poniedziałek, 03 listopad 2014 00:00

Posnet Revo - kasa ze zintegrowaną wagą w naszej ofercie! Już wkrótce!

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Wyobraź sobie kasę fiskalną, która dopasowuje się do potrzeb Twojej firmy. Oto najnowszy produkt firmy Posnet: Kasa fiskalna Revo, wyjątkowe połączenie urządzenia rejestrującego i wagi kalkulacyjnej. Podczas zakupu tej kasy wybierasz spośród wielu możliwości: Dopasowujesz kolor, wielkość bazy towarowej, a także ilość portów komunikacyjnych i moc akumulatora! Kasa fiskalna Posnet Revo już wkrótce pojawi się w naszej ofercie.

 

Producenci kas fiskalnych prześcigają się w projektowaniu coraz nowocześniejszych, wydajniejszych i bardziej zaawansowanych technologicznie urządzeń. Najnowszym owocem tych prac jest Posnet Revo - wyjątkowe połączenie kasy fiskalnej i wagi elektronicznej. Urządzenie świetnie sprawdza się w niewielkich punktach handlowych i usługowych - sklepach spożywczych, mięsno-wędliniarskich, warzywniakach, pasmanteriach, piekarniach, cukierniach, butikach, w sklepach jubilerskich, a także w różnego rodzaju lokalach gastronomicznych.

 

Kasa fiskalna Posnet Revo dopasowuje się do potrzeb przedsiębiorcy. Jeszcze nie było urządzenia, w którym użytkownik mógł dokonać wyboru spośród tak wielu opcji. Wybrać możemy wielkość bazy towarowej, liczbę i rodzaj interfejsów komunikacyjnych, akumulator spośród dwóch typów o różnej mocy, rodzaj klawiatury, a nawet kolor obudowy. Do wyboru jest aż sześć modnych i atrakcyjnych kolorów, dzięki którym urządzenie dopasuje się do wystroju każdego sklepu, punktu usługowego czy lokalu gastronomicznego.

 


 

Posnet przykłada wagę do kasyRevo Back 01

Revo to kasa fiskalna z dedykowaną wagą elektroniczną. Takie rozwiązanie ogromnie usprawnia i ułatwia pracę operatora. Wszystkie wskazania wagi pojawiają się bezpośrednio na wyświetlaczu operatora i klienta kasy fiskalnej. Kasjer nie musi kopiować danych z wyświetlacza wagi do pamięci kasy, a to skraca czas obsługi klienta nawet o 50%! Towary ważone sprzedaje się za pomocą klawiatury i wyświetlacza kasy. Oczywiście Posnet Revo działa też samodzielnie, bez wagi.

 

 


 

Podłącz, co chcesz

Jak na tak małą kasę fiskalną Revo ma niesamowite możliwości komunikacyjne. Standardowo została wyposażona w Ethernet, port USB oraz aż 4 porty RS232. Opcjonalnie można rozszerzyć te możliwości o Wi-Fi, GPRS, port PS2 oraz 2 dodatkowe porty RS232. Tak ogromny potencjał pozwala na podłączenie do kasy skanera kodów kreskowych, terminala płatniczego, systemu monitoring, czytnika kart magnetycznych oraz wielu innych urządzeń peryferyjnych. Czym większy system sprzedaży, tym większa oszczędność czasu i tym lepsza jakość obsługi klienta.

Przyjrzyjmy się chociażby sposobowi, w jaki kasa fiskalna Posnet Revo współpracuje z terminalem płatniczym. Informacja o kwocie do zapłaty wysyłana jest automatycznie z kasy do terminala - kasjer nie musi ręcznie jej wprowadzać. To nie tylko skraca czas obsługi klienta, ale też mniejsza ilość popełnianych pomyłek. Obecnie terminal płatniczy to konieczność w każdym nowoczesnym sklepie, wychodzącym naprzeciw potrzebom konsumentów. Wysokiej jakości terminal to jedno, a kasa dobrze współpracująca z tym terminalem to drugie. Oba te czynniki przyczyniają się do znacznego usprawnienia pracy kasjera.

 


 

 

posnet revo warszawa koloryKolorowe kasy

Posnet kolejny raz postawił nie tylko na funkcjonalność, ale też na design. Kasa fiskalna Revo ma nowoczesny, atrakcyjny wygląd. Co więcej, dostępna jest w aż sześciu wariantach kolorystycznych. Modne kolory obudowy pozwalają na dopasowanie wyglądu urządzenia do wystroju sklepu czy punktu usługowego.

