czwartek, 18 czerwiec 2020 09:15

Kup teraz, zapłać za pół roku! Promocja Posnetu na kasy online dla branży Beauty!

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Wybierz kasę fiskalną online najlepszą dla swojego salonu fryzjerskiego lub gabinetu kosmetycznego. Korzystaj już teraz, a płatność ureguluj do 180 dni! Śpiesz się – nowa promocja Posnet trwa tylko do końca czerwca 2020 r.! Poznaj polecane kasy i drukarki online dla branży Beauty!

Obecne wydarzenia i związane z nimi zamknięcie m.in. salonów fryzjerskich i kosmetycznych, odbiło się negatywnie praktycznie na wszystkich firmach z tej branży. Mimo iż obecnie fryzjerzy i kosmetyczki mogą już przyjmować klientów w swoich salonach i gabinetach, sytuacja związana z epidemią wciąż jest niepewna. Przedsiębiorcy ostrożnie podchodzą do wszelkich wydatków związanych z działalnością.

Aby wspomóc branżę Beauty w wyjściu na prostą po rządowych obostrzeniach, Posnet przygotował ofertę specjalną. Już dziś możesz zacząć korzystać z kasy fiskalnej online, a zapłacić za nią dopiero za 6 miesięcy!

 

Uwaga!

Promocja dedykowana branży Beauty i HoReCa trwa tylko do 30 czerwca 2020 r.!

 

Beauty baner poziom

 

 

Korzystaj teraz – zapłać nawet za 6 miesięcy!

Firmy świadczące usługi fryzjerskie, kosmetyczne i kosmetologiczne muszą obowiązkowo stosować kasy fiskalne online od 1 lipca 2021 r. Z promocją Posnetu mogą wymienić kasę na spokojnie już teraz – dobrać urządzenie odpowiednie dla specyfiki swojej działalności, wdrożyć je, przeszkolić pracowników z obsługi i zorganizować dostęp do sieci teleinformatycznej. Z kasy online zaczynasz korzystać już teraz, a płatność uregulujesz do 180 dni. Przy tym nie tracisz prawa do ulgi na kasę – możesz z niej skorzystać w rozliczeniu za miesiąc opłacenia faktury!

Dzięki nowej promocji Posnetu unikniesz też zakupowej gorączki, która z pewnością wybuchnie tuż przed wejściem w życie obowiązku wymiany kas. Obecnie wybór urządzeń jest naprawdę duży – dostępne są między innymi małe, mobilne kasy i drukarki fiskalne online idealne dla fryzjerów i kosmetyczek.

 

Kasy fiskalne online dla branży Beauty

Fryzjerom, kosmetyczkom oraz innym przedstawicielom branży Beauty polecamy małe, mobilne kasy fiskalne Posnet – np. Posnet ERGO Online. Dla wykorzystujących w swojej pracy oprogramowanie do zarządzania sprzedażą rekomendujemy drukarki fiskalne, np. małą i zgrabną Posnet TEMO Online czy nowoczesną, designerską Posnet TRIO Online.

Wyjątkowym, innowacyjnym rozwiązaniem jest też POSPAY Online – połączenie trzech urządzeń: kasy fiskalnej, drukarki fiskalnej oraz terminala płatniczego. To wybór, który pozwala zaoszczędzić setki złotych! Mała, elegancka POSPAY Online zajmuje niewiele miejsca – świetnie sprawdza się zarówno w pracy stacjonarnej, jak i mobilnej!

pospay beauty

Więcej o POSPAY Online czytaj Tutaj!

Czytany 203 razy

Artykuły powiązane

 • Kasa online dla kosmetyczki – czym się kierować przy wyborze? Kasa online dla kosmetyczki – czym się kierować przy wyborze?

  Mała, mobilna kasa mieszcząca się w torebce? Nowoczesne połączenie kasy, drukarki i terminala płatniczego? A może zaawansowana drukarka fiskalna do eleganckiego salonu? Sprawdź, jaka kasa online dla kosmetyczki sprawdzi się najlepiej!

 • Jaka powinna być kasa online do gastronomii? Jaka powinna być kasa online do gastronomii?

  Rozwiązanie sprzedażowe zastosowane w restauracji, barze, a nawet małej budce z hot-dogami ma ogromny wpływ na jakość obsługi i zadowolenie klienta. Podpowiadamy, jaka powinna być kasa online do gastronomii – jakie funkcje musi spełniać i jak dopasować urządzenie do specyfiki konkretnej placówki.

 • Już 100 tys. fiskalizacji online! Drukarka TRIO Online szczęśliwym numerem! Już 100 tys. fiskalizacji online! Drukarka TRIO Online szczęśliwym numerem!

  Ceniona nie tylko na funkcjonalność i niezawodność, ale też za elegancję i designerski wygląd drukarka TRIO Online została zarejestrowana jako 100-tysięczne urządzenie online’owe Posnet w 2020 r. Zyskała szczęśliwy numer 2020/000100000!

 • Kasa online i terminal płatniczy w gastronomii Kasa online i terminal płatniczy w gastronomii

  W czasach, gdy płatności bezgotówkowe stały się standardem, terminal płatniczy to urządzenie niezbędne w lokalu gastronomicznym. A gdyby tak połączyć kasę fiskalną, drukarkę fiskalną i terminal w jednym urządzeniu? Poznaj POSPAY Online – innowacyjne rozwiązanie idealnie trafiające w potrzeby gastronomii!

 • Posnet POSPAY - dwa urządzenia fiskalne i terminal w jednym Posnet POSPAY - dwa urządzenia fiskalne i terminal w jednym

  Prowadzisz działalność i masz obowiązek stosować kasę fiskalną lub kasę online? Oferujesz swoim klientom płatności bezgotówkowe? Na rynku dostępne jest urządzenie idealne - fiskalny terminal płatniczy Posnet POSPAY. To kasa, drukarka fiskalna i terminal w jednym.