czwartek, 04 czerwiec 2020 10:46

POSPAY w handlu spożywczym

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Prowadzisz mały sklep lub punkt handlowy, w którym nie ma wiele miejsca na dodatkowe urządzenia? Poznaj POSPAY – unikalne połączenie kasy i drukarki fiskalnej oraz terminala płatniczego. Zdobądź klientów preferujących płatności bezgotówkowe, obsługuj ich sprawnie, działaj mobilnie i zwiększ zyski!

W całej Polsce działa ponad 100 tys. małych i średnich sklepów spożywczych. Każdego dnia odwiedzają je dziesiątki, a nawet setki klientów. Praktycznie każda taka działalność musi mieć kasę fiskalną i wydawać paragony każdemu klientowi. Jednak wiele małych punktów spożywczych wciąż funkcjonuje bez terminala płatniczego.

Tymczasem coraz więcej osób, szczególnie młodych konsumentów, praktycznie nie używa gotówki. Według badań aż 4 na 10 konsumentów jest gotowych zrezygnować z zakupów, jeśli sklep nie daje możliwości płatności kartą.

 

POSPAY w handlu spożywczym

Fiskalny terminal płatniczy POSPAY to znakomite rozwiązanie dla małych i średnich sklepów, a nawet stoisk na targowiskach. Urządzenie łączy w sobie funkcjonalność terminala płatniczego, kasy fiskalnej i drukarki fiskalnej. Dzięki doskonałej ergonomii i mobilności świetnie sprawdza się tam, gdzie lada kasjera jest niewielka. POSPAY jest lekki i wygodny, co szczególnie sprawdza się w okresie wzmożonego ruchu klientów. Gdy kolejka jest duża, po prostu podchodzisz do danego klienta i przyjmujesz płatność. Zapewnia to sprawniejszą obsługę i rozładowanie kolejek.

Dzięki mobilnej transmisji danych POSPAY działa i przyjmuje należności w dowolnym miejscu. Urządzenie komunikuje się z siecią za pomocą Wi-Fi lub GSM. Nie musisz go też podłączać do zasilania – naładowany akumulator z powodzeniem zapewni całodzienną pracę. Dzięki płatnościom bezgotówkowym zyskasz więcej klientów – także tych, którzy wydają więcej, ponieważ nie ogranicza ich ilość gotówki w portfelu.

 

Fiskalny terminal płatniczy POSPAY Online

POSPAY dostępny jest w dwóch wariantach: jako urządzenie fiskalne z elektroniczną kopią paragonu oraz jako kasa i drukarka fiskalna online. Wersja online’owa spełnia wszystkie najnowsze wymogi ustawodawcy – przesyła dane w sposób ciągły i automatyczny do Centralnego Repozytorium Kas (CRK). Ponadto od 25 kwietnia 2020 r. przepisy dają użytkownikom kas online’owych możliwość wysyłania klientom e-paragonów.

POSPAY Online to najlepsza opcja również dla nowych sklepów spożywczych. Tylko urządzenie online’owe daje bowiem podatnikowi prawo do skorzystania z ulgi do 700 zł na zakup kasy przy rozpoczęciu ewidencjonowania.

 

POSPAY taniej z Polską Bezgotówkową

Jednym z elementów POSPAY i POSPAY Online jest terminal płatniczy D220, dostępny w ramach programu Polska Bezgotówkowa. Inicjatywa ta pozwala na uzyskanie dużej dopłaty do zakupu terminala płatniczego. Obejmuje szerokie grono podatników, którzy dotychczas nie obsługiwali transakcji bezgotówkowych. W ramach programu Polska Bezgotówkowa przedsiębiorca jest zwolniony z opłat instalacyjnych i użytkuje terminal za darmo przez 12 miesięcy. Z pomocy tej skorzystało już ponad 140 tys. sprzedawców w Polsce.

 

Korzyści z fiskalnego terminala płatniczego POSPAY

Wprowadzenie fiskalnego terminala płatniczego POSPAY lub POSPAY Online w działalności handlowej niesie ze sobą mnóstwo korzyści. Przede wszystkim usprawnia obsługę klienta. Dzięki zintegrowanemu urządzeniu odchodzi całkowicie ryzyko wystąpienia pomyłek przy wprowadzaniu danych z kasy do terminala. POSPAY ułatwia raportowanie – transakcje kartami płatniczymi ujęte zostają w raportach kasowych.

POSPAY i POSPAY Online to urządzenia wręcz stworzone dla branży spożywczej. Wyjątkowo łatwe w obsłudze, nowoczesne i funkcjonalne, znacznie ułatwiają handel. Do tego świetnie się prezentują i wyróżniają się wyjątkową niezawodnością!

 

Dowiedz się więcej o POSPAY!

 

Dowiedz się więcej o POSPAY Online!

Czytany 91 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 04 czerwiec 2020 10:54

Artykuły powiązane

 • Jak działa kasa fiskalna online? Jak działa kasa fiskalna online?

  Wyposażona w nowe funkcje, kasa fiskalna online przesyła dane do systemu CRK. Co to oznacza dla użytkownika? Czy konieczne jest zainwestowanie w szkolenie z obsługi technicznej urządzenia dla pracowników? Dowiedz się, jak działa kasa fiskalna online i jakie modele są dostępne na rynku.

 • Dla kogo kasa fiskalna i terminal POSPAY i POSPAY Online? Dla kogo kasa fiskalna i terminal POSPAY i POSPAY Online?

  Coraz więcej firm musi stosować kasy fiskalne już od pierwszej wykonanej usługi lub sprzedanego towaru. Popularność płatności bezgotówkowych z kolei sprawia, że przedsiębiorcy decydują się na wprowadzenie na starcie drugiego urządzenia - terminala płatniczego. A co, jeśli można połączyć funkcjonalności obu sprzętów w jednej obudowie? POSPAY i POSPAY Online to przykłady takiego rozwiązania!

 • Kasa fiskalna i terminal w jednym! To POSPAY od Posnet! Kasa fiskalna i terminal w jednym! To POSPAY od Posnet!

  Każdego roku powstaje setki nowych firm. Wiele z nich musi posiadać urządzenie rejestrujące. Przy pierwszej wizycie w salonie sprzedaży przedsiębiorcy pytają, czy jest coś takiego jak kasa fiskalna i terminal w jednym. Jest! To POSPAY i POSPAY Online – dwa warianty kas, które łączą w sobie aż trzy urządzenia!

 • POSPAY Online – Innowacja w płatnościach bezgotówkowych POSPAY Online – Innowacja w płatnościach bezgotówkowych

  Kasa fiskalna, drukarka fiskalna z aplikacją oraz terminal płatniczy w jednym urządzeniu to rewolucyjne rozwiązanie zaprojektowane przez firmę Posnet. Z POSPAY Online nie tylko oszczędzisz, ale też wzmocnisz swoją pozycję na rynku i przyciągniesz klientów preferujących szybkie transakcje bezgotówkowe!

 • Nowa promocja POSNET dla branży HoReCa – korzystaj teraz, zapłacisz za pół roku! Nowa promocja POSNET dla branży HoReCa – korzystaj teraz, zapłacisz za pół roku!

  Prowadzisz punkt gastronomiczny lub obiekt noclegowy? Skorzystaj z nowej promocji Posnetu dedykowanej branży HoReCa! Wybierz kasę lub drukarkę online’ową dostosowaną do potrzeb twojej działalności – korzystaj z niej już teraz, zapłać nawet od 180 dni. Sprawdź szczegóły promocji!