środa, 09 czerwiec 2021 06:17

Dzień Księgowego 2021. Najlepsze życzenia dla wszystkich księgowych w Polsce!

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Wszystkim księgowym obchodzącym dziś swoje święto życzymy dużo zdrowia, satysfakcji z pracy, przyjaznych urzędników, świadomych klientów i przejrzystych przepisów podatkowych! Dnia 9 czerwca 2021, jak co roku, świętujemy Dzień Księgowego.

Rzetelny, skrupulatny, rzeczowy i terminowy – takie cechy najczęściej przypisujemy księgowym. To zawód wymagający i odpowiedzialny, ale dający wiele satysfakcji. Szczególnie w dobie obecnej, gdy najnowsza technologia pozwala księgowym zaoszczędzić czas na żmudne wprowadzanie danych, a skupić się na rzeczach istotniejszych, takich jak chociażby znajdowanie dla swoich klientów optymalnych rozwiązań podatkowych.

 

Dzień Księgowego w 2021 r.

Jak wiadomo, każda okazja jest dobra, by podziękować księgowemu za jego rzetelną pracę. Jednakże 9 czerwca kilkanaście lat temu stał się dla tej grupy zawodowej dniem wyjątkowym. To właśnie wtedy Stowarzyszenie Księgowych w Polsce ustanowiło w 2007 r. Dzień Księgowego. Tego dnia bowiem przypadła setna rocznica powołania pierwszej organizacji osób zajmujących się zawodowo księgowością i finansami - Związku Buchalterów w Warszawie.

Co ciekawe, już w okresie międzywojennym Związek Buchalterów organizował 9 czerwca liczne pikniki, wycieczki i festyny mające podkreślić znaczenie profesji księgowego.

Obecnie Stowarzyszenie Księgowych w Polsce zrzesza nie tylko księgowych, ale też przedstawicieli pokrewnych zawodów, którzy często współpracują z biurami rachunkowymi: doradców podatkowych, audytorów oraz biegłych rewidentów.

 

Czego jeszcze życzymy księgowym?

 • Samych plusów
 • Okrągłych wyników
 • Dobrego bilansu
 • Wszystkiego po stokroć!

 


BUCHCOM Biuro Rachunkowe w Warszawie to zespół doświadczonych, certyfikowanych księgowych dysponujących najnowszą wiedzą i umiejętnościami, które pozwalają klientom prowadzić swoje rozliczenia rzetelnie i terminowo. Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, bierzemy udział w szkoleniach i warsztatach, dzięki którym zachowujemy najwyższą jakość świadczonych usług.

Nie tylko prowadzimy biuro rachunkowe, ale też wspieramy naszych kolegów i koleżanki po fachu. Od lat przodujemy w dostarczaniu księgowym kompleksowych rozwiązań informatycznych, które ułatwiają pracę, oszczędzają czas i podnoszą jakość obsługi klienta na jeszcze wyższy poziom. Wiemy, że w dobie obecnej cyfryzacji korzystanie z najnowocześniejszych systemów to warunek wyprzedzenia o krok konkurencji. Naszą misją jest wspieranie księgowych w dynamicznym rozwijaniu swojego biznesu!

 

Rozwiązania informatyczne dla księgowych – zobacz naszą ofertę

Czytany 2929 razy

Artykuły powiązane

 • Biura rachunkowe na zakręcie – konferencja Stowarzyszenia Księgowych w Polsce Biura rachunkowe na zakręcie – konferencja Stowarzyszenia Księgowych w Polsce

  Nieustannie zmieniające się przepisy prawa podatkowego, wymuszone przyśpieszenie cyfryzacji, nowe obowiązki i kary związane z błędami w ich dopełnieniu, do tego pandemia uderzająca zarówno w przedsiębiorstwa, jak i w samych księgowych – to tylko niektóre problemy, z którymi muszą zmierzyć się biura rachunkowe w Polsce. Dlatego to właśnie ich praca stała się tematem konferencji zorganizowanej przez SKwP.

 • Dziś świętujemy Dzień Księgowego – najlepsze życzenia! Dziś świętujemy Dzień Księgowego – najlepsze życzenia!

  Sukcesów na polu zawodowym i osobistym, satysfakcji z pracy każdego dnia, wytrwałości i cierpliwości, stabilnych przepisów podatkowych, a w obecnych okolicznościach przede wszystkim dużo zdrowia kolegom i koleżankom po fachu życzą specjaliści BUCHCOM!

 • Najlepsze życzenia z okazji Dnia Księgowego! Najlepsze życzenia z okazji Dnia Księgowego!

  Zawodowych sukcesów, elastycznych terminów, stabilnych i przejrzystych przepisów podatkowych, wyrozumiałych szefów, wytrwałości, cierpliwości i więcej czasu dla siebie i bliskich wszystkim kolegom i koleżankom z branży życzy biuro rachunkowe BUCHCOM w Warszawie. Dnia 9-go czerwca obchodzimy Dzień Księgowego!

 • Życzenia dla wszystkich księgowych z okazji Dnia Księgowego! Życzenia dla wszystkich księgowych z okazji Dnia Księgowego!

  Z okazji Dnia Księgowego Biuro Rachunkowe BUCHCOM w Warszawie życzy wszystkim kolegom i koleżankom z branży przejrzystych i stabilnych przepisów podatkowych, elastycznych terminów, wyrozumiałych szefów i kontrolujących, ale przede wszystkim sukcesów w pracy zawodowej, wytrwałości, cierpliwości, a także więcej czasu dla siebie i bliskich. Wszystkiego najlepszego!

 • Świętujemy Dzień Księgowego! Świętujemy Dzień Księgowego!

  Z okazji Dnia Księgowego wszystkim kolegom i koleżankom z branży życzymy samych sukcesów, satysfakcji z pracy każdego dnia, wytrwałości, cierpliwości, świadomych klientów, jasnych przepisów podatkowych, bezbłędnych rozliczeń, elastycznych terminów, wyrozumiałych szefów i kontrolujących, a także więcej czasu dla siebie!