czwartek, 12 marzec 2020 21:15

POSPAY – fiskalny terminal płatniczy gotowy na sezon ONLINE!

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Już jest! Ceniony za niezawodność i wielofunkcyjność, fiskalny terminal płatniczy POSPAY Online. Tak prosty w obsłudze jak wersja z elektroniczną kopią paragonu EJ, został udoskonalony i wzbogacony o nowe możliwości. Sprawdź atrakcyjną ofertę cenową od Posnet!

Fiskalny terminal płatniczy POSPAY to wyjątkowe połączenie kasy fiskalnej, drukarki fiskalnej i terminala płatniczego. W wersji z elektroniczną kopią paragonu zdobył ogromne uznanie w małych punktach handlowych oraz wszelkiego rodzaju punktach usługowych – lokalach gastronomicznych, gabinetach lekarskich, hotelach, warsztatach, salonach fryzjerskich i wielu innych.

Teraz możesz już zamówić POSPAY w wersji Online – zgodnej z najnowszymi przepisami o kasach online’owych!

 

POSPAY gotowy na sezon Online!

Fiskalny terminal płatniczy POSPAY Online to nie tylko funkcjonalne i proste w obsłudze urządzenie w wersji przesyłającej dane do Centralnego Repozytorium Kas (CRK). To też mnóstwo dodatkowych możliwości.

 

Najważniejsze zalety POSPAY Online:

 • Komunikacja z CRK za pomocą mediów komunikacyjnych terminala
 • Komunikacja za pomocą Bluetooth m.in. z oprogramowaniem sprzedażowym w trybie drukarkowym
 • Realizacja płatności bez potrzeby wydruku paragonu
 • Zminimalizowana wielkość wydruków potwierdzeń płatności elektronicznych
 • Funkcje online (np. połącz z repozytorium, raport online) bezpośrednio w aplikacji
 • Konfiguracja czasu uśpienia
 • Konfiguracja drukowania potwierdzeń płatności
 • Wydruk „Raportu bazy towarowej”

 

POSPAY Online – atrakcyjna oferta cenowa

Zakup jednego urządzenia o funkcjonalności trzech urządzeń to dla przedsiębiorcy ogromna oszczędność. Wprowadzony do sprzedaży POSPAY Online dostępny jest w wyjątkowo atrakcyjnej ofercie cenowej:

 

pospay oferta

 

Już teraz skontakutuj się z naszym serwisem kas fiskalnych Posnet w Warszawie. Dopasujemy rozwiązanie fiskalne indywidualnie do potrzeb twojej działalności! Fiskalny terminal płatniczy POSPAY Online to innowacyjne urządzenie, które znakomicie sprawdza się w małych i średnich sklepach oraz wszelkiego rodzaju punktach usługowych.

Nasi doświadczeni serwisanci nie tylko dysponują kompleksową ofertą urządzeń Posnet, ale też bezpłatnie fiskalizują i szkolą z obsługi technicznej wybranego urządzenia. Wyposażamy firmy kompleksowo – w ofercie mamy też m.in. oprogramowanie dla firm, które wdrażamy odpowiednio do potrzeb przedsiębiorstwa. U nas znajdziesz też wagi sklepowe, czytniki kodów i wiele innych. BUCHCOM to też profesjonalne biuro rachunkowe zatrudniające włącznie doświadczonych, certyfikowanych księgowych.  

 

Kasy fiskalne online Warszawa – zobacz naszą ofertę!

Czytany 58 razy

Artykuły powiązane

 • POSPAY Online – nowy wymiar płatności bezgotówkowych! POSPAY Online – nowy wymiar płatności bezgotówkowych!

  Innowacyjne połączenie kasy, drukarki fiskalnej i nowoczesnego terminala płatniczego to rozwiązanie, na które wszyscy czekali! Poznaj możliwości POSPAY Online – fiskalnego terminala płatniczego najnowszej generacji. Sprawdź, czy sprawdzi się w twojej działalności!

 • Kasy online – o czym powinieneś wiedzieć! Odpowiedzi na najczęstsze pytania Kasy online – o czym powinieneś wiedzieć! Odpowiedzi na najczęstsze pytania

  Ile kosztuje wprowadzenie kasy online w działalności? Co się zmieni z punktu użytkownika? Czy kasa rezerwowa też musi być kasą online? To niektóre z pytań, jakie zadają sobie polscy przedsiębiorcy. Odpowiadamy na najczęstsze z nich!

 • Kasy wirtualne – rozwiązanie tylko dla transportu! Kasy wirtualne – rozwiązanie tylko dla transportu!

  Działające w formie oprogramowania np. na tabletach lub smartfonach – takie mają być kasy wirtualne. Rząd planuje jednak znaczne ograniczenie możliwości ich stosowania. Według projektowanych przepisów, kasy wirtualne mają być zarezerwowane tylko dla branży transportowej.  

 • Zakup kasy fiskalnej online na raty – co z ulgą? Zakup kasy fiskalnej online na raty – co z ulgą?

  Wygodna forma ratalnej płatności nie pozbawia przedsiębiorcy prawa do ulgi na kasę fiskalną. Możesz z niej skorzystać! Sprawdź, z czym wiąże się zakup kasy fiskalnej online na raty. Poznaj trzy grupy podatników uprawnionych do ulgi i dowiedz się, w przypadku jakich urządzeń odliczenie nie przysługuje.

 • Kasy ONLINE – o czym powinieneś wiedzieć! Kasy ONLINE – o czym powinieneś wiedzieć!

  O tym, że trzeba wymienić kasy, wie już zdecydowana większość przedsiębiorców. Jednak czym tak naprawdę kasy online różnią się od tradycyjnych kas? Po co zostały wprowadzone? Jakie dane w rzeczywistości przesyłają do Centralnego Repozytorium Kas? Rozwiewamy wątpliwości!