wtorek, 14 październik 2014 00:00

Rewolucyjny terminal fiskalny Posnet Thermal HD w naszej ofercie! Już wkrótce!

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Marzy Ci się urządzenie fiskalne, które pozwoli oszczędzić miejsce na stanowisku kasjerskim, będzie wydajne, funkcjonalne i praktyczne? A jeśli powiemy Ci, że możesz mieć drukarkę fiskalną i komputer PC w jednym urządzeniu? To nie żart! To nowy terminal fiskalny Thermal HD - innowacyjne urządzenie marki Posnet. Już wkrótce znajdziesz go w naszym salonie sprzedaży urządzeń fiskalnych BUCHCOM.

 

Producent urządzeń fiskalnych - firma Posnet - od lat wychodzi naprzeciw potrzebom małych i dużych sklepów, sieci sklepowych oraz punktów usługowych w Polsce. Lider na rynku kas i drukarek fiskalnych tym razem poszedł od krok dalej i opracował niezwykle nowoczesną technologię: Połączenie funkcjonalnej drukarki fiskalnej i wydajnego komputera PC - w jednym urządzeniu! To terminal fiskalny Posnet Thermal HD, który już wkrótce znajdzie się w ofercie naszego salonu sprzedaży urządzeń sklepowych BUCHCOM.

Połączenie drukarki fiskalnej oraz komputera PC w jednej obudowie to wyjście naprzeciw potrzebom przedsiębiorców, którym zależy na oszczędności miejsca na stanowisku kasjerskim. Terminal fiskalny Thermal HD, choć oprócz drukarki zawiera w sobie komputer, ma zaskakująco małe gabaryty: 143 mm szerokości i 181 mm długości (241,4 mm w przypadku zastosowania wyświetlacza standardowego). Co więcej, użytkownik może wybrać jedną z trzech wersji wyświetlacza do wyboru: Wyświetlacz standardowy na chorągiewce, wyświetlacz wolnostojący i wyświetlacz podwieszany. Daje to sprzedawcy ogromne możliwości organizacji stanowiska kasjerskiego. Nie marnuje się przestrzeni na osobny komputer. Wyświetlacz stawia się w dowolnym miejscu lub pozostawia tradycyjnie na wysięgniku, można go też np. podwiesić z tyłu obudowy monitora dotykowego. Dzięki temu sprzedawca zyskuje przestrzeń na dodatkowe produkty, monitor o dowolnej wielkości - dopasowany do potrzeb kasjera - oraz inne urządzenia peryferyjne.

 

3 procesory do wyboru

Terminal fiskalny Posnet Thermal HD będzie dostępny w trzech wersjach z trzema różnymi typami procesorów. Od wydajności i mocy procesora, a także wielkości pamięci RAM i pamięci masowej, będzie zależała cena urządzenia. W jednych placówkach handlowo-usługowych sprawdzi się standardowy procesor, inne natomiast będą wymagały najwydajniejszego z nich. To ukłon producenta w kierunku przedsiębiorców o różnych potrzebach.

Użytkownik terminala fiskalnego Thermal HD będzie mógł wybrać system operacyjny, jaki zainstaluje na dysku komputera. Producent nie narzucił żadnego systemu: Będzie można wybrać system operacyjny Windows lub Linux. Wszystko w zależności od potrzeb i upodobań użytkownika.

 

Ogromne możliwości komunikacyjne

Każdy, kto kiedykolwiek próbował podłączyć wiele urządzeń peryferyjnych do prostej kasy fiskalnej wie, iż urządzenia te nie zawsze mają wystarczającą ilość portów i łączy. Inaczej jest z terminalem fiskalnym Posnet Thermal HD. Został on wyposażony nie tylko w bezprzewodowe łącze Ethernet, ale także w aż 4 porty USB 2.0. W przypadku zastosowania protokołu komunikacyjnego Posnet dostępne są dodatkowo 2 porty RS232. Tak ogromne możliwości komunikacyjne pozwalają na stworzenie bardzo praktycznego i rozbudowanego systemu sprzedaży na stanowisku kasjerskim.

To oczywiście tylko kilka z zalet nowego produktu firmy Posnet - terminala fiskalnego Thermal HD.

