czwartek, 24 marzec 2016 21:36

Posnet ERGO i Temo HS Bileterka - już w sprzedaży!

Oceń ten artykuł
(6 głosów)

Już są! Innowacyjna kasa fiskalna Posnet ERGO oraz pierwsza na rynku dedykowana branży transportowej drukarka fiskalna Temo HS Bileterka. Pierwsza jest wyjątkowa ze względu na niezwykłą funkcjonalność i wygodę, a także możliwość modułowej rozbudowy - dostosowania kasy do rosnących potrzeb firmy! Druga uczyni z kabiny kierowcy innowacyjne stanowisko pracy - ze smartfonem lub tabletem, nowoczesnym oprogramowaniem oraz maleńkim urządzeniem fiskalnym. Dowiedz się, dlaczego warto kupić ERGO i Temo HS Bileterkę właśnie u nas!

 

Wiodący producent kas i drukarek fiskalnych - firma Posnet - po raz kolejny dowiódł, jak dobrze zna potrzeby polskich przedsiębiorców. W marcu 2016 r. wypuścił na rynek dwa innowacyjne urządzenia fiskalne: kasę Posnet ERGO, którą dzięki modułowej rozbudowie dostosujemy do zmieniających się potrzeb firmy oraz drukarkę fiskalną Posnet Temo HS Bileterka dedykowaną branży transportowej. Każde z tych urządzeń stanowi wyjątkowe rozwiązanie, którego jeszcze nie było! Jednocześnie zachowują one wszystkie zalety kas Posnet, tak cenionych przez sprzedawców: intuicyjność i prostotę obsługi, wytrzymałość oraz niezawodność.

 

Kasa fiskalna Posnet ERGO to urządzenie małe, lekkie, wyjątkowo intuicyjne w obsłudze i wytrzymałe. Znakomicie sprawdzi się w małym sklepie, punkcie usługowym oraz w sprzedaży mobilnej. ERGO została stworzona m.in. z myślą o przedsiębiorcach, którzy dopiero rozpoczynają działalność i jeszcze nie wiedzą dokładnie, jak rozwinie się ich biznes: kasę można zakupić w wersji podstawowej, która kusi atrakcyjną ceną, a z czasem rozszerzać jej funkcjonalność, np. zwiększyć bazę PLU (baza nazw towarów i usług), dodać moduły komunikacyjne czy dokupić dedykowaną szalkę ważącą.

 

ERGO sprawdzi się w trudnych warunkach pracy - wszystko dzięki wzmocnionej konstrukcji opartej na solidnym chassis oraz ogromnej precyzji w montażu urządzenia. Ta wytrzymała kasa fiskalna jest odporna na zachlapania, wstrząsy czy zapylenie.

 

Dzięki dużym możliwościom komunikacyjnym nowoczesna kasa fiskalna Posnet ERGO współpracuje z różnymi urządzeniami niezbędnymi w wielu punktach handlowych i usługowych. Warto zwrócić uwagę chociażby na sposób, w jaki urządzenie to przesyła dane do terminala płatniczego - wszystko odbywa się automatycznie, bez konieczności ponownego wprowadzenia danych. To nie tylko ogromna oszczędność czasu, ale też praktycznie całkowite wyeliminowanie liczby błędów kasjerskich w tym zakresie. Równie praktyczna okazuje się funkcja kasowagi - urządzenie ważące jest obsługiwane bezpośrednio z klawiatury kasy fiskalnej. To wygoda, komfort pracy i nowoczesność.

 

To tylko niektóre z wielu zalet kasy fiskalnej Posnet ERGO. Urządzenie to już stoi na półkach naszego salonu fiskalnego BUCHCOM w Warszawie i czeka na nabywców! Skontaktuj się z nami i sprawdź, jak atrakcyjną ofertę mamy właśnie dla Ciebie.

 

Podoba Cię się ERGO? Dowiedz się więcej o tej kasie!

 

Drukarka fiskalna Posnet Temo HS Bileterka to wyjątkowe rozwiązanie, jakiego jeszcze nie było! To specjalne urządzenie dedykowane branży transportowej - służy do sprzedaży biletów w autobusach. Przypadnie do gustu nowoczesnym przedsiębiorcom, którzy cenią sobie nie tylko funkcjonalność sprzętu, ale też pozytywny wizerunek przewoźnika. Najmniejsza i najlżejsza drukarka fiskalna na rynku zajmie bardzo mało miejsca na stanowisku pracy kierowcy. Obsługiwana jest przez smartfon lub tablet z zainstalowaną aplikacją do prowadzenia sprzedaży. Takie innowacyjne rozwiązanie podniesie renomę firmy i wzbudzi zaufanie klientów!

