poniedziałek, 28 czerwiec 2021 22:41

Pospay Online dla branży budowlanej

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dosłownie kilka dni dzieli wyznaczone branże od wdrożenia kas fiskalnych online – jedną z nich jest branża budowlana. Pospay Online to urządzenie, które pozwala na prowadzenie sprzedaży zgodnie z przepisami. Ale nie tylko. Jedna obudowa kryje trzy funkcjonalności – kasy, drukarki i terminala płatniczego. Dlaczego warto pomyśleć o Pospay Online, jeśli świadczymy usługi budowlane?

Pospay Online to nowoczesne urządzenie, które pozwala na prowadzenie budowlańcom działalności zgodnie z aktualnymi przepisami. Od lipca 2021 r. muszą oni ewidencjonować sprzedaż z wykorzystaniem kas nowej generacji. Ci, którzy mieli kasy fiskalne w firmach, wymienią je na wersje online. Ci, którzy dopiero ruszają z usługami budowlanymi – muszą od razu wyposażyć firmy w sprzęty online’owe.

 

Nie tylko budowa, ale też remont

Warto nadmienić, że chociaż mówimy o nowym obowiązku dla usług budowlanych, to obejmuje on rozbudowę, nadbudowę, przebudowę oraz czynności remontowe. Wynika to wyraźnie z zapisów ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo Budowlane (tekst jednolity Dz. U. z 2020 r., poz. 1333). Dlatego wymiana na kasy fiskalne online dotyczy nie tylko fachowców, którzy zajmują się budową, ale także remontami. 1 lipca 2021 r. to termin graniczny wprowadzenia nowoczesnych sprzętów – przedsiębiorcom wyznaczonych przez ustawodawcę branż zostało już zaledwie kilka dni.

 

Wymień na Pospay Online

Jeżeli stoisz przed faktem wymiany kasy na online – może jest to dobra okazja do podwyższenia standardu obsługi klienta. W jaki sposób? Pospay Online to urządzenie, które nie tylko pozwoli na prowadzenie sprzedaży zgodnie z przepisami, ale też umożliwia przyjmowanie płatności bezgotówkowych.

 

Wygodnie dla fachowca i klienta

W jednej, kompaktowej obudowie połączono trzy funkcjonalności: kasę, drukarkę fiskalną oraz terminal płatniczy. Przy pomocy tego samego urządzenia połączysz się programem sprzedażowym, zarejestrujesz transakcję, wygenerujesz paragon fiskalny oraz przyjmiesz płatność elektroniczną. Zakup kasy fiskalnej i abonament ze wynajem terminala załatwisz w jednym miejscu, u jednego serwisanta. Formalności ograniczone są do minimum.

POSPAY Online to wygoda dla obu stron – dla fachowca i dla klienta. Płatności bezgotówkowe to w dzisiejszych czasach standard. Dlaczego nie miałbyś zaoferować takiej możliwości osobom, którym wykonujesz remont czy przebudowę? Usługi budowlane opiewają zwykle na większe kwoty. Klienci z pewnością docenią komfort regulowania należności formie elektronicznej, zamiast „szykowania” gotówki.

 

Dowiedz się więcej o POSPAY Online

Czytany 494 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 29 czerwiec 2021 22:48

Artykuły powiązane

 • Płatności bezgotówkowe na bazarze – czy terminal płatniczy na targowisku naprawdę ma sens? Płatności bezgotówkowe na bazarze – czy terminal płatniczy na targowisku naprawdę ma sens?

  Bazarki, targowiska, uliczne stragany – zarówno sprzedawcy, jak i konsumenci są przyzwyczajeni do faktu, że w takich miejscach nie zapłacą kartą. Jednocześnie w najnowszym sondażu przeprowadzonym na zlecenie Fundacji Polska Bezgotówkowa to właśnie one zostały przez respondentów wskazane jako takie, w których najbardziej brakuje opcji płatności bezgotówkowej. Czy rzeczywiście opłaca się wprowadzać możliwość płatności kartą na bazarze i targowisku?

 • Jak kasa online współpracuje z terminalem płatniczym? Jak kasa online współpracuje z terminalem płatniczym?

  Wymiana urządzeń na kasy fiskalne online to dobra sposobność do wprowadzenia w działalności również terminala płatniczego. Tym bardziej, że dzięki ujednoliconemu protokołowi komunikacyjnemu każda kasa i drukarka online współpracuje z takim urządzeniem. Podpowiadamy, jaki sprzęt najlepiej sprawdzi się w sklepie lub punkcie usługowym.

 • Kasa fiskalna online z wysyłką danych przez sieć GSM – jaką wybrać? Kasa fiskalna online z wysyłką danych przez sieć GSM – jaką wybrać?

  Sprzedaż mobilna, punkt handlowy czy usługowy bez dostępu do Internetu – to tylko niektóre specyficzne okoliczności, w jakich może znaleźć się polski przedsiębiorca. Jeszcze do niedawna brak połączenia z siecią nie musiał być problemem. Dziś właściciele kas fiskalnych online mają obowiązek zapewnić urządzeniom przesył danych do systemu CRK. Z pomocą przychodzą kasy fiskalne online z komunikacją przez GSM.

 • 5 powodów, dla których warto mieć terminal płatniczy w salonie fryzjerskim 5 powodów, dla których warto mieć terminal płatniczy w salonie fryzjerskim

  Obowiązkowa wymiana obecnych urządzeń rejestrujących na kasy fiskalne online to świetna okazja do wprowadzenia w salonie dodatkowych rozwiązań. Jednym z nich jest terminal płatniczy – przez wielu uznany za standard jakości obsługi klienta, przez innych odkładany jako inwestycja „na lepsze czasy”. Poznaj 5 ważnych powodów, dla których terminal płatniczy w salonie fryzjerskim warto wprowadzić już teraz!

 • Kasy Posnet online – najlepszy wybór dla usług Kasy Posnet online – najlepszy wybór dla usług

  Prowadzisz punkt usługowy? Salon urody, klub fitness, lokal gastronomiczny, warsztat samochodowy, a może kancelarię prawną lub firmę budowlaną? To już ostatnie chwile na wymianę urządzeń starego typu na kasy fiskalne online! Przekonaj się, dlatego warto wybrać kasy Posnet online – nowoczesne modele cenione przez małych i dużych usługodawców z wielu różnych branż.