piątek, 19 czerwiec 2020 09:43

Nowa promocja POSNET dla branży HoReCa – korzystaj teraz, zapłacisz za pół roku!

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Prowadzisz punkt gastronomiczny lub obiekt noclegowy? Skorzystaj z nowej promocji Posnetu dedykowanej branży HoReCa! Wybierz kasę lub drukarkę online’ową dostosowaną do potrzeb twojej działalności – korzystaj z niej już teraz, zapłać nawet od 180 dni. Sprawdź szczegóły promocji!

Posnet po raz kolejny wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów – przede wszystkim tych z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Tym razem wiodący producent kas fiskalnych postawił na branżę HoReCa. Placówki gastronomiczne i obiekty noclegowe szczególnie odczuły skutki pandemii COVID-19 i wprowadzonych od marca rządowych obostrzeń. Zdecydowana większość z nich została całkowicie pozbawiona możliwości świadczenia usług – i to w momencie, w którym dla tych firm miał rozpocząć się sezon!

 

Nowa promocja POSNET dla branży HoReCa!

Podatnicy świadczący usługi związane z wyżywieniem oraz usługi noclegowe od 1 lipca 2020 r. mieli stosować kasy fiskalne online. Obowiązek ten wynika z harmonogramu ustalonego jeszcze w 2019 r. Jednak ze względu na ewidentnie negatywny wpływ pandemii rząd w ramach Tarczy Antykryzysowej przesunął obowiązujący termin o pół roku. Według nowych przepisów, stacjonarne placówki gastronomiczne i obiekty noclegowe muszą mieć kasy fiskalne online od 1 stycznia 2021 r.

Z nową promocją Posnetu możesz korzystać z kasy online już teraz, a zapłacić nawet za pół roku! Zakup kasy fiskalnej z terminem płatności do 180 dni to sposób na uniknięcie zakupowego szaleństwa, które z pewnością będzie miało miejsce tuż przed ustawowym terminem!

Skorzystaj z promocji Posnet! Na spokojnie wybierz spośród szerokiego asortymentu kas i drukarek fiskalnych online. Skorzystaj z pomocy doświadczonego doradcy i wdrożeniowca, który dopasuje rozwiązanie optymalnie od potrzeb twojej działalności. Jeśli to konieczne, przeszkól pracowników z obsługi kasy. Zrób to wszystko i zacznij stosować kasę online już teraz, a zapłacisz za nią nawet w grudniu!

 

Uwaga! Promocja Posnetu dla branży HoReCa i Beauty trwa tylko do 30 czerwca 2020 r.!

Gastronomia baner poziom

 

Kasy online dla branży HoReCa

 

Firmy działające w branży HoReCa mogą mieć bardzo różne potrzeby. Inna kasa sprawdzi się w małym barze, inna w restauracji z kilkoma salami. Inne potrzeby musi zaspokajać urządzenie stosowane w niewielkiej agroturystyce, a inne – w pięciogwiazdkowym hotelu z cateringiem i SPA.

 

Dla branży HoReCa polecamy:

Kasa fiskalna Posnet ERGO Online – ta niewielka kasa mobilna świetnie sprawdzi się w małych i średnich firmach.

Drukarka fiskalna Posnet TRIO Online – designerska, średniej wielkości drukarka online’owa świetnie sprawdzi się w restauracjach, pizzeriach, pensjonatach i hotelach.

Drukarka fiskalna Posnet Thermal XL Online – funkcjonalna i niezwykle wydajna drukarka online’owa dla najbardziej wymagających. Najlepiej sprawdzi się w restauracjach, pizzeriach i dużych fast-foodach oraz hotelach i innych obiektach o dużym natężeniu ruchu.

Drukarka fiskalna Posnet TEMO Online – najmniejsze urządzenie fiskalne na rynku! Sprawdzi się w pracy mobilnej oraz wszędzie tam, gdzie miejsce na stanowisku kelnerskim czy recepcji jest ograniczone.

POSPAY Online – innowacyjne połączenie kasy fiskalnej, drukarki fiskalnej i terminala płatniczego. W nowoczesnym, wygodnym urządzeniu znajdziesz wszystko, czego potrzebuje punkt gastronomiczny lub obiekt noclegowy. Wybór tego rozwiązania pozwoli oszczędzić nawet kilkaset tysięcy złotych!

 

Hotel baner poziom

 

Więcej o POSPAY Online znajdziesz tutaj!

Czytany 840 razy

Artykuły powiązane

 • Wymiana kasy na online po obowiązującym terminie Wymiana kasy na online po obowiązującym terminie

  Kasy fiskalne online to coraz częstszy widok w polskich firmach. Od 2020 r. kilka dużych grup podatników wymieniło posiadane urządzenia na kasy online’owe, ponieważ zobowiązał ich do tego ustawodawca. Ustalony odgórnie harmonogram wskazywał, która branża i w jakim terminie ma wdrożyć pracę na nowych sprzętach. Co w przypadku, gdy przedsiębiorca wymienił kasę na online po obowiązującym terminie?

 • Pierwsza na rynku drukarka fiskalna z e-paragonem! To produkt Posnet Pierwsza na rynku drukarka fiskalna z e-paragonem! To produkt Posnet

  E-paragony funkcjonują już od 2021 r. w przepisach i… do tej pory tylko tam. Jak dotąd bowiem nie było na polskim rynku urządzenia fiskalnego wyposażonego w funkcję przesyłania paragonów elektronicznych. Sytuacja ta zmieniła się za sprawą Thermal XL 2 Online S firmy Posnet.

 • Kto musi mieć kasę online w 2022 r.? Kto musi mieć kasę online w 2022 r.?

  Kasy fiskalne online stopniowo wypierają z rynku starsze modele urządzeń – kasy z elektroniczną kopią paragonu. Modele z kopią papierową spotkamy już bardzo rzadko, a w sklepach nie ma ich już od prawie 3 lat. Niektórzy podatnicy wciąż mają wybór – mogą używać kas online lub urządzeń z kopią elektroniczną. Sprawdź, kto musi mieć kasę online w 2022 r.!

 • Polski Ład a kasy fiskalne - co się zmieniło w 2022 r.? Polski Ład a kasy fiskalne - co się zmieniło w 2022 r.?

  Przedsiębiorcy powoli oswajają się ze zmianami, które wprowadził Polski Ład. W zapisach ustawy z 29 października 2021 r. znajdziemy też nowości istotne dla właścicieli urządzeń fiskalnych. Polski Ład a kasy fiskalne – co się zmieniło w 2022 r.?

 • Raporty fiskalne z kasy rejestrującej – kiedy należy je drukować? Raporty fiskalne z kasy rejestrującej – kiedy należy je drukować?

  Wykorzystywanie urządzenia fiskalnego w firmie wiąże się z wieloma obowiązkami. Poza bieżącym ewidencjonowaniem sprzedaży i generowaniem paragonów fiskalnych, przepisy obligują podatników m.in. do wykonywania raportów w określonych terminach. Kiedy należy drukować raporty fiskalne z kasy rejestrującej?