piątek, 07 grudzień 2018 21:26

Kasoterminal Posnet POSPAY – rewolucja na rynku fiskalnym

Oceń ten artykuł
(4 głosów)

Drukarka fiskalna, aplikacja kasowa i terminal płatniczy w jednym? To nie science fiction – to nowa oferta Posnet! Kasoterminal POSPAY to innowacyjne rozwiązanie, które w niewielkich gabarytach łączy funkcjonalność trzech urządzeń. Wszystko to w designerskiej oprawie z dotykowym panelem operatora. Sprawdź, od kiedy można go kupić i dlaczego warto to zrobić!

Już wkrótce pojawi się na półkach salonów sprzedaży – urządzenie, o którym jeszcze niedawno sprzedawcy mogli tylko pomarzyć. Urządzenie, które spełni oczekiwania przedsiębiorców działających w różnych branżach. To kasoterminal POSPAY – urządzenie łączące w sobie nowoczesny terminal płatniczy, aplikację kasową oraz drukarkę fiskalną z interfejsem USB. Innowacja i funkcjonalność zamknięte zostały w designerskiej obudowie.

Twórcą kasoterminalu POSPAY jest Posnet – wiodący polski producent kas i drukarek fiskalnych. Firma ta od lat pokazuje, że rozumie potrzeby przedsiębiorców, i wychodzi im naprzeciw poprzez tworzenie nowoczesnych, funkcjonalnych rozwiązań. Kasoterminal Posnet POSPAY to pierwsze tego typu urządzenie na rynku.

 

Kasoterminal POSPAY - innowacja w zasięgu ręki

Dzięki niewielkim gabarytom kasoterminal Posnet POSPAY sprawdzi się w różnych branżach. Doskonała do niewielkich placówek handlowych, znakomicie spełni swoje zadanie także w różnego rodzaju lokalach usługowych – salonach fryzjerskich i kosmetycznych, kancelariach adwokackich, gabinetach lekarskich, restauracjach i wielu innych. Kasoterminal do złudzenia przypominający smartfon, obsługuje się równie łatwo – wystarczy nauczyć się obsługi jednego urządzenia, by obsługiwać trzy w jednym!

Z kasoterminalem Posnet POSPAY stworzysz kompletne stanowisko sprzedażowe. Drukarka fiskalna z interfejsem USB ewidencjonuje obrót i kwotę podatku. Terminal płatniczy Smart D220 obsługuje płatności bezgotówkowe. Aplikacja kasowa to rozwiązanie wyjątkowo praktycznie – w przeciwieństwie do urządzeń fiskalnych, nigdy nie będzie podlegać homologacji. Oprogramowanie aktualizowane jest zdalnie, a do aplikacji można dodawać nowe funkcje. Kasoterminal POSPAY to urządzenie nowej generacji, dedykowane nowoczesnym firmom otwartym na innowacyjne rozwiązania.

 

Płatności bezgotówkowe z kasoterminalem Posnet POSPAY

Na szczególną uwagę zasługuje wbudowany w urządzenie bezprzewodowy terminal płatniczy Smart D220 – otwarty na nowe rozwiązania, terminal ten obsługuje wszystkie rodzaje dostępnych obecnie kart płatniczych. Klient może zapłacić kartą zbliżeniową, magnetyczną, chipową, a także smartfonem, smartwatchem, tagiem itp.

Za pomocą aplikacji płatniczej eService możliwa jest akceptacja płatności nie tylko kartami, ale też m.in. BLIK, Google Play, Samsung Play oraz Apple Play. Kasoterminal do wydajnej pracy potrzebuje Wi-Fi lub zasięgu sieci komórkowej. Sprawdza się doskonale zarówno w pracy stacjonarnej, jak i mobilnej – wszystko dzięki wytrzymałemu akumulatorowi. Urządzenie z zainstalowaną aplikacją sprzedażową może pracować w jednym z dwóch trybów – kasowym jako samodzielne urządzenie lub drukarkowym jako element systemu sprzedaży.

