czwartek, 12 marzec 2020 21:15

POSPAY – fiskalny terminal płatniczy gotowy na sezon ONLINE!

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Już jest! Ceniony za niezawodność i wielofunkcyjność, fiskalny terminal płatniczy POSPAY Online. Tak prosty w obsłudze jak wersja z elektroniczną kopią paragonu EJ, został udoskonalony i wzbogacony o nowe możliwości. Sprawdź atrakcyjną ofertę cenową od Posnet!

Fiskalny terminal płatniczy POSPAY to wyjątkowe połączenie kasy fiskalnej, drukarki fiskalnej i terminala płatniczego. W wersji z elektroniczną kopią paragonu zdobył ogromne uznanie w małych punktach handlowych oraz wszelkiego rodzaju punktach usługowych – lokalach gastronomicznych, gabinetach lekarskich, hotelach, warsztatach, salonach fryzjerskich i wielu innych.

Teraz możesz już zamówić POSPAY w wersji Online – zgodnej z najnowszymi przepisami o kasach online’owych!

 

POSPAY gotowy na sezon Online!

Fiskalny terminal płatniczy POSPAY Online to nie tylko funkcjonalne i proste w obsłudze urządzenie w wersji przesyłającej dane do Centralnego Repozytorium Kas (CRK). To też mnóstwo dodatkowych możliwości.

 

Najważniejsze zalety POSPAY Online:

 • Komunikacja z CRK za pomocą mediów komunikacyjnych terminala
 • Komunikacja za pomocą Bluetooth m.in. z oprogramowaniem sprzedażowym w trybie drukarkowym
 • Realizacja płatności bez potrzeby wydruku paragonu
 • Zminimalizowana wielkość wydruków potwierdzeń płatności elektronicznych
 • Funkcje online (np. połącz z repozytorium, raport online) bezpośrednio w aplikacji
 • Konfiguracja czasu uśpienia
 • Konfiguracja drukowania potwierdzeń płatności
 • Wydruk „Raportu bazy towarowej”

 

POSPAY Online – atrakcyjna oferta cenowa

Zakup jednego urządzenia o funkcjonalności trzech urządzeń to dla przedsiębiorcy ogromna oszczędność. Wprowadzony do sprzedaży POSPAY Online dostępny jest w wyjątkowo atrakcyjnej ofercie cenowej:

 

pospay oferta

 

Już teraz skontakutuj się z naszym serwisem kas fiskalnych Posnet w Warszawie. Dopasujemy rozwiązanie fiskalne indywidualnie do potrzeb twojej działalności! Fiskalny terminal płatniczy POSPAY Online to innowacyjne urządzenie, które znakomicie sprawdza się w małych i średnich sklepach oraz wszelkiego rodzaju punktach usługowych.

Nasi doświadczeni serwisanci nie tylko dysponują kompleksową ofertą urządzeń Posnet, ale też bezpłatnie fiskalizują i szkolą z obsługi technicznej wybranego urządzenia. Wyposażamy firmy kompleksowo – w ofercie mamy też m.in. oprogramowanie dla firm, które wdrażamy odpowiednio do potrzeb przedsiębiorstwa. U nas znajdziesz też wagi sklepowe, czytniki kodów i wiele innych. BUCHCOM to też profesjonalne biuro rachunkowe zatrudniające włącznie doświadczonych, certyfikowanych księgowych.  

 

Kasy fiskalne online Warszawa – zobacz naszą ofertę!

Czytany 664 razy

Artykuły powiązane

 • Kasy fiskalne online – wymiana do 1 lipca 2021 r. Zostało już tylko kilka dni! Kasy fiskalne online – wymiana do 1 lipca 2021 r. Zostało już tylko kilka dni!

  Według najnowszych danych, w samej branży kosmetycznej ponad 30% firm nie ma jeszcze kasy fiskalnej online! Sprawdź aktualny harmonogram i dowiedz się, czy nie jesteś w grupie przedsiębiorców zobowiązanych do wymiany urządzeń na kasy fiskalne online. To ostatni moment – 1 lipca 2021 r. będzie już za późno!

 • Posnet TRIO Online – najlepsza drukarka fiskalna online dla usług! Posnet TRIO Online – najlepsza drukarka fiskalna online dla usług!

  Prowadzisz kilkustanowiskowy salon fryzjerski, duży klub fitness, planujesz otwarcie restauracji? Jeśli w swojej pracy wykorzystujesz oprogramowanie do zarządzania sprzedażą, najlepszym wyborem będzie drukarka fiskalna. Poznaj Posnet TRIO Online – innowacyjne urządzenie o atrakcyjnym, nieco futurystycznym designie, które spełnia wszystkie najnowsze wymogi określone w przepisach.

 • Kasa fiskalna online dobra dla kosmetyczki i fryzjera Kasa fiskalna online dobra dla kosmetyczki i fryzjera

  Tylko kilka tygodni dzieli branżę Beauty od obowiązkowego wdrożenia nowoczesnych urządzeń do ewidencji sprzedaży. W wielu salonach oferuje się usługi kosmetyczne i fryzjerskie – klienci mogą wygodnie skorzystać z nich w tym samym punkcie. Sprawdź, jaka kasa fiskalna online będzie dobra zarówno dla kosmetyczki, jak i fryzjera!

 • 5 powodów, dla których warto mieć terminal płatniczy w salonie fryzjerskim 5 powodów, dla których warto mieć terminal płatniczy w salonie fryzjerskim

  Obowiązkowa wymiana obecnych urządzeń rejestrujących na kasy fiskalne online to świetna okazja do wprowadzenia w salonie dodatkowych rozwiązań. Jednym z nich jest terminal płatniczy – przez wielu uznany za standard jakości obsługi klienta, przez innych odkładany jako inwestycja „na lepsze czasy”. Poznaj 5 ważnych powodów, dla których terminal płatniczy w salonie fryzjerskim warto wprowadzić już teraz!

 • Jakie są najlepsze urządzenia fiskalne dla branży fitness? Jakie są najlepsze urządzenia fiskalne dla branży fitness?

  Siłownie, kluby fitness i wszystkie inne obiekty służące poprawie kondycji fizycznej wreszcie są otwarte! Choć zamknięcie branży trwało bardzo długo, przepisy dotyczące kas online’owych pozostały niezmienne. Jeśli jeszcze nie zaopatrzyłeś się w odpowiedni sprzęt, czas najwyższy to zrobić! Z naszego poradnika opracowanego we współpracy z serwisantem dowiesz się, jakie są najlepsze urządzenia fiskalne dla branży fitness.