czwartek, 04 czerwiec 2020 10:46

POSPAY w handlu spożywczym

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Prowadzisz mały sklep lub punkt handlowy, w którym nie ma wiele miejsca na dodatkowe urządzenia? Poznaj POSPAY – unikalne połączenie kasy i drukarki fiskalnej oraz terminala płatniczego. Zdobądź klientów preferujących płatności bezgotówkowe, obsługuj ich sprawnie, działaj mobilnie i zwiększ zyski!

W całej Polsce działa ponad 100 tys. małych i średnich sklepów spożywczych. Każdego dnia odwiedzają je dziesiątki, a nawet setki klientów. Praktycznie każda taka działalność musi mieć kasę fiskalną i wydawać paragony każdemu klientowi. Jednak wiele małych punktów spożywczych wciąż funkcjonuje bez terminala płatniczego.

Tymczasem coraz więcej osób, szczególnie młodych konsumentów, praktycznie nie używa gotówki. Według badań aż 4 na 10 konsumentów jest gotowych zrezygnować z zakupów, jeśli sklep nie daje możliwości płatności kartą.

 

POSPAY w handlu spożywczym

Fiskalny terminal płatniczy POSPAY to znakomite rozwiązanie dla małych i średnich sklepów, a nawet stoisk na targowiskach. Urządzenie łączy w sobie funkcjonalność terminala płatniczego, kasy fiskalnej i drukarki fiskalnej. Dzięki doskonałej ergonomii i mobilności świetnie sprawdza się tam, gdzie lada kasjera jest niewielka. POSPAY jest lekki i wygodny, co szczególnie sprawdza się w okresie wzmożonego ruchu klientów. Gdy kolejka jest duża, po prostu podchodzisz do danego klienta i przyjmujesz płatność. Zapewnia to sprawniejszą obsługę i rozładowanie kolejek.

Dzięki mobilnej transmisji danych POSPAY działa i przyjmuje należności w dowolnym miejscu. Urządzenie komunikuje się z siecią za pomocą Wi-Fi lub GSM. Nie musisz go też podłączać do zasilania – naładowany akumulator z powodzeniem zapewni całodzienną pracę. Dzięki płatnościom bezgotówkowym zyskasz więcej klientów – także tych, którzy wydają więcej, ponieważ nie ogranicza ich ilość gotówki w portfelu.

 

Fiskalny terminal płatniczy POSPAY Online

POSPAY dostępny jest w dwóch wariantach: jako urządzenie fiskalne z elektroniczną kopią paragonu oraz jako kasa i drukarka fiskalna online. Wersja online’owa spełnia wszystkie najnowsze wymogi ustawodawcy – przesyła dane w sposób ciągły i automatyczny do Centralnego Repozytorium Kas (CRK). Ponadto od 25 kwietnia 2020 r. przepisy dają użytkownikom kas online’owych możliwość wysyłania klientom e-paragonów.

POSPAY Online to najlepsza opcja również dla nowych sklepów spożywczych. Tylko urządzenie online’owe daje bowiem podatnikowi prawo do skorzystania z ulgi do 700 zł na zakup kasy przy rozpoczęciu ewidencjonowania.

 

POSPAY taniej z Polską Bezgotówkową

Jednym z elementów POSPAY i POSPAY Online jest terminal płatniczy D220, dostępny w ramach programu Polska Bezgotówkowa. Inicjatywa ta pozwala na uzyskanie dużej dopłaty do zakupu terminala płatniczego. Obejmuje szerokie grono podatników, którzy dotychczas nie obsługiwali transakcji bezgotówkowych. W ramach programu Polska Bezgotówkowa przedsiębiorca jest zwolniony z opłat instalacyjnych i użytkuje terminal za darmo przez 12 miesięcy. Z pomocy tej skorzystało już ponad 140 tys. sprzedawców w Polsce.