 

Nowoczesność w designerskiej oprawie

Funkcjonalność to nie jedyna cecha wyróżniająca kasoterminal Posnet POSPAY na rynku. Zwróć uwagę na wyjątkowy wygląd tego urządzenia. Ma ono wszystko, czego potrzebuje nowoczesny przedsiębiorca, a nawet więcej! To zdecydowanie urządzenie dla wymagających.

Kasoterminal Posnet POSPAY uzyskał już potwierdzenie Prezesa Głównego Urzędu Miar. Na półkach salonów sprzedaży kas fiskalnych pojawi się na początku 2019 r.

 

Kasy fiskalne Warszawa – zobacz naszą ofertę!

Czytany 490 razy Ostatnio zmieniany piątek, 07 grudzień 2018 21:48

Artykuły powiązane

 • Kasa fiskalna Posnet Mobile w wersji ONLINE – już w sprzedaży! Kasa fiskalna Posnet Mobile w wersji ONLINE – już w sprzedaży!

  Najmniejsza kasa fiskalna na polskim rynku już dostępna jest w wersji online’owej. To Posnet Mobile Online – doskonała do pracy mobilnej i stacjonarnej w niewielkich punktach handlowych i usługowych. Sprawdź, dlaczego warto kupić Mobile Online i kto może skorzystać z ulgi na jej zakup.

 • Pospay – pierwszy fiskalny terminal płatniczy już w sprzedaży! Pospay – pierwszy fiskalny terminal płatniczy już w sprzedaży!

  Już jest! Połączenie kasy i drukarki fiskalnej z nowoczesnym terminalem płatniczym to doskonałe rozwiązanie nie tylko dla mobilnych sprzedawców. Sprawdzi się w różnych typach działalności. Dzięki niemu oszczędzisz, ograniczysz formalności do minimum i ułatwisz sobie pracę! Sprawdź, co zyskasz z fiskalnym terminalem płatniczym Pospay.

 • Kasa fiskalna Posnet BINGO w wersji Online – już w sprzedaży! Kasa fiskalna Posnet BINGO w wersji Online – już w sprzedaży!

  Świetnie sprawdzi się w małej gastronomii, warsztatach samochodowych, obiektach noclegowych, a nawet w kioskach, warzywniakach i innych małych sklepach. To Posnet BINGO Online – nowa odsłona jednej z najpopularniejszych kas fiskalnych. Teraz w wersji przesyłającej dane do Centralnego Repozytorium Kas (CRK), spełnia wszystkie aktualne wymogi ustawodawcy.

 • Kasa fiskalna Posnet ERGO w wersji ONLINE - już w sprzedaży Kasa fiskalna Posnet ERGO w wersji ONLINE - już w sprzedaży

  Jedna z najbardziej cenionych mobilnych kas fiskalnych zyskała swoją wersję ONLINE! To Posnet ERGO – mała, niezawodna, z wytrzymałym akumulatorem i wyjątkowo intuicyjnym menu. Sprawdź, w jakiej cenie już dziś możesz ją kupić. Dowiedz się też, w jakich branżach ta wyjątkowa kasa sprawdzi się najlepiej.

 • Kasy fiskalne online od 1 maja 2019 roku Kasy fiskalne online od 1 maja 2019 roku

  Termin wprowadzenia kas fiskalnych online na polski rynek jest już pewny – nowe przepisy wejdą w życie 1 maja 2019 r. Ustawa nowelizacyjna została ostatecznie podpisana przez prezydenta. W terminie tym wejdzie też w życie rozporządzenie w sprawie odliczania i zwrotu kwot wydatkowanych na zakup kas rejestrujących. Sprawdź, kiedy pojawią się pierwsze kasy online’owe i kto w nowym stanie prawnym będzie mógł skorzystać z ulgi na kasę.