poniedziałek, 09 marzec 2020 22:06

Już jest! POSPAY Online – fiskalny terminal płatniczy od Posnet

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Innowacyjne połączenie kasy, drukarki fiskalnej i terminala płatniczego teraz dostępne jest także w wersji online – przesyłającej dane do Centralnego Repozytorium Kas. Fiskalny terminal płatniczy POSPAY Online błyskawicznie zdobył dwie prestiżowe nagrody. Ceniony za funkcjonalność, sprawdzi się w mniejszych sklepach oraz wszelkiego rodzaju punktach usługowych.

W erze rosnącej popularności transakcji bezgotówkowych, producenci urządzeń fiskalnych poszukują coraz to nowych rozwiązań. Fiskalny terminal płatniczy POSPAY to urządzenie, które zrewolucjonizowało rynek. Połączenie drukarki fiskalnej, kasy fiskalnej oraz terminala płatniczego to kompletne rozwiązanie dla biznesu. Akceptuje wszystkie rodzaje kart płatniczych oraz płatności za pomocą mobilnych aplikacji – BLIK, Samsung Pay, Apple Pay i Android Pay.

Na listopadowych targach RetailShow 2019 po raz pierwszy zaprezentowano POSPAY w wersji Online. Udoskonalona wersja fiskalnego terminala płatniczego spełnia wszystkie aktualne wymogi ustawodawcy stawiane kasom fiskalnym online.

 

POSPAY Online – kompletne rozwiązanie dla biznesu

Fiskalny terminal płatniczy POSPAY Online szybko zyskał uznanie specjalistów. Zdobył nagrody Innowacja Roku 2019 i Innowacja Handlu 2019. Największym atutem POSPAY Online jest niewątpliwie jego wielofunkcyjność. Wydanie paragonu i potwierdzenia płatności elektronicznej odbywa się z tego samego urządzenia. Rozwiązanie to nie tylko ułatwia pracę kasjera, ale też ponosi jakość i przyspiesza obsługę klienta.

Zależnie od potrzeb przedsiębiorcy, fiskalny terminal płatniczy POSPAY Online może działać jako autonomiczne urządzenie – kasa fiskalna, bądź jako drukarka fiskalna online – element systemu sprzedaży.

Przedsiębiorca nie musi oddzielnie kupować urządzenia fiskalnego i podpisywać umowy z operatorem płatności bezgotówkowych. Wszystko odbywa się u jednego dostawcy. Jednocześnie nabywca POSPAY Online ma pełne prawo do skorzystania z programu Polska Bezgotówkowa. Jeśli tylko spełnia określone przez organizatora warunki, może zyskać nawet kilkaset złotych zwrotu.

 

Dla kogo POSPAY Online

Fiskalny terminal płatniczy POSPAY Online to urządzenie, które sprawdzi się w wielu różnych branżach i zawodach. Cenią je właściciele małych i średnich sklepów i innych punktów handlowych, warsztatów samochodowych, salonów fryzjerskich i kosmetycznych, lokali gastronomicznych, gabinetów lekarskich, firm budowlanych, hoteli i innych obiektów noclegowych, a także klubów fitness.

Posnet to wiodący producent urządzeń fiskalnych w Polsce. Działająca na rynku od 26 lat firma posiada sześć oddziałów, w których zatrudnia ponad 250 specjalistów. W całym kraju działa aż 1700 autoryzowanych dealerów i przedstawicieli handlowych. Posnet jest też właścicielem Lubelskiej Fabryki Wag – FAWAG oraz spółki Krypton Polska.

 


BUCHCOM Kasy fiskalne Online Warszawa to autoryzowany serwis Posnet. Oprócz pełnej oferty kas i drukarek fiskalnych tego producenta, nasi doświadczeni specjaliści proponują też m.in. oprogramowanie dla firm oraz bardzo szeroki wybór urządzeń sklepowych. Świadczymy usługi kompleksowo – dopasowujemy rozwiązania do indywidualnych potrzeb konkretnego przedsiębiorstwa, wdrażamy systemy i szkolimy z ich obsługi. Zapewniamy też profesjonalną opiekę posprzedażową. BUCHCOM to też biuro rachunkowe specjalizujące się w świadczeniu usług księgowych dla małych i średnich firm.

 

Kasy fiskalne online Warszawa – zobacz naszą ofertę

Czytany 525 razy

Artykuły powiązane

 • Kasa online z terminalem do gabinetu lekarskiego Kasa online z terminalem do gabinetu lekarskiego

  Lekarze i stomatolodzy już od 1 lipca 2021 r. muszą obowiązkowo rejestrować sprzedaż za pomocą kasy fiskalnej online. Jakie urządzenie najlepiej sprawdzi się w takiej działalności? Wielu lekarzy przekonało się, iż praktycznym rozwiązaniem jest kasa online z terminalem do gabinetu lekarskiego.

 • POSPAY Online – kasa, drukarka i terminal płatniczy – najlepsze połączenie dla gabinetu lekarskiego POSPAY Online – kasa, drukarka i terminal płatniczy – najlepsze połączenie dla gabinetu lekarskiego

  Już od 1 lipca 2021 r. lekarze oraz stomatolodzy przyjmujący pacjentów w prywatnych gabinetach będą musieli posiadać kasy online. Urządzenia fiskalne to dla branży medycznej żadna nowość – obowiązkowo funkcjonują już od kilku lat. Lekarzom i stomatologom polecamy POSPAY Online – połączenie kasy fiskalnej online, drukarki fiskalnej online oraz terminal płatniczy w jednym urządzeniu.

 • Kasa a drukarka fiskalna online – czym się różnią? Jakie urządzenie wybrać? Kasa a drukarka fiskalna online – czym się różnią? Jakie urządzenie wybrać?

  Niektórym branżom pozostało już niewiele czasu na zaopatrzenie się w urządzenie fiskalne online. W salonach sprzedaży mamy do wyboru wiele różnych modeli. Podstawowym pytaniem, na jakie musimy znaleźć odpowiedź, jest rodzaj sprzętu. Czym różni się kasa fiskalna online od drukarki fiskalnej online? Skąd tak duża różnica w cenie?

 • Posnet ERGO Online – najlepsza kasa fiskalna dla firmy budowlanej Posnet ERGO Online – najlepsza kasa fiskalna dla firmy budowlanej

  Usługi budowlane, w tym remonty i przebudowy, już od 1 lipca 2021 r. będzie trzeba rejestrować za pomocą kasy fiskalnej online. Wybór warto dobrze przemyśleć – urządzenie powinno być nie tylko praktyczne i wydajne, ale też m.in. odporne na wstrząsy czy zachlapania. Taka właśnie jest Posnet ERGO Online – najlepsza kasa fiskalna dla firmy budowlanej.

 • Połączenie kasy fiskalnej i terminala płatniczego w jednym urządzeniu. Czy warto? Połączenie kasy fiskalnej i terminala płatniczego w jednym urządzeniu. Czy warto?

  Przedsiębiorcy zobowiązani do wymiany obecnych urządzeń na kasy fiskalne online mają do wyboru kilka różnych rozwiązań. Większość z nich wybiera mobilne kasy o niewielkich gabarytach – proste w obsłudze i atrakcyjne cenowo. Od jakiegoś czasu dostępne jest też innowacyjne urządzenie, będące połączeniem kasy fiskalnej, drukarki fiskalnej oraz terminala płatniczego. Czy fiskalny terminal płatniczy to alternatywa, która rzeczywiście się opłaca?