 

Korzyści z fiskalnego terminala płatniczego POSPAY

Wprowadzenie fiskalnego terminala płatniczego POSPAY lub POSPAY Online w działalności handlowej niesie ze sobą mnóstwo korzyści. Przede wszystkim usprawnia obsługę klienta. Dzięki zintegrowanemu urządzeniu odchodzi całkowicie ryzyko wystąpienia pomyłek przy wprowadzaniu danych z kasy do terminala. POSPAY ułatwia raportowanie – transakcje kartami płatniczymi ujęte zostają w raportach kasowych.

POSPAY i POSPAY Online to urządzenia wręcz stworzone dla branży spożywczej. Wyjątkowo łatwe w obsłudze, nowoczesne i funkcjonalne, znacznie ułatwiają handel. Do tego świetnie się prezentują i wyróżniają się wyjątkową niezawodnością!

 

Dowiedz się więcej o POSPAY!

 

Dowiedz się więcej o POSPAY Online!

Czytany 1208 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 04 czerwiec 2020 10:54

Artykuły powiązane

 • Płatności bezgotówkowe na bazarze – czy terminal płatniczy na targowisku naprawdę ma sens? Płatności bezgotówkowe na bazarze – czy terminal płatniczy na targowisku naprawdę ma sens?

  Bazarki, targowiska, uliczne stragany – zarówno sprzedawcy, jak i konsumenci są przyzwyczajeni do faktu, że w takich miejscach nie zapłacą kartą. Jednocześnie w najnowszym sondażu przeprowadzonym na zlecenie Fundacji Polska Bezgotówkowa to właśnie one zostały przez respondentów wskazane jako takie, w których najbardziej brakuje opcji płatności bezgotówkowej. Czy rzeczywiście opłaca się wprowadzać możliwość płatności kartą na bazarze i targowisku?

 • Jak kasa online współpracuje z terminalem płatniczym? Jak kasa online współpracuje z terminalem płatniczym?

  Wymiana urządzeń na kasy fiskalne online to dobra sposobność do wprowadzenia w działalności również terminala płatniczego. Tym bardziej, że dzięki ujednoliconemu protokołowi komunikacyjnemu każda kasa i drukarka online współpracuje z takim urządzeniem. Podpowiadamy, jaki sprzęt najlepiej sprawdzi się w sklepie lub punkcie usługowym.

 • Kasa fiskalna online z wysyłką danych przez sieć GSM – jaką wybrać? Kasa fiskalna online z wysyłką danych przez sieć GSM – jaką wybrać?

  Sprzedaż mobilna, punkt handlowy czy usługowy bez dostępu do Internetu – to tylko niektóre specyficzne okoliczności, w jakich może znaleźć się polski przedsiębiorca. Jeszcze do niedawna brak połączenia z siecią nie musiał być problemem. Dziś właściciele kas fiskalnych online mają obowiązek zapewnić urządzeniom przesył danych do systemu CRK. Z pomocą przychodzą kasy fiskalne online z komunikacją przez GSM.

 • Pospay Online dla branży budowlanej Pospay Online dla branży budowlanej

  Dosłownie kilka dni dzieli wyznaczone branże od wdrożenia kas fiskalnych online – jedną z nich jest branża budowlana. Pospay Online to urządzenie, które pozwala na prowadzenie sprzedaży zgodnie z przepisami. Ale nie tylko. Jedna obudowa kryje trzy funkcjonalności – kasy, drukarki i terminala płatniczego. Dlaczego warto pomyśleć o Pospay Online, jeśli świadczymy usługi budowlane?

 • 5 powodów, dla których warto mieć terminal płatniczy w salonie fryzjerskim 5 powodów, dla których warto mieć terminal płatniczy w salonie fryzjerskim

  Obowiązkowa wymiana obecnych urządzeń rejestrujących na kasy fiskalne online to świetna okazja do wprowadzenia w salonie dodatkowych rozwiązań. Jednym z nich jest terminal płatniczy – przez wielu uznany za standard jakości obsługi klienta, przez innych odkładany jako inwestycja „na lepsze czasy”. Poznaj 5 ważnych powodów, dla których terminal płatniczy w salonie fryzjerskim warto wprowadzić już teraz!