piątek, 11 czerwiec 2021 22:48

Kasa fiskalna online dobra dla kosmetyczki i fryzjera

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Tylko kilka tygodni dzieli branżę Beauty od obowiązkowego wdrożenia nowoczesnych urządzeń do ewidencji sprzedaży. W wielu salonach oferuje się usługi kosmetyczne i fryzjerskie – klienci mogą wygodnie skorzystać z nich w tym samym punkcie. Sprawdź, jaka kasa fiskalna online będzie dobra zarówno dla kosmetyczki, jak i fryzjera!

Jeżeli prowadzisz salon urody, już wkrótce, bo z dniem 1 lipca, będziesz musiał wymienić dotychczasowe urządzenie fiskalne na nowoczesną kasę online. Zakupu powinieneś jednak dokonać wcześniej. W tym terminie sprzęt musi być podłączony, sprawny i zafiskalizowany – jednym słowem gotowy do zaewidencjonowania pierwszej sprzedaży na nowych zasadach. 

W tym samym czasie kasy fiskalne wymienią również cztery duże grupy podatników: prawnicy, lekarze, firmy budowlane oraz właściciele klubów fitness. Żeby uniknąć kolejek i niepokoju związanego z zakupem sprzętu na ostatnią chwilę, koniecznie już teraz zaplanuj wizytę w salonie kas fiskalnych. Czasu na wybór urządzenia zostało już naprawdę mało!

 

Kasa w salonie piękności

W wielu salonach pracują kosmetyczki i fryzjerzy – wykonują różne czynności w ramach jednej firmy, ale rejestrują je na wspólnej kasie fiskalnej. To duży komfort dla klienta, jeśli w jednym miejscu może skorzystać z pełnego zakresu usług pielęgnacyjnych. Która kasa fiskalna online sprawdzi się w takim przypadku?

Jeżeli czynności z branży Beauty wykonywane są w ramach tej samej firmy, która zatrudnia pracowników o różnych kompetencjach, nie ma przeszkód, by całość sprzedaży rejestrowana była na jednym urządzeniu. Oczywiście nazwa na paragonie musi jednoznacznie wskazywać, jakiej usługi dotyczy transakcja.

W wyborze odpowiedniego sprzętu warto kierować się wielkością salonu, liczbą stanowisk i zakresem wykonywanych czynności. Jeżeli w punkcie poza usługami fryzjerskimi, kosmetycznymi i kosmetologicznymi sprzedawane są także produkty do pielęgnacji włosów i ciała, dobrze mieć to na uwadze przy zakupie kasy online swojego biznesu.

 

Mały salon, mała kasa

W małym salonie urody, w którym znajduje się np. jedno stanowisko dla fryzjera i jedno dla kosmetyczki, spokojnie sprawdzi się nieduża, mobilna kasa fiskalna online. Kompaktowe urządzenie posiada wszystkie ważne funkcjonalności do rejestrowania sprzedaży, generowania paragonów fiskalnych i niezbędnych raportów.

Dla małego salonu urody polecamy model Elzab K10 Online – nowoczesny sprzęt o minimalistycznym i eleganckim designie. W ofercie jest kilka kolorów obudowy do wyboru. Wbrew pozorom to istotna zaleta, zwłaszcza jeśli kasa znajduje się „na widoku”. Elzab K10 Online na pewno wpasuje się w aranżację lokalu, w którym dba się o wygląd.

 

Postaw na stacjonarne urządzenie online

Jeżeli poszukujesz kasy online dla większego salonu, z wydzieloną ladą recepcyjną, zdecyduj się na urządzenie stacjonarne. Wygodna i ekonomiczna kasa FAWAG Lite online ma ergonomiczną budowę i zaawansowane możliwości, a przy tym jest bardzo solidna. Jeżeli w twoim punkcie jest duży ruch, możesz mieć pewność, że FAWAG Lite online poradzi sobie z obsługą wielu klientów i klientek – zarówno tych, którzy korzystają z usług fryzjerskich, jak i kosmetycznych.

