piątek, 19 czerwiec 2020 09:43

Nowa promocja POSNET dla branży HoReCa – korzystaj teraz, zapłacisz za pół roku!

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Prowadzisz punkt gastronomiczny lub obiekt noclegowy? Skorzystaj z nowej promocji Posnetu dedykowanej branży HoReCa! Wybierz kasę lub drukarkę online’ową dostosowaną do potrzeb twojej działalności – korzystaj z niej już teraz, zapłać nawet od 180 dni. Sprawdź szczegóły promocji!

Posnet po raz kolejny wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów – przede wszystkim tych z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Tym razem wiodący producent kas fiskalnych postawił na branżę HoReCa. Placówki gastronomiczne i obiekty noclegowe szczególnie odczuły skutki pandemii COVID-19 i wprowadzonych od marca rządowych obostrzeń. Zdecydowana większość z nich została całkowicie pozbawiona możliwości świadczenia usług – i to w momencie, w którym dla tych firm miał rozpocząć się sezon!

 

Nowa promocja POSNET dla branży HoReCa!

Podatnicy świadczący usługi związane z wyżywieniem oraz usługi noclegowe od 1 lipca 2020 r. mieli stosować kasy fiskalne online. Obowiązek ten wynika z harmonogramu ustalonego jeszcze w 2019 r. Jednak ze względu na ewidentnie negatywny wpływ pandemii rząd w ramach Tarczy Antykryzysowej przesunął obowiązujący termin o pół roku. Według nowych przepisów, stacjonarne placówki gastronomiczne i obiekty noclegowe muszą mieć kasy fiskalne online od 1 stycznia 2021 r.

Z nową promocją Posnetu możesz korzystać z kasy online już teraz, a zapłacić nawet za pół roku! Zakup kasy fiskalnej z terminem płatności do 180 dni to sposób na uniknięcie zakupowego szaleństwa, które z pewnością będzie miało miejsce tuż przed ustawowym terminem!

Skorzystaj z promocji Posnet! Na spokojnie wybierz spośród szerokiego asortymentu kas i drukarek fiskalnych online. Skorzystaj z pomocy doświadczonego doradcy i wdrożeniowca, który dopasuje rozwiązanie optymalnie od potrzeb twojej działalności. Jeśli to konieczne, przeszkól pracowników z obsługi kasy. Zrób to wszystko i zacznij stosować kasę online już teraz, a zapłacisz za nią nawet w grudniu!

 

Uwaga! Promocja Posnetu dla branży HoReCa i Beauty trwa tylko do 30 czerwca 2020 r.!

Gastronomia baner poziom

 

Kasy online dla branży HoReCa

 

Firmy działające w branży HoReCa mogą mieć bardzo różne potrzeby. Inna kasa sprawdzi się w małym barze, inna w restauracji z kilkoma salami. Inne potrzeby musi zaspokajać urządzenie stosowane w niewielkiej agroturystyce, a inne – w pięciogwiazdkowym hotelu z cateringiem i SPA.

 

Dla branży HoReCa polecamy:

Kasa fiskalna Posnet ERGO Online – ta niewielka kasa mobilna świetnie sprawdzi się w małych i średnich firmach.

Drukarka fiskalna Posnet TRIO Online – designerska, średniej wielkości drukarka online’owa świetnie sprawdzi się w restauracjach, pizzeriach, pensjonatach i hotelach.

Drukarka fiskalna Posnet Thermal XL Online – funkcjonalna i niezwykle wydajna drukarka online’owa dla najbardziej wymagających. Najlepiej sprawdzi się w restauracjach, pizzeriach i dużych fast-foodach oraz hotelach i innych obiektach o dużym natężeniu ruchu.

Drukarka fiskalna Posnet TEMO Online – najmniejsze urządzenie fiskalne na rynku! Sprawdzi się w pracy mobilnej oraz wszędzie tam, gdzie miejsce na stanowisku kelnerskim czy recepcji jest ograniczone.

POSPAY Online – innowacyjne połączenie kasy fiskalnej, drukarki fiskalnej i terminala płatniczego. W nowoczesnym, wygodnym urządzeniu znajdziesz wszystko, czego potrzebuje punkt gastronomiczny lub obiekt noclegowy. Wybór tego rozwiązania pozwoli oszczędzić nawet kilkaset tysięcy złotych!

 

Hotel baner poziom

 

Więcej o POSPAY Online znajdziesz tutaj!

Czytany 303 razy

Artykuły powiązane

 • FAWAG Lite Online we współpracy z terminalem płatniczym Netpay FAWAG Lite Online we współpracy z terminalem płatniczym Netpay

  Jedna z najchętniej wybieranych małych kas stacjonarnych – FAWAG Lite Online – teraz może współpracować z innowacyjnym terminalem płatniczym Netpay od Posnet! Umożliwia to nowa wersja oprogramowania 1.02 kasy FAWAG Lite Online. Sprawdź, jakie korzyści daje to wyjątkowe połączenie.

 • Nowość od POSNET: Terminal płatniczy NETPAY Nowość od POSNET: Terminal płatniczy NETPAY

  Szybkie, wygodne i bezpieczne płatności bezgotówkowe są dziś bardziej pożądane niż kiedykolwiek wcześniej. Wiedzą o tym specjaliści Posnet – wiodącego polskiego producenta kas fiskalnych. Dlatego ich nowym produktem jest innowacyjny terminal płatniczy. NETPAY nie tylko obsługuje płatności elektroniczne, ale też m.in. udostępnia internet kasom online.

 • Kasy fiskalne online dla fryzjerów i kosmetyczek – obowiązkowe w 2021 r. Kasy fiskalne online dla fryzjerów i kosmetyczek – obowiązkowe w 2021 r.

  Pomimo trudnej sytuacji gospodarczej rząd nie planuje kolejnego odroczenia terminu obowiązkowego wprowadzenia kas fiskalnych online dla części branż. Na liście podmiotów zobowiązanych do wymiany urządzeń znalazły się m.in. lokale gastronomiczne, hotele, salony fryzjerskie i kosmetyczne. Sprawdź, do kiedy musisz kupić kasę online.

 • Kasy online dla gastronomii i hoteli wkrótce obowiązkowe Kasy online dla gastronomii i hoteli wkrótce obowiązkowe

  Termin wymiany kas fiskalnych przez podatników świadczących usługi związane z wyżywieniem, prowadzących obiekty noclegowe i składy opału został już raz przesunięty. Zbliża się obowiązująca data dla tych branż. Pomimo kolejnego wprowadzenia obostrzeń i istotnego paraliżu firm z branży HoReCa, rząd zdaje się nie planować przesunięcia aktualnego terminu wymiany kas.

 • Kasa online dla stomatologa – jaką wybrać? Kasa online dla stomatologa – jaką wybrać?

  Nie czekaj z wymianą kasy do 2021 r. – zrób to już teraz, a będziesz mieć większy wybór! Sprawdź, jaka kasa online dla stomatologa najlepiej trafi w potrzeby twojego gabinetu. Dowiedz się też, jakie parametry i czynniki wziąć pod uwagę, by wybrać urządzenie jednocześnie wygodne i niezawodne!