środa, 11 marzec 2020 11:04

Kasy fiskalne online dla gastronomii – propozycje Posnet

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Wytrzymała, niezawodna, zapewniająca doskonałą obsługę klienta – taka powinna być kasa lub drukarka fiskalna online w gastronomii! Lider branży fiskalnej – firma Posnet – proponuje rozwiązania dostosowane do potrzeb różnych firm z branży HoReCa. Sprawdź je!

Restauracje, bary, fast-foody, kawiarnie, lodziarnie, smażalnie, winiarnie – to tylko niektóre lokale i punkty gastronomiczne, które obowiązkowo muszą mieć kasy fiskalne online od 1 lipca 2020 r. Zgodnie z nowymi przepisami, wymiana kas w 2020 r. obejmuje wszystkich podatników świadczących usługi związane z wyżywieniem w stacjonarnych placówkach gastronomicznych.

Wymiana kasy fiskalnej w gastronomii to okazja do podniesienia jakości usług. W branży HoReCa, jak w żadnej innej, poziom obsługi, szybkość realizacji zamówień i bezbłędność pracowników, stanowi połowę sukcesu!

 

 

Kasy fiskalne online dla gastronomii Posnet

Kasy i drukarki fiskalne online to urządzenia, które wysyłają dane o transakcjach do Centralnego Repozytorium Kas (CRK). Ponadto zostały wyposażone m.in. w ujednolicony protokół komunikacyjny do terminala płatniczego oraz pamięć chronioną zamiast zewnętrznego nośnika. Wiodący producent urządzeń fiskalnych – firma Posnet – oferuje online’owe wersje wszystkich swoich kas i drukarek fiskalnych, które przez lata zdobyły ogromną popularność w branży gastronomicznej.

 

Kasa fiskalna Posnet ERGO Online – to propozycja dla najmniejszych punktów gastronomicznych. Świetnie sprawdzi się w barach, budkach z zapiekankami, lodziarniach czy kawiarniach. Kasy online’owe to autonomiczne urządzenia, najlepsze do tych placówek, w których nie wykorzystuje się oprogramowania gastronomicznego.

 

 

Drukarki fiskalne online dla gastronomii Posnet

Urządzenie fiskalne w gastronomii powinno być niezawodne, wytrzymałe, szybko i sprawnie komunikujące się z CRK, a zarazem umożliwiające doskonałą obsługę klienta. W każdym średnim i nieco większym lokalu warunki te spełni drukarka fiskalna online. Drukarki online’owe Posnet współpracują nawet z najnowszym oprogramowaniem dla branży HoReCa.

Funkcjonalne oprogramowanie to podstawa efektywnej sprzedaży w lokalu gastronomicznym. Pozwala ono na zarządzenie zamówieniami, dzielenie i łączenie rachunków, przyjmowanie płatności w różnych formach itp. W restauracji, pizzerii czy innej placówce z obsługą kelnerską praca w systemie sprzedaży jest wręcz niezbędna, jeśli lokal chce utrzymać wysoką jakość obsługi.

Drukarki fiskalne online Posnet spełniają wszystkie wymogi współczesnego lokalu gastronomicznego!

 

Posnet poleca przede wszystkim drukarki online’owe TRIO Online, Thermal XL2, a do mniejszych gastronomii – małą drukarkę TEMO Online.

 

Pozwalają one na:

 • Szybką i sprawną obsługę klienta za pomocą programu gastronomicznego
 • Wydruk numeru NIP nabywcy na paragonie
 • Integrację z systemem wideomonitoringu
 • Stworzenie funkcjonalnego systemu gastronomicznego: z terminalem płatniczym, wagą elektroniczną, drukarkami kuchennymi itp.
 • Wysyłanie danych do CRK na kilka sposobów (Ethernet, Wi-Fi, USB itp.)

 

 

Kasy i drukarki fiskalne online dostosowane do potrzeb gastronomii

Decydując się na urządzenie Posnet, wybierasz najwyższą jakość. Nasz serwis kas fiskalnych online w Warszawie zapewnia pełny wybór kas i drukarek tego producenta. Znamy potrzeby branży gastronomicznej – optymalnie dopasujemy rozwiązanie do specyfiki Twojego lokalu! Nie tylko sprzedajemy kasy, ale też zapewniamy darmową fiskalizację, szkolenie z obsługi technicznej dla pracowników oraz opiekę posprzedażową (m.in. okresowe przeglądy techniczne).

Wyposaż swój punkt gastronomicznych kompleksowo. W naszej ofercie znajdziesz urządzenie potrzebne w restauracji czy barze, ale też m.in. oprogramowanie dla gastronomii. W tym innowacyjne rozwiązania kasowe, takie jak System Storyous POS, kasoterminal iPOS czy Dotykacka.

 

Drukarki fiskalne online – zobacz naszą ofertę!

 

Więcej o kasach online w gastronomii czytaj w Poradniku

Czytany 64 razy

Artykuły powiązane

 • Kasy online – o czym powinieneś wiedzieć! Odpowiedzi na najczęstsze pytania Kasy online – o czym powinieneś wiedzieć! Odpowiedzi na najczęstsze pytania

  Ile kosztuje wprowadzenie kasy online w działalności? Co się zmieni z punktu użytkownika? Czy kasa rezerwowa też musi być kasą online? To niektóre z pytań, jakie zadają sobie polscy przedsiębiorcy. Odpowiadamy na najczęstsze z nich!

 • Kasy wirtualne – rozwiązanie tylko dla transportu! Kasy wirtualne – rozwiązanie tylko dla transportu!

  Działające w formie oprogramowania np. na tabletach lub smartfonach – takie mają być kasy wirtualne. Rząd planuje jednak znaczne ograniczenie możliwości ich stosowania. Według projektowanych przepisów, kasy wirtualne mają być zarezerwowane tylko dla branży transportowej.  

 • Zakup kasy fiskalnej online na raty – co z ulgą? Zakup kasy fiskalnej online na raty – co z ulgą?

  Wygodna forma ratalnej płatności nie pozbawia przedsiębiorcy prawa do ulgi na kasę fiskalną. Możesz z niej skorzystać! Sprawdź, z czym wiąże się zakup kasy fiskalnej online na raty. Poznaj trzy grupy podatników uprawnionych do ulgi i dowiedz się, w przypadku jakich urządzeń odliczenie nie przysługuje.

 • Kasy ONLINE – o czym powinieneś wiedzieć! Kasy ONLINE – o czym powinieneś wiedzieć!

  O tym, że trzeba wymienić kasy, wie już zdecydowana większość przedsiębiorców. Jednak czym tak naprawdę kasy online różnią się od tradycyjnych kas? Po co zostały wprowadzone? Jakie dane w rzeczywistości przesyłają do Centralnego Repozytorium Kas? Rozwiewamy wątpliwości!

 • POSPAY – fiskalny terminal płatniczy gotowy na sezon ONLINE! POSPAY – fiskalny terminal płatniczy gotowy na sezon ONLINE!

  Już jest! Ceniony za niezawodność i wielofunkcyjność, fiskalny terminal płatniczy POSPAY Online. Tak prosty w obsłudze jak wersja z elektroniczną kopią paragonu EJ, został udoskonalony i wzbogacony o nowe możliwości. Sprawdź atrakcyjną ofertę cenową od Posnet!