poniedziałek, 03 listopad 2014 00:00

Posnet Revo - kasa ze zintegrowaną wagą w naszej ofercie! Już wkrótce!

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Wyobraź sobie kasę fiskalną, która dopasowuje się do potrzeb Twojej firmy. Oto najnowszy produkt firmy Posnet: Kasa fiskalna Revo, wyjątkowe połączenie urządzenia rejestrującego i wagi kalkulacyjnej. Podczas zakupu tej kasy wybierasz spośród wielu możliwości: Dopasowujesz kolor, wielkość bazy towarowej, a także ilość portów komunikacyjnych i moc akumulatora! Kasa fiskalna Posnet Revo już wkrótce pojawi się w naszej ofercie.

 

Producenci kas fiskalnych prześcigają się w projektowaniu coraz nowocześniejszych, wydajniejszych i bardziej zaawansowanych technologicznie urządzeń. Najnowszym owocem tych prac jest Posnet Revo - wyjątkowe połączenie kasy fiskalnej i wagi elektronicznej. Urządzenie świetnie sprawdza się w niewielkich punktach handlowych i usługowych - sklepach spożywczych, mięsno-wędliniarskich, warzywniakach, pasmanteriach, piekarniach, cukierniach, butikach, w sklepach jubilerskich, a także w różnego rodzaju lokalach gastronomicznych.

 

Kasa fiskalna Posnet Revo dopasowuje się do potrzeb przedsiębiorcy. Jeszcze nie było urządzenia, w którym użytkownik mógł dokonać wyboru spośród tak wielu opcji. Wybrać możemy wielkość bazy towarowej, liczbę i rodzaj interfejsów komunikacyjnych, akumulator spośród dwóch typów o różnej mocy, rodzaj klawiatury, a nawet kolor obudowy. Do wyboru jest aż sześć modnych i atrakcyjnych kolorów, dzięki którym urządzenie dopasuje się do wystroju każdego sklepu, punktu usługowego czy lokalu gastronomicznego.

 


 

Posnet przykłada wagę do kasyRevo Back 01

Revo to kasa fiskalna z dedykowaną wagą elektroniczną. Takie rozwiązanie ogromnie usprawnia i ułatwia pracę operatora. Wszystkie wskazania wagi pojawiają się bezpośrednio na wyświetlaczu operatora i klienta kasy fiskalnej. Kasjer nie musi kopiować danych z wyświetlacza wagi do pamięci kasy, a to skraca czas obsługi klienta nawet o 50%! Towary ważone sprzedaje się za pomocą klawiatury i wyświetlacza kasy. Oczywiście Posnet Revo działa też samodzielnie, bez wagi.

 

 


 

Podłącz, co chcesz

Jak na tak małą kasę fiskalną Revo ma niesamowite możliwości komunikacyjne. Standardowo została wyposażona w Ethernet, port USB oraz aż 4 porty RS232. Opcjonalnie można rozszerzyć te możliwości o Wi-Fi, GPRS, port PS2 oraz 2 dodatkowe porty RS232. Tak ogromny potencjał pozwala na podłączenie do kasy skanera kodów kreskowych, terminala płatniczego, systemu monitoring, czytnika kart magnetycznych oraz wielu innych urządzeń peryferyjnych. Czym większy system sprzedaży, tym większa oszczędność czasu i tym lepsza jakość obsługi klienta.

Przyjrzyjmy się chociażby sposobowi, w jaki kasa fiskalna Posnet Revo współpracuje z terminalem płatniczym. Informacja o kwocie do zapłaty wysyłana jest automatycznie z kasy do terminala - kasjer nie musi ręcznie jej wprowadzać. To nie tylko skraca czas obsługi klienta, ale też mniejsza ilość popełnianych pomyłek. Obecnie terminal płatniczy to konieczność w każdym nowoczesnym sklepie, wychodzącym naprzeciw potrzebom konsumentów. Wysokiej jakości terminal to jedno, a kasa dobrze współpracująca z tym terminalem to drugie. Oba te czynniki przyczyniają się do znacznego usprawnienia pracy kasjera.

 


 

 

posnet revo warszawa koloryKolorowe kasy

Posnet kolejny raz postawił nie tylko na funkcjonalność, ale też na design. Kasa fiskalna Revo ma nowoczesny, atrakcyjny wygląd. Co więcej, dostępna jest w aż sześciu wariantach kolorystycznych. Modne kolory obudowy pozwalają na dopasowanie wyglądu urządzenia do wystroju sklepu czy punktu usługowego.

