wtorek, 14 październik 2014 00:00

Rewolucyjny terminal fiskalny Posnet Thermal HD w naszej ofercie! Już wkrótce!

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Marzy Ci się urządzenie fiskalne, które pozwoli oszczędzić miejsce na stanowisku kasjerskim, będzie wydajne, funkcjonalne i praktyczne? A jeśli powiemy Ci, że możesz mieć drukarkę fiskalną i komputer PC w jednym urządzeniu? To nie żart! To nowy terminal fiskalny Thermal HD - innowacyjne urządzenie marki Posnet. Już wkrótce znajdziesz go w naszym salonie sprzedaży urządzeń fiskalnych BUCHCOM.

 

Producent urządzeń fiskalnych - firma Posnet - od lat wychodzi naprzeciw potrzebom małych i dużych sklepów, sieci sklepowych oraz punktów usługowych w Polsce. Lider na rynku kas i drukarek fiskalnych tym razem poszedł od krok dalej i opracował niezwykle nowoczesną technologię: Połączenie funkcjonalnej drukarki fiskalnej i wydajnego komputera PC - w jednym urządzeniu! To terminal fiskalny Posnet Thermal HD, który już wkrótce znajdzie się w ofercie naszego salonu sprzedaży urządzeń sklepowych BUCHCOM.

Połączenie drukarki fiskalnej oraz komputera PC w jednej obudowie to wyjście naprzeciw potrzebom przedsiębiorców, którym zależy na oszczędności miejsca na stanowisku kasjerskim. Terminal fiskalny Thermal HD, choć oprócz drukarki zawiera w sobie komputer, ma zaskakująco małe gabaryty: 143 mm szerokości i 181 mm długości (241,4 mm w przypadku zastosowania wyświetlacza standardowego). Co więcej, użytkownik może wybrać jedną z trzech wersji wyświetlacza do wyboru: Wyświetlacz standardowy na chorągiewce, wyświetlacz wolnostojący i wyświetlacz podwieszany. Daje to sprzedawcy ogromne możliwości organizacji stanowiska kasjerskiego. Nie marnuje się przestrzeni na osobny komputer. Wyświetlacz stawia się w dowolnym miejscu lub pozostawia tradycyjnie na wysięgniku, można go też np. podwiesić z tyłu obudowy monitora dotykowego. Dzięki temu sprzedawca zyskuje przestrzeń na dodatkowe produkty, monitor o dowolnej wielkości - dopasowany do potrzeb kasjera - oraz inne urządzenia peryferyjne.

 

3 procesory do wyboru

Terminal fiskalny Posnet Thermal HD będzie dostępny w trzech wersjach z trzema różnymi typami procesorów. Od wydajności i mocy procesora, a także wielkości pamięci RAM i pamięci masowej, będzie zależała cena urządzenia. W jednych placówkach handlowo-usługowych sprawdzi się standardowy procesor, inne natomiast będą wymagały najwydajniejszego z nich. To ukłon producenta w kierunku przedsiębiorców o różnych potrzebach.

Użytkownik terminala fiskalnego Thermal HD będzie mógł wybrać system operacyjny, jaki zainstaluje na dysku komputera. Producent nie narzucił żadnego systemu: Będzie można wybrać system operacyjny Windows lub Linux. Wszystko w zależności od potrzeb i upodobań użytkownika.

 

Ogromne możliwości komunikacyjne

Każdy, kto kiedykolwiek próbował podłączyć wiele urządzeń peryferyjnych do prostej kasy fiskalnej wie, iż urządzenia te nie zawsze mają wystarczającą ilość portów i łączy. Inaczej jest z terminalem fiskalnym Posnet Thermal HD. Został on wyposażony nie tylko w bezprzewodowe łącze Ethernet, ale także w aż 4 porty USB 2.0. W przypadku zastosowania protokołu komunikacyjnego Posnet dostępne są dodatkowo 2 porty RS232. Tak ogromne możliwości komunikacyjne pozwalają na stworzenie bardzo praktycznego i rozbudowanego systemu sprzedaży na stanowisku kasjerskim.

To oczywiście tylko kilka z zalet nowego produktu firmy Posnet - terminala fiskalnego Thermal HD.

