piątek, 06 kwiecień 2018 07:28

Kasa fiskalna Fawag Lite – nowość w naszej ofercie

Oceń ten artykuł
(6 głosów)

Ergonomiczna, solidna, niezawodna, niezwykle prosta w obsłudze, a przy tym funkcjonalna – dokładnie taka jest kasa fiskalna Fawag Lite, którą właśnie wprowadziliśmy do swojej oferty. Polecamy ją każdemu, kto poszukuje nowoczesnego rozwiązania fiskalnego w atrakcyjnej cenie. Sprawdzi się w małych sklepach i wszelkiego rodzaju punktach usługowych. Sprawdź, dlaczego warto ją wybrać!

Wiodący producent urządzeń fiskalnych na polskim rynku – firma Posnet – wprowadził do swojej oferty nową kasę fiskalną Fawag Lite zaprojektowaną przez Lubelskie Fabryki Wag S.A. To niewielkie, praktyczne urządzenie posiada wszelkie funkcje potrzebne do sprawnego prowadzenia sprzedaży. Znakomicie sprawdzi się w małych sklepach, kwiaciarniach, wyspach marketowych, butikach itp. oraz wszelkiego rodzaju punktach usługowych: salonach fryzjerskich i kosmetycznych, punktach gastronomicznych typu fast-food, warsztatach samochodowych i innych.

Kasa fiskalna Fawag Lite to propozycja dla każdego, kto poszukuje funkcjonalnego urządzenia rejestrującego w dobrej cenie. Najważniejsze zalety tej nowoczesnej kasy to prostota obsługi, ergonomia i wytrzymałość. Została wyposażona we wszystkie funkcje potrzebne w sprawnym prowadzeniu sprzedaży.

 

Fawag Lite – praktyczna kasa fiskalna w dobrej cenie

Kasa fiskalna Fawag Lite to urządzenie o niewielkich gabarytach, które zmieści się nawet na małym stanowisku kasjerskim – pozwala na optymalne zagospodarowanie przestrzeni i zapewnia wygodę kasjerowi. Ustawiona pod optymalnym kątem, intuicyjna klawiatura została wyposażona w 16 funkcjonalnych klawiszy skrótu. Dwa czytelne i wyraźne wyświetlacze z dużą czcionką posiadają przyjazne dla oka oświetlenie – dzięki niemu wzrok kasjera nie zmęczy się nawet podczas wielogodzinnej pracy.

 

Jedną z największych zalet kasy fiskalnej Fawag Lite jest intuicyjne menu, które znacznie ułatwia i usprawnia pracę kasjera. Wytrzymały, termiczny mechanizm drukujący wyposażony w system szybkiej wymiany papieru „wrzuć i pracuj” zapewnia bezawaryjną i niezawodną pracę w każdych okolicznościach.

 

Z kasą Fawag Lite użytkownik stworzy niewielki system sprzedaży – urządzenie daje możliwość podłączenia szuflady kasowej oraz czytnika kodów kreskowych lub komputera. To połączenie zupełnie wystarczające dla małych sklepów i punktów usługowych.

 

Warto także wspomnieć o wytrzymałym akumulatorze, dzięki któremu w razie awarii prądu urządzenie wydrukuje aż 6 tys. linii paragonu, czyli około 300 dokumentów. Fawag Lite została wyposażona w moduł elektronicznej kopii, możliwość wydruku numeru NIP nabywcy w części fiskalnej paragonu, a także możliwość zaprogramowania dowolnej waluty ewidencyjnej w jakiej moduł fiskalny będzie rejestrował sprzedaż (np. EURO).

 

Kasa fiskalna Fawag Lite w ofercie BUCHCOM

Jako autoryzowany partner i serwis fiskalny urządzeń marki Posnet, firma BUCHCOM wprowadza do swojej oferty również nowoczesną i praktyczną kasę fiskalną Fawag Lite. Polecamy ją każdemu, kto ceni funkcjonalność i atrakcyjną cenę.