 

Terminal fiskalny Thermal HD - dowiedz się więcej

 

To jeszcze nie koniec nowości Posnetu. Wkrótce spodziewamy się rozszerzenia oferty o maleńką, lecz niezwykle funkcjonalną kasę fiskalną z bardzo dużą bazą towarową i o ogromnych możliwościach. Jak widać, lider na rynku urządzeń fiskalnych wychodzi naprzeciw zarówno wielkim sieciom sklepowym, jak i maleńkim punktom handlowym i usługowym. Każde nowe urządzenie fiskalne Posnetu jest dostosowane do obowiązujących wymogów i wszystkich aktualnych przepisów.

 


 

BUCHCOM Kasy fiskalne Warszawa już od 2001 roku dostarcza przedsiębiorcom kompleksowych rozwiązań w zakresie obsługi księgowej, urządzeń fiskalnych, sklepowych oraz oprogramowania dla firm. Całkiem niedawno w związku z obniżeniem wysokości prowizji od transakcji elektronicznych od 1 lipca 2014 r. rozszerzyliśmy ofertę o obsługę terminali płatniczych. Dbamy też o dostarczanie naszym klientom i czytelnikom bieżącej wiedzy z zakresu podatków, przepisów, obsługi urządzeń fiskalnych i innych urządzeń sklepowych - na naszej stronie znaleźć można wiele kompleksowych i rzetelnych poradników skierowanych do przedsiębiorców. Zaufało nam już setki firm - przede wszystkim małych i średnich przedsiębiorstw, o które szczególnie dbamy, dopasowując nasze działania indywidualnie do każdego klienta.

Skontaktuj się z nami i poznaj lepiej naszą ofertę:

BUCHCOM Kasy fiskalne Warszawa - Ursynów

Czytany 3995 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 16 październik 2014 14:46

Artykuły powiązane

 • Pierwsza na rynku drukarka fiskalna z e-paragonem! To produkt Posnet Pierwsza na rynku drukarka fiskalna z e-paragonem! To produkt Posnet

  E-paragony funkcjonują już od 2021 r. w przepisach i… do tej pory tylko tam. Jak dotąd bowiem nie było na polskim rynku urządzenia fiskalnego wyposażonego w funkcję przesyłania paragonów elektronicznych. Sytuacja ta zmieniła się za sprawą Thermal XL 2 Online S firmy Posnet.

 • Integracja kasy online i terminala – obowiązkowy termin przesunięty! Integracja kasy online i terminala – obowiązkowy termin przesunięty!

  Zgodnie z zapisami Polskiego Ładu do dnia 1 lipca 2022 roku przedsiębiorcy mieli zintegrować dwa wykorzystywane w firmach urządzenia: kasę fiskalną online i terminal płatniczy. Kilka tygodni temu Ministerstwo Finansów podjęło jednak decyzję, że termin ten zostanie przesunięty.

 • Jak kasa online współpracuje z terminalem płatniczym? Jak kasa online współpracuje z terminalem płatniczym?

  Wymiana urządzeń na kasy fiskalne online to dobra sposobność do wprowadzenia w działalności również terminala płatniczego. Tym bardziej, że dzięki ujednoliconemu protokołowi komunikacyjnemu każda kasa i drukarka online współpracuje z takim urządzeniem. Podpowiadamy, jaki sprzęt najlepiej sprawdzi się w sklepie lub punkcie usługowym.

 • Kasa fiskalna online z wysyłką danych przez sieć GSM – jaką wybrać? Kasa fiskalna online z wysyłką danych przez sieć GSM – jaką wybrać?

  Sprzedaż mobilna, punkt handlowy czy usługowy bez dostępu do Internetu – to tylko niektóre specyficzne okoliczności, w jakich może znaleźć się polski przedsiębiorca. Jeszcze do niedawna brak połączenia z siecią nie musiał być problemem. Dziś właściciele kas fiskalnych online mają obowiązek zapewnić urządzeniom przesył danych do systemu CRK. Z pomocą przychodzą kasy fiskalne online z komunikacją przez GSM.

 • Posnet TRIO Online – najlepsza drukarka fiskalna online dla usług! Posnet TRIO Online – najlepsza drukarka fiskalna online dla usług!

  Prowadzisz kilkustanowiskowy salon fryzjerski, duży klub fitness, planujesz otwarcie restauracji? Jeśli w swojej pracy wykorzystujesz oprogramowanie do zarządzania sprzedażą, najlepszym wyborem będzie drukarka fiskalna. Poznaj Posnet TRIO Online – innowacyjne urządzenie o atrakcyjnym, nieco futurystycznym designie, które spełnia wszystkie najnowsze wymogi określone w przepisach.