piątek, 07 grudzień 2018 21:26

Kasoterminal Posnet POSPAY – rewolucja na rynku fiskalnym

Oceń ten artykuł
(4 głosów)

Drukarka fiskalna, aplikacja kasowa i terminal płatniczy w jednym? To nie science fiction – to nowa oferta Posnet! Kasoterminal POSPAY to innowacyjne rozwiązanie, które w niewielkich gabarytach łączy funkcjonalność trzech urządzeń. Wszystko to w designerskiej oprawie z dotykowym panelem operatora. Sprawdź, od kiedy można go kupić i dlaczego warto to zrobić!

Już wkrótce pojawi się na półkach salonów sprzedaży – urządzenie, o którym jeszcze niedawno sprzedawcy mogli tylko pomarzyć. Urządzenie, które spełni oczekiwania przedsiębiorców działających w różnych branżach. To kasoterminal POSPAY – urządzenie łączące w sobie nowoczesny terminal płatniczy, aplikację kasową oraz drukarkę fiskalną z interfejsem USB. Innowacja i funkcjonalność zamknięte zostały w designerskiej obudowie.

Twórcą kasoterminalu POSPAY jest Posnet – wiodący polski producent kas i drukarek fiskalnych. Firma ta od lat pokazuje, że rozumie potrzeby przedsiębiorców, i wychodzi im naprzeciw poprzez tworzenie nowoczesnych, funkcjonalnych rozwiązań. Kasoterminal Posnet POSPAY to pierwsze tego typu urządzenie na rynku.

 

Kasoterminal POSPAY - innowacja w zasięgu ręki

Dzięki niewielkim gabarytom kasoterminal Posnet POSPAY sprawdzi się w różnych branżach. Doskonała do niewielkich placówek handlowych, znakomicie spełni swoje zadanie także w różnego rodzaju lokalach usługowych – salonach fryzjerskich i kosmetycznych, kancelariach adwokackich, gabinetach lekarskich, restauracjach i wielu innych. Kasoterminal do złudzenia przypominający smartfon, obsługuje się równie łatwo – wystarczy nauczyć się obsługi jednego urządzenia, by obsługiwać trzy w jednym!

Z kasoterminalem Posnet POSPAY stworzysz kompletne stanowisko sprzedażowe. Drukarka fiskalna z interfejsem USB ewidencjonuje obrót i kwotę podatku. Terminal płatniczy Smart D220 obsługuje płatności bezgotówkowe. Aplikacja kasowa to rozwiązanie wyjątkowo praktycznie – w przeciwieństwie do urządzeń fiskalnych, nigdy nie będzie podlegać homologacji. Oprogramowanie aktualizowane jest zdalnie, a do aplikacji można dodawać nowe funkcje. Kasoterminal POSPAY to urządzenie nowej generacji, dedykowane nowoczesnym firmom otwartym na innowacyjne rozwiązania.

 

Płatności bezgotówkowe z kasoterminalem Posnet POSPAY

Na szczególną uwagę zasługuje wbudowany w urządzenie bezprzewodowy terminal płatniczy Smart D220 – otwarty na nowe rozwiązania, terminal ten obsługuje wszystkie rodzaje dostępnych obecnie kart płatniczych. Klient może zapłacić kartą zbliżeniową, magnetyczną, chipową, a także smartfonem, smartwatchem, tagiem itp.

Za pomocą aplikacji płatniczej eService możliwa jest akceptacja płatności nie tylko kartami, ale też m.in. BLIK, Google Play, Samsung Play oraz Apple Play. Kasoterminal do wydajnej pracy potrzebuje Wi-Fi lub zasięgu sieci komórkowej. Sprawdza się doskonale zarówno w pracy stacjonarnej, jak i mobilnej – wszystko dzięki wytrzymałemu akumulatorowi. Urządzenie z zainstalowaną aplikacją sprzedażową może pracować w jednym z dwóch trybów – kasowym jako samodzielne urządzenie lub drukarkowym jako element systemu sprzedaży.

