czwartek, 24 marzec 2016 21:36

Posnet ERGO i Temo HS Bileterka - już w sprzedaży!

Oceń ten artykuł
(6 głosów)

Już są! Innowacyjna kasa fiskalna Posnet ERGO oraz pierwsza na rynku dedykowana branży transportowej drukarka fiskalna Temo HS Bileterka. Pierwsza jest wyjątkowa ze względu na niezwykłą funkcjonalność i wygodę, a także możliwość modułowej rozbudowy - dostosowania kasy do rosnących potrzeb firmy! Druga uczyni z kabiny kierowcy innowacyjne stanowisko pracy - ze smartfonem lub tabletem, nowoczesnym oprogramowaniem oraz maleńkim urządzeniem fiskalnym. Dowiedz się, dlaczego warto kupić ERGO i Temo HS Bileterkę właśnie u nas!

 

Wiodący producent kas i drukarek fiskalnych - firma Posnet - po raz kolejny dowiódł, jak dobrze zna potrzeby polskich przedsiębiorców. W marcu 2016 r. wypuścił na rynek dwa innowacyjne urządzenia fiskalne: kasę Posnet ERGO, którą dzięki modułowej rozbudowie dostosujemy do zmieniających się potrzeb firmy oraz drukarkę fiskalną Posnet Temo HS Bileterka dedykowaną branży transportowej. Każde z tych urządzeń stanowi wyjątkowe rozwiązanie, którego jeszcze nie było! Jednocześnie zachowują one wszystkie zalety kas Posnet, tak cenionych przez sprzedawców: intuicyjność i prostotę obsługi, wytrzymałość oraz niezawodność.

 

Kasa fiskalna Posnet ERGO to urządzenie małe, lekkie, wyjątkowo intuicyjne w obsłudze i wytrzymałe. Znakomicie sprawdzi się w małym sklepie, punkcie usługowym oraz w sprzedaży mobilnej. ERGO została stworzona m.in. z myślą o przedsiębiorcach, którzy dopiero rozpoczynają działalność i jeszcze nie wiedzą dokładnie, jak rozwinie się ich biznes: kasę można zakupić w wersji podstawowej, która kusi atrakcyjną ceną, a z czasem rozszerzać jej funkcjonalność, np. zwiększyć bazę PLU (baza nazw towarów i usług), dodać moduły komunikacyjne czy dokupić dedykowaną szalkę ważącą.

 

ERGO sprawdzi się w trudnych warunkach pracy - wszystko dzięki wzmocnionej konstrukcji opartej na solidnym chassis oraz ogromnej precyzji w montażu urządzenia. Ta wytrzymała kasa fiskalna jest odporna na zachlapania, wstrząsy czy zapylenie.

 

Dzięki dużym możliwościom komunikacyjnym nowoczesna kasa fiskalna Posnet ERGO współpracuje z różnymi urządzeniami niezbędnymi w wielu punktach handlowych i usługowych. Warto zwrócić uwagę chociażby na sposób, w jaki urządzenie to przesyła dane do terminala płatniczego - wszystko odbywa się automatycznie, bez konieczności ponownego wprowadzenia danych. To nie tylko ogromna oszczędność czasu, ale też praktycznie całkowite wyeliminowanie liczby błędów kasjerskich w tym zakresie. Równie praktyczna okazuje się funkcja kasowagi - urządzenie ważące jest obsługiwane bezpośrednio z klawiatury kasy fiskalnej. To wygoda, komfort pracy i nowoczesność.

 

To tylko niektóre z wielu zalet kasy fiskalnej Posnet ERGO. Urządzenie to już stoi na półkach naszego salonu fiskalnego BUCHCOM w Warszawie i czeka na nabywców! Skontaktuj się z nami i sprawdź, jak atrakcyjną ofertę mamy właśnie dla Ciebie.

 

Podoba Cię się ERGO? Dowiedz się więcej o tej kasie!

 

Drukarka fiskalna Posnet Temo HS Bileterka to wyjątkowe rozwiązanie, jakiego jeszcze nie było! To specjalne urządzenie dedykowane branży transportowej - służy do sprzedaży biletów w autobusach. Przypadnie do gustu nowoczesnym przedsiębiorcom, którzy cenią sobie nie tylko funkcjonalność sprzętu, ale też pozytywny wizerunek przewoźnika. Najmniejsza i najlżejsza drukarka fiskalna na rynku zajmie bardzo mało miejsca na stanowisku pracy kierowcy. Obsługiwana jest przez smartfon lub tablet z zainstalowaną aplikacją do prowadzenia sprzedaży. Takie innowacyjne rozwiązanie podniesie renomę firmy i wzbudzi zaufanie klientów!