 

Fryzjer, kosmetyczka, POSPAY online – połączenie idealne

POSPAY online to urządzenie idealne dla kosmetyczki i fryzjera. To kasa fiskalna online, drukarka fiskalna online oraz terminal płatniczy w jednej nowoczesnej obudowie. Płatności bezgotówkowe to już standard – salon urody, w którym nie można zapłacić kartą lub telefonem, wiele traci. Z POSPAY online nie tylko zarejestrujesz sprzedaż zgodnie z wymogami dla swojej branży, ale też przyjmiesz płatność elektroniczną – obie operacje wykonasz wygodnie na jednym urządzeniu.

 

Kasy fiskalne online Warszawa – zobacz naszą ofertę!

   

Czytany 148 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 13 czerwiec 2021 21:53

Artykuły powiązane

 • W jaki sposób kasy online łączą się z CRK? W jaki sposób kasy online łączą się z CRK?

  Jedną z nowych, ważnych funkcji wprowadzonych w kasach fiskalnych online jest komunikacja z Centralnym Repozytorium Kas (CRK). Aby urządzenie wysyłało dane do administracji skarbowej w sposób ciągły i automatyczny, musi być na stałe połączone z Internetem. Poznaj sposoby, w jakie kasy online łączą się z CRK i wybierz rozwiązanie najlepsze dla twojej działalności.

 • Mała i wygodna! Kasa fiskalna Datecs WP-50 Online już w ofercie! Mała i wygodna! Kasa fiskalna Datecs WP-50 Online już w ofercie!

  Prowadzisz punkt usługowy, a może małą placówkę handlową? Świadczysz mobilne usługi? Poznaj Datecs WP-50 Online – to mała, wygodna i niezawodna kasa fiskalna online w atrakcyjnej cenie. Spełnia wszystkie wymogi ustawodawcy – dane do CRK przesyła bezprzewodowo za pośrednictwem Wi-Fi lub GSM. Praktyczna i bezpieczna, świetnie sprawdza się m.in. w warsztatach samochodowych, salonach fryzjerskich i kosmetycznych, gabinetach lekarskich, firmach budowlanych i wielu innych!

 • Mobilna kasa online dla mobilnej kosmetyczki Mobilna kasa online dla mobilnej kosmetyczki

  Od 1 lipca 2021 r. każda kosmetyczka będzie musiała rejestrować sprzedaż z wykorzystaniem kasy fiskalnej online. Wykonujesz czynności kosmetyczne lub kosmetologiczne w ramach dużego salonu urody? Podnajmujesz stanowisko w zakładzie fryzjerskim? A może masz niezależny mały punkt usługowy? Zgodnie z przepisami musisz wyposażyć się w sprzęt nowej generacji. A co jeśli świadczysz usługi z dojazdem do klientek? Ciebie również dotyczy ten obowiązek!

 • Kasy fiskalne online – wymiana do 1 lipca 2021 r. Zostało już tylko kilka dni! Kasy fiskalne online – wymiana do 1 lipca 2021 r. Zostało już tylko kilka dni!

  Według najnowszych danych, w samej branży kosmetycznej ponad 30% firm nie ma jeszcze kasy fiskalnej online! Sprawdź aktualny harmonogram i dowiedz się, czy nie jesteś w grupie przedsiębiorców zobowiązanych do wymiany urządzeń na kasy fiskalne online. To ostatni moment – 1 lipca 2021 r. będzie już za późno!

 • Dziś Dzień Stylisty Paznokci! Jaka kasa online sprawdzi się w tej branży? Dziś Dzień Stylisty Paznokci! Jaka kasa online sprawdzi się w tej branży?

  Dnia 12 czerwca stylistki paznokci obchodziły swoje święto! Choć minione miesiące nie sprzyjały branży Beauty, obecnie przeżywa ona prawdziwy rozkwit – coraz cieplejsze dni sprzyjają dbaniu o swoje ciało. Przełom czerwca i lipca to też nowy wymóg, nałożony na branżę przez ustawodawcę. Kasa online dla stylistki paznokci stanie się obowiązkowa już od 1 lipca 2021 r.