 

BUCHCOM Kasy Fiskalne Warszawa oferuje szeroki wybór urządzeń rejestrujących – od małych i mobilnych kas fiskalnych, przez średnie kasy i drukarki dedykowane lokalom usługowym i małym sklepom, aż po zaawansowane technologicznie drukarki fiskalne o najwyższych parametrach technicznych. Oprócz tego zajmujemy się też sprzedażą, wdrożeniem i serwisem oprogramowania dla firmy – handlowego, księgowego, dedykowanego hotelom itp. Kompleksowo wyposażamy stanowiska kasjerskie: w naszej ofercie znaleźć można nie tylko urządzenia fiskalne, ale też wagi elektroniczne, czytniki kodów kreskowych, terminale płatnicze, ekrany dotykowe, szuflady kasowe, kolektory danych i wiele innych. Z kolei nasi doświadczeni, certyfikowani księgowi terminowo i rzetelnie prowadzą rozrachunki firm z różnych branż. Misją firmy BUCHOM jest wspieranie przede wszystkim małych i średnich firm w dynamicznym rozwijaniu biznesu poprzez zapewnienie im kompleksowych rozwiązań. Zaufało nam już setki klientów.

 

Kasy fiskalne Warszawa – zobacz naszą ofertę

Czytany 1554 razy Ostatnio zmieniany piątek, 06 kwiecień 2018 07:45

Artykuły powiązane

 • FAWAG Lite Online we współpracy z terminalem płatniczym Netpay FAWAG Lite Online we współpracy z terminalem płatniczym Netpay

  Jedna z najchętniej wybieranych małych kas stacjonarnych – FAWAG Lite Online – teraz może współpracować z innowacyjnym terminalem płatniczym Netpay od Posnet! Umożliwia to nowa wersja oprogramowania 1.02 kasy FAWAG Lite Online. Sprawdź, jakie korzyści daje to wyjątkowe połączenie.

 • Nowość od POSNET: Terminal płatniczy NETPAY Nowość od POSNET: Terminal płatniczy NETPAY

  Szybkie, wygodne i bezpieczne płatności bezgotówkowe są dziś bardziej pożądane niż kiedykolwiek wcześniej. Wiedzą o tym specjaliści Posnet – wiodącego polskiego producenta kas fiskalnych. Dlatego ich nowym produktem jest innowacyjny terminal płatniczy. NETPAY nie tylko obsługuje płatności elektroniczne, ale też m.in. udostępnia internet kasom online.

 • Już 100 tys. fiskalizacji online! Drukarka TRIO Online szczęśliwym numerem! Już 100 tys. fiskalizacji online! Drukarka TRIO Online szczęśliwym numerem!

  Ceniona nie tylko na funkcjonalność i niezawodność, ale też za elegancję i designerski wygląd drukarka TRIO Online została zarejestrowana jako 100-tysięczne urządzenie online’owe Posnet w 2020 r. Zyskała szczęśliwy numer 2020/000100000!

 • Kasa online i terminal płatniczy w gastronomii Kasa online i terminal płatniczy w gastronomii

  W czasach, gdy płatności bezgotówkowe stały się standardem, terminal płatniczy to urządzenie niezbędne w lokalu gastronomicznym. A gdyby tak połączyć kasę fiskalną, drukarkę fiskalną i terminal w jednym urządzeniu? Poznaj POSPAY Online – innowacyjne rozwiązanie idealnie trafiające w potrzeby gastronomii!

 • Jak działa kasa fiskalna online? Jak działa kasa fiskalna online?

  Wyposażona w nowe funkcje, kasa fiskalna online przesyła dane do systemu CRK. Co to oznacza dla użytkownika? Czy konieczne jest zainwestowanie w szkolenie z obsługi technicznej urządzenia dla pracowników? Dowiedz się, jak działa kasa fiskalna online i jakie modele są dostępne na rynku.