czwartek, 18 czerwiec 2020 09:15

Kup teraz, zapłać za pół roku! Promocja Posnetu na kasy online dla branży Beauty!

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Wybierz kasę fiskalną online najlepszą dla swojego salonu fryzjerskiego lub gabinetu kosmetycznego. Korzystaj już teraz, a płatność ureguluj do 180 dni! Śpiesz się – nowa promocja Posnet trwa tylko do końca czerwca 2020 r.! Poznaj polecane kasy i drukarki online dla branży Beauty!

Obecne wydarzenia i związane z nimi zamknięcie m.in. salonów fryzjerskich i kosmetycznych, odbiło się negatywnie praktycznie na wszystkich firmach z tej branży. Mimo iż obecnie fryzjerzy i kosmetyczki mogą już przyjmować klientów w swoich salonach i gabinetach, sytuacja związana z epidemią wciąż jest niepewna. Przedsiębiorcy ostrożnie podchodzą do wszelkich wydatków związanych z działalnością.

Aby wspomóc branżę Beauty w wyjściu na prostą po rządowych obostrzeniach, Posnet przygotował ofertę specjalną. Już dziś możesz zacząć korzystać z kasy fiskalnej online, a zapłacić za nią dopiero za 6 miesięcy!

 

Uwaga!

Promocja dedykowana branży Beauty i HoReCa trwa tylko do 30 czerwca 2020 r.!

 

Beauty baner poziom

 

 

Korzystaj teraz – zapłać nawet za 6 miesięcy!

Firmy świadczące usługi fryzjerskie, kosmetyczne i kosmetologiczne muszą obowiązkowo stosować kasy fiskalne online od 1 lipca 2021 r. Z promocją Posnetu mogą wymienić kasę na spokojnie już teraz – dobrać urządzenie odpowiednie dla specyfiki swojej działalności, wdrożyć je, przeszkolić pracowników z obsługi i zorganizować dostęp do sieci teleinformatycznej. Z kasy online zaczynasz korzystać już teraz, a płatność uregulujesz do 180 dni. Przy tym nie tracisz prawa do ulgi na kasę – możesz z niej skorzystać w rozliczeniu za miesiąc opłacenia faktury!

Dzięki nowej promocji Posnetu unikniesz też zakupowej gorączki, która z pewnością wybuchnie tuż przed wejściem w życie obowiązku wymiany kas. Obecnie wybór urządzeń jest naprawdę duży – dostępne są między innymi małe, mobilne kasy i drukarki fiskalne online idealne dla fryzjerów i kosmetyczek.

 

Kasy fiskalne online dla branży Beauty

Fryzjerom, kosmetyczkom oraz innym przedstawicielom branży Beauty polecamy małe, mobilne kasy fiskalne Posnet – np. Posnet ERGO Online. Dla wykorzystujących w swojej pracy oprogramowanie do zarządzania sprzedażą rekomendujemy drukarki fiskalne, np. małą i zgrabną Posnet TEMO Online czy nowoczesną, designerską Posnet TRIO Online.

Wyjątkowym, innowacyjnym rozwiązaniem jest też POSPAY Online – połączenie trzech urządzeń: kasy fiskalnej, drukarki fiskalnej oraz terminala płatniczego. To wybór, który pozwala zaoszczędzić setki złotych! Mała, elegancka POSPAY Online zajmuje niewiele miejsca – świetnie sprawdza się zarówno w pracy stacjonarnej, jak i mobilnej!

pospay beauty

Więcej o POSPAY Online czytaj Tutaj!

Czytany 89 razy

Artykuły powiązane

 • Jak działa kasa fiskalna online? Jak działa kasa fiskalna online?

  Wyposażona w nowe funkcje, kasa fiskalna online przesyła dane do systemu CRK. Co to oznacza dla użytkownika? Czy konieczne jest zainwestowanie w szkolenie z obsługi technicznej urządzenia dla pracowników? Dowiedz się, jak działa kasa fiskalna online i jakie modele są dostępne na rynku.

 • Dla kogo kasa fiskalna i terminal POSPAY i POSPAY Online? Dla kogo kasa fiskalna i terminal POSPAY i POSPAY Online?

  Coraz więcej firm musi stosować kasy fiskalne już od pierwszej wykonanej usługi lub sprzedanego towaru. Popularność płatności bezgotówkowych z kolei sprawia, że przedsiębiorcy decydują się na wprowadzenie na starcie drugiego urządzenia - terminala płatniczego. A co, jeśli można połączyć funkcjonalności obu sprzętów w jednej obudowie? POSPAY i POSPAY Online to przykłady takiego rozwiązania!

 • Kasa fiskalna i terminal w jednym! To POSPAY od Posnet! Kasa fiskalna i terminal w jednym! To POSPAY od Posnet!

  Każdego roku powstaje setki nowych firm. Wiele z nich musi posiadać urządzenie rejestrujące. Przy pierwszej wizycie w salonie sprzedaży przedsiębiorcy pytają, czy jest coś takiego jak kasa fiskalna i terminal w jednym. Jest! To POSPAY i POSPAY Online – dwa warianty kas, które łączą w sobie aż trzy urządzenia!

 • POSPAY Online – Innowacja w płatnościach bezgotówkowych POSPAY Online – Innowacja w płatnościach bezgotówkowych

  Kasa fiskalna, drukarka fiskalna z aplikacją oraz terminal płatniczy w jednym urządzeniu to rewolucyjne rozwiązanie zaprojektowane przez firmę Posnet. Z POSPAY Online nie tylko oszczędzisz, ale też wzmocnisz swoją pozycję na rynku i przyciągniesz klientów preferujących szybkie transakcje bezgotówkowe!

 • Nowa promocja POSNET dla branży HoReCa – korzystaj teraz, zapłacisz za pół roku! Nowa promocja POSNET dla branży HoReCa – korzystaj teraz, zapłacisz za pół roku!

  Prowadzisz punkt gastronomiczny lub obiekt noclegowy? Skorzystaj z nowej promocji Posnetu dedykowanej branży HoReCa! Wybierz kasę lub drukarkę online’ową dostosowaną do potrzeb twojej działalności – korzystaj z niej już teraz, zapłać nawet od 180 dni. Sprawdź szczegóły promocji!