piątek, 24 czerwiec 2022 22:04

Większa wydajność firmy dzięki Modułowi Automatyzacji z InsERT nexo!

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Jak zwiększyć zyski firmy, gdy sprzedawanie taniej się nie opłaca, a na poszukiwanie nowych klientów brakuje czasu? Przedsiębiorcy od lat szukali rozwiązań, które pozwoliłyby oszczędzić czas pracowników i pozwolić im skupić się na zwiększeniu sprzedaży. Naprzeciw tym potrzebom wychodzi Moduł Automatyzacji - innowacyjne narzędzie w programach linii InsERT nexo. Sprawdź, dlaczego warto go wybrać!

InsERT to marka znana z opracowywania rozwiązań inspirowanych potrzebami zgłaszanymi przez użytkowników oprogramowania takiego jak Subiekt nexo, Rachmistrz nexo czy Rewizor nexo. Z przesyłanych scenariuszy działań, jakie w swoich systemach chcieli mieć przedsiębiorcy, powstają nowe narzędzia. Jednym z nich jest Moduł Automatyzacji.

 

Moduł automatyzacji w InsERT nexo

Ujmując rzecz w skrócie, Moduł Automatyzacji umożliwia tworzenie własnych automatów, dostosowanych do indywidualnych procesów w firmie. To innowacyjne rozwiązanie odciąża pracowników od części obowiązków. Dzięki temu mogą oni skupić się na innych zadaniach, takich jak m.in. pozyskiwanie nowych klientów czy ulepszanie jakości usług, produktów czy obsługi klienta.

Moduł Automatyzacji działa w następujących programach InsERT nexo:

 • Subiekt nexo
 • Rachmistrz nexo
 • Rewizor nexo
 • Gestor nexo
 • Gratyfikant nexo

Możliwości Modułu Automatyzacji są ogromne, w zasadzie nieograniczone – aby je w pełni poznać, trzeba rzeczywiście skorzystać z tego narzędzia! Przykładowo narzędzie to pozwala ustawić funkcję, by w ślad za każdym utworzonym dokumentem handlowym, umową, zleceniem serwisowym, ofertę itp. moduł generował działanie. Takim działaniem może być np. wysłanie wiadomości e-mail lub SMS.

Automatyzacja

Automaty pogrupowane są domyślnie według obiektów. W dużym stopniu to od kreatywności i potrzeb użytkowników zależy, w jaki sposób zostaną skonfigurowane automaty w poszczególnych programach.

Uwaga!

Z Modułu Automatyzacje teraz skorzystasz bezpłatnie aż do końca 2022 roku! Jedynym warunkiem jest posiadanie zarejestrowanego programu linii InsERT nexo.

W przyszłości będzie można z niego korzystać w ramach abonamentu, o czym użytkownicy zostaną poinformowani z odpowiednim wyprzedzeniem.

 

Automatyzacja bez pomocy programisty

Moduł Automatyzacji to narzędzia bardzo zaawansowane, jednak na tyle proste, że jego wdrożenie nie wymaga kosztownej usługi programisty. To atrakcyjna alternatywa dla tworzenie autorskich systemów pod potrzebny konkretnej firmy – systemów, których wykonanie może kosztować nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych!

Aby w pełni skorzystać z możliwości Modułu Automatyzacji, warto jednak skorzystać z pomocy specjalisty. Profesjonalne wdrożenie to warunek optymalnego ustawienia procesów w firmie – tak by automatycznie były wykonywane wszystkie czynności, na jakie pozwala specyfika przedsiębiorstwa.

Profesjonalne wdrożenie Modułu Automatyzacji to też znacząca oszczędność czasu dla pracowników, którzy mieliby zajmować się tym zadaniem samodzielnie. Trwające znacznie krócej wdrożenie pozwala od razu w pełni korzystać z tego nowoczesnego i wyjątkowo praktycznego narzędzia!

Skorzystaj z profesjonalnego wdrożenia Modułu Automatyzacji ze specjalistami z BUCHCOM Oprogramowanie dla firm Warszawa. Jesteśmy Partnerem Handlowym i autoryzowanym Punktem Serwisowym InsERT. Z nami w ciągu kilku dni wprowadzisz swoją firmę na jeszcze wyższy poziom działania, dając sobie szansę na oszczędność i większe zyski!

 

Zobacz też: Dokumenty Firmy – usługa, która usprawnia pracę przedsiębiorstwa!

Czytany 108 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 27 czerwiec 2022 12:10

Artykuły powiązane

 • Odzyskiwanie należności od kontrahenta z InsERT nexo i GT! Odzyskiwanie należności od kontrahenta z InsERT nexo i GT!

  Odzyskiwanie należności to jedna z największych uciążliwości w firmie. Długotrwałe, często nieskuteczne negocjacje, które zabierają pracownikom czas. Brak płynności finansowej. A w końcu problem, który wielu przedsiębiorców powstrzymuje przed stanowczymi działaniami – obawa przed utratą dobrych relacji z klientem… Wszystko to wiedzą twórcy systemów InsERT. Dlatego teraz możesz skorzystać z odzyskiwania należności w programach linii nexo i GT!

 • Faktura ustrukturyzowana usprawni księgowość dla firm Faktura ustrukturyzowana usprawni księgowość dla firm

  Wprowadzona od 1 stycznia faktura ustrukturyzowana obecnie jest dla polskich przedsiębiorców wyborem, nie przymusem. Rząd wprowadzi jednak obowiązek jej stosowania – i to już od 2024 roku. Choć jak każda zmiana przeraża podatników, dla biur rachunkowych może być dużym odciążeniem. Sprawdź, jak system KSeF i faktura ustrukturyzowana usprawnią księgowość dla firm.

 • Elektroniczna ewidencja dla ryczałtowców – od kiedy obowiązkowa? Elektroniczna ewidencja dla ryczałtowców – od kiedy obowiązkowa?

  Powszechna (i obowiązkowa!) cyfryzacja życia przedsiębiorców nie omija tych, którzy korzystają z różnych podatkowych preferencji. Kolejną grupą, którą nowe przepisy zobligują do prowadzenia ewidencji w formie elektronicznej, są podatnicy rozliczający się na zasadzie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych. Sprawdź, od kiedy elektroniczna ewidencja dla ryczałtowców będzie obowiązkowa!

 • Dokumenty Firmy – usługa, która usprawnia pracę przedsiębiorstwa! Dokumenty Firmy – usługa, która usprawnia pracę przedsiębiorstwa!

  Dostępna zarówno w programach linii InsERT nexo, jak i w starszej wersji GT, usługa Dokumenty Firmy to narzędzie, na które czekali polscy przedsiębiorcy! Pozwala na błyskawiczną wymianę dokumentów pomiędzy pracownikami i nie tylko. Sprawdź, jak działa ten innowacyjny moduł!

 • Subiekt 123 - poznaj zalety cenionego programu do faktur Subiekt 123 - poznaj zalety cenionego programu do faktur

  Program do faktur dostępny z przeglądarki internetowej, prosty i intuicyjny w obsłudze - Subiekt 123 to aplikacja, którą polubisz! Wszystko, co niezbędne do fakturowania sprzedaży każdego miesiąca w przejrzystym, łatwym do opanowania interfejsie. Do tego przystępna cena w różnych wariantach i łatwy zakup licencji, który pozwala na rozpoczęcie pracy natychmiast po zaksięgowaniu przelewu.