalne online. Obiekty noclegowe, gastronomia i składy opału już teraz zaopatrują się w nowy sprzęt. Sprawdź, dlaczego zdecydowali się zrobić to tak szybko i gdzie kupić nowoczesne kasy fiskalne online w Warszawie!

 • Kasa online dla stomatologa – jaką wybrać? Kasa online dla stomatologa – jaką wybrać?

  Nie czekaj z wymianą kasy do 2021 r. – zrób to już teraz, a będziesz mieć większy wybór! Sprawdź, jaka kasa online dla stomatologa najlepiej trafi w potrzeby twojego gabinetu. Dowiedz się też, jakie parametry i czynniki wziąć pod uwagę, by wybrać urządzenie jednocześnie wygodne i niezawodne!

 • Kasa online dla składu opału – jaką wybrać? Kasa online dla składu opału – jaką wybrać?

  Obowiązek stosowania urządzeń fiskalnych nowego typu wejdzie w życie już za kilka miesięcy. Sprawdź, jaka kasa online dla składu opału sprawdzi się najlepiej w twojej działalności: mała kasa mobilna, fiskalny terminal płatniczy, a może drukarka online?