środa, 05 czerwiec 2019 21:42

Pospay – pierwszy fiskalny terminal płatniczy już w sprzedaży!

Oceń ten artykuł
(17 głosów)

Już jest! Połączenie kasy i drukarki fiskalnej z nowoczesnym terminalem płatniczym to doskonałe rozwiązanie nie tylko dla mobilnych sprzedawców. Sprawdzi się w różnych typach działalności. Dzięki niemu oszczędzisz, ograniczysz formalności do minimum i ułatwisz sobie pracę! Sprawdź, co zyskasz z fiskalnym terminalem płatniczym Pospay.

Pospay to innowacyjne rozwiązanie, na które polscy przedsiębiorcy czekali od dawna. To połączenie kasy i drukarki fiskalnej z terminalem płatniczym. Wszystko w jednym, kompaktowym urządzeniu o ergonomicznym kształcie. Fiskalny terminal płatniczy Pospay to rozwiązanie dedykowane małym sklepom, punktom handlowym na targowiskach, przedsiębiorcom sprzedającym mobilnie, małym punktom gastronomicznym, salonom fryzjerskim i kosmetycznym, kancelariom prawnym, gabinetom lekarskim i wielu innym.

Fiskalny terminal płatniczy Pospay sprawdzi się również w mobilnej pracy z klientem indywidualnym. Docenią go serwisanci, trenerzy personalni czy dostawcy z lokali gastronomicznych. Pospay dostosowuje się do potrzeb każdego biznesu – wszystko dzięki szybkiej aktualizacji funkcji potrzebnych w działalności.

 

Oszczędzaj z Pospay

Połączenie kasy fiskalnej i terminala płatniczego to idea powstała z prostej potrzeby przedsiębiorców: braku miejsca na stanowisku kasowym. Zdecydowanie wygodniej mieć jedno urządzenie niż dwa. Mobilnym sprzedawcom takie rozwiązanie wreszcie pozwoli przyjmować płatności kartą. Dotychczas bowiem trudno im było podróżować z dwoma lub trzema urządzeniami!

Z Pospay możesz zapomnieć o konieczności podpisywania dodatkowych umów z operatorem transakcji elektronicznych. Wszystko załatwisz w jednym miejscu, a obsługą twoich płatności elektronicznych zajmie się eService – lider na rynku akceptacji kart płatniczych.

Zapomnij też o poszukiwaniu dodatkowych rozwiązań w zakresie dostępu urządzenia do Internetu. Dostęp do sieci GSM zapewnia Posnet. Pracuj w dowolnym miejscu i nie przejmuj się transmisją danych!

 

Ergonomiczny i atrakcyjny

Fiskalny terminal płatniczy Pospay jest mały i bardzo wygodny. Wyposażony w dwa akumulatory litowo-jonowe, pozwala na wielogodzinną pracę bez konieczności ładowania urządzenia. W połączeniu z małymi gabarytami i niską wagą, mocne baterie Pospay czynią ten fiskalny terminal doskonale mobilnym.

Pospay dostępny jest w atrakcyjnej cenie. Płacisz tylko za kasę fiskalną – terminal wynajmujesz. Dzięki temu nie martwisz się aktualizacjami systemu czy ewentualnymi naprawami. Użytkowany terminal płatniczy objęty został dożywotnią gwarancją! Użytkownik ma zapewniony kompleksowy serwis w czasie użytkowania urządzenia.

Już dziś wybierz Pospay – bez zbędnych formalności! Wszystko załatwisz w jednym miejscu – u Agenta Posnet.

 


 

BUCHCOM Kasy fiskalne Warszawa to autoryzowany partner marki Posnet i serwisant urządzeń fiskalnych. Doradza w wyborze odpowiedniego urządzenia, instaluje, wdraża, szkoli i fiskalizuje, a w późniejszym czasie wykonuje przeglądy techniczne i zapewnia opiekę posprzedażową. Zespół doświadczonych serwisantów kompleksowo wyposaża stanowiska sprzedażowe. W ofercie salonu sprzedaży, obok kas fiskalnych, znaleźć można m.in. ekrany dotykowe, czytniki kodów kreskowych, wagi elektroniczne, szuflady kasowe i wiele innych urządzeń. BUCHCOM zajmuje się też sprzedażą, wdrażaniem i serwisowaniem oprogramowania dla firm.

