piątek, 06 kwiecień 2018 07:28

Kasa fiskalna Fawag Lite – nowość w naszej ofercie

Oceń ten artykuł
(5 głosów)

Ergonomiczna, solidna, niezawodna, niezwykle prosta w obsłudze, a przy tym funkcjonalna – dokładnie taka jest kasa fiskalna Fawag Lite, którą właśnie wprowadziliśmy do swojej oferty. Polecamy ją każdemu, kto poszukuje nowoczesnego rozwiązania fiskalnego w atrakcyjnej cenie. Sprawdzi się w małych sklepach i wszelkiego rodzaju punktach usługowych. Sprawdź, dlaczego warto ją wybrać!

Wiodący producent urządzeń fiskalnych na polskim rynku – firma Posnet – wprowadził do swojej oferty nową kasę fiskalną Fawag Lite zaprojektowaną przez Lubelskie Fabryki Wag S.A. To niewielkie, praktyczne urządzenie posiada wszelkie funkcje potrzebne do sprawnego prowadzenia sprzedaży. Znakomicie sprawdzi się w małych sklepach, kwiaciarniach, wyspach marketowych, butikach itp. oraz wszelkiego rodzaju punktach usługowych: salonach fryzjerskich i kosmetycznych, punktach gastronomicznych typu fast-food, warsztatach samochodowych i innych.

Kasa fiskalna Fawag Lite to propozycja dla każdego, kto poszukuje funkcjonalnego urządzenia rejestrującego w dobrej cenie. Najważniejsze zalety tej nowoczesnej kasy to prostota obsługi, ergonomia i wytrzymałość. Została wyposażona we wszystkie funkcje potrzebne w sprawnym prowadzeniu sprzedaży.

 

Fawag Lite – praktyczna kasa fiskalna w dobrej cenie

Kasa fiskalna Fawag Lite to urządzenie o niewielkich gabarytach, które zmieści się nawet na małym stanowisku kasjerskim – pozwala na optymalne zagospodarowanie przestrzeni i zapewnia wygodę kasjerowi. Ustawiona pod optymalnym kątem, intuicyjna klawiatura została wyposażona w 16 funkcjonalnych klawiszy skrótu. Dwa czytelne i wyraźne wyświetlacze z dużą czcionką posiadają przyjazne dla oka oświetlenie – dzięki niemu wzrok kasjera nie zmęczy się nawet podczas wielogodzinnej pracy.

 

Jedną z największych zalet kasy fiskalnej Fawag Lite jest intuicyjne menu, które znacznie ułatwia i usprawnia pracę kasjera. Wytrzymały, termiczny mechanizm drukujący wyposażony w system szybkiej wymiany papieru „wrzuć i pracuj” zapewnia bezawaryjną i niezawodną pracę w każdych okolicznościach.

 

Z kasą Fawag Lite użytkownik stworzy niewielki system sprzedaży – urządzenie daje możliwość podłączenia szuflady kasowej oraz czytnika kodów kreskowych lub komputera. To połączenie zupełnie wystarczające dla małych sklepów i punktów usługowych.

 

Warto także wspomnieć o wytrzymałym akumulatorze, dzięki któremu w razie awarii prądu urządzenie wydrukuje aż 6 tys. linii paragonu, czyli około 300 dokumentów. Fawag Lite została wyposażona w moduł elektronicznej kopii, możliwość wydruku numeru NIP nabywcy w części fiskalnej paragonu, a także możliwość zaprogramowania dowolnej waluty ewidencyjnej w jakiej moduł fiskalny będzie rejestrował sprzedaż (np. EURO).

 

Kasa fiskalna Fawag Lite w ofercie BUCHCOM

Jako autoryzowany partner i serwis fiskalny urządzeń marki Posnet, firma BUCHCOM wprowadza do swojej oferty również nowoczesną i praktyczną kasę fiskalną Fawag Lite. Polecamy ją każdemu, kto ceni funkcjonalność i atrakcyjną cenę.

