wtorek, 28 lipiec 2020 12:07

Szukasz kasy online do gabinetu stomatologicznego?

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Najmniejsza na rynku drukarka online’owa Posnet TEMO? Klasyka w branży medycznej – Novitus NANO Online? A może POSPAY – innowacyjne połączenie kasy, drukarki fiskalnej i terminala płatniczego? Poznaj kasy online do gabinetu stomatologicznego, które najlepiej sprawdzą się w tego typu działalności.

Zamrożenie gospodarki wprowadzone przez rząd ze względu na panującą pandemię COVID-19 mocno dotknęło branżę medyczną. Gabinety stomatologiczne zostały całkowicie zamknięte lub przyjmowały pacjentów wyłącznie z ostrym bólem zęba. Z tego względu ustawodawca zdecydował się przesunąć termin obowiązkowej wymiany kas fiskalnych na urządzenia online’owe dla tej grupy podatników. Kasy online do gabinetu stomatologicznego będą obowiązkowe dopiero od 1 lipca 2021 r.

 

Kasy online do gabinetu stomatologicznego

Choć do wymaganej wymiany kas pozostało jeszcze sporo czasu, niektóre gabinety stomatologiczne decydują się na zakup urządzenia online’owego już teraz. Z pewnością jest to najkorzystniejsze rozwiązanie dla nowych działalności – dentystów, którzy dopiero rozpoczynają świadczenie usług w prywatnych gabinetach i muszą nabyć swoją pierwszą kasę.

Niezależnie od momentu wymiany kasy, dentystom przysługuje ulga do 700 zł na wprowadzenie kasy online do gabinetu stomatologicznego. Skorzystają z niej nawet podatnicy, którzy już wcześniej odliczyli lub otrzymali ulgę przy rozpoczęciu ewidencjonowania. Dotyczy to jednak wyłącznie branż wymieniony w ustawie jako zobligowane do wymiany kas w określonych terminach.

 

Kasy online dla dentystów – propozycje

Poprosiliśmy zespół doświadczonych doradców-serwisantów o wskazanie kas i drukarek fiskalnych online, które najlepiej sprawdzą się w gabinecie stomatologicznym. Uzyskaliśmy w ten sposób obiektywny ranking urządzeń wyróżniających się funkcjonalnością i niezawodnością, obowiązkowo w atrakcyjnych cenach.


1novitus nano e

Novitus NANO Online

Model NANO to jeden z ulubieńców branży medycznej. Elegancki wygląd, proste menu i niezawodność czynią ją idealnym wyborem do gabinetu stomatologicznego. Kasa Novitus NANO Online świetnie sprawdza się w przypadku lekarzy przyjmujących pacjentów w kilku różnych gabinetach. Dzięki małym gabarytom i wytrzymałemu akumulatorowi urządzenie z powodzeniem można przenosić w torbie czy teczce. NANO to znakomite kasy online do gabinetu stomatologicznego.

 


 pospay fiskalny terminal platniczy 02POSPAY Online

Nowoczesne gabinety stomatologiczne przyjmują płatności kartą. To ogromna wygoda nie tylko dla lekarza, ale też dla jego pacjentów. POSPAY Online to innowacyjne połączenie trzech urządzeń – kasy fiskalnej, drukarki fiskalnej i terminala płatniczego. Zamknięte w kompaktowej obudowie, spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. POSPAY Online w gabinecie stomatologicznym może być samodzielnie obsługiwana jako kasa lub pracować w trybie drukarkowym po podłączeniu do komputera bądź urządzenia mobilnego z zainstalowanym oprogramowaniem dla placówek medycznych.

 


posnet mobile hs ej biala l

 

Posnet MOBILE Online

Dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych – białej i grafitowej – kasa online’owa Posnet MOBILE doskonale sprawdzi się w każdym gabinecie stomatologicznym. To malutkie urządzenie z wytrzymałym akumulatorem, które może pracować nawet cały dzień bez koniczności ładowania! Z powodzeniem mieści się w teczce lub torbie. Do tego jest wyjątkowo intuicyjne, wytrzymałe i niezawodne w każdych okolicznościach.

