poniedziałek, 12 maj 2014 00:00

Kasa fiskalna Elzab K10 już w sprzedaży!

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Poszukujesz rozwiązań, które zwiększą zyski Twojej firmy? Chcesz, aby klienci zaczęli postrzegać Twój punkt handlowy czy usługowy jako nowoczesny? Wybierz pierwszą na rynku kasę fiskalną z panelem dotykowym - Elzab K10.

Nasz salon sprzedaży i serwis kas fiskalnych BUCHCOM w Warszawie rozszerzył swoją ofertę o urządzenia marki Elzab. W sprzedaży jest już między innymi rewolucyjna kasa fiskalna Elzab K10.

Wywołała przełom na polskim rynku urządzeń fiskalnych: Kasa fiskalna Elzab K10. Zaprojektowana została przede wszystkim z myślą o przedsiębiorcach pracujących w terenie oraz prowadzących niewielkie punkty usługowe. Urządzenie to wyróżnia się niezwykłą wytrzymałością i prostotą obsługi.

 

Jak tablet lub smartfon

Elzab K10 to pierwsza na rynku kasa fiskalna wyposażona w panel dotykowy. Dzięki temu rozwiązaniu urządzenie jest tak proste w obsłudze jak tablet lub smartfon, ale o wiele bardziej wytrzymałe. Kasę można obsługiwać nawet w rękawiczkach - urządzenie to świetnie sobie radzi w bardzo niskich temperaturach. Odporność na wilgoć i zabrudzenia czyni z kasy fiskalnej Elzab K10 urządzenie idealne do pracy na targowiskach, straganach ulicznych czy w innych miejscach, w których może być narażona na negatywny wpływ czynników atmosferycznych.

Przedsiębiorcy pragnący podnieść renomę swojej firmy zwracają uwagę na nowoczesny wygląd kasy fiskalnej Elzab K10. Idący z duchem czasu przedsiębiorca wie, że nie może mieć w kieszeni starego modelu telefonu komórkowego - musi mieć smartfon najnowszej generacji. Podobnie z kasą fiskalną: obecnie nie znajdziemy na rynku bardziej innowacyjnego urządzenia fiskalnego.

Osoby dbające o design mają do wyboru urządzenia w czterech wariantach kolorystycznych:

elzab-k10-wersje-kolorystyczne

Panel dotykowy to nie tylko bajer polepszający wizerunek firmy - to także niezwykła prostota obsługi. Projektanci przeprowadzili testy, podczas których kasę Elzab K10 z łatwością obsługiwały dzieci w wieku szkolnym! Przedsiębiorcy ceniący sobie czas swój i swoich pracowników docenią fakt, że nauka obsługi kasy fiskalnej Elzab K10 odbywa się błyskawicznie.

 

Kasa na mrozie

Stworzona do pracy w terenie kasa fiskalna Elzab K10 przeszła wyjątkowo trudne testy wytrzymałościowe. Po 24 godzinach przebywania w zamrażarce w temperaturze -15°C z łatwością drukowała paragony fiskalne: bez zawieszeń, bez przycinania się - tak jakby nigdy nie znajdowała się w trudnych warunkach.

W trosce o wygodę użytkowania producenci kasy fiskalnej Elzab K10 wyposażyli ją w smycz: Urządzenie można powiesić na szyi i mieć dwie ręce wolne do obsługiwania klientów. Jednak taki sposób użytkowania naraża sprzęt na liczne uderzenia i zadrapania. Jak rozwiązano ten problem? Przede wszystkim wewnątrz kasy umieszczono twardy ABS, który zabezpiecza ją przed uszkodzeniami. Wyświetlacz natomiast jest odporny na zadrapania. Tej kasie fiskalnej naprawdę trudno zrobić krzywdę - jest wytrzymała jak żadna inna.

 

Jeszcze jakieś zalety?

Oczywiście Elzab K10 ma też wszelkie inne zalety nowoczesnej kasy fiskalnej: Została wyposażona m.in. w elektroniczną kopię paragonu. Rozwiązanie to pozwala przedsiębiorcom oszczędzić 50% kosztów zakupu papieru kasowego. Nie muszą też obawiać się kontroli skarbowej ze względu na konieczność przechowywania rolek kopii paragonów przez 5 lat od zakończenia roku, w którym upłynął termin płatności podatku, ponieważ wszystkie kopie są w jednym miejscu: Zapisane na maleńkiej karcie SD/SDHC, która mieści tyle danych, co 3330 rolek kopii.