 

Terminal fiskalny Thermal HD - dowiedz się więcej

 

To jeszcze nie koniec nowości Posnetu. Wkrótce spodziewamy się rozszerzenia oferty o maleńką, lecz niezwykle funkcjonalną kasę fiskalną z bardzo dużą bazą towarową i o ogromnych możliwościach. Jak widać, lider na rynku urządzeń fiskalnych wychodzi naprzeciw zarówno wielkim sieciom sklepowym, jak i maleńkim punktom handlowym i usługowym. Każde nowe urządzenie fiskalne Posnetu jest dostosowane do obowiązujących wymogów i wszystkich aktualnych przepisów.

 


 

BUCHCOM Kasy fiskalne Warszawa już od 2001 roku dostarcza przedsiębiorcom kompleksowych rozwiązań w zakresie obsługi księgowej, urządzeń fiskalnych, sklepowych oraz oprogramowania dla firm. Całkiem niedawno w związku z obniżeniem wysokości prowizji od transakcji elektronicznych od 1 lipca 2014 r. rozszerzyliśmy ofertę o obsługę terminali płatniczych. Dbamy też o dostarczanie naszym klientom i czytelnikom bieżącej wiedzy z zakresu podatków, przepisów, obsługi urządzeń fiskalnych i innych urządzeń sklepowych - na naszej stronie znaleźć można wiele kompleksowych i rzetelnych poradników skierowanych do przedsiębiorców. Zaufało nam już setki firm - przede wszystkim małych i średnich przedsiębiorstw, o które szczególnie dbamy, dopasowując nasze działania indywidualnie do każdego klienta.

Skontaktuj się z nami i poznaj lepiej naszą ofertę:

BUCHCOM Kasy fiskalne Warszawa - Ursynów

Czytany 3296 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 16 październik 2014 14:46

Artykuły powiązane

 • POSPAY Online – Innowacja w płatnościach bezgotówkowych POSPAY Online – Innowacja w płatnościach bezgotówkowych

  Kasa fiskalna, drukarka fiskalna z aplikacją oraz terminal płatniczy w jednym urządzeniu to rewolucyjne rozwiązanie zaprojektowane przez firmę Posnet. Z POSPAY Online nie tylko oszczędzisz, ale też wzmocnisz swoją pozycję na rynku i przyciągniesz klientów preferujących szybkie transakcje bezgotówkowe!

 • Nowa promocja POSNET dla branży HoReCa – korzystaj teraz, zapłacisz za pół roku! Nowa promocja POSNET dla branży HoReCa – korzystaj teraz, zapłacisz za pół roku!

  Prowadzisz punkt gastronomiczny lub obiekt noclegowy? Skorzystaj z nowej promocji Posnetu dedykowanej branży HoReCa! Wybierz kasę lub drukarkę online’ową dostosowaną do potrzeb twojej działalności – korzystaj z niej już teraz, zapłać nawet od 180 dni. Sprawdź szczegóły promocji!

 • Kup teraz, zapłać za pół roku! Promocja Posnetu na kasy online dla branży Beauty! Kup teraz, zapłać za pół roku! Promocja Posnetu na kasy online dla branży Beauty!

  Wybierz kasę fiskalną online najlepszą dla swojego salonu fryzjerskiego lub gabinetu kosmetycznego. Korzystaj już teraz, a płatność ureguluj do 180 dni! Śpiesz się – nowa promocja Posnet trwa tylko do końca czerwca 2020 r.! Poznaj polecane kasy i drukarki online dla branży Beauty!

 • POSPAY Online – bezpieczne transakcje nie tylko w czasie epidemii! POSPAY Online – bezpieczne transakcje nie tylko w czasie epidemii!

  Płatność bezgotówkowa jest nie tylko wygodna – zapewnia też ochronę przed groźnymi wirusami przenoszonymi na rękach, gotówce czy różnych powierzchniach. Poznaj POSPAY Online – fiskalny terminal płatniczy, trzy urządzenia w jednym! To doskonałe rozwiązanie, które spełnia najnowsze wymogi ustawodawcy.

 • POSPAY Online – nowy wymiar płatności bezgotówkowych! POSPAY Online – nowy wymiar płatności bezgotówkowych!

  Innowacyjne połączenie kasy, drukarki fiskalnej i nowoczesnego terminala płatniczego to rozwiązanie, na które wszyscy czekali! Poznaj możliwości POSPAY Online – fiskalnego terminala płatniczego najnowszej generacji. Sprawdź, czy sprawdzi się w twojej działalności!