 

Nowoczesność w designerskiej oprawie

Funkcjonalność to nie jedyna cecha wyróżniająca kasoterminal Posnet POSPAY na rynku. Zwróć uwagę na wyjątkowy wygląd tego urządzenia. Ma ono wszystko, czego potrzebuje nowoczesny przedsiębiorca, a nawet więcej! To zdecydowanie urządzenie dla wymagających.

Kasoterminal Posnet POSPAY uzyskał już potwierdzenie Prezesa Głównego Urzędu Miar. Na półkach salonów sprzedaży kas fiskalnych pojawi się na początku 2019 r.

 

Kasy fiskalne Warszawa – zobacz naszą ofertę!

Czytany 328 razy Ostatnio zmieniany piątek, 07 grudzień 2018 21:48

Artykuły powiązane

 • Kasy fiskalne online od 1 maja 2019 roku Kasy fiskalne online od 1 maja 2019 roku

  Termin wprowadzenia kas fiskalnych online na polski rynek jest już pewny – nowe przepisy wejdą w życie 1 maja 2019 r. Ustawa nowelizacyjna została ostatecznie podpisana przez prezydenta. W terminie tym wejdzie też w życie rozporządzenie w sprawie odliczania i zwrotu kwot wydatkowanych na zakup kas rejestrujących. Sprawdź, kiedy pojawią się pierwsze kasy online’owe i kto w nowym stanie prawnym będzie mógł skorzystać z ulgi na kasę.

 • System kasowy iPOS – drukarka fiskalna i terminal płatniczy w jednym! System kasowy iPOS – drukarka fiskalna i terminal płatniczy w jednym!

  Małe i średnie sklepy, lokale usługowe, firmy działające sezonowo, przedsiębiorcy wiecznie w trasie – to właśnie dla nich powstał innowacyjny kasoterminal iPOS. Dostępny w dwóch wariantach i trzech taryfach cenowych, trafia w potrzeby użytkowników ceniących wygodę, prostotę i nowoczesność. Dzięki temu niewielkiemu urządzeniu stworzysz kompletne stanowisko sprzedażowe.

 • Kasa fiskalna Fawag Lite – nowość w naszej ofercie Kasa fiskalna Fawag Lite – nowość w naszej ofercie

  Ergonomiczna, solidna, niezawodna, niezwykle prosta w obsłudze, a przy tym funkcjonalna – dokładnie taka jest kasa fiskalna Fawag Lite, którą właśnie wprowadziliśmy do swojej oferty. Polecamy ją każdemu, kto poszukuje nowoczesnego rozwiązania fiskalnego w atrakcyjnej cenie. Sprawdzi się w małych sklepach i wszelkiego rodzaju punktach usługowych. Sprawdź, dlaczego warto ją wybrać!

 • Drukarka fiskalna Posnet TRIO otrzymała nagrodę Dobry Wzór 2017! Drukarka fiskalna Posnet TRIO otrzymała nagrodę Dobry Wzór 2017!

  Kolejny produkt Posnet został wyróżniony prestiżową nagrodą. Tym razem drukarka fiskalna TRIO otrzymała wyróżnienie od Ministra Rozwoju i Finansów oraz nagrodę Dobry Wzór roku 2017 w kategorii „Praca”. Sprawdź, za co polscy przedsiębiorcy tak cenią drukarkę fiskalną Posnet TRIO i gdzie można kupić to urządzenie.

 • Posnet TRIO – innowacyjna drukarka fiskalna w naszej ofercie Posnet TRIO – innowacyjna drukarka fiskalna w naszej ofercie

  Już jest! Najnowszy produkt firmy Posnet – drukarka fiskalna z możliwościami, jakich nie ma żadna inna! Dostępna w czterech różnych wersjach, pozwala na dopasowanie funkcjonalności do potrzeb konkretnego sklepu czy lokalu usługowego. W opcji z dedykowanym uchwytem na tablet, pozwala stworzyć wyjątkowy system POS. Poza tym jako pierwsza na rynku zapewnia pełną obsługę zaliczek, pozwala dowolnie edytować fakturę i ma aż 80 znaków w nazwie towaru lub usługi!