piątek, 24 czerwiec 2022 22:04

Większa wydajność firmy dzięki Modułowi Automatyzacji z InsERT nexo!

Oceń ten artykuł
(6 głosów)

Jak zwiększyć zyski firmy, gdy sprzedawanie taniej się nie opłaca, a na poszukiwanie nowych klientów brakuje czasu? Przedsiębiorcy od lat szukali rozwiązań, które pozwoliłyby oszczędzić czas pracowników i pozwolić im skupić się na zwiększeniu sprzedaży. Naprzeciw tym potrzebom wychodzi Moduł Automatyzacji - innowacyjne narzędzie w programach linii InsERT nexo. Sprawdź, dlaczego warto go wybrać!

InsERT to marka znana z opracowywania rozwiązań inspirowanych potrzebami zgłaszanymi przez użytkowników oprogramowania takiego jak Subiekt nexo, Rachmistrz nexo czy Rewizor nexo. Z przesyłanych scenariuszy działań, jakie w swoich systemach chcieli mieć przedsiębiorcy, powstają nowe narzędzia. Jednym z nich jest Moduł Automatyzacji.

 

Moduł automatyzacji w InsERT nexo

Ujmując rzecz w skrócie, Moduł Automatyzacji umożliwia tworzenie własnych automatów, dostosowanych do indywidualnych procesów w firmie. To innowacyjne rozwiązanie odciąża pracowników od części obowiązków. Dzięki temu mogą oni skupić się na innych zadaniach, takich jak m.in. pozyskiwanie nowych klientów czy ulepszanie jakości usług, produktów czy obsługi klienta.

Moduł Automatyzacji działa w następujących programach InsERT nexo:

 • Subiekt nexo
 • Rachmistrz nexo
 • Rewizor nexo
 • Gestor nexo
 • Gratyfikant nexo

Możliwości Modułu Automatyzacji są ogromne, w zasadzie nieograniczone – aby je w pełni poznać, trzeba rzeczywiście skorzystać z tego narzędzia! Przykładowo narzędzie to pozwala ustawić funkcję, by w ślad za każdym utworzonym dokumentem handlowym, umową, zleceniem serwisowym, ofertę itp. moduł generował działanie. Takim działaniem może być np. wysłanie wiadomości e-mail lub SMS.

Automatyzacja

Automaty pogrupowane są domyślnie według obiektów. W dużym stopniu to od kreatywności i potrzeb użytkowników zależy, w jaki sposób zostaną skonfigurowane automaty w poszczególnych programach.

Uwaga!

Z Modułu Automatyzacje teraz skorzystasz bezpłatnie aż do końca 2022 roku! Jedynym warunkiem jest posiadanie zarejestrowanego programu linii InsERT nexo.

W przyszłości będzie można z niego korzystać w ramach abonamentu, o czym użytkownicy zostaną poinformowani z odpowiednim wyprzedzeniem.

 

Automatyzacja bez pomocy programisty

Moduł Automatyzacji to narzędzia bardzo zaawansowane, jednak na tyle proste, że jego wdrożenie nie wymaga kosztownej usługi programisty. To atrakcyjna alternatywa dla tworzenie autorskich systemów pod potrzebny konkretnej firmy – systemów, których wykonanie może kosztować nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych!

Aby w pełni skorzystać z możliwości Modułu Automatyzacji, warto jednak skorzystać z pomocy specjalisty. Profesjonalne wdrożenie to warunek optymalnego ustawienia procesów w firmie – tak by automatycznie były wykonywane wszystkie czynności, na jakie pozwala specyfika przedsiębiorstwa.

Profesjonalne wdrożenie Modułu Automatyzacji to też znacząca oszczędność czasu dla pracowników, którzy mieliby zajmować się tym zadaniem samodzielnie. Trwające znacznie krócej wdrożenie pozwala od razu w pełni korzystać z tego nowoczesnego i wyjątkowo praktycznego narzędzia!

