piątek, 06 kwiecień 2018 07:28

Kasa fiskalna Fawag Lite – nowość w naszej ofercie

Oceń ten artykuł
(6 głosów)

Ergonomiczna, solidna, niezawodna, niezwykle prosta w obsłudze, a przy tym funkcjonalna – dokładnie taka jest kasa fiskalna Fawag Lite, którą właśnie wprowadziliśmy do swojej oferty. Polecamy ją każdemu, kto poszukuje nowoczesnego rozwiązania fiskalnego w atrakcyjnej cenie. Sprawdzi się w małych sklepach i wszelkiego rodzaju punktach usługowych. Sprawdź, dlaczego warto ją wybrać!

Wiodący producent urządzeń fiskalnych na polskim rynku – firma Posnet – wprowadził do swojej oferty nową kasę fiskalną Fawag Lite zaprojektowaną przez Lubelskie Fabryki Wag S.A. To niewielkie, praktyczne urządzenie posiada wszelkie funkcje potrzebne do sprawnego prowadzenia sprzedaży. Znakomicie sprawdzi się w małych sklepach, kwiaciarniach, wyspach marketowych, butikach itp. oraz wszelkiego rodzaju punktach usługowych: salonach fryzjerskich i kosmetycznych, punktach gastronomicznych typu fast-food, warsztatach samochodowych i innych.

Kasa fiskalna Fawag Lite to propozycja dla każdego, kto poszukuje funkcjonalnego urządzenia rejestrującego w dobrej cenie. Najważniejsze zalety tej nowoczesnej kasy to prostota obsługi, ergonomia i wytrzymałość. Została wyposażona we wszystkie funkcje potrzebne w sprawnym prowadzeniu sprzedaży.

 

Fawag Lite – praktyczna kasa fiskalna w dobrej cenie

Kasa fiskalna Fawag Lite to urządzenie o niewielkich gabarytach, które zmieści się nawet na małym stanowisku kasjerskim – pozwala na optymalne zagospodarowanie przestrzeni i zapewnia wygodę kasjerowi. Ustawiona pod optymalnym kątem, intuicyjna klawiatura została wyposażona w 16 funkcjonalnych klawiszy skrótu. Dwa czytelne i wyraźne wyświetlacze z dużą czcionką posiadają przyjazne dla oka oświetlenie – dzięki niemu wzrok kasjera nie zmęczy się nawet podczas wielogodzinnej pracy.

 

Jedną z największych zalet kasy fiskalnej Fawag Lite jest intuicyjne menu, które znacznie ułatwia i usprawnia pracę kasjera. Wytrzymały, termiczny mechanizm drukujący wyposażony w system szybkiej wymiany papieru „wrzuć i pracuj” zapewnia bezawaryjną i niezawodną pracę w każdych okolicznościach.

 

Z kasą Fawag Lite użytkownik stworzy niewielki system sprzedaży – urządzenie daje możliwość podłączenia szuflady kasowej oraz czytnika kodów kreskowych lub komputera. To połączenie zupełnie wystarczające dla małych sklepów i punktów usługowych.

 

Warto także wspomnieć o wytrzymałym akumulatorze, dzięki któremu w razie awarii prądu urządzenie wydrukuje aż 6 tys. linii paragonu, czyli około 300 dokumentów. Fawag Lite została wyposażona w moduł elektronicznej kopii, możliwość wydruku numeru NIP nabywcy w części fiskalnej paragonu, a także możliwość zaprogramowania dowolnej waluty ewidencyjnej w jakiej moduł fiskalny będzie rejestrował sprzedaż (np. EURO).

 

Kasa fiskalna Fawag Lite w ofercie BUCHCOM

Jako autoryzowany partner i serwis fiskalny urządzeń marki Posnet, firma BUCHCOM wprowadza do swojej oferty również nowoczesną i praktyczną kasę fiskalną Fawag Lite. Polecamy ją każdemu, kto ceni funkcjonalność i atrakcyjną cenę.