 

 


1drukarka fiskalna posnet temoPosnet TEMO Online

Propozycja dla gabinetów stomatologicznych, które wykorzystują w swojej pracy oprogramowanie sprzedażowe. To drukarka fiskalna online, która pracuje za pośrednictwem właśnie takiego oprogramowania. Najmniejsze tego typu urządzenie na rynku, z powodzeniem zmieści się nawet w szufladzie. Oprócz paragonów i raportów, na drukarce fiskalnej można wydrukować wiele innych dokumentów – fakturę, informację dla pacjenta itp.

 

Jeśli wciąż zastanawiasz się, jakie kasy online do gabinetu stomatologicznego w Warszawie sprawdzą się najlepiej, zapytaj o to naszych serwisantów. BUCHCOM Kasy Online Warszawa to zespół doświadczonych specjalistów, dobrze zaznajomionych z potrzebami podatników działających m.in. w branży medycznej.

 

Więcej o kasach online dla stomatologów przeczytasz TUTAJ

Czytany 830 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 28 lipiec 2020 12:19

Artykuły powiązane

 • Wymiana kasy na online po obowiązującym terminie Wymiana kasy na online po obowiązującym terminie

  Kasy fiskalne online to coraz częstszy widok w polskich firmach. Od 2020 r. kilka dużych grup podatników wymieniło posiadane urządzenia na kasy online’owe, ponieważ zobowiązał ich do tego ustawodawca. Ustalony odgórnie harmonogram wskazywał, która branża i w jakim terminie ma wdrożyć pracę na nowych sprzętach. Co w przypadku, gdy przedsiębiorca wymienił kasę na online po obowiązującym terminie?

 • Pierwsza na rynku drukarka fiskalna z e-paragonem! To produkt Posnet Pierwsza na rynku drukarka fiskalna z e-paragonem! To produkt Posnet

  E-paragony funkcjonują już od 2021 r. w przepisach i… do tej pory tylko tam. Jak dotąd bowiem nie było na polskim rynku urządzenia fiskalnego wyposażonego w funkcję przesyłania paragonów elektronicznych. Sytuacja ta zmieniła się za sprawą Thermal XL 2 Online S firmy Posnet.

 • Kto musi mieć kasę online w 2022 r.? Kto musi mieć kasę online w 2022 r.?

  Kasy fiskalne online stopniowo wypierają z rynku starsze modele urządzeń – kasy z elektroniczną kopią paragonu. Modele z kopią papierową spotkamy już bardzo rzadko, a w sklepach nie ma ich już od prawie 3 lat. Niektórzy podatnicy wciąż mają wybór – mogą używać kas online lub urządzeń z kopią elektroniczną. Sprawdź, kto musi mieć kasę online w 2022 r.!

 • Integracja kasy online i terminala – obowiązkowy termin przesunięty! Integracja kasy online i terminala – obowiązkowy termin przesunięty!

  Zgodnie z zapisami Polskiego Ładu do dnia 1 lipca 2022 roku przedsiębiorcy mieli zintegrować dwa wykorzystywane w firmach urządzenia: kasę fiskalną online i terminal płatniczy. Kilka tygodni temu Ministerstwo Finansów podjęło jednak decyzję, że termin ten zostanie przesunięty.

 • Polski Ład a kasy fiskalne - co się zmieniło w 2022 r.? Polski Ład a kasy fiskalne - co się zmieniło w 2022 r.?

  Przedsiębiorcy powoli oswajają się ze zmianami, które wprowadził Polski Ład. W zapisach ustawy z 29 października 2021 r. znajdziemy też nowości istotne dla właścicieli urządzeń fiskalnych. Polski Ład a kasy fiskalne – co się zmieniło w 2022 r.?