Skorzystaj z profesjonalnego wdrożenia Modułu Automatyzacji ze specjalistami z BUCHCOM Oprogramowanie dla firm Warszawa. Jesteśmy Partnerem Handlowym i autoryzowanym Punktem Serwisowym InsERT. Z nami w ciągu kilku dni wprowadzisz swoją firmę na jeszcze wyższy poziom działania, dając sobie szansę na oszczędność i większe zyski!

 

Zobacz też: Dokumenty Firmy – usługa, która usprawnia pracę przedsiębiorstwa!

Czytany 241 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 27 czerwiec 2022 12:10

Artykuły powiązane

 • Kolejna innowacja od InsERT: POS - interfejs dotykowy dla Subiekta nexo i nexo PRO Kolejna innowacja od InsERT: POS - interfejs dotykowy dla Subiekta nexo i nexo PRO

  Technologie dotykowe otaczają nas niemalże wszędzie. Znajdują swoje zastosowanie zwłaszcza w przestrzeni miejskiej. Kioski samoobsługowe, ściany interaktywne, tablice informacyjne w centrach handlowych i rozrywkowych. Od lat sprzęty z ekranami dotykowymi stanowią także ważne narzędzie w obsłudze sprzedaży w branży gastronomicznej, w sklepach czy np. na stacjach benzynowych. Subiekt nexo i Subiekt nexo PRO to popularne programy, które m.in. umożliwiają wystawianie dokumentów handlowych – faktur i paragonów. Firma InsERT wypuściła na rynek nowy moduł systemu, POS - interfejs dotykowy.             

 • Nowe technologie w biurze rachunkowym – postaw na sprawdzone narzędzia Nowe technologie w biurze rachunkowym – postaw na sprawdzone narzędzia

  Postęp technologiczny nieustannie zmienia codzienność – wpływa na nasze życie prywatne i zawodowe. Cyfryzacja firm z jednej strony stanowi usprawnienie, z drugiej wiąże się z wyzwaniami dla przedsiębiorców, w tym także dla biur rachunkowych. Wydaje się jednak, że nowe technologie są nieuniknione, jeśli nie chcemy zostać w tyle i stale świadczyć usługi na poziomie oczekiwanym przez klientów.

 • InsERT kończy sprzedaż mikroSubiekta – ostatni moment na wymianę! InsERT kończy sprzedaż mikroSubiekta – ostatni moment na wymianę!

  Prosty, przyjazny i w przystępnej cenie. MikroSubiekt to program do ewidencjonowania sprzedaży, który miał wielu zwolenników wśród małych przedsiębiorców. Miał – ponieważ producent systemu, firma InsERT, kończy sprzedaż tego produktu 30 września 2022 r. Obecni użytkownicy mikroSubiekta mogą jednak bezpłatnie przejść na najnowszą wersję innego programu, to ostatni dobry moment na przeprowadzenie tej zmiany.

 • Portal Biura w biurze rachunkowym. Czy rzeczywiście warto? Portal Biura w biurze rachunkowym. Czy rzeczywiście warto?

  W dobie przymusowej cyfryzacji wielu dziedzin życia polskiego przedsiębiorcy wprowadzanie zmian jest nieuniknione. Wykorzystanie nowych technologii pozwala księgowym utrzymać się na rynku, nawet pomimo dużej konkurencji. Jakie rozwiązania rzeczywiście przynoszą korzyści biurom, a jakie są jedynie naciąganiem na kolejne zakupy? Pod lupę wzięliśmy Portal Biura w biurze rachunkowym – system InsERT do komunikacji na linii biuro-klient.

 • Odzyskiwanie należności od kontrahenta z InsERT nexo i GT! Odzyskiwanie należności od kontrahenta z InsERT nexo i GT!

  Odzyskiwanie należności to jedna z największych uciążliwości w firmie. Długotrwałe, często nieskuteczne negocjacje, które zabierają pracownikom czas. Brak płynności finansowej. A w końcu problem, który wielu przedsiębiorców powstrzymuje przed stanowczymi działaniami – obawa przed utratą dobrych relacji z klientem… Wszystko to wiedzą twórcy systemów InsERT. Dlatego teraz możesz skorzystać z odzyskiwania należności w programach linii nexo i GT!