wtorek, 24 maj 2016 14:26

Salon sprzedaży kas fiskalnych BUCHCOM w Pruszkowie!

Oceń ten artykuł
(10 głosów)

Z myślą o przedsiębiorcach, którym bliżej do Pruszkowa niż na Ursynów, otworzyliśmy nowy sklep z kasami fiskalnymi i innymi urządzeniami sklepowymi. W nowo otwartym punkcie sprzedaży znajdziesz kasy i drukarki rejestrujące, wagi sklepowe, czytniki kodów kreskowych, ekrany dotykowe, terminale płatnicze i inne urządzenia, a także oprogramowanie dla firm. Oferujemy też wdrożenia, szkolenia oraz – oczywiście – najwyższej jakości usługi księgowe.

 

Zapotrzebowanie na kasy i drukarki fiskalne cały czas wzrasta – przedsiębiorcy otwierają nowe sklepy i punkty usługowe, podatnicy dotychczas korzystający ze zwolnienia z kas tracą do niego prawo, inni poszerzają ofertę firmy o sprzedaż detaliczną. Wszystkie te czynniki oraz zapotrzebowanie lokalnego rynku skłoniły nas do otworzenia nowego sklepu z kasami fiskalnymi, urządzeniami sklepowymi i oprogramowaniem. Nowy punktu BUCHCOM można znaleźć w Pruszkowie przy ul. Prusa 91.

 

Od początku istnienia firmy BUCHCOM naszym głównym celem jest wspieranie małych i średnich przedsiębiorstw w rozwijaniu biznesu poprzez zastosowanie profesjonalnych rozwiązań. Pruszków to miasto, które szybko się rozwija – powstają nowe sklepy i lokale usługowe. Chcemy wspomóc ten rozwój, dlatego przygotowaliśmy dla miejscowych firm bardzo atrakcyjną ofertę.

 

W salonie sprzedaży kas fiskalnych W Pruszkowie znaleźć można wszystkie urządzenia, programy i usługi z oferty naszego punktu na warszawskim Ursynowie:

Kasy i drukarki fiskalne najwyższej jakości: współpracujemy z wiodącymi producentami urządzeń rejestrujących – Posnet, Novitus, Elzab, Emar, Innova czy Torell. Szeroka oferta pozwala na optymalne dobranie kasy pod kątem potrzeb konkretnej działalności. Oferujemy także wyjątkową nowość Posnet: najwyższej jakości terminale fiskalne, które stanowią połączenie drukarki fiskalnej z komputerem.

 

Oprogramowanie dla firm: oferujemy programy do zarządzania sprzedażą detaliczną i hurtową, finansowo-księgowe, do obsługi kadr i płac, do zarządzania relacjami z klientami, dedykowane gastronomii, hotelom, warsztatom samochodowym, przechowalniom opon, zakładom optycznym i biurom rachunkowym, a także antywirusy. Nasza firma współpracuje z wiodącymi producentami oprogramowania – InsERT, Symplex, GDATA, AcomNEX, Insoft czy Softech.

 

Systemy sprzedaży: Najskuteczniejszą formą prowadzenia sprzedaży jest praca w systemie – oferujemy kompleksowe wdrożenie systemu sprzedaży dostosowanego do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa. Profesjonalnie szkolimy kadrę z obsługi wdrożonego systemu. Oferowane przez nas rozwiązania generują realne zyski, a ponadto przyczyniają się oszczędności czasu i pieniędzy.

 

Urządzenia sklepowe: Zapewniamy kompleksowe wyposażenie stanowiska kasjerskiego: od szuflad kasowych, przez wagi elektroniczne, czytniki kodów kreskowych, aż po monitory dotykowe i kolektory danych. Współpracujemy z profesjonalnymi dostawcami i producentami urządzeń – Motorola, Honeywell, ELO, DIGI, CAS, DIBAL, Posnet i Elzab.

 

Terminale płatnicze: Współpracujemy z jednym z największych operatorów transakcji elektronicznych w Polsce: firmą ITCARD. Dzięki temu gwarantujemy bardzo korzystne warunki dzierżawy terminali płatniczych. Wraz z podpisaniem umowy udostępniamy urządzenia Verifone.