 

 

 

 

 


 

Mała kasa o wielkich możliwościach

Kasa fiskalna Posnet Revo to urządzenie o wyjątkowo wysokich parametrach technicznych. Producenci przyzwyczaili nas, że małe kasy zazwyczaj są proste, nie mają zbyt dużej bazy towarowej i szybkich mechanizmów. Revo wyłamuje się z tego schematu. Na uwagę zasługuje chociażby szybki mechanizm drukujący - podobny do tych, jakie stosuje się w drukarkach fiskalnych. Revo drukuje aż 47 linii paragonu na sekundę, a to więcej niż niejedna duża kasa stacjonarna. Ta nowoczesna kasa fiskalna ma też całkiem sporą bazę towarową: W zależności od modelu 10.000 lub 15.000 PLU. Taka baza okazuje się wystarczająca dla większości małych sklepów, a także praktycznie dla każdego punktu usługowego.

 

Dowiedz się więcej o kasie fiskalnej Posnet Revo

 


 

 

BUCHCOM Kasy fiskalne Warszawa działa na rynku od 2001 roku. Zajmujemy się dostarczaniem kompleksowych rozwiązań w zakresie sprzedaży oraz serwisu kas fiskalnych i drukarek fiskalnych. W ofercie mamy urządzenia wiodących producentów: Posnet, Elzab, Novitus, Innova i Emar. Naszą misją jest wspieranie przede wszystkim drobnych przedsiębiorców w rozwijaniu skutecznego i zyskownego biznesu. Dlatego każdego klienta traktujemy indywidualnie - rozpoznajemy jego potrzeby i dobieramy urządzenie najlepiej w te potrzeby trafiające. W naszym salonie przedsiębiorca kompleksowo wyposaży sklep i punktu usługowy. Oprócz urządzeń fiskalnych oferujemy oprogramowanie dla firm, wagi sklepowe, terminale płatnicze, czytniki kodów kreskowych, ekrany dotykowe, szuflady kasowe, kolektory danych itp. Zespół doświadczonych specjalistów oferuje usługi księgowe.

 

Skontaktuj się z nami - BUCHCOM Kasy fiskalne Warszawa

Czytany 3247 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 04 listopad 2014 10:35

Artykuły powiązane

 • Fiskalny Terminal Płatniczy Pospay – jego główne zalety Fiskalny Terminal Płatniczy Pospay – jego główne zalety

  Kompleksowa obsługa transakcji bezgotówkowych, wielozadaniowość i mobilność – to tylko niektóre z wielu zalet Pospay – fiskalnego terminala płatniczego wprowadzonego na rynek przez firmę Posnet. Dowiedz się, co wyróżnia to urządzenie, w jaki sposób można z nim oszczędzić i w jakich branżach sprawdza się najlepiej.

 • Kasa fiskalna Posnet BINGO Online – kolejne urządzenie online w naszej ofercie! Kasa fiskalna Posnet BINGO Online – kolejne urządzenie online w naszej ofercie!

  Już jest! Jedna z najchętniej wybieranych średnich kas fiskalnych teraz dostępna w wersji przesyłającej dane do Centralnego Repozytorium Kas. Posnet BINGO Online, podobnie jak jej poprzedniczki wyróżnia się niezawodnością, solidnością i funkcjonalnością. Sprawdź, w jakich firmach sprawdzi się najlepiej.

 • Nadchodzi Pospay ONLINE! Sprawdź, jak skorzystać z promocji Nadchodzi Pospay ONLINE! Sprawdź, jak skorzystać z promocji

  Wymień Pospay na ONLINE za 99 zł! Taka promocja tylko w Posnecie. Sprawdź, kto może skorzystać z wyjątkowo korzystnej oferty i na czym polega akcja. Dowiedz się też, dlaczego warto kupić Pospay – nowoczesne urządzenie będące unikalnym połączeniem drukarki fiskalnej i terminala płatniczego.

 • Kasa fiskalna Posnet Mobile w wersji ONLINE – już w sprzedaży! Kasa fiskalna Posnet Mobile w wersji ONLINE – już w sprzedaży!

  Najmniejsza kasa fiskalna na polskim rynku już dostępna jest w wersji online’owej. To Posnet Mobile Online – doskonała do pracy mobilnej i stacjonarnej w niewielkich punktach handlowych i usługowych. Sprawdź, dlaczego warto kupić Mobile Online i kto może skorzystać z ulgi na jej zakup.

 • Pospay – pierwszy fiskalny terminal płatniczy już w sprzedaży! Pospay – pierwszy fiskalny terminal płatniczy już w sprzedaży!

  Już jest! Połączenie kasy i drukarki fiskalnej z nowoczesnym terminalem płatniczym to doskonałe rozwiązanie nie tylko dla mobilnych sprzedawców. Sprawdzi się w różnych typach działalności. Dzięki niemu oszczędzisz, ograniczysz formalności do minimum i ułatwisz sobie pracę! Sprawdź, co zyskasz z fiskalnym terminalem płatniczym Pospay.