wtorek, 09 czerwiec 2020 06:35

Dziś świętujemy Dzień Księgowego – najlepsze życzenia!

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Sukcesów na polu zawodowym i osobistym, satysfakcji z pracy każdego dnia, wytrwałości i cierpliwości, stabilnych przepisów podatkowych, a w obecnych okolicznościach przede wszystkim dużo zdrowia kolegom i koleżankom po fachu życzą specjaliści BUCHCOM!

Dzień księgowego obchodzimy 9 czerwca. To wyjątkowe święto nawiązuje do założenia na ziemiach polskich Związku Buchalterów w Polsce dnia 9 czerwca 1907 r. Zostało wprowadzone w 2007 r. przez Zarząd Główny Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.

 

Mimo iż od ustanowienia Dnia Księgowego minęło zaledwie 13 lat, specyfika tej pracy bardzo się zmieniła. Stało się tak przede wszystkim za sprawą automatyzacji i informatyzacji rozliczeń. Rok 2020 jest dla wszystkim szczególnie trudny, a jednocześnie przełomowy w kwestii zmiany formy komunikacji księgowych z ich klientami. Jesteśmy przekonani, że to zmiana na lepsze, która ułatwi nam pracę i przyspieszy rzetelną obsługę klienta. Tego życzymy wszystkim księgowym z okazji ich wyjątkowego święta!

 


BUCHCOM Biuro rachunkowe w Warszawie to zespół doświadczonych księgowych i specjalistów dostarczających biurom kompleksowe rozwiązania z zakresu oprogramowania, kas fiskalnych, terminali płatniczych itp. Nasi wdrożeniowcy dostosowują rozwiązania do potrzeb księgowych – zarówno tych działających w pojedynkę, jak i większych biur rachunkowych. Dbamy o księgowych w Polsce przez cały rok, nie tylko z okazji Dnia Księgowego!

 

kwiaty dla ksiegowych

 

Tradycyjnie z okazji Dnia Księgowego dwa nowe dowcipy o księgowych:

Do baru wchodzi dwóch księgowych. Zamawiają po drinku, po czym wyciągają z teczek kotlety i zaczynają jeść. Podchodzi barman.

- Panowie, bez przesady! Nie możecie tu jeść swoich kanapek!

Księgowi spojrzeli na siebie, wzruszyli ramionami i zamienili się kanapkami.

 

– To straszne, czym dzisiaj zajmują się lekarze! – mówi dyrektor wydziału pewnego urzędu do burmistrza – Wyobraź sobie, że dziś rano księgowa zwolniła się u mnie, żeby pójść do przychodni, a wróciła z nową fryzurą!

Czytany 3439 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 09 czerwiec 2020 06:42

Artykuły powiązane

 • Dzień Księgowego 2021. Najlepsze życzenia dla wszystkich księgowych w Polsce! Dzień Księgowego 2021. Najlepsze życzenia dla wszystkich księgowych w Polsce!

  Wszystkim księgowym obchodzącym dziś swoje święto życzymy dużo zdrowia, satysfakcji z pracy, przyjaznych urzędników, świadomych klientów i przejrzystych przepisów podatkowych! Dnia 9 czerwca 2021, jak co roku, świętujemy Dzień Księgowego.

 • Biura rachunkowe na zakręcie – konferencja Stowarzyszenia Księgowych w Polsce Biura rachunkowe na zakręcie – konferencja Stowarzyszenia Księgowych w Polsce

  Nieustannie zmieniające się przepisy prawa podatkowego, wymuszone przyśpieszenie cyfryzacji, nowe obowiązki i kary związane z błędami w ich dopełnieniu, do tego pandemia uderzająca zarówno w przedsiębiorstwa, jak i w samych księgowych – to tylko niektóre problemy, z którymi muszą zmierzyć się biura rachunkowe w Polsce. Dlatego to właśnie ich praca stała się tematem konferencji zorganizowanej przez SKwP.

 • Najlepsze życzenia z okazji Dnia Księgowego! Najlepsze życzenia z okazji Dnia Księgowego!

  Zawodowych sukcesów, elastycznych terminów, stabilnych i przejrzystych przepisów podatkowych, wyrozumiałych szefów, wytrwałości, cierpliwości i więcej czasu dla siebie i bliskich wszystkim kolegom i koleżankom z branży życzy biuro rachunkowe BUCHCOM w Warszawie. Dnia 9-go czerwca obchodzimy Dzień Księgowego!

 • Życzenia dla wszystkich księgowych z okazji Dnia Księgowego! Życzenia dla wszystkich księgowych z okazji Dnia Księgowego!

  Z okazji Dnia Księgowego Biuro Rachunkowe BUCHCOM w Warszawie życzy wszystkim kolegom i koleżankom z branży przejrzystych i stabilnych przepisów podatkowych, elastycznych terminów, wyrozumiałych szefów i kontrolujących, ale przede wszystkim sukcesów w pracy zawodowej, wytrwałości, cierpliwości, a także więcej czasu dla siebie i bliskich. Wszystkiego najlepszego!

 • Świętujemy Dzień Księgowego! Świętujemy Dzień Księgowego!

  Z okazji Dnia Księgowego wszystkim kolegom i koleżankom z branży życzymy samych sukcesów, satysfakcji z pracy każdego dnia, wytrwałości, cierpliwości, świadomych klientów, jasnych przepisów podatkowych, bezbłędnych rozliczeń, elastycznych terminów, wyrozumiałych szefów i kontrolujących, a także więcej czasu dla siebie!