poniedziałek, 23 marzec 2020 08:03

POSPAY Online – nowy wymiar płatności bezgotówkowych!

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Innowacyjne połączenie kasy, drukarki fiskalnej i nowoczesnego terminala płatniczego to rozwiązanie, na które wszyscy czekali! Poznaj możliwości POSPAY Online – fiskalnego terminala płatniczego najnowszej generacji. Sprawdź, czy sprawdzi się w twojej działalności!

Jak podaje Narodowy Bank Polski, w trzecim kwartale 2019 r. używaliśmy 36,2 mln kart zbliżeniowych. W 2020 r. liczba ta nie maleje, lecz wzrasta. Pokazuje to jednoznaczną tendencję – Polacy kochają płatności bezgotówkowe. Gdy w dobie pandemii koronawirusa rząd zachęca do płacenia za zakupy kartami, nie mamy z tym żadnego problemu.

Popularność płatności bezgotówkowych wzrosła jeszcze bardziej, gdy sklepy i punkty usługowe zniosły limity i związane z nimi opłaty, w związków z wprowadzonymi wówczas przepisami.

 

Klienci chcą płacić kartą

W 2020 r. coraz trudnej znaleźć sklep lub punkt usługowy, który nie przyjmowałby płatności kartą. Firmy dobrze wiedzą, że zmuszanie klientów do regulowania należności wyłącznie gotówką to pewna przegrana w wyścigu z konkurencją. Transakcje elektroniczne wspiera też rząd. Najlepszym przykładem jest program Polska Bezgotówkowa, dzięki któremu przedsiębiorca może zmniejszyć koszty zakupu terminala płatniczego nawet o kilkaset złotych.

 

POSPAY Online – rozwiązanie na miarę XXI wieku!

Fiskalny terminal płatniczy POSPAY Online od Posnet to rozwiązanie, na które przedsiębiorcy czekali od lat. Połączenie kasy, drukarki fiskalnej oraz terminala płatniczego. Z powodzeniem funkcjonuje autonomicznie (w trybie kasowym) lub jako element systemu sprzedaży (w trybie drukarkowym). POSPAY Online akceptuje transakcje wszystkimi rodzajami kart płatniczych oraz płatności dokonywane za pomocą aplikacji mobilnych: BLIK, Android Pay, Samsung Pay i Apple Pay.

Wprowadzenie terminala płatniczego w działalności wymaga podpisania umowy z operatorem transakcji bezgotówkowych. Z POSPAY Online jest prościej niż kiedykolwiek wcześniej! Zakup fiskalnego terminala płatniczego wiąże się z mniejszą liczbą formalności niż nabycie dwóch urządzeń osobno. Wszystko załatwiasz u jednego operatora – cały proces związany z instalacją kasy fiskalnej i terminala finalizujesz w jednym miejscu. Bez zbędnych formalności!

 

W komunikacji z CRK

POSPAY Online, jak sama nazwa wskazuje, jest kasą online’ową. Spełnia wszystkie aktualne wymagania ustawodawcy dotyczące przesyłania danych do Centralnego Repozytorium Kas (CRK). Ten innowacyjny, fiskalny terminal płatniczy Posnetu doskonale sprawdzi się w branżach zobligowanych do wymiany kasy na online’ową w 2020 r. Wśród nich można wymienić chociażby gastronomię, obiekty noclegowe, gabinety lekarskie i stomatologiczne, kancelarie prawne, firmy budowlane, kluby fitness, a także salony fryzjerskie i kosmetyczne.

Fiskalny terminal płatniczy POSPAY Online to świetnie rozwiązanie także do niewielkich placówek handlowych – sklepów spożywczych, butików, warzywniaków, second handów, punktów jubilerskich i wielu, wielu innych.

 

Ceniony za wielofunkcyjność, POSPAY Online jest rozwiązaniem niezwykle wygodnym. Z jednego urządzenia drukujesz zarówno paragon, jak i potwierdzenie płatności kartą, a nawet inne dokumenty. Dzięki temu obsługa klienta staje się szybka, sprawna i bezbłędna.

POSPAY Online o małych gabarytach i ergonomicznym kształcie jest urządzeniem mobilnym. Dzięki wytrzymałemu akumulatorowi pracuje nawet wiele godzin bez konieczności podłączania do źródła zasilania. To doskonałe rozwiązanie w dobrej cenie, które błyskawicznie zdobyło sobie uznanie setek użytkowników!

 

POSPAY Online – dowiedz się więcej!

Czytany 148 razy

Artykuły powiązane

 • POSPAY Online – bezpieczne transakcje nie tylko w czasie epidemii! POSPAY Online – bezpieczne transakcje nie tylko w czasie epidemii!

  Płatność bezgotówkowa jest nie tylko wygodna – zapewnia też ochronę przed groźnymi wirusami przenoszonymi na rękach, gotówce czy różnych powierzchniach. Poznaj POSPAY Online – fiskalny terminal płatniczy, trzy urządzenia w jednym! To doskonałe rozwiązanie, które spełnia najnowsze wymogi ustawodawcy.

 • POSPAY – fiskalny terminal płatniczy gotowy na sezon ONLINE! POSPAY – fiskalny terminal płatniczy gotowy na sezon ONLINE!

  Już jest! Ceniony za niezawodność i wielofunkcyjność, fiskalny terminal płatniczy POSPAY Online. Tak prosty w obsłudze jak wersja z elektroniczną kopią paragonu EJ, został udoskonalony i wzbogacony o nowe możliwości. Sprawdź atrakcyjną ofertę cenową od Posnet!

 • Już jest! POSPAY Online – fiskalny terminal płatniczy od Posnet Już jest! POSPAY Online – fiskalny terminal płatniczy od Posnet

  Innowacyjne połączenie kasy, drukarki fiskalnej i terminala płatniczego teraz dostępne jest także w wersji online – przesyłającej dane do Centralnego Repozytorium Kas. Fiskalny terminal płatniczy POSPAY Online błyskawicznie zdobył dwie prestiżowe nagrody. Ceniony za funkcjonalność, sprawdzi się w mniejszych sklepach oraz wszelkiego rodzaju punktach usługowych.

 • POSPAY Online – Innowacja Handlu 2019 POSPAY Online – Innowacja Handlu 2019

  Po raz pierwszy zaprezentowany na targach RetailShow i od razu wyróżniony prestiżową nagrodą – fiskalny terminal płatniczy Pospay zdobył tytuł Innowacji Handlu 2019 r. To już nie pierwsza taka nagroda dla Pospay w tym roku. Sprawdź, za co jury postanowiło wyróżnić to nowoczesne urządzenie i gdzie można je kupić.

 • Fiskalny Terminal Płatniczy Pospay – jego główne zalety Fiskalny Terminal Płatniczy Pospay – jego główne zalety

  Kompleksowa obsługa transakcji bezgotówkowych, wielozadaniowość i mobilność – to tylko niektóre z wielu zalet Pospay – fiskalnego terminala płatniczego wprowadzonego na rynek przez firmę Posnet. Dowiedz się, co wyróżnia to urządzenie, w jaki sposób można z nim oszczędzić i w jakich branżach sprawdza się najlepiej.