poniedziałek, 23 marzec 2020 08:03

POSPAY Online – nowy wymiar płatności bezgotówkowych!

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Innowacyjne połączenie kasy, drukarki fiskalnej i nowoczesnego terminala płatniczego to rozwiązanie, na które wszyscy czekali! Poznaj możliwości POSPAY Online – fiskalnego terminala płatniczego najnowszej generacji. Sprawdź, czy sprawdzi się w twojej działalności!

Jak podaje Narodowy Bank Polski, w trzecim kwartale 2019 r. używaliśmy 36,2 mln kart zbliżeniowych. W 2020 r. liczba ta nie maleje, lecz wzrasta. Pokazuje to jednoznaczną tendencję – Polacy kochają płatności bezgotówkowe. Gdy w dobie pandemii koronawirusa rząd zachęca do płacenia za zakupy kartami, nie mamy z tym żadnego problemu.

Popularność płatności bezgotówkowych wzrosła jeszcze bardziej, gdy sklepy i punkty usługowe zniosły limity i związane z nimi opłaty, w związków z wprowadzonymi wówczas przepisami.

 

Klienci chcą płacić kartą

W 2020 r. coraz trudnej znaleźć sklep lub punkt usługowy, który nie przyjmowałby płatności kartą. Firmy dobrze wiedzą, że zmuszanie klientów do regulowania należności wyłącznie gotówką to pewna przegrana w wyścigu z konkurencją. Transakcje elektroniczne wspiera też rząd. Najlepszym przykładem jest program Polska Bezgotówkowa, dzięki któremu przedsiębiorca może zmniejszyć koszty zakupu terminala płatniczego nawet o kilkaset złotych.

 

POSPAY Online – rozwiązanie na miarę XXI wieku!

Fiskalny terminal płatniczy POSPAY Online od Posnet to rozwiązanie, na które przedsiębiorcy czekali od lat. Połączenie kasy, drukarki fiskalnej oraz terminala płatniczego. Z powodzeniem funkcjonuje autonomicznie (w trybie kasowym) lub jako element systemu sprzedaży (w trybie drukarkowym). POSPAY Online akceptuje transakcje wszystkimi rodzajami kart płatniczych oraz płatności dokonywane za pomocą aplikacji mobilnych: BLIK, Android Pay, Samsung Pay i Apple Pay.

Wprowadzenie terminala płatniczego w działalności wymaga podpisania umowy z operatorem transakcji bezgotówkowych. Z POSPAY Online jest prościej niż kiedykolwiek wcześniej! Zakup fiskalnego terminala płatniczego wiąże się z mniejszą liczbą formalności niż nabycie dwóch urządzeń osobno. Wszystko załatwiasz u jednego operatora – cały proces związany z instalacją kasy fiskalnej i terminala finalizujesz w jednym miejscu. Bez zbędnych formalności!

 

W komunikacji z CRK

POSPAY Online, jak sama nazwa wskazuje, jest kasą online’ową. Spełnia wszystkie aktualne wymagania ustawodawcy dotyczące przesyłania danych do Centralnego Repozytorium Kas (CRK). Ten innowacyjny, fiskalny terminal płatniczy Posnetu doskonale sprawdzi się w branżach zobligowanych do wymiany kasy na online’ową w 2020 r. Wśród nich można wymienić chociażby gastronomię, obiekty noclegowe, gabinety lekarskie i stomatologiczne, kancelarie prawne, firmy budowlane, kluby fitness, a także salony fryzjerskie i kosmetyczne.

Fiskalny terminal płatniczy POSPAY Online to świetnie rozwiązanie także do niewielkich placówek handlowych – sklepów spożywczych, butików, warzywniaków, second handów, punktów jubilerskich i wielu, wielu innych.

 

Ceniony za wielofunkcyjność, POSPAY Online jest rozwiązaniem niezwykle wygodnym. Z jednego urządzenia drukujesz zarówno paragon, jak i potwierdzenie płatności kartą, a nawet inne dokumenty. Dzięki temu obsługa klienta staje się szybka, sprawna i bezbłędna.

POSPAY Online o małych gabarytach i ergonomicznym kształcie jest urządzeniem mobilnym. Dzięki wytrzymałemu akumulatorowi pracuje nawet wiele godzin bez konieczności podłączania do źródła zasilania. To doskonałe rozwiązanie w dobrej cenie, które błyskawicznie zdobyło sobie uznanie setek użytkowników!

 

POSPAY Online – dowiedz się więcej!

Czytany 493 razy

Artykuły powiązane

 • Kasa online z terminalem do gabinetu lekarskiego Kasa online z terminalem do gabinetu lekarskiego

  Lekarze i stomatolodzy już od 1 lipca 2021 r. muszą obowiązkowo rejestrować sprzedaż za pomocą kasy fiskalnej online. Jakie urządzenie najlepiej sprawdzi się w takiej działalności? Wielu lekarzy przekonało się, iż praktycznym rozwiązaniem jest kasa online z terminalem do gabinetu lekarskiego.

 • POSPAY Online – kasa, drukarka i terminal płatniczy – najlepsze połączenie dla gabinetu lekarskiego POSPAY Online – kasa, drukarka i terminal płatniczy – najlepsze połączenie dla gabinetu lekarskiego

  Już od 1 lipca 2021 r. lekarze oraz stomatolodzy przyjmujący pacjentów w prywatnych gabinetach będą musieli posiadać kasy online. Urządzenia fiskalne to dla branży medycznej żadna nowość – obowiązkowo funkcjonują już od kilku lat. Lekarzom i stomatologom polecamy POSPAY Online – połączenie kasy fiskalnej online, drukarki fiskalnej online oraz terminal płatniczy w jednym urządzeniu.

 • Kasa a drukarka fiskalna online – czym się różnią? Jakie urządzenie wybrać? Kasa a drukarka fiskalna online – czym się różnią? Jakie urządzenie wybrać?

  Niektórym branżom pozostało już niewiele czasu na zaopatrzenie się w urządzenie fiskalne online. W salonach sprzedaży mamy do wyboru wiele różnych modeli. Podstawowym pytaniem, na jakie musimy znaleźć odpowiedź, jest rodzaj sprzętu. Czym różni się kasa fiskalna online od drukarki fiskalnej online? Skąd tak duża różnica w cenie?

 • Posnet ERGO Online – najlepsza kasa fiskalna dla firmy budowlanej Posnet ERGO Online – najlepsza kasa fiskalna dla firmy budowlanej

  Usługi budowlane, w tym remonty i przebudowy, już od 1 lipca 2021 r. będzie trzeba rejestrować za pomocą kasy fiskalnej online. Wybór warto dobrze przemyśleć – urządzenie powinno być nie tylko praktyczne i wydajne, ale też m.in. odporne na wstrząsy czy zachlapania. Taka właśnie jest Posnet ERGO Online – najlepsza kasa fiskalna dla firmy budowlanej.

 • Połączenie kasy fiskalnej i terminala płatniczego w jednym urządzeniu. Czy warto? Połączenie kasy fiskalnej i terminala płatniczego w jednym urządzeniu. Czy warto?

  Przedsiębiorcy zobowiązani do wymiany obecnych urządzeń na kasy fiskalne online mają do wyboru kilka różnych rozwiązań. Większość z nich wybiera mobilne kasy o niewielkich gabarytach – proste w obsłudze i atrakcyjne cenowo. Od jakiegoś czasu dostępne jest też innowacyjne urządzenie, będące połączeniem kasy fiskalnej, drukarki fiskalnej oraz terminala płatniczego. Czy fiskalny terminal płatniczy to alternatywa, która rzeczywiście się opłaca?