czwartek, 12 marzec 2020 21:15

POSPAY – fiskalny terminal płatniczy gotowy na sezon ONLINE!

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Już jest! Ceniony za niezawodność i wielofunkcyjność, fiskalny terminal płatniczy POSPAY Online. Tak prosty w obsłudze jak wersja z elektroniczną kopią paragonu EJ, został udoskonalony i wzbogacony o nowe możliwości. Sprawdź atrakcyjną ofertę cenową od Posnet!

Fiskalny terminal płatniczy POSPAY to wyjątkowe połączenie kasy fiskalnej, drukarki fiskalnej i terminala płatniczego. W wersji z elektroniczną kopią paragonu zdobył ogromne uznanie w małych punktach handlowych oraz wszelkiego rodzaju punktach usługowych – lokalach gastronomicznych, gabinetach lekarskich, hotelach, warsztatach, salonach fryzjerskich i wielu innych.

Teraz możesz już zamówić POSPAY w wersji Online – zgodnej z najnowszymi przepisami o kasach online’owych!

 

POSPAY gotowy na sezon Online!

Fiskalny terminal płatniczy POSPAY Online to nie tylko funkcjonalne i proste w obsłudze urządzenie w wersji przesyłającej dane do Centralnego Repozytorium Kas (CRK). To też mnóstwo dodatkowych możliwości.

 

Najważniejsze zalety POSPAY Online:

 • Komunikacja z CRK za pomocą mediów komunikacyjnych terminala
 • Komunikacja za pomocą Bluetooth m.in. z oprogramowaniem sprzedażowym w trybie drukarkowym
 • Realizacja płatności bez potrzeby wydruku paragonu
 • Zminimalizowana wielkość wydruków potwierdzeń płatności elektronicznych
 • Funkcje online (np. połącz z repozytorium, raport online) bezpośrednio w aplikacji
 • Konfiguracja czasu uśpienia
 • Konfiguracja drukowania potwierdzeń płatności
 • Wydruk „Raportu bazy towarowej”

 

POSPAY Online – atrakcyjna oferta cenowa

Zakup jednego urządzenia o funkcjonalności trzech urządzeń to dla przedsiębiorcy ogromna oszczędność. Wprowadzony do sprzedaży POSPAY Online dostępny jest w wyjątkowo atrakcyjnej ofercie cenowej:

 

pospay oferta

 

Już teraz skontakutuj się z naszym serwisem kas fiskalnych Posnet w Warszawie. Dopasujemy rozwiązanie fiskalne indywidualnie do potrzeb twojej działalności! Fiskalny terminal płatniczy POSPAY Online to innowacyjne urządzenie, które znakomicie sprawdza się w małych i średnich sklepach oraz wszelkiego rodzaju punktach usługowych.

Nasi doświadczeni serwisanci nie tylko dysponują kompleksową ofertą urządzeń Posnet, ale też bezpłatnie fiskalizują i szkolą z obsługi technicznej wybranego urządzenia. Wyposażamy firmy kompleksowo – w ofercie mamy też m.in. oprogramowanie dla firm, które wdrażamy odpowiednio do potrzeb przedsiębiorstwa. U nas znajdziesz też wagi sklepowe, czytniki kodów i wiele innych. BUCHCOM to też profesjonalne biuro rachunkowe zatrudniające włącznie doświadczonych, certyfikowanych księgowych.  

 

Kasy fiskalne online Warszawa – zobacz naszą ofertę!

Czytany 284 razy

Artykuły powiązane

 • Kasa online i terminal płatniczy w gastronomii Kasa online i terminal płatniczy w gastronomii

  W czasach, gdy płatności bezgotówkowe stały się standardem, terminal płatniczy to urządzenie niezbędne w lokalu gastronomicznym. A gdyby tak połączyć kasę fiskalną, drukarkę fiskalną i terminal w jednym urządzeniu? Poznaj POSPAY Online – innowacyjne rozwiązanie idealnie trafiające w potrzeby gastronomii!

 • Szukasz kasy online do gabinetu stomatologicznego? Szukasz kasy online do gabinetu stomatologicznego?

  Najmniejsza na rynku drukarka online’owa Posnet TEMO? Klasyka w branży medycznej – Novitus NANO Online? A może POSPAY – innowacyjne połączenie kasy, drukarki fiskalnej i terminala płatniczego? Poznaj kasy online do gabinetu stomatologicznego, które najlepiej sprawdzą się w tego typu działalności.

 • Szukasz kasy online dla branży budowlanej? Szukasz kasy online dla branży budowlanej?

  Już wkrótce wybrani przedsiębiorcy będą musieli wymienić dotychczasowe kasy na urządzenia online’owe. Zmiana dotyczy m.in. firm budowlanych. Jeżeli szukasz kasy online dla branży budowlanej, to świetnie trafiłeś! Oto cztery propozycje najlepszych kas, które sprawdzą się w przypadku usług budowlanych.

 • Czy dostanę ulgę na zakup kasy ONLINE? Czy dostanę ulgę na zakup kasy ONLINE?

  Ulga na zakup kasy online przysługuje aż trzem grupom podatników. Nie każdy jednak może skorzystać z prawa do ulgi na wymianę „starego” urządzenia na kasę online’ową. Sprawdź, czy jesteś w tej uprzywilejowanej grupie. Dowiedz się też, jak w praktyce uzyskać lub odliczyć przysługującą kwotę.

 • Szukasz kasy online dla sprzedaży węgla? Szukasz kasy online dla sprzedaży węgla?

  Prosta w obsłudze, a przy tym niezwykle funkcjonalna kasa ERGO? A może drukarka TEMO lub innowacyjny fiskalny terminal płatniczy POSPAY? Doradcy i serwisanci salonu sprzedaży kas online w Warszawie przygotowali ranking najlepszych urządzeń. Sprawdź kasy online dla sprzedaży węgla optymalne dla branży!