środa, 08 lipiec 2020 21:11

Dla kogo kasa fiskalna i terminal POSPAY i POSPAY Online?

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Coraz więcej firm musi stosować kasy fiskalne już od pierwszej wykonanej usługi lub sprzedanego towaru. Popularność płatności bezgotówkowych z kolei sprawia, że przedsiębiorcy decydują się na wprowadzenie na starcie drugiego urządzenia - terminala płatniczego. A co, jeśli można połączyć funkcjonalności obu sprzętów w jednej obudowie? POSPAY i POSPAY Online to przykłady takiego rozwiązania!

Wiodący producent kas fiskalnych w Polsce, firma Posnet, stworzyła urządzenia POSPAY i POSPAY Online. Są to dwa warianty kas, które łączą w sobie nawet nie dwa, ale aż trzy urządzenia! Stanowią połączenie kasy fiskalnej, drukarki fiskalnej i terminala płatniczego w zgrabnej, estetycznej obudowie.

 

POSPAY i POSPAY Online - jaka jest różnica?

Czym różnią się od siebie modele POSPAY i POSPAY Online? Urządzenie POSPAY to fiskalny terminal płatniczy z elektroniczną kopią paragonu. POSPAY Online spełnia natomiast wszystkie najnowsze wymogi ustawodawcy dotyczące kas online’owych. Między innymi przesyła dane do Centralnego Repozytorium Kas (CRK). Jeżeli więc jesteś zobowiązany do posiadania kasy online, to wybierz właśnie ten wariant.

 

Kasa fiskalna i terminal w jednym - czy warto?

Czy warto zainwestować w połączenie kasy fiskalnej i terminala płatniczego w jednym? Tak, bo generuje to sporą oszczędność. Dysponujemy trzema urządzeniami w cenie kasy fiskalnej lepszej jakości. Możemy też bez przeszkód skorzystać z dofinansowania w ramach programu Polska Bezgotówkowa. Jeżeli tylko spełniamy warunki, terminal otrzymamy za darmo. Jednocześnie jest też dostępna ulga na kasę do 700 zł! Jeśli weźmiemy pod uwagę obie opcje i skorzystamy z tych możliwości, to koszt kasy i terminala płatniczego będzie naprawdę nieduży. 

 

Komu można polecić kasę i terminal POSPAY?

Zalety fiskalnego terminala płatniczego POSPAY dostrzegą przedsiębiorcy z naprawdę rozmaitych branż. Z pewnością urządzenie to sprawdzi się w niedużych firmach - małych sklepach, kameralnych lokalach gastronomicznych, gabinecie lekarskim czy klubie fitness. Przyda się również w salonie fryzjerskim lub kosmetycznym. Generalnie jako kasa fiskalna Posnet POSPAY będzie praktyczny w działalności mobilnej i w firmach usługowych, gdzie przestrzeń lady czy biurka jest na wagę złota. Jednocześnie warto dodać, że urządzenie to znajdzie zastosowanie w przypadku działalności z niewielkim asortymentem, które nie muszą pilnować stanów magazynowych.

Fiskalny terminal płatniczy POSPAY Online doskonale sprawdzi się jako drukarka fiskalna. W firmach, które korzystają z oprogramowania do prowadzenia sprzedaży, to naprawdę praktyczne rozwiązanie. Dokumenty wystawiane z kilku stanowisk można podłączyć do jednej drukarki fiskalnej. A dodatkowo - dysponujemy funkcjonalnościami terminala płatniczego.

Dowiedz się więcej o POSPAY Online

 

Sprawdź też POSPAY z elektroniczną kopią paragonu!

Czytany 303 razy

Artykuły powiązane

 • FAWAG Lite Online we współpracy z terminalem płatniczym Netpay FAWAG Lite Online we współpracy z terminalem płatniczym Netpay

  Jedna z najchętniej wybieranych małych kas stacjonarnych – FAWAG Lite Online – teraz może współpracować z innowacyjnym terminalem płatniczym Netpay od Posnet! Umożliwia to nowa wersja oprogramowania 1.02 kasy FAWAG Lite Online. Sprawdź, jakie korzyści daje to wyjątkowe połączenie.

 • Nowość od POSNET: Terminal płatniczy NETPAY Nowość od POSNET: Terminal płatniczy NETPAY

  Szybkie, wygodne i bezpieczne płatności bezgotówkowe są dziś bardziej pożądane niż kiedykolwiek wcześniej. Wiedzą o tym specjaliści Posnet – wiodącego polskiego producenta kas fiskalnych. Dlatego ich nowym produktem jest innowacyjny terminal płatniczy. NETPAY nie tylko obsługuje płatności elektroniczne, ale też m.in. udostępnia internet kasom online.

 • Jaka powinna być kasa online do gastronomii? Jaka powinna być kasa online do gastronomii?

  Rozwiązanie sprzedażowe zastosowane w restauracji, barze, a nawet małej budce z hot-dogami ma ogromny wpływ na jakość obsługi i zadowolenie klienta. Podpowiadamy, jaka powinna być kasa online do gastronomii – jakie funkcje musi spełniać i jak dopasować urządzenie do specyfiki konkretnej placówki.

 • Już 100 tys. fiskalizacji online! Drukarka TRIO Online szczęśliwym numerem! Już 100 tys. fiskalizacji online! Drukarka TRIO Online szczęśliwym numerem!

  Ceniona nie tylko na funkcjonalność i niezawodność, ale też za elegancję i designerski wygląd drukarka TRIO Online została zarejestrowana jako 100-tysięczne urządzenie online’owe Posnet w 2020 r. Zyskała szczęśliwy numer 2020/000100000!

 • Kasa online i terminal płatniczy w gastronomii Kasa online i terminal płatniczy w gastronomii

  W czasach, gdy płatności bezgotówkowe stały się standardem, terminal płatniczy to urządzenie niezbędne w lokalu gastronomicznym. A gdyby tak połączyć kasę fiskalną, drukarkę fiskalną i terminal w jednym urządzeniu? Poznaj POSPAY Online – innowacyjne rozwiązanie idealnie trafiające w potrzeby gastronomii!