czwartek, 18 czerwiec 2020 09:15

Kup teraz, zapłać za pół roku! Promocja Posnetu na kasy online dla branży Beauty!

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Wybierz kasę fiskalną online najlepszą dla swojego salonu fryzjerskiego lub gabinetu kosmetycznego. Korzystaj już teraz, a płatność ureguluj do 180 dni! Śpiesz się – nowa promocja Posnet trwa tylko do końca czerwca 2020 r.! Poznaj polecane kasy i drukarki online dla branży Beauty!

Obecne wydarzenia i związane z nimi zamknięcie m.in. salonów fryzjerskich i kosmetycznych, odbiło się negatywnie praktycznie na wszystkich firmach z tej branży. Mimo iż obecnie fryzjerzy i kosmetyczki mogą już przyjmować klientów w swoich salonach i gabinetach, sytuacja związana z epidemią wciąż jest niepewna. Przedsiębiorcy ostrożnie podchodzą do wszelkich wydatków związanych z działalnością.

Aby wspomóc branżę Beauty w wyjściu na prostą po rządowych obostrzeniach, Posnet przygotował ofertę specjalną. Już dziś możesz zacząć korzystać z kasy fiskalnej online, a zapłacić za nią dopiero za 6 miesięcy!

 

Uwaga!

Promocja dedykowana branży Beauty i HoReCa trwa tylko do 30 czerwca 2020 r.!

 

Beauty baner poziom

 

 

Korzystaj teraz – zapłać nawet za 6 miesięcy!

Firmy świadczące usługi fryzjerskie, kosmetyczne i kosmetologiczne muszą obowiązkowo stosować kasy fiskalne online od 1 lipca 2021 r. Z promocją Posnetu mogą wymienić kasę na spokojnie już teraz – dobrać urządzenie odpowiednie dla specyfiki swojej działalności, wdrożyć je, przeszkolić pracowników z obsługi i zorganizować dostęp do sieci teleinformatycznej. Z kasy online zaczynasz korzystać już teraz, a płatność uregulujesz do 180 dni. Przy tym nie tracisz prawa do ulgi na kasę – możesz z niej skorzystać w rozliczeniu za miesiąc opłacenia faktury!

Dzięki nowej promocji Posnetu unikniesz też zakupowej gorączki, która z pewnością wybuchnie tuż przed wejściem w życie obowiązku wymiany kas. Obecnie wybór urządzeń jest naprawdę duży – dostępne są między innymi małe, mobilne kasy i drukarki fiskalne online idealne dla fryzjerów i kosmetyczek.

 

Kasy fiskalne online dla branży Beauty

Fryzjerom, kosmetyczkom oraz innym przedstawicielom branży Beauty polecamy małe, mobilne kasy fiskalne Posnet – np. Posnet ERGO Online. Dla wykorzystujących w swojej pracy oprogramowanie do zarządzania sprzedażą rekomendujemy drukarki fiskalne, np. małą i zgrabną Posnet TEMO Online czy nowoczesną, designerską Posnet TRIO Online.

Wyjątkowym, innowacyjnym rozwiązaniem jest też POSPAY Online – połączenie trzech urządzeń: kasy fiskalnej, drukarki fiskalnej oraz terminala płatniczego. To wybór, który pozwala zaoszczędzić setki złotych! Mała, elegancka POSPAY Online zajmuje niewiele miejsca – świetnie sprawdza się zarówno w pracy stacjonarnej, jak i mobilnej!

pospay beauty

Więcej o POSPAY Online czytaj Tutaj!

Czytany 1055 razy

Artykuły powiązane

 • Nowa drukarka fiskalna Posnet Thermal HX – szybka, wytrzymała i nowoczesna Nowa drukarka fiskalna Posnet Thermal HX – szybka, wytrzymała i nowoczesna

  Nowa drukarka fiskalna Posnet Thermal HX dołączyła do urządzeń rejestrujących z rodziny Thermal. Co, wraz z pojawieniem w sprzedaży nowoczesnego sprzętu, zaproponował klientom wiodący producent kas i drukarek? W potrzeby których branż trafi Posnet? Poznaj główne zalety drukarki Thermal HX.    

 • Pierwsza na rynku drukarka fiskalna z e-paragonem! To produkt Posnet Pierwsza na rynku drukarka fiskalna z e-paragonem! To produkt Posnet

  E-paragony funkcjonują już od 2021 r. w przepisach i… do tej pory tylko tam. Jak dotąd bowiem nie było na polskim rynku urządzenia fiskalnego wyposażonego w funkcję przesyłania paragonów elektronicznych. Sytuacja ta zmieniła się za sprawą Thermal XL 2 Online S firmy Posnet.

 • Płatności bezgotówkowe na bazarze – czy terminal płatniczy na targowisku naprawdę ma sens? Płatności bezgotówkowe na bazarze – czy terminal płatniczy na targowisku naprawdę ma sens?

  Bazarki, targowiska, uliczne stragany – zarówno sprzedawcy, jak i konsumenci są przyzwyczajeni do faktu, że w takich miejscach nie zapłacą kartą. Jednocześnie w najnowszym sondażu przeprowadzonym na zlecenie Fundacji Polska Bezgotówkowa to właśnie one zostały przez respondentów wskazane jako takie, w których najbardziej brakuje opcji płatności bezgotówkowej. Czy rzeczywiście opłaca się wprowadzać możliwość płatności kartą na bazarze i targowisku?

 • Jak kasa online współpracuje z terminalem płatniczym? Jak kasa online współpracuje z terminalem płatniczym?

  Wymiana urządzeń na kasy fiskalne online to dobra sposobność do wprowadzenia w działalności również terminala płatniczego. Tym bardziej, że dzięki ujednoliconemu protokołowi komunikacyjnemu każda kasa i drukarka online współpracuje z takim urządzeniem. Podpowiadamy, jaki sprzęt najlepiej sprawdzi się w sklepie lub punkcie usługowym.

 • Kasa fiskalna online z wysyłką danych przez sieć GSM – jaką wybrać? Kasa fiskalna online z wysyłką danych przez sieć GSM – jaką wybrać?

  Sprzedaż mobilna, punkt handlowy czy usługowy bez dostępu do Internetu – to tylko niektóre specyficzne okoliczności, w jakich może znaleźć się polski przedsiębiorca. Jeszcze do niedawna brak połączenia z siecią nie musiał być problemem. Dziś właściciele kas fiskalnych online mają obowiązek zapewnić urządzeniom przesył danych do systemu CRK. Z pomocą przychodzą kasy fiskalne online z komunikacją przez GSM.