piątek, 06 kwiecień 2018 07:28

Kasa fiskalna Fawag Lite – nowość w naszej ofercie

Oceń ten artykuł
(4 głosów)

Ergonomiczna, solidna, niezawodna, niezwykle prosta w obsłudze, a przy tym funkcjonalna – dokładnie taka jest kasa fiskalna Fawag Lite, którą właśnie wprowadziliśmy do swojej oferty. Polecamy ją każdemu, kto poszukuje nowoczesnego rozwiązania fiskalnego w atrakcyjnej cenie. Sprawdzi się w małych sklepach i wszelkiego rodzaju punktach usługowych. Sprawdź, dlaczego warto ją wybrać!

Wiodący producent urządzeń fiskalnych na polskim rynku – firma Posnet – wprowadził do swojej oferty nową kasę fiskalną Fawag Lite zaprojektowaną przez Lubelskie Fabryki Wag S.A. To niewielkie, praktyczne urządzenie posiada wszelkie funkcje potrzebne do sprawnego prowadzenia sprzedaży. Znakomicie sprawdzi się w małych sklepach, kwiaciarniach, wyspach marketowych, butikach itp. oraz wszelkiego rodzaju punktach usługowych: salonach fryzjerskich i kosmetycznych, punktach gastronomicznych typu fast-food, warsztatach samochodowych i innych.

Kasa fiskalna Fawag Lite to propozycja dla każdego, kto poszukuje funkcjonalnego urządzenia rejestrującego w dobrej cenie. Najważniejsze zalety tej nowoczesnej kasy to prostota obsługi, ergonomia i wytrzymałość. Została wyposażona we wszystkie funkcje potrzebne w sprawnym prowadzeniu sprzedaży.

 

Fawag Lite – praktyczna kasa fiskalna w dobrej cenie

Kasa fiskalna Fawag Lite to urządzenie o niewielkich gabarytach, które zmieści się nawet na małym stanowisku kasjerskim – pozwala na optymalne zagospodarowanie przestrzeni i zapewnia wygodę kasjerowi. Ustawiona pod optymalnym kątem, intuicyjna klawiatura została wyposażona w 16 funkcjonalnych klawiszy skrótu. Dwa czytelne i wyraźne wyświetlacze z dużą czcionką posiadają przyjazne dla oka oświetlenie – dzięki niemu wzrok kasjera nie zmęczy się nawet podczas wielogodzinnej pracy.

 

Jedną z największych zalet kasy fiskalnej Fawag Lite jest intuicyjne menu, które znacznie ułatwia i usprawnia pracę kasjera. Wytrzymały, termiczny mechanizm drukujący wyposażony w system szybkiej wymiany papieru „wrzuć i pracuj” zapewnia bezawaryjną i niezawodną pracę w każdych okolicznościach.

 

Z kasą Fawag Lite użytkownik stworzy niewielki system sprzedaży – urządzenie daje możliwość podłączenia szuflady kasowej oraz czytnika kodów kreskowych lub komputera. To połączenie zupełnie wystarczające dla małych sklepów i punktów usługowych.

 

Warto także wspomnieć o wytrzymałym akumulatorze, dzięki któremu w razie awarii prądu urządzenie wydrukuje aż 6 tys. linii paragonu, czyli około 300 dokumentów. Fawag Lite została wyposażona w moduł elektronicznej kopii, możliwość wydruku numeru NIP nabywcy w części fiskalnej paragonu, a także możliwość zaprogramowania dowolnej waluty ewidencyjnej w jakiej moduł fiskalny będzie rejestrował sprzedaż (np. EURO).

 

Kasa fiskalna Fawag Lite w ofercie BUCHCOM

Jako autoryzowany partner i serwis fiskalny urządzeń marki Posnet, firma BUCHCOM wprowadza do swojej oferty również nowoczesną i praktyczną kasę fiskalną Fawag Lite. Polecamy ją każdemu, kto ceni funkcjonalność i atrakcyjną cenę.