 

 

 

 

 


 

Mała kasa o wielkich możliwościach

Kasa fiskalna Posnet Revo to urządzenie o wyjątkowo wysokich parametrach technicznych. Producenci przyzwyczaili nas, że małe kasy zazwyczaj są proste, nie mają zbyt dużej bazy towarowej i szybkich mechanizmów. Revo wyłamuje się z tego schematu. Na uwagę zasługuje chociażby szybki mechanizm drukujący - podobny do tych, jakie stosuje się w drukarkach fiskalnych. Revo drukuje aż 47 linii paragonu na sekundę, a to więcej niż niejedna duża kasa stacjonarna. Ta nowoczesna kasa fiskalna ma też całkiem sporą bazę towarową: W zależności od modelu 10.000 lub 15.000 PLU. Taka baza okazuje się wystarczająca dla większości małych sklepów, a także praktycznie dla każdego punktu usługowego.

 

Dowiedz się więcej o kasie fiskalnej Posnet Revo

 


 

 

BUCHCOM Kasy fiskalne Warszawa działa na rynku od 2001 roku. Zajmujemy się dostarczaniem kompleksowych rozwiązań w zakresie sprzedaży oraz serwisu kas fiskalnych i drukarek fiskalnych. W ofercie mamy urządzenia wiodących producentów: Posnet, Elzab, Novitus, Innova i Emar. Naszą misją jest wspieranie przede wszystkim drobnych przedsiębiorców w rozwijaniu skutecznego i zyskownego biznesu. Dlatego każdego klienta traktujemy indywidualnie - rozpoznajemy jego potrzeby i dobieramy urządzenie najlepiej w te potrzeby trafiające. W naszym salonie przedsiębiorca kompleksowo wyposaży sklep i punktu usługowy. Oprócz urządzeń fiskalnych oferujemy oprogramowanie dla firm, wagi sklepowe, terminale płatnicze, czytniki kodów kreskowych, ekrany dotykowe, szuflady kasowe, kolektory danych itp. Zespół doświadczonych specjalistów oferuje usługi księgowe.

 

Skontaktuj się z nami - BUCHCOM Kasy fiskalne Warszawa

Czytany 3606 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 04 listopad 2014 10:35

Artykuły powiązane

 • POSPAY Online – bezpieczne transakcje nie tylko w czasie epidemii! POSPAY Online – bezpieczne transakcje nie tylko w czasie epidemii!

  Płatność bezgotówkowa jest nie tylko wygodna – zapewnia też ochronę przed groźnymi wirusami przenoszonymi na rękach, gotówce czy różnych powierzchniach. Poznaj POSPAY Online – fiskalny terminal płatniczy, trzy urządzenia w jednym! To doskonałe rozwiązanie, które spełnia najnowsze wymogi ustawodawcy.

 • POSPAY Online – nowy wymiar płatności bezgotówkowych! POSPAY Online – nowy wymiar płatności bezgotówkowych!

  Innowacyjne połączenie kasy, drukarki fiskalnej i nowoczesnego terminala płatniczego to rozwiązanie, na które wszyscy czekali! Poznaj możliwości POSPAY Online – fiskalnego terminala płatniczego najnowszej generacji. Sprawdź, czy sprawdzi się w twojej działalności!

 • POSPAY – fiskalny terminal płatniczy gotowy na sezon ONLINE! POSPAY – fiskalny terminal płatniczy gotowy na sezon ONLINE!

  Już jest! Ceniony za niezawodność i wielofunkcyjność, fiskalny terminal płatniczy POSPAY Online. Tak prosty w obsłudze jak wersja z elektroniczną kopią paragonu EJ, został udoskonalony i wzbogacony o nowe możliwości. Sprawdź atrakcyjną ofertę cenową od Posnet!

 • Już jest! POSPAY Online – fiskalny terminal płatniczy od Posnet Już jest! POSPAY Online – fiskalny terminal płatniczy od Posnet

  Innowacyjne połączenie kasy, drukarki fiskalnej i terminala płatniczego teraz dostępne jest także w wersji online – przesyłającej dane do Centralnego Repozytorium Kas. Fiskalny terminal płatniczy POSPAY Online błyskawicznie zdobył dwie prestiżowe nagrody. Ceniony za funkcjonalność, sprawdzi się w mniejszych sklepach oraz wszelkiego rodzaju punktach usługowych.

 • POSPAY Online – Innowacja Handlu 2019 POSPAY Online – Innowacja Handlu 2019

  Po raz pierwszy zaprezentowany na targach RetailShow i od razu wyróżniony prestiżową nagrodą – fiskalny terminal płatniczy Pospay zdobył tytuł Innowacji Handlu 2019 r. To już nie pierwsza taka nagroda dla Pospay w tym roku. Sprawdź, za co jury postanowiło wyróżnić to nowoczesne urządzenie i gdzie można je kupić.