piątek, 07 grudzień 2018 21:26

Kasoterminal Posnet POSPAY – rewolucja na rynku fiskalnym

Oceń ten artykuł
(4 głosów)

Drukarka fiskalna, aplikacja kasowa i terminal płatniczy w jednym? To nie science fiction – to nowa oferta Posnet! Kasoterminal POSPAY to innowacyjne rozwiązanie, które w niewielkich gabarytach łączy funkcjonalność trzech urządzeń. Wszystko to w designerskiej oprawie z dotykowym panelem operatora. Sprawdź, od kiedy można go kupić i dlaczego warto to zrobić!

Już wkrótce pojawi się na półkach salonów sprzedaży – urządzenie, o którym jeszcze niedawno sprzedawcy mogli tylko pomarzyć. Urządzenie, które spełni oczekiwania przedsiębiorców działających w różnych branżach. To kasoterminal POSPAY – urządzenie łączące w sobie nowoczesny terminal płatniczy, aplikację kasową oraz drukarkę fiskalną z interfejsem USB. Innowacja i funkcjonalność zamknięte zostały w designerskiej obudowie.

Twórcą kasoterminalu POSPAY jest Posnet – wiodący polski producent kas i drukarek fiskalnych. Firma ta od lat pokazuje, że rozumie potrzeby przedsiębiorców, i wychodzi im naprzeciw poprzez tworzenie nowoczesnych, funkcjonalnych rozwiązań. Kasoterminal Posnet POSPAY to pierwsze tego typu urządzenie na rynku.

 

Kasoterminal POSPAY - innowacja w zasięgu ręki

Dzięki niewielkim gabarytom kasoterminal Posnet POSPAY sprawdzi się w różnych branżach. Doskonała do niewielkich placówek handlowych, znakomicie spełni swoje zadanie także w różnego rodzaju lokalach usługowych – salonach fryzjerskich i kosmetycznych, kancelariach adwokackich, gabinetach lekarskich, restauracjach i wielu innych. Kasoterminal do złudzenia przypominający smartfon, obsługuje się równie łatwo – wystarczy nauczyć się obsługi jednego urządzenia, by obsługiwać trzy w jednym!

Z kasoterminalem Posnet POSPAY stworzysz kompletne stanowisko sprzedażowe. Drukarka fiskalna z interfejsem USB ewidencjonuje obrót i kwotę podatku. Terminal płatniczy Smart D220 obsługuje płatności bezgotówkowe. Aplikacja kasowa to rozwiązanie wyjątkowo praktycznie – w przeciwieństwie do urządzeń fiskalnych, nigdy nie będzie podlegać homologacji. Oprogramowanie aktualizowane jest zdalnie, a do aplikacji można dodawać nowe funkcje. Kasoterminal POSPAY to urządzenie nowej generacji, dedykowane nowoczesnym firmom otwartym na innowacyjne rozwiązania.

 

Płatności bezgotówkowe z kasoterminalem Posnet POSPAY

Na szczególną uwagę zasługuje wbudowany w urządzenie bezprzewodowy terminal płatniczy Smart D220 – otwarty na nowe rozwiązania, terminal ten obsługuje wszystkie rodzaje dostępnych obecnie kart płatniczych. Klient może zapłacić kartą zbliżeniową, magnetyczną, chipową, a także smartfonem, smartwatchem, tagiem itp.

Za pomocą aplikacji płatniczej eService możliwa jest akceptacja płatności nie tylko kartami, ale też m.in. BLIK, Google Play, Samsung Play oraz Apple Play. Kasoterminal do wydajnej pracy potrzebuje Wi-Fi lub zasięgu sieci komórkowej. Sprawdza się doskonale zarówno w pracy stacjonarnej, jak i mobilnej – wszystko dzięki wytrzymałemu akumulatorowi. Urządzenie z zainstalowaną aplikacją sprzedażową może pracować w jednym z dwóch trybów – kasowym jako samodzielne urządzenie lub drukarkowym jako element systemu sprzedaży.

 

Nowoczesność w designerskiej oprawie

Funkcjonalność to nie jedyna cecha wyróżniająca kasoterminal Posnet POSPAY na rynku. Zwróć uwagę na wyjątkowy wygląd tego urządzenia. Ma ono wszystko, czego potrzebuje nowoczesny przedsiębiorca, a nawet więcej! To zdecydowanie urządzenie dla wymagających.

Kasoterminal Posnet POSPAY uzyskał już potwierdzenie Prezesa Głównego Urzędu Miar. Na półkach salonów sprzedaży kas fiskalnych pojawi się na początku 2019 r.

 

Kasy fiskalne Warszawa – zobacz naszą ofertę!

Czytany 1877 razy Ostatnio zmieniany piątek, 07 grudzień 2018 21:48

Artykuły powiązane

 • Pierwsza na rynku drukarka fiskalna z e-paragonem! To produkt Posnet Pierwsza na rynku drukarka fiskalna z e-paragonem! To produkt Posnet

  E-paragony funkcjonują już od 2021 r. w przepisach i… do tej pory tylko tam. Jak dotąd bowiem nie było na polskim rynku urządzenia fiskalnego wyposażonego w funkcję przesyłania paragonów elektronicznych. Sytuacja ta zmieniła się za sprawą Thermal XL 2 Online S firmy Posnet.

 • Jak kasa online współpracuje z terminalem płatniczym? Jak kasa online współpracuje z terminalem płatniczym?

  Wymiana urządzeń na kasy fiskalne online to dobra sposobność do wprowadzenia w działalności również terminala płatniczego. Tym bardziej, że dzięki ujednoliconemu protokołowi komunikacyjnemu każda kasa i drukarka online współpracuje z takim urządzeniem. Podpowiadamy, jaki sprzęt najlepiej sprawdzi się w sklepie lub punkcie usługowym.

 • Kasa fiskalna online z wysyłką danych przez sieć GSM – jaką wybrać? Kasa fiskalna online z wysyłką danych przez sieć GSM – jaką wybrać?

  Sprzedaż mobilna, punkt handlowy czy usługowy bez dostępu do Internetu – to tylko niektóre specyficzne okoliczności, w jakich może znaleźć się polski przedsiębiorca. Jeszcze do niedawna brak połączenia z siecią nie musiał być problemem. Dziś właściciele kas fiskalnych online mają obowiązek zapewnić urządzeniom przesył danych do systemu CRK. Z pomocą przychodzą kasy fiskalne online z komunikacją przez GSM.

 • Posnet TRIO Online – najlepsza drukarka fiskalna online dla usług! Posnet TRIO Online – najlepsza drukarka fiskalna online dla usług!

  Prowadzisz kilkustanowiskowy salon fryzjerski, duży klub fitness, planujesz otwarcie restauracji? Jeśli w swojej pracy wykorzystujesz oprogramowanie do zarządzania sprzedażą, najlepszym wyborem będzie drukarka fiskalna. Poznaj Posnet TRIO Online – innowacyjne urządzenie o atrakcyjnym, nieco futurystycznym designie, które spełnia wszystkie najnowsze wymogi określone w przepisach.

 • Kasy Posnet online – najlepszy wybór dla usług Kasy Posnet online – najlepszy wybór dla usług

  Prowadzisz punkt usługowy? Salon urody, klub fitness, lokal gastronomiczny, warsztat samochodowy, a może kancelarię prawną lub firmę budowlaną? To już ostatnie chwile na wymianę urządzeń starego typu na kasy fiskalne online! Przekonaj się, dlatego warto wybrać kasy Posnet online – nowoczesne modele cenione przez małych i dużych usługodawców z wielu różnych branż.