poniedziałek, 17 luty 2020 21:32

Jaki system kasowy online dla gastronomii?

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Intuicyjny, funkcjonalny, prosty, zarazem zaawansowany – jaki powinien być system kasowy online dla gastronomii? Na rynku dostępne są rozwiązania dostosowane do potrzeb lokali o różnej wielkości i różnym zapotrzebowaniu. Sprawdź, czym wyróżniają się kasoterminal iPOS oraz systemy kasowe online Dotykacka i Storyous.

Branżę gastronomiczną wkrótce obejmie nowy obowiązek. Zgodnie z aktualnym brzmieniem art. 145b ust. 1 pkt 2 lit. a ustawy o VAT, podatnicy świadczący usługi związane z wyżywieniem w stacjonarnych placówkach gastronomicznych, od 1 lipca 2020 r. muszą rejestrować sprzedaż za pomocą kasy fiskalnej online.

Optymalny rozwiązaniem dla gastronomii jest system kasowy online. To połączenie drukarki fiskalnej online i funkcjonalnego oprogramowania do zarządzania lokalem. Sprawdza się praktycznie w każdym rodzaju działalności gastronomicznej.

 

System kasowy online dla gastronomii

Dlaczego system kasowy online dla gastronomii, a nie zwykła kasa fiskalna? Oczywiście w pewnych okolicznościach proste rozwiązanie, jakie dają autonomiczne kasy fiskalne, sprawdzi się w małym barze czy kawiarni. Jednak obecnie coraz więcej lokali wykorzystuje funkcjonalne oprogramowanie do zarządzania sprzedażą. Pozwala ono nie tylko na zaawansowaną obsługę klienta, ale też m.in. na szybką aktualizację bazy towarowej, zaawansowaną obsługę paragonów czy chociażby szybkie rozliczanie zmiany.

Nowoczesne programy gastronomiczne świetnie sprawdzają się w lokalach gastronomicznych z obsługą kelnerską. Pozwalają m.in. na parkowanie paragonów, dzielenie płatności i rachunków, zarządzanie stolikami itp. Nowoczesne systemy kasowe obsługiwane są za pomocą tabletu lub terminala dotykowego. Współpracują z większością drukarek fiskalnych oraz innych urządzeń – terminali płatniczych, wag elektronicznych, drukarek kuchennych itp.

 

Jaki system kasowy online dla gastronomii?

Podatnicy świadczący usługi związane z wyżywieniem już teraz rozglądają się za systemem kasowym online dostosowanym do specyfiki ich działalności. Nie warto czekać z tym na ostatnią chwilę. Na rynku dostępnych jest kilka wysokiej jakości rozwiązań, które trafiają w potrzeby różnych typów działalności gastronomicznej.

 


Kasoterminal iPOS Online to innowacyjne połączenie kasy fiskalnej i terminala płatniczego. Urządzenie zostało wyposażone w funkcjonalny system do zarządzania sprzedażą. Kasoterminal iPOS Online dostępny jest w różnych wariantach – dostosowanych do potrzeb różnych działalności gastronomicznych.

Z programem Polska Bezgotówkowa, wybierając iPOS Online można oszczędzić nawet 420 zł. System dostępny jest czterech atrakcyjnych taryfach.

Dodatkową zaletą kasoterminala iPOS Online jest opcja zdalnego zarządzania biznesem przy pomocy zintegrowanej platformy.


 

System kasowy Storyous NEXT Online to doskonałe połączenie nowoczesnej kasy fiskalnej z systemem Android i funkcjonalnego oprogramowania do zarządzania sprzedażą w lokalu gastronomicznym. Doskonale sprawdzi się w małych i średnich lokalach – barach, pizzeriach, fast-foodach, kawiarniach, lodziarniach, smażalniach, a nawet niewielkich restauracjach.

Oprogramowanie dla gastronomii Storyous POS umożliwia pełne zarządzanie lokalem – wyposażone zostało we wszystkie potrzebne do tego funkcje, m.in. przyjmowanie zamówień i ich wysyłkę na kuchnię, tworzenie receptur, kontrolę ruchu i działań w lokalu, planowanie i tworzenie menu itp. System kasowy Storyous z kasą NEXT Online dostępny jest w trzech atrakcyjnych planach taryfowych.


