piątek, 19 czerwiec 2020 09:43

Nowa promocja POSNET dla branży HoReCa – korzystaj teraz, zapłacisz za pół roku!

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Prowadzisz punkt gastronomiczny lub obiekt noclegowy? Skorzystaj z nowej promocji Posnetu dedykowanej branży HoReCa! Wybierz kasę lub drukarkę online’ową dostosowaną do potrzeb twojej działalności – korzystaj z niej już teraz, zapłać nawet od 180 dni. Sprawdź szczegóły promocji!

Posnet po raz kolejny wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów – przede wszystkim tych z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Tym razem wiodący producent kas fiskalnych postawił na branżę HoReCa. Placówki gastronomiczne i obiekty noclegowe szczególnie odczuły skutki pandemii COVID-19 i wprowadzonych od marca rządowych obostrzeń. Zdecydowana większość z nich została całkowicie pozbawiona możliwości świadczenia usług – i to w momencie, w którym dla tych firm miał rozpocząć się sezon!

 

Nowa promocja POSNET dla branży HoReCa!

Podatnicy świadczący usługi związane z wyżywieniem oraz usługi noclegowe od 1 lipca 2020 r. mieli stosować kasy fiskalne online. Obowiązek ten wynika z harmonogramu ustalonego jeszcze w 2019 r. Jednak ze względu na ewidentnie negatywny wpływ pandemii rząd w ramach Tarczy Antykryzysowej przesunął obowiązujący termin o pół roku. Według nowych przepisów, stacjonarne placówki gastronomiczne i obiekty noclegowe muszą mieć kasy fiskalne online od 1 stycznia 2021 r.

Z nową promocją Posnetu możesz korzystać z kasy online już teraz, a zapłacić nawet za pół roku! Zakup kasy fiskalnej z terminem płatności do 180 dni to sposób na uniknięcie zakupowego szaleństwa, które z pewnością będzie miało miejsce tuż przed ustawowym terminem!

Skorzystaj z promocji Posnet! Na spokojnie wybierz spośród szerokiego asortymentu kas i drukarek fiskalnych online. Skorzystaj z pomocy doświadczonego doradcy i wdrożeniowca, który dopasuje rozwiązanie optymalnie od potrzeb twojej działalności. Jeśli to konieczne, przeszkól pracowników z obsługi kasy. Zrób to wszystko i zacznij stosować kasę online już teraz, a zapłacisz za nią nawet w grudniu!

 

Uwaga! Promocja Posnetu dla branży HoReCa i Beauty trwa tylko do 30 czerwca 2020 r.!

Gastronomia baner poziom

 

Kasy online dla branży HoReCa

 

Firmy działające w branży HoReCa mogą mieć bardzo różne potrzeby. Inna kasa sprawdzi się w małym barze, inna w restauracji z kilkoma salami. Inne potrzeby musi zaspokajać urządzenie stosowane w niewielkiej agroturystyce, a inne – w pięciogwiazdkowym hotelu z cateringiem i SPA.

 

Dla branży HoReCa polecamy:

Kasa fiskalna Posnet ERGO Online – ta niewielka kasa mobilna świetnie sprawdzi się w małych i średnich firmach.

Drukarka fiskalna Posnet TRIO Online – designerska, średniej wielkości drukarka online’owa świetnie sprawdzi się w restauracjach, pizzeriach, pensjonatach i hotelach.

Drukarka fiskalna Posnet Thermal XL Online – funkcjonalna i niezwykle wydajna drukarka online’owa dla najbardziej wymagających. Najlepiej sprawdzi się w restauracjach, pizzeriach i dużych fast-foodach oraz hotelach i innych obiektach o dużym natężeniu ruchu.

Drukarka fiskalna Posnet TEMO Online – najmniejsze urządzenie fiskalne na rynku! Sprawdzi się w pracy mobilnej oraz wszędzie tam, gdzie miejsce na stanowisku kelnerskim czy recepcji jest ograniczone.

POSPAY Online – innowacyjne połączenie kasy fiskalnej, drukarki fiskalnej i terminala płatniczego. W nowoczesnym, wygodnym urządzeniu znajdziesz wszystko, czego potrzebuje punkt gastronomiczny lub obiekt noclegowy. Wybór tego rozwiązania pozwoli oszczędzić nawet kilkaset tysięcy złotych!

 

Hotel baner poziom

 

Więcej o POSPAY Online znajdziesz tutaj!

Czytany 1040 razy

Artykuły powiązane

 • Sprzedaż sezonowa – jaką kasę fiskalną wybrać? Sprzedaż sezonowa – jaką kasę fiskalną wybrać?

  Lato zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim – sprzedaż sezonowa. Dla wielu przedsiębiorców ciepłe miesiące to okres największego (a czasem nawet jedynego w całym roku) zarobku. Otwierając sezonowy biznes pamiętaj, że obowiązują Cię przepisy dotyczące posiadania kasy fiskalnej. Sprawdź, jaka kasa fiskalna najlepiej sprawdzi się w sprzedaży sezonowej!

 • Kasy online od 2023 r. – obowiązkowe dla wszystkich? Kasy online od 2023 r. – obowiązkowe dla wszystkich?

  Wraz z końcem 2022 r. z półek serwisów fiskalnych znikną kasy fiskalne z elektroniczną kopią paragonu. To dalszy ciąg reformy fiskalnej prowadzonej w Polsce od 2019 roku. Co w praktyce oznacza dla przedsiębiorców? Czy musimy obowiązkowo wymienić urządzenia na kasy online od 2023 r.?

 • Nowa drukarka fiskalna Posnet Thermal HX – szybka, wytrzymała i nowoczesna Nowa drukarka fiskalna Posnet Thermal HX – szybka, wytrzymała i nowoczesna

  Nowa drukarka fiskalna Posnet Thermal HX dołączyła do urządzeń rejestrujących z rodziny Thermal. Co, wraz z pojawieniem w sprzedaży nowoczesnego sprzętu, zaproponował klientom wiodący producent kas i drukarek? W potrzeby których branż trafi Posnet? Poznaj główne zalety drukarki Thermal HX.    

 • Zakup kasy online po terminie a ulga 700 zł. Czy przysługuje? Zakup kasy online po terminie a ulga 700 zł. Czy przysługuje?

  Terminowe rozpoczęcie ewidencjonowania sprzedaży za pomocą kasy online jest jednym z podstawowych warunków uzyskania ulgi do 700 zł za każde urządzenie. W praktyce jednak zdarzają się różne sytuacje – choroba, trudności z zakupem urządzenia, czy znane z ubiegłych lat zamknięcie branż ze względu na pandemię. Czy w takich okolicznościach zakup kasy online po terminie przekreśla prawo do ulgi 700 zł? W znalezieniu odpowiedzi pomocne będą interpretacje indywidualne.

 • Kasy online 2023 – czy będą obowiązkowe? Kasy online 2023 – czy będą obowiązkowe?

  Nowelizacja ustawy o VAT wprowadziła terminy, po których nie będzie już można kupić kasy z elektronicznym lub papierowym zapisem kopii. Czy oznacza to, że kasy online 2023 roku będą obowiązkowe? Sprawdź aktualne przepisy!