piątek, 07 grudzień 2018 21:26

Kasoterminal Posnet POSPAY – rewolucja na rynku fiskalnym

Oceń ten artykuł
(4 głosów)

Drukarka fiskalna, aplikacja kasowa i terminal płatniczy w jednym? To nie science fiction – to nowa oferta Posnet! Kasoterminal POSPAY to innowacyjne rozwiązanie, które w niewielkich gabarytach łączy funkcjonalność trzech urządzeń. Wszystko to w designerskiej oprawie z dotykowym panelem operatora. Sprawdź, od kiedy można go kupić i dlaczego warto to zrobić!

Już wkrótce pojawi się na półkach salonów sprzedaży – urządzenie, o którym jeszcze niedawno sprzedawcy mogli tylko pomarzyć. Urządzenie, które spełni oczekiwania przedsiębiorców działających w różnych branżach. To kasoterminal POSPAY – urządzenie łączące w sobie nowoczesny terminal płatniczy, aplikację kasową oraz drukarkę fiskalną z interfejsem USB. Innowacja i funkcjonalność zamknięte zostały w designerskiej obudowie.

Twórcą kasoterminalu POSPAY jest Posnet – wiodący polski producent kas i drukarek fiskalnych. Firma ta od lat pokazuje, że rozumie potrzeby przedsiębiorców, i wychodzi im naprzeciw poprzez tworzenie nowoczesnych, funkcjonalnych rozwiązań. Kasoterminal Posnet POSPAY to pierwsze tego typu urządzenie na rynku.

 

Kasoterminal POSPAY - innowacja w zasięgu ręki

Dzięki niewielkim gabarytom kasoterminal Posnet POSPAY sprawdzi się w różnych branżach. Doskonała do niewielkich placówek handlowych, znakomicie spełni swoje zadanie także w różnego rodzaju lokalach usługowych – salonach fryzjerskich i kosmetycznych, kancelariach adwokackich, gabinetach lekarskich, restauracjach i wielu innych. Kasoterminal do złudzenia przypominający smartfon, obsługuje się równie łatwo – wystarczy nauczyć się obsługi jednego urządzenia, by obsługiwać trzy w jednym!

Z kasoterminalem Posnet POSPAY stworzysz kompletne stanowisko sprzedażowe. Drukarka fiskalna z interfejsem USB ewidencjonuje obrót i kwotę podatku. Terminal płatniczy Smart D220 obsługuje płatności bezgotówkowe. Aplikacja kasowa to rozwiązanie wyjątkowo praktycznie – w przeciwieństwie do urządzeń fiskalnych, nigdy nie będzie podlegać homologacji. Oprogramowanie aktualizowane jest zdalnie, a do aplikacji można dodawać nowe funkcje. Kasoterminal POSPAY to urządzenie nowej generacji, dedykowane nowoczesnym firmom otwartym na innowacyjne rozwiązania.

 

Płatności bezgotówkowe z kasoterminalem Posnet POSPAY

Na szczególną uwagę zasługuje wbudowany w urządzenie bezprzewodowy terminal płatniczy Smart D220 – otwarty na nowe rozwiązania, terminal ten obsługuje wszystkie rodzaje dostępnych obecnie kart płatniczych. Klient może zapłacić kartą zbliżeniową, magnetyczną, chipową, a także smartfonem, smartwatchem, tagiem itp.

Za pomocą aplikacji płatniczej eService możliwa jest akceptacja płatności nie tylko kartami, ale też m.in. BLIK, Google Play, Samsung Play oraz Apple Play. Kasoterminal do wydajnej pracy potrzebuje Wi-Fi lub zasięgu sieci komórkowej. Sprawdza się doskonale zarówno w pracy stacjonarnej, jak i mobilnej – wszystko dzięki wytrzymałemu akumulatorowi. Urządzenie z zainstalowaną aplikacją sprzedażową może pracować w jednym z dwóch trybów – kasowym jako samodzielne urządzenie lub drukarkowym jako element systemu sprzedaży.

 

Nowoczesność w designerskiej oprawie

Funkcjonalność to nie jedyna cecha wyróżniająca kasoterminal Posnet POSPAY na rynku. Zwróć uwagę na wyjątkowy wygląd tego urządzenia. Ma ono wszystko, czego potrzebuje nowoczesny przedsiębiorca, a nawet więcej! To zdecydowanie urządzenie dla wymagających.

Kasoterminal Posnet POSPAY uzyskał już potwierdzenie Prezesa Głównego Urzędu Miar. Na półkach salonów sprzedaży kas fiskalnych pojawi się na początku 2019 r.

 

Kasy fiskalne Warszawa – zobacz naszą ofertę!

Czytany 955 razy Ostatnio zmieniany piątek, 07 grudzień 2018 21:48

Artykuły powiązane

 • POSPAY Online – Innowacja Handlu 2019 POSPAY Online – Innowacja Handlu 2019

  Po raz pierwszy zaprezentowany na targach RetailShow i od razu wyróżniony prestiżową nagrodą – fiskalny terminal płatniczy Pospay zdobył tytuł Innowacji Handlu 2019 r. To już nie pierwsza taka nagroda dla Pospay w tym roku. Sprawdź, za co jury postanowiło wyróżnić to nowoczesne urządzenie i gdzie można je kupić.

 • Fiskalny Terminal Płatniczy Pospay – jego główne zalety Fiskalny Terminal Płatniczy Pospay – jego główne zalety

  Kompleksowa obsługa transakcji bezgotówkowych, wielozadaniowość i mobilność – to tylko niektóre z wielu zalet Pospay – fiskalnego terminala płatniczego wprowadzonego na rynek przez firmę Posnet. Dowiedz się, co wyróżnia to urządzenie, w jaki sposób można z nim oszczędzić i w jakich branżach sprawdza się najlepiej.

 • Kasa fiskalna Posnet BINGO Online – kolejne urządzenie online w naszej ofercie! Kasa fiskalna Posnet BINGO Online – kolejne urządzenie online w naszej ofercie!

  Już jest! Jedna z najchętniej wybieranych średnich kas fiskalnych teraz dostępna w wersji przesyłającej dane do Centralnego Repozytorium Kas. Posnet BINGO Online, podobnie jak jej poprzedniczki wyróżnia się niezawodnością, solidnością i funkcjonalnością. Sprawdź, w jakich firmach sprawdzi się najlepiej.

 • Nadchodzi Pospay ONLINE! Sprawdź, jak skorzystać z promocji Nadchodzi Pospay ONLINE! Sprawdź, jak skorzystać z promocji

  Wymień Pospay na ONLINE za 99 zł! Taka promocja tylko w Posnecie. Sprawdź, kto może skorzystać z wyjątkowo korzystnej oferty i na czym polega akcja. Dowiedz się też, dlaczego warto kupić Pospay – nowoczesne urządzenie będące unikalnym połączeniem drukarki fiskalnej i terminala płatniczego.

 • Kasa fiskalna Posnet Mobile w wersji ONLINE – już w sprzedaży! Kasa fiskalna Posnet Mobile w wersji ONLINE – już w sprzedaży!

  Najmniejsza kasa fiskalna na polskim rynku już dostępna jest w wersji online’owej. To Posnet Mobile Online – doskonała do pracy mobilnej i stacjonarnej w niewielkich punktach handlowych i usługowych. Sprawdź, dlaczego warto kupić Mobile Online i kto może skorzystać z ulgi na jej zakup.