 

Temo HS Bileterka wydrukuje nie tylko bilet jednorazowy, ale też miesięczny czy okresowy. Wszystko dzięki możliwości dowolnego rozwijania aplikacji sprzedażowej. To wygoda dla pasażerów i oszczędność dla przewoźnika. Opis biletu może mieć aż 800 znaków! Ponadto drukarka ta umożliwia rozliczanie wszystkich ulg ustawowych (marszałkowskich) i handlowych. W części fiskalnej paragonu można wydrukować numer NIP nabywcy.

 

Dzięki modułowi Bluetooth w wersji 2.1 lub 4.0 drukarka fiskalna Temo HS Bileterka komunikuje się z tabletem lub smartfonem bezprzewodowo, co znacznie ułatwia pracę kierowcy. Urządzenie zostało wyposażone w wydajny akumulator, dzięki któremu pracuje cały dzień bez konieczności podłączania do źródła zasilania. Dodatkowo można tez włączyć tryb „low energy”. Temo HS Bileterka komunikuje się także z urządzeniami Apple.

 

Temo HS Bileterka to urządzenie, na które czekałeś? Zobacz naszą ofertę!

 

BUCHCOM - co zyskasz, gdy przyjdziesz po kasę właśnie do nas?

Oprócz kasy lub drukarki fiskalnej zapewniamy też bezpłatną fiskalizację, pomoc w dopełnieniu formalności, szkolenia, opiekę posprzedażową oraz inne usługi. Zajmujemy się również sprzedażą i wdrażaniem oprogramowania dla firm oraz całych systemów sprzedaży. Dzięki współpracy z jedną firmą w zakresie m.in. urządzeń fiskalnych i innych sklepowych, oprogramowania, księgowości itp. oszczędzisz czas i pieniądze. Specjalizujemy się we wspieraniu rozwoju biznesu małych i średnich przedsiębiorstw. Od 2001 roku współpracujemy z różnymi branżami - pomagamy firmom osiągać coraz większe zyski dzięki wdrażaniu sprawdzonych, skutecznych rozwiązań, dostosowanych do potrzeb każdego przedsiębiorcy.

 

BUCHCOM Kasy i drukarki fiskalne Warszawa - skontaktuj się z nami

Czytany 3707 razy

Artykuły powiązane

 • Nowa drukarka fiskalna Posnet Thermal HX – szybka, wytrzymała i nowoczesna Nowa drukarka fiskalna Posnet Thermal HX – szybka, wytrzymała i nowoczesna

  Nowa drukarka fiskalna Posnet Thermal HX dołączyła do urządzeń rejestrujących z rodziny Thermal. Co, wraz z pojawieniem w sprzedaży nowoczesnego sprzętu, zaproponował klientom wiodący producent kas i drukarek? W potrzeby których branż trafi Posnet? Poznaj główne zalety drukarki Thermal HX.    

 • Pierwsza na rynku drukarka fiskalna z e-paragonem! To produkt Posnet Pierwsza na rynku drukarka fiskalna z e-paragonem! To produkt Posnet

  E-paragony funkcjonują już od 2021 r. w przepisach i… do tej pory tylko tam. Jak dotąd bowiem nie było na polskim rynku urządzenia fiskalnego wyposażonego w funkcję przesyłania paragonów elektronicznych. Sytuacja ta zmieniła się za sprawą Thermal XL 2 Online S firmy Posnet.

 • Integracja kasy online i terminala – obowiązkowy termin przesunięty! Integracja kasy online i terminala – obowiązkowy termin przesunięty!

  Zgodnie z zapisami Polskiego Ładu do dnia 1 lipca 2022 roku przedsiębiorcy mieli zintegrować dwa wykorzystywane w firmach urządzenia: kasę fiskalną online i terminal płatniczy. Kilka tygodni temu Ministerstwo Finansów podjęło jednak decyzję, że termin ten zostanie przesunięty.

 • Jak kasa online współpracuje z terminalem płatniczym? Jak kasa online współpracuje z terminalem płatniczym?

  Wymiana urządzeń na kasy fiskalne online to dobra sposobność do wprowadzenia w działalności również terminala płatniczego. Tym bardziej, że dzięki ujednoliconemu protokołowi komunikacyjnemu każda kasa i drukarka online współpracuje z takim urządzeniem. Podpowiadamy, jaki sprzęt najlepiej sprawdzi się w sklepie lub punkcie usługowym.

 • Kasa fiskalna online z wysyłką danych przez sieć GSM – jaką wybrać? Kasa fiskalna online z wysyłką danych przez sieć GSM – jaką wybrać?

  Sprzedaż mobilna, punkt handlowy czy usługowy bez dostępu do Internetu – to tylko niektóre specyficzne okoliczności, w jakich może znaleźć się polski przedsiębiorca. Jeszcze do niedawna brak połączenia z siecią nie musiał być problemem. Dziś właściciele kas fiskalnych online mają obowiązek zapewnić urządzeniom przesył danych do systemu CRK. Z pomocą przychodzą kasy fiskalne online z komunikacją przez GSM.