środa, 05 czerwiec 2019 21:42

Pospay – pierwszy fiskalny terminal płatniczy już w sprzedaży!

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Już jest! Połączenie kasy i drukarki fiskalnej z nowoczesnym terminalem płatniczym to doskonałe rozwiązanie nie tylko dla mobilnych sprzedawców. Sprawdzi się w różnych typach działalności. Dzięki niemu oszczędzisz, ograniczysz formalności do minimum i ułatwisz sobie pracę! Sprawdź, co zyskasz z fiskalnym terminalem płatniczym Pospay.

Pospay to innowacyjne rozwiązanie, na które polscy przedsiębiorcy czekali od dawna. To połączenie kasy i drukarki fiskalnej z terminalem płatniczym. Wszystko w jednym, kompaktowym urządzeniu o ergonomicznym kształcie. Fiskalny terminal płatniczy Pospay to rozwiązanie dedykowane małym sklepom, punktom handlowym na targowiskach, przedsiębiorcom sprzedającym mobilnie, małym punktom gastronomicznym, salonom fryzjerskim i kosmetycznym, kancelariom prawnym, gabinetom lekarskim i wielu innym.

Fiskalny terminal płatniczy Pospay sprawdzi się również w mobilnej pracy z klientem indywidualnym. Docenią go serwisanci, trenerzy personalni czy dostawcy z lokali gastronomicznych. Pospay dostosowuje się do potrzeb każdego biznesu – wszystko dzięki szybkiej aktualizacji funkcji potrzebnych w działalności.

 

Oszczędzaj z Pospay

Połączenie kasy fiskalnej i terminala płatniczego to idea powstała z prostej potrzeby przedsiębiorców: braku miejsca na stanowisku kasowym. Zdecydowanie wygodniej mieć jedno urządzenie niż dwa. Mobilnym sprzedawcom takie rozwiązanie wreszcie pozwoli przyjmować płatności kartą. Dotychczas bowiem trudno im było podróżować z dwoma lub trzema urządzeniami!

Z Pospay możesz zapomnieć o konieczności podpisywania dodatkowych umów z operatorem transakcji elektronicznych. Wszystko załatwisz w jednym miejscu, a obsługą twoich płatności elektronicznych zajmie się eService – lider na rynku akceptacji kart płatniczych.

Zapomnij też o poszukiwaniu dodatkowych rozwiązań w zakresie dostępu urządzenia do Internetu. Dostęp do sieci GSM zapewnia Posnet. Pracuj w dowolnym miejscu i nie przejmuj się transmisją danych!

 

Ergonomiczny i atrakcyjny

Fiskalny terminal płatniczy Pospay jest mały i bardzo wygodny. Wyposażony w dwa akumulatory litowo-jonowe, pozwala na wielogodzinną pracę bez konieczności ładowania urządzenia. W połączeniu z małymi gabarytami i niską wagą, mocne baterie Pospay czynią ten fiskalny terminal doskonale mobilnym.

Pospay dostępny jest w atrakcyjnej cenie. Płacisz tylko za kasę fiskalną – terminal wynajmujesz. Dzięki temu nie martwisz się aktualizacjami systemu czy ewentualnymi naprawami. Użytkowany terminal płatniczy objęty został dożywotnią gwarancją! Użytkownik ma zapewniony kompleksowy serwis w czasie użytkowania urządzenia.

Już dziś wybierz Pospay – bez zbędnych formalności! Wszystko załatwisz w jednym miejscu – u Agenta Posnet.

 


 

BUCHCOM Kasy fiskalne Warszawa to autoryzowany partner marki Posnet i serwisant urządzeń fiskalnych. Doradza w wyborze odpowiedniego urządzenia, instaluje, wdraża, szkoli i fiskalizuje, a w późniejszym czasie wykonuje przeglądy techniczne i zapewnia opiekę posprzedażową. Zespół doświadczonych serwisantów kompleksowo wyposaża stanowiska sprzedażowe. W ofercie salonu sprzedaży, obok kas fiskalnych, znaleźć można m.in. ekrany dotykowe, czytniki kodów kreskowych, wagi elektroniczne, szuflady kasowe i wiele innych urządzeń. BUCHCOM zajmuje się też sprzedażą, wdrażaniem i serwisowaniem oprogramowania dla firm.