Dzięki wytrzymałemu akumulatorowi przedsiębiorcy prowadzący sprzedaż na targowiskach czy straganach nie muszą obawiać się konieczności poszukiwania źródła zasilania. Naładowana kasa fiskalna Elzab K10 wydrukuje aż 4200 paragonów bez podłączenia do prądu. Zapewni więc całodzienną pracę nawet w tych punktach handlowych czy usługowych, gdzie ruch jest dość spory.

Atrakcyjna cena kasy fiskalnej Elzab K10 zadziwia przedsiębiorców, którzy cenią sobie przede wszystkim jakość sprzętu elektronicznego. Elzab K10 to najwyższa jakość w najbardziej korzystnej cenie. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań producentowi urządzenia udało się połączyć te dwie cechy, tak bardzo pożądane przede wszystkim w niewielkich przedsiębiorstwach, gdzie oszczędność czasu i pieniędzy jest szczególnie cenna.

 

Zobacz tę kasę na własne oczy! Elzab K10 i jej zalety

 

Produkty marki Elzab już w sprzedaży!

Już od marca w naszym salonie sprzedaży urządzeń fiskalnych BUCHCOM kupisz kasę Elzab K10 w atrakcyjnej cenie. Gratis zapewniamy fiskalizację i szkolenie z obsługi urządzenia. Jednak to nie koniec rozszerzania naszej oferty o produkty marki Elzab. W sprzedaży jest już niewielka, prosta w obsłudze i wyposażona w elektroniczną kopię paragonu kasa fiskalna Elzab Mini E. Urządzenie to cenią sobie lekarze przyjmujący pacjentów w prywatnych gabinetach, weterynarze, prawnicy oraz przedsiębiorcy prowadzący niewielkie punkty usługowe, np. myjnie czy salony kosmetyczne.

Elzab to oczywiście nie tylko kasy fiskalne. Marka ta od lat jest producentem i dystrybutorem wysokiej jakości wag elektronicznych, czytników kodów kreskowych oraz wielu innych urządzeń sklepowych. Nasza oferta już wkrótce rozszerzy się o wiele z tych sprzętów.

Czytany 4759 razy Ostatnio zmieniany piątek, 06 czerwiec 2014 18:22

Artykuły powiązane

 • Kasa online z terminalem do gabinetu lekarskiego Kasa online z terminalem do gabinetu lekarskiego

  Lekarze i stomatolodzy już od 1 lipca 2021 r. muszą obowiązkowo rejestrować sprzedaż za pomocą kasy fiskalnej online. Jakie urządzenie najlepiej sprawdzi się w takiej działalności? Wielu lekarzy przekonało się, iż praktycznym rozwiązaniem jest kasa online z terminalem do gabinetu lekarskiego.

 • Kasy online dla lekarzy – od kiedy w 2021 r.? Kasy online dla lekarzy – od kiedy w 2021 r.?

  Coraz więcej polskich firm rejestruje sprzedaż za pomocą kas fiskalnych online. Od początku roku obowiązkowo robią to hotele, lokale gastronomiczne i składy opału. Wkrótce przyjdzie czas na trzecią, najszerszą grupę podatników zobowiązanych do wymiany obecnych kas na urządzenia online’owe. Sprawdź, od kiedy kasy online dla lekarzy będą obowiązkowe w 2021 r.

 • Szukasz kasy online dla lekarzy? Szukasz kasy online dla lekarzy?

  Już tylko kilka miesięcy zostało lekarzom do obowiązkowego wprowadzenia kas fiskalnych online w swoich gabinetach. Nawet jeśli kupią kasę wcześniej, mogą skorzystać z ulgi. Wybraliśmy cztery modele kas i drukarek fiskalnych online, które najlepiej sprawdzają się w branży medycznej.

 • Raporty z kasy fiskalnej – czy trzeba je sporządzać przy braku sprzedaży? Raporty z kasy fiskalnej – czy trzeba je sporządzać przy braku sprzedaży?

  Od marca do maja zamknięte były salony fryzjerskie, gabinety kosmetyczne, prywatne przychodnie i wiele innych punktów. Podatnicy nie mieli sprzedaży, nie wystawiali paragonów, a więc nie sporządzali też raportów dobowych i miesięcznych. Czy słusznie? Sprawdź, czy musisz wystawiać raporty z kasy fiskalnej przy braku sprzedaży.

 • Kasy online odroczone dla lekarzy i dentystów! Kasy online odroczone dla lekarzy i dentystów!

  Lekarze i dentyści mają więcej czasu na zakup i instalację kas fiskalnych online. Ze względu na przedłużającą się epidemię COVID-19 rząd wprowadził sporo zmian w ramach Tarczy Antykryzysowej. Kasy online odroczone dla lekarzy i dentystów staną się obowiązkowe dopiero od połowy 2021 r.