wtorek, 03 marzec 2020 23:00

Kasy fiskalne online dla hoteli

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Niezawodna, wytrzymała, zintegrowana z oprogramowaniem dla branży HoReCa – taka powinna być drukarka fiskalna online dla hotelu. Nowoczesne uządzenia zapewniają kilka różnych opcji komunikacji z CRK, m.in. poprzez Ethernet, Wi-Fi czy GPRS. Sprawdź, jaką ofertę dla hoteli przygotowała firma Posnet.

Kasy fiskalne online dla hoteli i innych obiektów świadczących usługi krótkotrwałego zakwaterowania staną się obowiązkowe od 1 lipca 2020 r. W tym terminie nowe urządzenia muszą wprowadzić także przedsiębiorcy świadczący usługi związane z wyżywieniem w stacjonarnych placówkach gastronomicznych oraz składy opału.

Urządzenia fiskalne online przesyłają dane do Centralnego Repozytorium Kas. Aby optymalnie spełniły swoją rolę, muszą być dostosowane do potrzeb obiektu noclegowego. Kasa lub drukarka fiskalna online w hotelu powinna umożliwiać sprawną obsługę klienta, zapewniać niezawodną pracę, wyróżniać się wytrzymałością i współpracować z najnowszym oprogramowaniem sprzedażowym dedykowanym branży HoReCa.

 

Kasy fiskalne online dla hoteli – propozycje Posnet

Wiodący producent urządzeń fiskalnych w Polsce – firma Posnet – oferuje kasy i drukarki online’owe świetnie sprawdzące się w placówkach, gdzie liczy się szybkość i wysoka jakość obsługi klienta. Kasy online’owe dla hoteli z oferty Posnet w standardzie posiadają opcję wydruku numeru NIP nabywcy na paragonie, intuicyjne menu, wytrzymałą konstrukcję i szybki mechanizm drukujący.

Kasy fiskalne online dla hoteli najlepiej spełnią swoją rolę we współpracy z funkcjonalnym oprogramowaniem do zarządzania hotelem. Takie nowoczesne systemy stosuje się już nie tylko w dużych obiektach, ale też w mniejszych ośrodkach wypoczynkowych, pensjonatach czy domach wczasowych.

Drukarka fiskalna online w hotelu to urządzenie zintegrowane z oprogramowaniem dla branży HoReCa. Współpracuje też m.in. z systemami videomonitoringu. Urządzenia zostały wyposażone w kilka opcji połączenia z systemem CRK. Dzięki temu można dostosować rozwiązanie do indywidualnych potrzeb i możliwości obiektu. Drukarki fiskalne online łączą się z Internetem np. za pomocą łącza LAN/Ethernet, Wi-Fi, USB czy GPRS.

 

Kasy i drukarki fiskalne dostosowane do potrzeb branży hotelarskiej

Wybór urządzenia fiskalnego Posnet to gwarancja najwyższej jakości. Nasz serwis kas fiskalnych online w Warszawie zapewnia profesjonalne wsparcie przy wyborze urządzenia optymalnie dostosowanego do potrzeb konkretnego hotelu. Oprócz kas i drukarek fiskalnych online oferujemy także oprogramowanie sprzedażowe, dla hoteli i gastronomii, a także terminale płatnicze i szereg innych urządzeń wykorzystywanych w sprzedaży.

Nie tylko sprzedajemy, ale też wdrażamy i szkolimy z obsługi systemów sprzedażowych. Wspieramy małe i średnie przedsiębiorstwa – w tym także obiekty noclegowe – w podnoszeniu jakości obsługi klienta, a co za tym idzie generowaniu większych zysków.

 

Drukarki fiskalne online - zobacz naszą ofertę

Czytany 557 razy

Artykuły powiązane

 • Otwierasz ogródek gastronomiczny? Musisz mieć kasę online! Otwierasz ogródek gastronomiczny? Musisz mieć kasę online!

  Od 15 maja 2021 r. restauracje znów mogą zapraszać do siebie gości! Na początku na świeżym powietrzu – w ogórkach gastronomicznych. Wkrótce także w lokalu. Jeśli wznawiasz działalność po długiej przerwie lub korzystasz ze zbliżającego się boomu i otwierasz nowy lokal, pamiętaj o obowiązku stosowania kasy fiskalnej online!

 • Kasy fiskalne online dla kolejnych branż w 2021 r. – aktualne przepisy Kasy fiskalne online dla kolejnych branż w 2021 r. – aktualne przepisy

  W czerwcu 2021 r. ostatnia grupa podatników obowiązkowo wymieni swoje obecne urządzenia na kasy fiskalne online. Przepisy konkretnie określają rodzaj wykonywanych czynności, jakie obligują przedsiębiorcę do zakupu urządzenia online’owego. Poznaj aktualną listę branż objętych nowym wymogiem i dowiedz się, jakie warunki trzeba spełnić do otrzymania ulgi na kasę.

 • Posnet Mobilne Online – najlepsza kasa online dla prawnika Posnet Mobilne Online – najlepsza kasa online dla prawnika

  Zbliża się termin obowiązkowej wymiany kas fiskalnych na urządzenia online przez pięć dużych branż. Wśród podatników zobowiązanych do stosowania kasy online od 1 lipca 2021 r. znaleźli się prawnicy. Przedstawicielom tego zawodu prezentujemy Posnet Mobilne Online. Zapytaliśmy eksperta – serwisanta urządzeń fiskalnych w Warszawie – dlaczego jest to najlepsza kasa online dla prawnika.

 • Kupujesz kasę online? Sprawdź, jaki masz nowy obowiązek! Kupujesz kasę online? Sprawdź, jaki masz nowy obowiązek!

  Kasy fiskalne online na dobre zadomowiły się w polskich przedsiębiorstwach. Wkrótce kolejne pięć dużych branż wymieni swoje dotychczasowe urządzenia na sprzęt nowego typu. Czym różnią się kasy online od tradycyjnych? Pod względem obsługi – w zasadzie niczym. Należy jednak mieć na uwadze, iż ich użytkownie wiąże się z nowym obowiązkiem!

 • Kasy online dla siłowni i fitness klubów – co oznacza sformułowanie „w zakresie wstępu”? Kasy online dla siłowni i fitness klubów – co oznacza sformułowanie „w zakresie wstępu”?

  Siłownie, kluby fitness oraz wszelkie inne obiekty służące poprawie kondycji fizycznej już od 1 lipca 2021 r. muszą rejestrować sprzedaż za pomocą kasy fiskalnej online. W przepisach określono, iż wymóg ten obowiązuje „wyłącznie w zakresie wstępu”. Co to oznacza? Czy np. trener personalny świadczący usługi dodatkowe również musi mieć kasę online? Odpowiedzi na te pytania udzielił Dyrektor Krajowej Izby Skarbowej. Sprawdź też, jakie kasy online dla siłowni i fitness klubów sprawdzą się najlepiej.