System kasowy Dotykacka Online to nowość, która szturmem podbiła polski rynek gastronomiczny. W jego skład wchodzi nowoczesne, działające na platformie Android oprogramowanie gastronomiczne, tablet lub terminal dotykowy, drukarka fiskalna, a w niektórych planach abonamentowych – także m.in. szuflada kasowa czy stojak na urządzenie dotykowe.

Intuicyjny i pomysłowy, a zarazem funkcjonalny system kasowy Dotykacka Online umożliwia pełne zarządzanie działalnością gastronomiczną. Rozwiązanie to dostępne jest w trzech planach abonamentowych dostosowanych do potrzeb różnych lokali. Do wyboru mamy też trzy różne pakiety sprzętowe – od najprostszego, wykorzystującego tablet, aż po bardzo zaawansowany, z dużym terminalem dotykowym i dodatkowym sprzętem.


 

Wszystkie omówione powyżej systemy kasowe online powstały z myślą o działalności gastronomicznej. W branży tej, jak w żadnej innej, liczy się sprawne działanie, doskonała organizacja, a także najwyższa jakość obsługi klienta. Z systemem kasowym dobrze dopasowanym do potrzeb działalności sukces lokalu stanie się realny!

Skorzystaj z pomocy doświadczonego serwisanta i wybierz system kasowy online dla gastronomii dostosowany do specyfiki Twojego lokalu. Specjalista, który zna potrzeby branży, szybko i trafnie znajdzie rozwiązanie fiskalne najlepsze dla Twojej firmy.

 

Systemy kasowe online dla gastronomii – zobacz naszą ofertę!

Czytany 138 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 17 luty 2020 21:41

Artykuły powiązane

 • Kasy online – o czym powinieneś wiedzieć! Odpowiedzi na najczęstsze pytania Kasy online – o czym powinieneś wiedzieć! Odpowiedzi na najczęstsze pytania

  Ile kosztuje wprowadzenie kasy online w działalności? Co się zmieni z punktu użytkownika? Czy kasa rezerwowa też musi być kasą online? To niektóre z pytań, jakie zadają sobie polscy przedsiębiorcy. Odpowiadamy na najczęstsze z nich!

 • Kasy wirtualne – rozwiązanie tylko dla transportu! Kasy wirtualne – rozwiązanie tylko dla transportu!

  Działające w formie oprogramowania np. na tabletach lub smartfonach – takie mają być kasy wirtualne. Rząd planuje jednak znaczne ograniczenie możliwości ich stosowania. Według projektowanych przepisów, kasy wirtualne mają być zarezerwowane tylko dla branży transportowej.  

 • Zakup kasy fiskalnej online na raty – co z ulgą? Zakup kasy fiskalnej online na raty – co z ulgą?

  Wygodna forma ratalnej płatności nie pozbawia przedsiębiorcy prawa do ulgi na kasę fiskalną. Możesz z niej skorzystać! Sprawdź, z czym wiąże się zakup kasy fiskalnej online na raty. Poznaj trzy grupy podatników uprawnionych do ulgi i dowiedz się, w przypadku jakich urządzeń odliczenie nie przysługuje.

 • Kasy ONLINE – o czym powinieneś wiedzieć! Kasy ONLINE – o czym powinieneś wiedzieć!

  O tym, że trzeba wymienić kasy, wie już zdecydowana większość przedsiębiorców. Jednak czym tak naprawdę kasy online różnią się od tradycyjnych kas? Po co zostały wprowadzone? Jakie dane w rzeczywistości przesyłają do Centralnego Repozytorium Kas? Rozwiewamy wątpliwości!

 • POSPAY – fiskalny terminal płatniczy gotowy na sezon ONLINE! POSPAY – fiskalny terminal płatniczy gotowy na sezon ONLINE!

  Już jest! Ceniony za niezawodność i wielofunkcyjność, fiskalny terminal płatniczy POSPAY Online. Tak prosty w obsłudze jak wersja z elektroniczną kopią paragonu EJ, został udoskonalony i wzbogacony o nowe możliwości. Sprawdź atrakcyjną ofertę cenową od Posnet!