 

Usługi księgowe: Nasi certyfikowani księgowi z wieloletnim doświadczeniem specjalizują się w prowadzeniu rozrachunków małych i średnich przedsiębiorstw oraz mikroprzedsiębiorstw. W swojej pracy używamy profesjonalnego oprogramowania firmy InsERT. Gwarantujemy prawidłowość, rzetelność i terminowość rozliczeń, za które bierzemy pełną odpowiedzialność przed urzędem skarbowym i ZUS.

 

Masz bliżej do Pruszkowa? Zapraszamy na ul. Prusa 91 do nowego salonu sprzedaży kas fiskalnych, urządzeń i oprogramowania BUCHCOM!

buchcom kasy fiskalne Pruszkow

Czytany 3537 razy Ostatnio zmieniany środa, 28 wrzesień 2016 12:08

Artykuły powiązane

 • Raporty z kasy fiskalnej – czy trzeba je sporządzać przy braku sprzedaży? Raporty z kasy fiskalnej – czy trzeba je sporządzać przy braku sprzedaży?

  Od marca do maja zamknięte były salony fryzjerskie, gabinety kosmetyczne, prywatne przychodnie i wiele innych punktów. Podatnicy nie mieli sprzedaży, nie wystawiali paragonów, a więc nie sporządzali też raportów dobowych i miesięcznych. Czy słusznie? Sprawdź, czy musisz wystawiać raporty z kasy fiskalnej przy braku sprzedaży.

 • Kasy fiskalne 2019: Oświadczenie dot. zasad prowadzenia ewidencji Kasy fiskalne 2019: Oświadczenie dot. zasad prowadzenia ewidencji

  Od 1 maja 2019 r. wszyscy operatorzy kas fiskalnych muszą podpisywać oświadczenie o zapoznaniu się z informacją o zasadach prowadzenia ewidencji. Dotyczy to zarówno nowych pracowników, jak i tych, którzy z kasą pracują już od dłuższego czasu. Sprawdź, co znalazło się w tej informacji i do kiedy należy podpisać oświadczenie.

 • Kasa fiskalna Fawag Lite – nowość w naszej ofercie Kasa fiskalna Fawag Lite – nowość w naszej ofercie

  Ergonomiczna, solidna, niezawodna, niezwykle prosta w obsłudze, a przy tym funkcjonalna – dokładnie taka jest kasa fiskalna Fawag Lite, którą właśnie wprowadziliśmy do swojej oferty. Polecamy ją każdemu, kto poszukuje nowoczesnego rozwiązania fiskalnego w atrakcyjnej cenie. Sprawdzi się w małych sklepach i wszelkiego rodzaju punktach usługowych. Sprawdź, dlaczego warto ją wybrać!

 • Jak dopasować kasę fiskalną do specyfiki firmy? Jak dopasować kasę fiskalną do specyfiki firmy?

  Wybrać kasę czy drukarkę fiskalną? Urządzenie mobilne czy stacjonarne? Jakie parametry techniczne wziąć pod uwagę? – te i inne pytania zadają sobie przedsiębiorcy rozpoczynający pracę z urządzeniem rejestrującym. Sprawdź, jakie czynniki uwzględnić przy wyborze kasy odpowiedniej dla konkretnej działalności i poznaj najpopularniejsze modele urządzeń.

 • Posnet ERGO i Temo HS Bileterka - już w sprzedaży! Posnet ERGO i Temo HS Bileterka - już w sprzedaży!

  Już są! Innowacyjna kasa fiskalna Posnet ERGO oraz pierwsza na rynku dedykowana branży transportowej drukarka fiskalna Temo HS Bileterka. Pierwsza jest wyjątkowa ze względu na niezwykłą funkcjonalność i wygodę, a także możliwość modułowej rozbudowy - dostosowania kasy do rosnących potrzeb firmy! Druga uczyni z kabiny kierowcy innowacyjne stanowisko pracy - ze smartfonem lub tabletem, nowoczesnym oprogramowaniem oraz maleńkim urządzeniem fiskalnym. Dowiedz się, dlaczego warto kupić ERGO i Temo HS Bileterkę właśnie u nas!