 

Temo HS Bileterka wydrukuje nie tylko bilet jednorazowy, ale też miesięczny czy okresowy. Wszystko dzięki możliwości dowolnego rozwijania aplikacji sprzedażowej. To wygoda dla pasażerów i oszczędność dla przewoźnika. Opis biletu może mieć aż 800 znaków! Ponadto drukarka ta umożliwia rozliczanie wszystkich ulg ustawowych (marszałkowskich) i handlowych. W części fiskalnej paragonu można wydrukować numer NIP nabywcy.

 

Dzięki modułowi Bluetooth w wersji 2.1 lub 4.0 drukarka fiskalna Temo HS Bileterka komunikuje się z tabletem lub smartfonem bezprzewodowo, co znacznie ułatwia pracę kierowcy. Urządzenie zostało wyposażone w wydajny akumulator, dzięki któremu pracuje cały dzień bez konieczności podłączania do źródła zasilania. Dodatkowo można tez włączyć tryb „low energy”. Temo HS Bileterka komunikuje się także z urządzeniami Apple.

 

Temo HS Bileterka to urządzenie, na które czekałeś? Zobacz naszą ofertę!

 

BUCHCOM - co zyskasz, gdy przyjdziesz po kasę właśnie do nas?

Oprócz kasy lub drukarki fiskalnej zapewniamy też bezpłatną fiskalizację, pomoc w dopełnieniu formalności, szkolenia, opiekę posprzedażową oraz inne usługi. Zajmujemy się również sprzedażą i wdrażaniem oprogramowania dla firm oraz całych systemów sprzedaży. Dzięki współpracy z jedną firmą w zakresie m.in. urządzeń fiskalnych i innych sklepowych, oprogramowania, księgowości itp. oszczędzisz czas i pieniądze. Specjalizujemy się we wspieraniu rozwoju biznesu małych i średnich przedsiębiorstw. Od 2001 roku współpracujemy z różnymi branżami - pomagamy firmom osiągać coraz większe zyski dzięki wdrażaniu sprawdzonych, skutecznych rozwiązań, dostosowanych do potrzeb każdego przedsiębiorcy.

 

BUCHCOM Kasy i drukarki fiskalne Warszawa - skontaktuj się z nami

Czytany 2788 razy

Artykuły powiązane

 • POSPAY Online – bezpieczne transakcje nie tylko w czasie epidemii! POSPAY Online – bezpieczne transakcje nie tylko w czasie epidemii!

  Płatność bezgotówkowa jest nie tylko wygodna – zapewnia też ochronę przed groźnymi wirusami przenoszonymi na rękach, gotówce czy różnych powierzchniach. Poznaj POSPAY Online – fiskalny terminal płatniczy, trzy urządzenia w jednym! To doskonałe rozwiązanie, które spełnia najnowsze wymogi ustawodawcy.

 • POSPAY Online – nowy wymiar płatności bezgotówkowych! POSPAY Online – nowy wymiar płatności bezgotówkowych!

  Innowacyjne połączenie kasy, drukarki fiskalnej i nowoczesnego terminala płatniczego to rozwiązanie, na które wszyscy czekali! Poznaj możliwości POSPAY Online – fiskalnego terminala płatniczego najnowszej generacji. Sprawdź, czy sprawdzi się w twojej działalności!

 • POSPAY – fiskalny terminal płatniczy gotowy na sezon ONLINE! POSPAY – fiskalny terminal płatniczy gotowy na sezon ONLINE!

  Już jest! Ceniony za niezawodność i wielofunkcyjność, fiskalny terminal płatniczy POSPAY Online. Tak prosty w obsłudze jak wersja z elektroniczną kopią paragonu EJ, został udoskonalony i wzbogacony o nowe możliwości. Sprawdź atrakcyjną ofertę cenową od Posnet!

 • Już jest! POSPAY Online – fiskalny terminal płatniczy od Posnet Już jest! POSPAY Online – fiskalny terminal płatniczy od Posnet

  Innowacyjne połączenie kasy, drukarki fiskalnej i terminala płatniczego teraz dostępne jest także w wersji online – przesyłającej dane do Centralnego Repozytorium Kas. Fiskalny terminal płatniczy POSPAY Online błyskawicznie zdobył dwie prestiżowe nagrody. Ceniony za funkcjonalność, sprawdzi się w mniejszych sklepach oraz wszelkiego rodzaju punktach usługowych.

 • POSPAY Online – Innowacja Handlu 2019 POSPAY Online – Innowacja Handlu 2019

  Po raz pierwszy zaprezentowany na targach RetailShow i od razu wyróżniony prestiżową nagrodą – fiskalny terminal płatniczy Pospay zdobył tytuł Innowacji Handlu 2019 r. To już nie pierwsza taka nagroda dla Pospay w tym roku. Sprawdź, za co jury postanowiło wyróżnić to nowoczesne urządzenie i gdzie można je kupić.