BUCHCOM to też biuro rachunkowe w Warszawie – pracują tu wyłącznie certyfikowani księgowi z dużym doświadczeniem, stale pogłębiający wiedzę na temat zmieniających się przepisów prawa podatkowego. Misją firmy jest wspieranie małych i średnich przedsiębiorstw w ich rozwoju. Znaleźć tu można wyłącznie najlepsze produkty i usługi w najbardziej atrakcyjnej cenie.

 

POSPAY – zobacz naszą ofertę!

Czytany 263 razy Ostatnio zmieniany środa, 05 czerwiec 2019 21:45

Artykuły powiązane

 • Nadchodzi Pospay ONLINE! Sprawdź, jak skorzystać z promocji Nadchodzi Pospay ONLINE! Sprawdź, jak skorzystać z promocji

  Wymień Pospay na ONLINE za 99 zł! Taka promocja tylko w Posnecie. Sprawdź, kto może skorzystać z wyjątkowo korzystnej oferty i na czym polega akcja. Dowiedz się też, dlaczego warto kupić Pospay – nowoczesne urządzenie będące unikalnym połączeniem drukarki fiskalnej i terminala płatniczego.

 • Kasa fiskalna Posnet Mobile w wersji ONLINE – już w sprzedaży! Kasa fiskalna Posnet Mobile w wersji ONLINE – już w sprzedaży!

  Najmniejsza kasa fiskalna na polskim rynku już dostępna jest w wersji online’owej. To Posnet Mobile Online – doskonała do pracy mobilnej i stacjonarnej w niewielkich punktach handlowych i usługowych. Sprawdź, dlaczego warto kupić Mobile Online i kto może skorzystać z ulgi na jej zakup.

 • Kasa fiskalna Posnet BINGO w wersji Online – już w sprzedaży! Kasa fiskalna Posnet BINGO w wersji Online – już w sprzedaży!

  Świetnie sprawdzi się w małej gastronomii, warsztatach samochodowych, obiektach noclegowych, a nawet w kioskach, warzywniakach i innych małych sklepach. To Posnet BINGO Online – nowa odsłona jednej z najpopularniejszych kas fiskalnych. Teraz w wersji przesyłającej dane do Centralnego Repozytorium Kas (CRK), spełnia wszystkie aktualne wymogi ustawodawcy.

 • Kasa fiskalna Posnet ERGO w wersji ONLINE - już w sprzedaży Kasa fiskalna Posnet ERGO w wersji ONLINE - już w sprzedaży

  Jedna z najbardziej cenionych mobilnych kas fiskalnych zyskała swoją wersję ONLINE! To Posnet ERGO – mała, niezawodna, z wytrzymałym akumulatorem i wyjątkowo intuicyjnym menu. Sprawdź, w jakiej cenie już dziś możesz ją kupić. Dowiedz się też, w jakich branżach ta wyjątkowa kasa sprawdzi się najlepiej.

 • Kasy fiskalne online od 1 maja 2019 roku Kasy fiskalne online od 1 maja 2019 roku

  Termin wprowadzenia kas fiskalnych online na polski rynek jest już pewny – nowe przepisy wejdą w życie 1 maja 2019 r. Ustawa nowelizacyjna została ostatecznie podpisana przez prezydenta. W terminie tym wejdzie też w życie rozporządzenie w sprawie odliczania i zwrotu kwot wydatkowanych na zakup kas rejestrujących. Sprawdź, kiedy pojawią się pierwsze kasy online’owe i kto w nowym stanie prawnym będzie mógł skorzystać z ulgi na kasę.