poniedziałek, 23 marzec 2020 08:03

POSPAY Online – nowy wymiar płatności bezgotówkowych!

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Innowacyjne połączenie kasy, drukarki fiskalnej i nowoczesnego terminala płatniczego to rozwiązanie, na które wszyscy czekali! Poznaj możliwości POSPAY Online – fiskalnego terminala płatniczego najnowszej generacji. Sprawdź, czy sprawdzi się w twojej działalności!

Jak podaje Narodowy Bank Polski, w trzecim kwartale 2019 r. używaliśmy 36,2 mln kart zbliżeniowych. W 2020 r. liczba ta nie maleje, lecz wzrasta. Pokazuje to jednoznaczną tendencję – Polacy kochają płatności bezgotówkowe. Gdy w dobie pandemii koronawirusa rząd zachęca do płacenia za zakupy kartami, nie mamy z tym żadnego problemu.

Popularność płatności bezgotówkowych wzrosła jeszcze bardziej, gdy sklepy i punkty usługowe zniosły limity i związane z nimi opłaty, w związków z wprowadzonymi wówczas przepisami.

 

Klienci chcą płacić kartą

W 2020 r. coraz trudnej znaleźć sklep lub punkt usługowy, który nie przyjmowałby płatności kartą. Firmy dobrze wiedzą, że zmuszanie klientów do regulowania należności wyłącznie gotówką to pewna przegrana w wyścigu z konkurencją. Transakcje elektroniczne wspiera też rząd. Najlepszym przykładem jest program Polska Bezgotówkowa, dzięki któremu przedsiębiorca może zmniejszyć koszty zakupu terminala płatniczego nawet o kilkaset złotych.

 

POSPAY Online – rozwiązanie na miarę XXI wieku!

Fiskalny terminal płatniczy POSPAY Online od Posnet to rozwiązanie, na które przedsiębiorcy czekali od lat. Połączenie kasy, drukarki fiskalnej oraz terminala płatniczego. Z powodzeniem funkcjonuje autonomicznie (w trybie kasowym) lub jako element systemu sprzedaży (w trybie drukarkowym). POSPAY Online akceptuje transakcje wszystkimi rodzajami kart płatniczych oraz płatności dokonywane za pomocą aplikacji mobilnych: BLIK, Android Pay, Samsung Pay i Apple Pay.

Wprowadzenie terminala płatniczego w działalności wymaga podpisania umowy z operatorem transakcji bezgotówkowych. Z POSPAY Online jest prościej niż kiedykolwiek wcześniej! Zakup fiskalnego terminala płatniczego wiąże się z mniejszą liczbą formalności niż nabycie dwóch urządzeń osobno. Wszystko załatwiasz u jednego operatora – cały proces związany z instalacją kasy fiskalnej i terminala finalizujesz w jednym miejscu. Bez zbędnych formalności!

 

W komunikacji z CRK

POSPAY Online, jak sama nazwa wskazuje, jest kasą online’ową. Spełnia wszystkie aktualne wymagania ustawodawcy dotyczące przesyłania danych do Centralnego Repozytorium Kas (CRK). Ten innowacyjny, fiskalny terminal płatniczy Posnetu doskonale sprawdzi się w branżach zobligowanych do wymiany kasy na online’ową w 2020 r. Wśród nich można wymienić chociażby gastronomię, obiekty noclegowe, gabinety lekarskie i stomatologiczne, kancelarie prawne, firmy budowlane, kluby fitness, a także salony fryzjerskie i kosmetyczne.

Fiskalny terminal płatniczy POSPAY Online to świetnie rozwiązanie także do niewielkich placówek handlowych – sklepów spożywczych, butików, warzywniaków, second handów, punktów jubilerskich i wielu, wielu innych.

 

Ceniony za wielofunkcyjność, POSPAY Online jest rozwiązaniem niezwykle wygodnym. Z jednego urządzenia drukujesz zarówno paragon, jak i potwierdzenie płatności kartą, a nawet inne dokumenty. Dzięki temu obsługa klienta staje się szybka, sprawna i bezbłędna.

POSPAY Online o małych gabarytach i ergonomicznym kształcie jest urządzeniem mobilnym. Dzięki wytrzymałemu akumulatorowi pracuje nawet wiele godzin bez konieczności podłączania do źródła zasilania. To doskonałe rozwiązanie w dobrej cenie, które błyskawicznie zdobyło sobie uznanie setek użytkowników!

 

POSPAY Online – dowiedz się więcej!

Czytany 225 razy

Artykuły powiązane

 • Kasa online i terminal płatniczy w gastronomii Kasa online i terminal płatniczy w gastronomii

  W czasach, gdy płatności bezgotówkowe stały się standardem, terminal płatniczy to urządzenie niezbędne w lokalu gastronomicznym. A gdyby tak połączyć kasę fiskalną, drukarkę fiskalną i terminal w jednym urządzeniu? Poznaj POSPAY Online – innowacyjne rozwiązanie idealnie trafiające w potrzeby gastronomii!

 • Posnet POSPAY - dwa urządzenia fiskalne i terminal w jednym Posnet POSPAY - dwa urządzenia fiskalne i terminal w jednym

  Prowadzisz działalność i masz obowiązek stosować kasę fiskalną lub kasę online? Oferujesz swoim klientom płatności bezgotówkowe? Na rynku dostępne jest urządzenie idealne - fiskalny terminal płatniczy Posnet POSPAY. To kasa, drukarka fiskalna i terminal w jednym.

 • Jak działa kasa fiskalna online? Jak działa kasa fiskalna online?

  Wyposażona w nowe funkcje, kasa fiskalna online przesyła dane do systemu CRK. Co to oznacza dla użytkownika? Czy konieczne jest zainwestowanie w szkolenie z obsługi technicznej urządzenia dla pracowników? Dowiedz się, jak działa kasa fiskalna online i jakie modele są dostępne na rynku.

 • Dla kogo kasa fiskalna i terminal POSPAY i POSPAY Online? Dla kogo kasa fiskalna i terminal POSPAY i POSPAY Online?

  Coraz więcej firm musi stosować kasy fiskalne już od pierwszej wykonanej usługi lub sprzedanego towaru. Popularność płatności bezgotówkowych z kolei sprawia, że przedsiębiorcy decydują się na wprowadzenie na starcie drugiego urządzenia - terminala płatniczego. A co, jeśli można połączyć funkcjonalności obu sprzętów w jednej obudowie? POSPAY i POSPAY Online to przykłady takiego rozwiązania!

 • Kasa fiskalna i terminal w jednym! To POSPAY od Posnet! Kasa fiskalna i terminal w jednym! To POSPAY od Posnet!

  Każdego roku powstaje setki nowych firm. Wiele z nich musi posiadać urządzenie rejestrujące. Przy pierwszej wizycie w salonie sprzedaży przedsiębiorcy pytają, czy jest coś takiego jak kasa fiskalna i terminal w jednym. Jest! To POSPAY i POSPAY Online – dwa warianty kas, które łączą w sobie aż trzy urządzenia!