niedziela, 09 czerwiec 2019 07:05

Najlepsze życzenia z okazji Dnia Księgowego!

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Zawodowych sukcesów, elastycznych terminów, stabilnych i przejrzystych przepisów podatkowych, wyrozumiałych szefów, wytrwałości, cierpliwości i więcej czasu dla siebie i bliskich wszystkim kolegom i koleżankom z branży życzy biuro rachunkowe BUCHCOM w Warszawie. Dnia 9-go czerwca obchodzimy Dzień Księgowego!

Dzień księgowego został ustanowiony w 2009 r. przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce. Jednak tradycja tego święta sięga wiele lat wstecz – do okresu międzywojennego. Związek Księgowych w Polsce działający w tamtych czasach obchodził swoje święto bardzo hucznie – z wycieczkami, piknikami, loteriami i festynami. Dzień Księgowego postanowiono obchodzić 9-go czerwca, ponieważ to właśnie tego dnia w 1907 roku w Warszawie został ustanowiony Związek Buchalterów w Polsce. To pierwsza organizacja zrzeszająca osoby zawodowo zajmujące się finansami i księgowością.

Zawód księgowego cieszy się społecznym zaufaniem. Nikt już nie kojarzy go ze żmudnymi wyliczeniami i stosem papierkowej roboty. Dziś księgowy to nie tylko specjalista od rozrachunków, ale też doradca, osoba wskazująca przedsiębiorcy najlepsze decyzje. Współczesny księgowy pomaga firmom się rozwijać i wybierać rozwiązania pozwalające zwiększyć zyski.

 

kwiaty

 


 

BUCHCOM Biuro rachunkowe w Warszawie to zespół doświadczonych, certyfikowanych księgowych, których misją jest wspieranie przede wszystkim małych i średnich przedsiębiorców w rozwoju firmy. Jednak BUCHCOM to też ludzie aktywnie wspierający branżę księgową. Dostarczamy biurom rachunkowym kompleksowych rozwiązań m.in. w zakresie oprogramowania dla księgowości – nie tylko wdrażamy, ale też szkolimy i serwisujemy.

W naszym serwisie informacyjnym publikujemy zawsze aktualne artykuły i poradniki na temat zmian w przepisach prawa podatkowego, nowych obowiązkach, formalnościach i wielu innych. Salon sprzedaży BUCHCOM w Warszawie zajmuje się sprzedażą m.in. kas i drukarek fiskalnych, urządzeń sklepowych, programów dla firm i wielu innych.

Czytany 2978 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 10 czerwiec 2019 10:11

Artykuły powiązane

 • Dzień Księgowego 2021. Najlepsze życzenia dla wszystkich księgowych w Polsce! Dzień Księgowego 2021. Najlepsze życzenia dla wszystkich księgowych w Polsce!

  Wszystkim księgowym obchodzącym dziś swoje święto życzymy dużo zdrowia, satysfakcji z pracy, przyjaznych urzędników, świadomych klientów i przejrzystych przepisów podatkowych! Dnia 9 czerwca 2021, jak co roku, świętujemy Dzień Księgowego.

 • Biura rachunkowe na zakręcie – konferencja Stowarzyszenia Księgowych w Polsce Biura rachunkowe na zakręcie – konferencja Stowarzyszenia Księgowych w Polsce

  Nieustannie zmieniające się przepisy prawa podatkowego, wymuszone przyśpieszenie cyfryzacji, nowe obowiązki i kary związane z błędami w ich dopełnieniu, do tego pandemia uderzająca zarówno w przedsiębiorstwa, jak i w samych księgowych – to tylko niektóre problemy, z którymi muszą zmierzyć się biura rachunkowe w Polsce. Dlatego to właśnie ich praca stała się tematem konferencji zorganizowanej przez SKwP.

 • Dziś świętujemy Dzień Księgowego – najlepsze życzenia! Dziś świętujemy Dzień Księgowego – najlepsze życzenia!

  Sukcesów na polu zawodowym i osobistym, satysfakcji z pracy każdego dnia, wytrwałości i cierpliwości, stabilnych przepisów podatkowych, a w obecnych okolicznościach przede wszystkim dużo zdrowia kolegom i koleżankom po fachu życzą specjaliści BUCHCOM!

 • Życzenia dla wszystkich księgowych z okazji Dnia Księgowego! Życzenia dla wszystkich księgowych z okazji Dnia Księgowego!

  Z okazji Dnia Księgowego Biuro Rachunkowe BUCHCOM w Warszawie życzy wszystkim kolegom i koleżankom z branży przejrzystych i stabilnych przepisów podatkowych, elastycznych terminów, wyrozumiałych szefów i kontrolujących, ale przede wszystkim sukcesów w pracy zawodowej, wytrwałości, cierpliwości, a także więcej czasu dla siebie i bliskich. Wszystkiego najlepszego!

 • Świętujemy Dzień Księgowego! Świętujemy Dzień Księgowego!

  Z okazji Dnia Księgowego wszystkim kolegom i koleżankom z branży życzymy samych sukcesów, satysfakcji z pracy każdego dnia, wytrwałości, cierpliwości, świadomych klientów, jasnych przepisów podatkowych, bezbłędnych rozliczeń, elastycznych terminów, wyrozumiałych szefów i kontrolujących, a także więcej czasu dla siebie!