piątek, 11 czerwiec 2021 22:48

Kasa fiskalna online dobra dla kosmetyczki i fryzjera

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Tylko kilka tygodni dzieli branżę Beauty od obowiązkowego wdrożenia nowoczesnych urządzeń do ewidencji sprzedaży. W wielu salonach oferuje się usługi kosmetyczne i fryzjerskie – klienci mogą wygodnie skorzystać z nich w tym samym punkcie. Sprawdź, jaka kasa fiskalna online będzie dobra zarówno dla kosmetyczki, jak i fryzjera!

Jeżeli prowadzisz salon urody, już wkrótce, bo z dniem 1 lipca, będziesz musiał wymienić dotychczasowe urządzenie fiskalne na nowoczesną kasę online. Zakupu powinieneś jednak dokonać wcześniej. W tym terminie sprzęt musi być podłączony, sprawny i zafiskalizowany – jednym słowem gotowy do zaewidencjonowania pierwszej sprzedaży na nowych zasadach. 

W tym samym czasie kasy fiskalne wymienią również cztery duże grupy podatników: prawnicy, lekarze, firmy budowlane oraz właściciele klubów fitness. Żeby uniknąć kolejek i niepokoju związanego z zakupem sprzętu na ostatnią chwilę, koniecznie już teraz zaplanuj wizytę w salonie kas fiskalnych. Czasu na wybór urządzenia zostało już naprawdę mało!

 

Kasa w salonie piękności

W wielu salonach pracują kosmetyczki i fryzjerzy – wykonują różne czynności w ramach jednej firmy, ale rejestrują je na wspólnej kasie fiskalnej. To duży komfort dla klienta, jeśli w jednym miejscu może skorzystać z pełnego zakresu usług pielęgnacyjnych. Która kasa fiskalna online sprawdzi się w takim przypadku?

Jeżeli czynności z branży Beauty wykonywane są w ramach tej samej firmy, która zatrudnia pracowników o różnych kompetencjach, nie ma przeszkód, by całość sprzedaży rejestrowana była na jednym urządzeniu. Oczywiście nazwa na paragonie musi jednoznacznie wskazywać, jakiej usługi dotyczy transakcja.

W wyborze odpowiedniego sprzętu warto kierować się wielkością salonu, liczbą stanowisk i zakresem wykonywanych czynności. Jeżeli w punkcie poza usługami fryzjerskimi, kosmetycznymi i kosmetologicznymi sprzedawane są także produkty do pielęgnacji włosów i ciała, dobrze mieć to na uwadze przy zakupie kasy online swojego biznesu.

 

Mały salon, mała kasa

W małym salonie urody, w którym znajduje się np. jedno stanowisko dla fryzjera i jedno dla kosmetyczki, spokojnie sprawdzi się nieduża, mobilna kasa fiskalna online. Kompaktowe urządzenie posiada wszystkie ważne funkcjonalności do rejestrowania sprzedaży, generowania paragonów fiskalnych i niezbędnych raportów.

Dla małego salonu urody polecamy model Elzab K10 Online – nowoczesny sprzęt o minimalistycznym i eleganckim designie. W ofercie jest kilka kolorów obudowy do wyboru. Wbrew pozorom to istotna zaleta, zwłaszcza jeśli kasa znajduje się „na widoku”. Elzab K10 Online na pewno wpasuje się w aranżację lokalu, w którym dba się o wygląd.

 

Postaw na stacjonarne urządzenie online

Jeżeli poszukujesz kasy online dla większego salonu, z wydzieloną ladą recepcyjną, zdecyduj się na urządzenie stacjonarne. Wygodna i ekonomiczna kasa FAWAG Lite online ma ergonomiczną budowę i zaawansowane możliwości, a przy tym jest bardzo solidna. Jeżeli w twoim punkcie jest duży ruch, możesz mieć pewność, że FAWAG Lite online poradzi sobie z obsługą wielu klientów i klientek – zarówno tych, którzy korzystają z usług fryzjerskich, jak i kosmetycznych.

 

Fryzjer, kosmetyczka, POSPAY online – połączenie idealne

POSPAY online to urządzenie idealne dla kosmetyczki i fryzjera. To kasa fiskalna online, drukarka fiskalna online oraz terminal płatniczy w jednej nowoczesnej obudowie. Płatności bezgotówkowe to już standard – salon urody, w którym nie można zapłacić kartą lub telefonem, wiele traci. Z POSPAY online nie tylko zarejestrujesz sprzedaż zgodnie z wymogami dla swojej branży, ale też przyjmiesz płatność elektroniczną – obie operacje wykonasz wygodnie na jednym urządzeniu.

 

Kasy fiskalne online Warszawa – zobacz naszą ofertę!

   

Czytany 804 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 13 czerwiec 2021 21:53

Artykuły powiązane

 • Sprzedaż sezonowa – jaką kasę fiskalną wybrać? Sprzedaż sezonowa – jaką kasę fiskalną wybrać?

  Lato zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim – sprzedaż sezonowa. Dla wielu przedsiębiorców ciepłe miesiące to okres największego (a czasem nawet jedynego w całym roku) zarobku. Otwierając sezonowy biznes pamiętaj, że obowiązują Cię przepisy dotyczące posiadania kasy fiskalnej. Sprawdź, jaka kasa fiskalna najlepiej sprawdzi się w sprzedaży sezonowej!

 • Kasy online od 2023 r. – obowiązkowe dla wszystkich? Kasy online od 2023 r. – obowiązkowe dla wszystkich?

  Wraz z końcem 2022 r. z półek serwisów fiskalnych znikną kasy fiskalne z elektroniczną kopią paragonu. To dalszy ciąg reformy fiskalnej prowadzonej w Polsce od 2019 roku. Co w praktyce oznacza dla przedsiębiorców? Czy musimy obowiązkowo wymienić urządzenia na kasy online od 2023 r.?

 • Nowa drukarka fiskalna Posnet Thermal HX – szybka, wytrzymała i nowoczesna Nowa drukarka fiskalna Posnet Thermal HX – szybka, wytrzymała i nowoczesna

  Nowa drukarka fiskalna Posnet Thermal HX dołączyła do urządzeń rejestrujących z rodziny Thermal. Co, wraz z pojawieniem w sprzedaży nowoczesnego sprzętu, zaproponował klientom wiodący producent kas i drukarek? W potrzeby których branż trafi Posnet? Poznaj główne zalety drukarki Thermal HX.    

 • Zakup kasy online po terminie a ulga 700 zł. Czy przysługuje? Zakup kasy online po terminie a ulga 700 zł. Czy przysługuje?

  Terminowe rozpoczęcie ewidencjonowania sprzedaży za pomocą kasy online jest jednym z podstawowych warunków uzyskania ulgi do 700 zł za każde urządzenie. W praktyce jednak zdarzają się różne sytuacje – choroba, trudności z zakupem urządzenia, czy znane z ubiegłych lat zamknięcie branż ze względu na pandemię. Czy w takich okolicznościach zakup kasy online po terminie przekreśla prawo do ulgi 700 zł? W znalezieniu odpowiedzi pomocne będą interpretacje indywidualne.

 • Kasy online 2023 – czy będą obowiązkowe? Kasy online 2023 – czy będą obowiązkowe?

  Nowelizacja ustawy o VAT wprowadziła terminy, po których nie będzie już można kupić kasy z elektronicznym lub papierowym zapisem kopii. Czy oznacza to, że kasy online 2023 roku będą obowiązkowe? Sprawdź aktualne przepisy!