 

BUCHCOM Kasy Fiskalne Warszawa oferuje szeroki wybór urządzeń rejestrujących – od małych i mobilnych kas fiskalnych, przez średnie kasy i drukarki dedykowane lokalom usługowym i małym sklepom, aż po zaawansowane technologicznie drukarki fiskalne o najwyższych parametrach technicznych. Oprócz tego zajmujemy się też sprzedażą, wdrożeniem i serwisem oprogramowania dla firmy – handlowego, księgowego, dedykowanego hotelom itp. Kompleksowo wyposażamy stanowiska kasjerskie: w naszej ofercie znaleźć można nie tylko urządzenia fiskalne, ale też wagi elektroniczne, czytniki kodów kreskowych, terminale płatnicze, ekrany dotykowe, szuflady kasowe, kolektory danych i wiele innych. Z kolei nasi doświadczeni, certyfikowani księgowi terminowo i rzetelnie prowadzą rozrachunki firm z różnych branż. Misją firmy BUCHOM jest wspieranie przede wszystkim małych i średnich firm w dynamicznym rozwijaniu biznesu poprzez zapewnienie im kompleksowych rozwiązań. Zaufało nam już setki klientów.

 

Kasy fiskalne Warszawa – zobacz naszą ofertę

Czytany 1111 razy Ostatnio zmieniany piątek, 06 kwiecień 2018 07:45

Artykuły powiązane

 • POSPAY Online – Innowacja Handlu 2019 POSPAY Online – Innowacja Handlu 2019

  Po raz pierwszy zaprezentowany na targach RetailShow i od razu wyróżniony prestiżową nagrodą – fiskalny terminal płatniczy Pospay zdobył tytuł Innowacji Handlu 2019 r. To już nie pierwsza taka nagroda dla Pospay w tym roku. Sprawdź, za co jury postanowiło wyróżnić to nowoczesne urządzenie i gdzie można je kupić.

 • Fiskalny Terminal Płatniczy Pospay – jego główne zalety Fiskalny Terminal Płatniczy Pospay – jego główne zalety

  Kompleksowa obsługa transakcji bezgotówkowych, wielozadaniowość i mobilność – to tylko niektóre z wielu zalet Pospay – fiskalnego terminala płatniczego wprowadzonego na rynek przez firmę Posnet. Dowiedz się, co wyróżnia to urządzenie, w jaki sposób można z nim oszczędzić i w jakich branżach sprawdza się najlepiej.

 • Kasa fiskalna Posnet BINGO Online – kolejne urządzenie online w naszej ofercie! Kasa fiskalna Posnet BINGO Online – kolejne urządzenie online w naszej ofercie!

  Już jest! Jedna z najchętniej wybieranych średnich kas fiskalnych teraz dostępna w wersji przesyłającej dane do Centralnego Repozytorium Kas. Posnet BINGO Online, podobnie jak jej poprzedniczki wyróżnia się niezawodnością, solidnością i funkcjonalnością. Sprawdź, w jakich firmach sprawdzi się najlepiej.

 • Nadchodzi Pospay ONLINE! Sprawdź, jak skorzystać z promocji Nadchodzi Pospay ONLINE! Sprawdź, jak skorzystać z promocji

  Wymień Pospay na ONLINE za 99 zł! Taka promocja tylko w Posnecie. Sprawdź, kto może skorzystać z wyjątkowo korzystnej oferty i na czym polega akcja. Dowiedz się też, dlaczego warto kupić Pospay – nowoczesne urządzenie będące unikalnym połączeniem drukarki fiskalnej i terminala płatniczego.

 • Kasa fiskalna Posnet Mobile w wersji ONLINE – już w sprzedaży! Kasa fiskalna Posnet Mobile w wersji ONLINE – już w sprzedaży!

  Najmniejsza kasa fiskalna na polskim rynku już dostępna jest w wersji online’owej. To Posnet Mobile Online – doskonała do pracy mobilnej i stacjonarnej w niewielkich punktach handlowych i usługowych. Sprawdź, dlaczego warto kupić Mobile Online i kto może skorzystać z ulgi na jej zakup.