BUCHCOM to też biuro rachunkowe w Warszawie – pracują tu wyłącznie certyfikowani księgowi z dużym doświadczeniem, stale pogłębiający wiedzę na temat zmieniających się przepisów prawa podatkowego. Misją firmy jest wspieranie małych i średnich przedsiębiorstw w ich rozwoju. Znaleźć tu można wyłącznie najlepsze produkty i usługi w najbardziej atrakcyjnej cenie.

 

POSPAY – zobacz naszą ofertę!

Czytany 3252 razy Ostatnio zmieniany środa, 05 czerwiec 2019 21:45

Artykuły powiązane

 • Pierwsza na rynku drukarka fiskalna z e-paragonem! To produkt Posnet Pierwsza na rynku drukarka fiskalna z e-paragonem! To produkt Posnet

  E-paragony funkcjonują już od 2021 r. w przepisach i… do tej pory tylko tam. Jak dotąd bowiem nie było na polskim rynku urządzenia fiskalnego wyposażonego w funkcję przesyłania paragonów elektronicznych. Sytuacja ta zmieniła się za sprawą Thermal XL 2 Online S firmy Posnet.

 • Płatności bezgotówkowe na bazarze – czy terminal płatniczy na targowisku naprawdę ma sens? Płatności bezgotówkowe na bazarze – czy terminal płatniczy na targowisku naprawdę ma sens?

  Bazarki, targowiska, uliczne stragany – zarówno sprzedawcy, jak i konsumenci są przyzwyczajeni do faktu, że w takich miejscach nie zapłacą kartą. Jednocześnie w najnowszym sondażu przeprowadzonym na zlecenie Fundacji Polska Bezgotówkowa to właśnie one zostały przez respondentów wskazane jako takie, w których najbardziej brakuje opcji płatności bezgotówkowej. Czy rzeczywiście opłaca się wprowadzać możliwość płatności kartą na bazarze i targowisku?

 • Jak kasa online współpracuje z terminalem płatniczym? Jak kasa online współpracuje z terminalem płatniczym?

  Wymiana urządzeń na kasy fiskalne online to dobra sposobność do wprowadzenia w działalności również terminala płatniczego. Tym bardziej, że dzięki ujednoliconemu protokołowi komunikacyjnemu każda kasa i drukarka online współpracuje z takim urządzeniem. Podpowiadamy, jaki sprzęt najlepiej sprawdzi się w sklepie lub punkcie usługowym.

 • Kasa fiskalna online z wysyłką danych przez sieć GSM – jaką wybrać? Kasa fiskalna online z wysyłką danych przez sieć GSM – jaką wybrać?

  Sprzedaż mobilna, punkt handlowy czy usługowy bez dostępu do Internetu – to tylko niektóre specyficzne okoliczności, w jakich może znaleźć się polski przedsiębiorca. Jeszcze do niedawna brak połączenia z siecią nie musiał być problemem. Dziś właściciele kas fiskalnych online mają obowiązek zapewnić urządzeniom przesył danych do systemu CRK. Z pomocą przychodzą kasy fiskalne online z komunikacją przez GSM.

 • Pospay Online dla branży budowlanej Pospay Online dla branży budowlanej

  Dosłownie kilka dni dzieli wyznaczone branże od wdrożenia kas fiskalnych online – jedną z nich jest branża budowlana. Pospay Online to urządzenie, które pozwala na prowadzenie sprzedaży zgodnie z przepisami. Ale nie tylko. Jedna obudowa kryje trzy funkcjonalności – kasy, drukarki i terminala płatniczego. Dlaczego warto pomyśleć o Pospay Online, jeśli świadczymy usługi budowlane?