środa, 08 lipiec 2020 21:11

Dla kogo kasa fiskalna i terminal POSPAY i POSPAY Online?

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Coraz więcej firm musi stosować kasy fiskalne już od pierwszej wykonanej usługi lub sprzedanego towaru. Popularność płatności bezgotówkowych z kolei sprawia, że przedsiębiorcy decydują się na wprowadzenie na starcie drugiego urządzenia - terminala płatniczego. A co, jeśli można połączyć funkcjonalności obu sprzętów w jednej obudowie? POSPAY i POSPAY Online to przykłady takiego rozwiązania!

Wiodący producent kas fiskalnych w Polsce, firma Posnet, stworzyła urządzenia POSPAY i POSPAY Online. Są to dwa warianty kas, które łączą w sobie nawet nie dwa, ale aż trzy urządzenia! Stanowią połączenie kasy fiskalnej, drukarki fiskalnej i terminala płatniczego w zgrabnej, estetycznej obudowie.

 

POSPAY i POSPAY Online - jaka jest różnica?

Czym różnią się od siebie modele POSPAY i POSPAY Online? Urządzenie POSPAY to fiskalny terminal płatniczy z elektroniczną kopią paragonu. POSPAY Online spełnia natomiast wszystkie najnowsze wymogi ustawodawcy dotyczące kas online’owych. Między innymi przesyła dane do Centralnego Repozytorium Kas (CRK). Jeżeli więc jesteś zobowiązany do posiadania kasy online, to wybierz właśnie ten wariant.

 

Kasa fiskalna i terminal w jednym - czy warto?

Czy warto zainwestować w połączenie kasy fiskalnej i terminala płatniczego w jednym? Tak, bo generuje to sporą oszczędność. Dysponujemy trzema urządzeniami w cenie kasy fiskalnej lepszej jakości. Możemy też bez przeszkód skorzystać z dofinansowania w ramach programu Polska Bezgotówkowa. Jeżeli tylko spełniamy warunki, terminal otrzymamy za darmo. Jednocześnie jest też dostępna ulga na kasę do 700 zł! Jeśli weźmiemy pod uwagę obie opcje i skorzystamy z tych możliwości, to koszt kasy i terminala płatniczego będzie naprawdę nieduży. 

 

Komu można polecić kasę i terminal POSPAY?

Zalety fiskalnego terminala płatniczego POSPAY dostrzegą przedsiębiorcy z naprawdę rozmaitych branż. Z pewnością urządzenie to sprawdzi się w niedużych firmach - małych sklepach, kameralnych lokalach gastronomicznych, gabinecie lekarskim czy klubie fitness. Przyda się również w salonie fryzjerskim lub kosmetycznym. Generalnie jako kasa fiskalna Posnet POSPAY będzie praktyczny w działalności mobilnej i w firmach usługowych, gdzie przestrzeń lady czy biurka jest na wagę złota. Jednocześnie warto dodać, że urządzenie to znajdzie zastosowanie w przypadku działalności z niewielkim asortymentem, które nie muszą pilnować stanów magazynowych.

Fiskalny terminal płatniczy POSPAY Online doskonale sprawdzi się jako drukarka fiskalna. W firmach, które korzystają z oprogramowania do prowadzenia sprzedaży, to naprawdę praktyczne rozwiązanie. Dokumenty wystawiane z kilku stanowisk można podłączyć do jednej drukarki fiskalnej. A dodatkowo - dysponujemy funkcjonalnościami terminala płatniczego.

Dowiedz się więcej o POSPAY Online

 

Sprawdź też POSPAY z elektroniczną kopią paragonu!

Czytany 90 razy

Artykuły powiązane

 • Kasa online i terminal płatniczy w gastronomii Kasa online i terminal płatniczy w gastronomii

  W czasach, gdy płatności bezgotówkowe stały się standardem, terminal płatniczy to urządzenie niezbędne w lokalu gastronomicznym. A gdyby tak połączyć kasę fiskalną, drukarkę fiskalną i terminal w jednym urządzeniu? Poznaj POSPAY Online – innowacyjne rozwiązanie idealnie trafiające w potrzeby gastronomii!

 • Posnet POSPAY - dwa urządzenia fiskalne i terminal w jednym Posnet POSPAY - dwa urządzenia fiskalne i terminal w jednym

  Prowadzisz działalność i masz obowiązek stosować kasę fiskalną lub kasę online? Oferujesz swoim klientom płatności bezgotówkowe? Na rynku dostępne jest urządzenie idealne - fiskalny terminal płatniczy Posnet POSPAY. To kasa, drukarka fiskalna i terminal w jednym.

 • Jak działa kasa fiskalna online? Jak działa kasa fiskalna online?

  Wyposażona w nowe funkcje, kasa fiskalna online przesyła dane do systemu CRK. Co to oznacza dla użytkownika? Czy konieczne jest zainwestowanie w szkolenie z obsługi technicznej urządzenia dla pracowników? Dowiedz się, jak działa kasa fiskalna online i jakie modele są dostępne na rynku.

 • Kasa fiskalna i terminal w jednym! To POSPAY od Posnet! Kasa fiskalna i terminal w jednym! To POSPAY od Posnet!

  Każdego roku powstaje setki nowych firm. Wiele z nich musi posiadać urządzenie rejestrujące. Przy pierwszej wizycie w salonie sprzedaży przedsiębiorcy pytają, czy jest coś takiego jak kasa fiskalna i terminal w jednym. Jest! To POSPAY i POSPAY Online – dwa warianty kas, które łączą w sobie aż trzy urządzenia!

 • POSPAY Online – Innowacja w płatnościach bezgotówkowych POSPAY Online – Innowacja w płatnościach bezgotówkowych

  Kasa fiskalna, drukarka fiskalna z aplikacją oraz terminal płatniczy w jednym urządzeniu to rewolucyjne rozwiązanie zaprojektowane przez firmę Posnet. Z POSPAY Online nie tylko oszczędzisz, ale też wzmocnisz swoją pozycję na rynku i przyciągniesz klientów preferujących szybkie transakcje bezgotówkowe!