piątek, 19 czerwiec 2020 09:43

Nowa promocja POSNET dla branży HoReCa – korzystaj teraz, zapłacisz za pół roku!

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Prowadzisz punkt gastronomiczny lub obiekt noclegowy? Skorzystaj z nowej promocji Posnetu dedykowanej branży HoReCa! Wybierz kasę lub drukarkę online’ową dostosowaną do potrzeb twojej działalności – korzystaj z niej już teraz, zapłać nawet od 180 dni. Sprawdź szczegóły promocji!

Posnet po raz kolejny wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów – przede wszystkim tych z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Tym razem wiodący producent kas fiskalnych postawił na branżę HoReCa. Placówki gastronomiczne i obiekty noclegowe szczególnie odczuły skutki pandemii COVID-19 i wprowadzonych od marca rządowych obostrzeń. Zdecydowana większość z nich została całkowicie pozbawiona możliwości świadczenia usług – i to w momencie, w którym dla tych firm miał rozpocząć się sezon!

 

Nowa promocja POSNET dla branży HoReCa!

Podatnicy świadczący usługi związane z wyżywieniem oraz usługi noclegowe od 1 lipca 2020 r. mieli stosować kasy fiskalne online. Obowiązek ten wynika z harmonogramu ustalonego jeszcze w 2019 r. Jednak ze względu na ewidentnie negatywny wpływ pandemii rząd w ramach Tarczy Antykryzysowej przesunął obowiązujący termin o pół roku. Według nowych przepisów, stacjonarne placówki gastronomiczne i obiekty noclegowe muszą mieć kasy fiskalne online od 1 stycznia 2021 r.

Z nową promocją Posnetu możesz korzystać z kasy online już teraz, a zapłacić nawet za pół roku! Zakup kasy fiskalnej z terminem płatności do 180 dni to sposób na uniknięcie zakupowego szaleństwa, które z pewnością będzie miało miejsce tuż przed ustawowym terminem!

Skorzystaj z promocji Posnet! Na spokojnie wybierz spośród szerokiego asortymentu kas i drukarek fiskalnych online. Skorzystaj z pomocy doświadczonego doradcy i wdrożeniowca, który dopasuje rozwiązanie optymalnie od potrzeb twojej działalności. Jeśli to konieczne, przeszkól pracowników z obsługi kasy. Zrób to wszystko i zacznij stosować kasę online już teraz, a zapłacisz za nią nawet w grudniu!

 

Uwaga! Promocja Posnetu dla branży HoReCa i Beauty trwa tylko do 30 czerwca 2020 r.!

Gastronomia baner poziom

 

Kasy online dla branży HoReCa

 

Firmy działające w branży HoReCa mogą mieć bardzo różne potrzeby. Inna kasa sprawdzi się w małym barze, inna w restauracji z kilkoma salami. Inne potrzeby musi zaspokajać urządzenie stosowane w niewielkiej agroturystyce, a inne – w pięciogwiazdkowym hotelu z cateringiem i SPA.

 

Dla branży HoReCa polecamy:

Kasa fiskalna Posnet ERGO Online – ta niewielka kasa mobilna świetnie sprawdzi się w małych i średnich firmach.

Drukarka fiskalna Posnet TRIO Online – designerska, średniej wielkości drukarka online’owa świetnie sprawdzi się w restauracjach, pizzeriach, pensjonatach i hotelach.

Drukarka fiskalna Posnet Thermal XL Online – funkcjonalna i niezwykle wydajna drukarka online’owa dla najbardziej wymagających. Najlepiej sprawdzi się w restauracjach, pizzeriach i dużych fast-foodach oraz hotelach i innych obiektach o dużym natężeniu ruchu.

Drukarka fiskalna Posnet TEMO Online – najmniejsze urządzenie fiskalne na rynku! Sprawdzi się w pracy mobilnej oraz wszędzie tam, gdzie miejsce na stanowisku kelnerskim czy recepcji jest ograniczone.

POSPAY Online – innowacyjne połączenie kasy fiskalnej, drukarki fiskalnej i terminala płatniczego. W nowoczesnym, wygodnym urządzeniu znajdziesz wszystko, czego potrzebuje punkt gastronomiczny lub obiekt noclegowy. Wybór tego rozwiązania pozwoli oszczędzić nawet kilkaset tysięcy złotych!

 

Hotel baner poziom

 

Więcej o POSPAY Online znajdziesz tutaj!

Czytany 101 razy

Artykuły powiązane

 • Szukasz kasy online dla lekarzy? Szukasz kasy online dla lekarzy?

  Już tylko kilka miesięcy zostało lekarzom do obowiązkowego wprowadzenia kas fiskalnych online w swoich gabinetach. Nawet jeśli kupią kasę wcześniej, mogą skorzystać z ulgi. Wybraliśmy cztery modele kas i drukarek fiskalnych online, które najlepiej sprawdzają się w branży medycznej.

 • Jak działa kasa fiskalna online? Jak działa kasa fiskalna online?

  Wyposażona w nowe funkcje, kasa fiskalna online przesyła dane do systemu CRK. Co to oznacza dla użytkownika? Czy konieczne jest zainwestowanie w szkolenie z obsługi technicznej urządzenia dla pracowników? Dowiedz się, jak działa kasa fiskalna online i jakie modele są dostępne na rynku.

 • Dla kogo kasa fiskalna i terminal POSPAY i POSPAY Online? Dla kogo kasa fiskalna i terminal POSPAY i POSPAY Online?

  Coraz więcej firm musi stosować kasy fiskalne już od pierwszej wykonanej usługi lub sprzedanego towaru. Popularność płatności bezgotówkowych z kolei sprawia, że przedsiębiorcy decydują się na wprowadzenie na starcie drugiego urządzenia - terminala płatniczego. A co, jeśli można połączyć funkcjonalności obu sprzętów w jednej obudowie? POSPAY i POSPAY Online to przykłady takiego rozwiązania!

 • Kasa fiskalna i terminal w jednym! To POSPAY od Posnet! Kasa fiskalna i terminal w jednym! To POSPAY od Posnet!

  Każdego roku powstaje setki nowych firm. Wiele z nich musi posiadać urządzenie rejestrujące. Przy pierwszej wizycie w salonie sprzedaży przedsiębiorcy pytają, czy jest coś takiego jak kasa fiskalna i terminal w jednym. Jest! To POSPAY i POSPAY Online – dwa warianty kas, które łączą w sobie aż trzy urządzenia!

 • Kasy fiskalne online – nowe terminy wymiany Kasy fiskalne online – nowe terminy wymiany

  Przepisy wyznaczające nowy harmonogram wymiany urządzeń z papierową i elektroniczną kopią paragonu na kasy fiskalne online weszły w życie w czerwcu 2020 r. Odroczenie terminów pozwoli przedsiębiorcom odsunąć w czasie wydatek. Warto jednak pamiętać o uldze, która przysługuje przy wymianie kasy.