 

BUCHCOM Kasy Fiskalne Warszawa oferuje szeroki wybór urządzeń rejestrujących – od małych i mobilnych kas fiskalnych, przez średnie kasy i drukarki dedykowane lokalom usługowym i małym sklepom, aż po zaawansowane technologicznie drukarki fiskalne o najwyższych parametrach technicznych. Oprócz tego zajmujemy się też sprzedażą, wdrożeniem i serwisem oprogramowania dla firmy – handlowego, księgowego, dedykowanego hotelom itp. Kompleksowo wyposażamy stanowiska kasjerskie: w naszej ofercie znaleźć można nie tylko urządzenia fiskalne, ale też wagi elektroniczne, czytniki kodów kreskowych, terminale płatnicze, ekrany dotykowe, szuflady kasowe, kolektory danych i wiele innych. Z kolei nasi doświadczeni, certyfikowani księgowi terminowo i rzetelnie prowadzą rozrachunki firm z różnych branż. Misją firmy BUCHOM jest wspieranie przede wszystkim małych i średnich firm w dynamicznym rozwijaniu biznesu poprzez zapewnienie im kompleksowych rozwiązań. Zaufało nam już setki klientów.

 

Kasy fiskalne Warszawa – zobacz naszą ofertę

Czytany 2986 razy Ostatnio zmieniany piątek, 06 kwiecień 2018 07:45

Artykuły powiązane

 • Nowa drukarka fiskalna Posnet Thermal HX – szybka, wytrzymała i nowoczesna Nowa drukarka fiskalna Posnet Thermal HX – szybka, wytrzymała i nowoczesna

  Nowa drukarka fiskalna Posnet Thermal HX dołączyła do urządzeń rejestrujących z rodziny Thermal. Co, wraz z pojawieniem w sprzedaży nowoczesnego sprzętu, zaproponował klientom wiodący producent kas i drukarek? W potrzeby których branż trafi Posnet? Poznaj główne zalety drukarki Thermal HX.    

 • Pierwsza na rynku drukarka fiskalna z e-paragonem! To produkt Posnet Pierwsza na rynku drukarka fiskalna z e-paragonem! To produkt Posnet

  E-paragony funkcjonują już od 2021 r. w przepisach i… do tej pory tylko tam. Jak dotąd bowiem nie było na polskim rynku urządzenia fiskalnego wyposażonego w funkcję przesyłania paragonów elektronicznych. Sytuacja ta zmieniła się za sprawą Thermal XL 2 Online S firmy Posnet.

 • Integracja kasy online i terminala – obowiązkowy termin przesunięty! Integracja kasy online i terminala – obowiązkowy termin przesunięty!

  Zgodnie z zapisami Polskiego Ładu do dnia 1 lipca 2022 roku przedsiębiorcy mieli zintegrować dwa wykorzystywane w firmach urządzenia: kasę fiskalną online i terminal płatniczy. Kilka tygodni temu Ministerstwo Finansów podjęło jednak decyzję, że termin ten zostanie przesunięty.

 • Jak kasa online współpracuje z terminalem płatniczym? Jak kasa online współpracuje z terminalem płatniczym?

  Wymiana urządzeń na kasy fiskalne online to dobra sposobność do wprowadzenia w działalności również terminala płatniczego. Tym bardziej, że dzięki ujednoliconemu protokołowi komunikacyjnemu każda kasa i drukarka online współpracuje z takim urządzeniem. Podpowiadamy, jaki sprzęt najlepiej sprawdzi się w sklepie lub punkcie usługowym.

 • Kasa fiskalna online z wysyłką danych przez sieć GSM – jaką wybrać? Kasa fiskalna online z wysyłką danych przez sieć GSM – jaką wybrać?

  Sprzedaż mobilna, punkt handlowy czy usługowy bez dostępu do Internetu – to tylko niektóre specyficzne okoliczności, w jakich może znaleźć się polski przedsiębiorca. Jeszcze do niedawna brak połączenia z siecią nie musiał być problemem. Dziś właściciele kas fiskalnych online mają obowiązek zapewnić urządzeniom przesył danych do systemu CRK. Z pomocą przychodzą kasy fiskalne online z komunikacją przez GSM.