 

BUCHCOM Kasy Fiskalne Warszawa oferuje szeroki wybór urządzeń rejestrujących – od małych i mobilnych kas fiskalnych, przez średnie kasy i drukarki dedykowane lokalom usługowym i małym sklepom, aż po zaawansowane technologicznie drukarki fiskalne o najwyższych parametrach technicznych. Oprócz tego zajmujemy się też sprzedażą, wdrożeniem i serwisem oprogramowania dla firmy – handlowego, księgowego, dedykowanego hotelom itp. Kompleksowo wyposażamy stanowiska kasjerskie: w naszej ofercie znaleźć można nie tylko urządzenia fiskalne, ale też wagi elektroniczne, czytniki kodów kreskowych, terminale płatnicze, ekrany dotykowe, szuflady kasowe, kolektory danych i wiele innych. Z kolei nasi doświadczeni, certyfikowani księgowi terminowo i rzetelnie prowadzą rozrachunki firm z różnych branż. Misją firmy BUCHOM jest wspieranie przede wszystkim małych i średnich firm w dynamicznym rozwijaniu biznesu poprzez zapewnienie im kompleksowych rozwiązań. Zaufało nam już setki klientów.

 

Kasy fiskalne Warszawa – zobacz naszą ofertę

Czytany 665 razy Ostatnio zmieniany piątek, 06 kwiecień 2018 07:45

Artykuły powiązane

 • Kasy fiskalne 2019: Oświadczenie dot. zasad prowadzenia ewidencji Kasy fiskalne 2019: Oświadczenie dot. zasad prowadzenia ewidencji

  Od 1 maja 2019 r. wszyscy operatorzy kas fiskalnych muszą podpisywać oświadczenie o zapoznaniu się z informacją o zasadach prowadzenia ewidencji. Dotyczy to zarówno nowych pracowników, jak i tych, którzy z kasą pracują już od dłuższego czasu. Sprawdź, co znalazło się w tej informacji i do kiedy należy podpisać oświadczenie.

 • Kasa fiskalna Posnet ERGO w wersji ONLINE - już w sprzedaży Kasa fiskalna Posnet ERGO w wersji ONLINE - już w sprzedaży

  Jedna z najbardziej cenionych mobilnych kas fiskalnych zyskała swoją wersję ONLINE! To Posnet ERGO – mała, niezawodna, z wytrzymałym akumulatorem i wyjątkowo intuicyjnym menu. Sprawdź, w jakiej cenie już dziś możesz ją kupić. Dowiedz się też, w jakich branżach ta wyjątkowa kasa sprawdzi się najlepiej.

 • Kasy fiskalne online od 1 maja 2019 roku Kasy fiskalne online od 1 maja 2019 roku

  Termin wprowadzenia kas fiskalnych online na polski rynek jest już pewny – nowe przepisy wejdą w życie 1 maja 2019 r. Ustawa nowelizacyjna została ostatecznie podpisana przez prezydenta. W terminie tym wejdzie też w życie rozporządzenie w sprawie odliczania i zwrotu kwot wydatkowanych na zakup kas rejestrujących. Sprawdź, kiedy pojawią się pierwsze kasy online’owe i kto w nowym stanie prawnym będzie mógł skorzystać z ulgi na kasę.

 • Kasoterminal Posnet POSPAY – rewolucja na rynku fiskalnym Kasoterminal Posnet POSPAY – rewolucja na rynku fiskalnym

  Drukarka fiskalna, aplikacja kasowa i terminal płatniczy w jednym? To nie science fiction – to nowa oferta Posnet! Kasoterminal POSPAY to innowacyjne rozwiązanie, które w niewielkich gabarytach łączy funkcjonalność trzech urządzeń. Wszystko to w designerskiej oprawie z dotykowym panelem operatora. Sprawdź, od kiedy można go kupić i dlaczego warto to zrobić!

 • Drukarka fiskalna Posnet TRIO otrzymała nagrodę Dobry Wzór 2017! Drukarka fiskalna Posnet TRIO otrzymała nagrodę Dobry Wzór 2017!

  Kolejny produkt Posnet został wyróżniony prestiżową nagrodą. Tym razem drukarka fiskalna TRIO otrzymała wyróżnienie od Ministra Rozwoju i Finansów oraz nagrodę Dobry Wzór roku 2017 w kategorii „Praca”. Sprawdź, za co polscy przedsiębiorcy tak cenią drukarkę fiskalną Posnet TRIO i gdzie można kupić to urządzenie.