niedziela, 19 lipiec 2020 21:07

Posnet POSPAY - dwa urządzenia fiskalne i terminal w jednym

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Prowadzisz działalność i masz obowiązek stosować kasę fiskalną lub kasę online? Oferujesz swoim klientom płatności bezgotówkowe? Na rynku dostępne jest urządzenie idealne - fiskalny terminal płatniczy Posnet POSPAY. To kasa, drukarka fiskalna i terminal w jednym.

Każdego roku powiększa się liczba firm, których właściciele muszą stosować kasy fiskalne – niektórzy nawet od pierwszej sprzedaży! Aktualne przepisy zobowiązują też przedsiębiorców do wymiany urządzeń na tzw. kasy online. Jednocześnie standardem jest umożliwienie klientom płatności elektronicznych - nawet w małych lokalach usługowych i sprzedaży mobilnej. Dwa urządzenia w jednym - to byłoby rozwiązanie idealne. Firma Posnet - leader kas fiskalnych w Polsce - poszła o krok dalej. Zaproponowała nie dwa, a trzy urządzenia w jednej obudowie! Posnet POSPAY to terminal płatniczy, kasa i drukarka fiskalna. Dostępny jest także model POSPAY Online dla podatników zobowiązanych do posiadania kas online’owych. 

 

Fiskalny terminal płatniczy POSPAY oraz POSPAY Online

Jaka jest różnica między klasycznym urządzeniem POSPAY, a wersją POSPAY Online? Posnet POSPAY to fiskalny terminal płatniczy z elektroniczną kopią paragonu. Natomiast Posnet POSPAY Online spełnia wymogi ustawodawcy dotyczące kas online. Przesyła chociażby dane do Centralnego Repozytorium Kas (CRK). Masz obowiązek posiadania kasy online? Zdecyduj się właśnie na ten wariant urządzenia! 

 

Gdzie sprawdzi się urządzenie Posnet POSPAY?

Połączenie kasy fiskalnej i terminala płatniczego ma szerokie zastosowanie. Chociaż z pewnością zainteresują się nim małe firmy, gdzie multifunkcyjne sprzęty oszczędzają przestrzeń: małe sklepy, butiki, kameralne gastronomie, gabinety lekarskie. Z pewnością urządzenie wpadnie w oko przedsiębiorcom z branży Beauty - mały, zgrabny i estetyczny Posnet POSPAY nadaje się doskonale do salonu fryzjerskiego lub kosmetycznego.

 

Kasa fiskalna lub drukarka fiskalna w dobrej cenie

Kasa fiskalna Posnet POSPAY z terminalem będzie praktycznym rozwiązaniem w działalności mobilnej, ale też w firmach usługowych, gdzie, jak wspomnieliśmy, przestrzeń jest ograniczona. Urządzenie znajdzie zastosowanie w przypadku przedsiębiorstw z niewielkim asortymentem, które nie muszą pilnować stanów magazynowych. A co z funkcjami drukarki fiskalnej? POSPAY Online doskonale sprawdzi się w tym charakterze w firmach, które korzystają z oprogramowania do prowadzenia sprzedaży. Dokumenty wystawiane na kilku stanowiskach, można podłączyć do jednej drukarki fiskalnej z terminalem Posnet POSPAY.

 

Czy warto kupić POSPAY?

Poza estetyką, wygodą i oszczędnością miejsca, w grę wchodzą kwestie budżetu. Wydarzenia ostatnich miesięcy sprawiły, że przedsiębiorcy ostrożnie podchodzą do kwestii wydatków firmowych.

Czy wobec tego warto zainwestować w fiskalny terminal płatniczy POSPAY? W gruncie rzeczy zyskujemy trzy sprzęty w cenie kasy fiskalnej lepszej jakości. Poza tym nie kupimy drukarki fiskalnej za taką niską kwotę, więc jest to naprawdę dobry interes.

Druga sprawa to ulgi i dofinansowania, z których możemy korzystać na takich samych warunkach, jak wtedy, gdy kupilibyśmy osobno kasę i terminal fiskalny. Bez przeszkód otrzymamy dofinansowanie w ramach programu Polska Bezgotówkowa, jeżeli tylko spełniamy warunki. Terminal zyskamy więc za darmo. Dostepna jest także ulga na kasę fiskalną do 700 zł! Jeżeli uwzględnimy obie te możliwości, to znacznie obniży to koszt kasy i terminala płatniczego. Dzięki temu urządzenie POSPAY nie obciąży tak bardzo budżetu firmy, jakby się to mogło wydawać.

 

Więcej o POSPAY Online przeczytasz TUTAJ!

 

Sprawdź też POSPAY z elektroniczną kopią paragonu

Czytany 1260 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 20 lipiec 2020 07:14

Artykuły powiązane

 • Płatności bezgotówkowe na bazarze – czy terminal płatniczy na targowisku naprawdę ma sens? Płatności bezgotówkowe na bazarze – czy terminal płatniczy na targowisku naprawdę ma sens?

  Bazarki, targowiska, uliczne stragany – zarówno sprzedawcy, jak i konsumenci są przyzwyczajeni do faktu, że w takich miejscach nie zapłacą kartą. Jednocześnie w najnowszym sondażu przeprowadzonym na zlecenie Fundacji Polska Bezgotówkowa to właśnie one zostały przez respondentów wskazane jako takie, w których najbardziej brakuje opcji płatności bezgotówkowej. Czy rzeczywiście opłaca się wprowadzać możliwość płatności kartą na bazarze i targowisku?

 • Jak kasa online współpracuje z terminalem płatniczym? Jak kasa online współpracuje z terminalem płatniczym?

  Wymiana urządzeń na kasy fiskalne online to dobra sposobność do wprowadzenia w działalności również terminala płatniczego. Tym bardziej, że dzięki ujednoliconemu protokołowi komunikacyjnemu każda kasa i drukarka online współpracuje z takim urządzeniem. Podpowiadamy, jaki sprzęt najlepiej sprawdzi się w sklepie lub punkcie usługowym.

 • Kasa fiskalna online z wysyłką danych przez sieć GSM – jaką wybrać? Kasa fiskalna online z wysyłką danych przez sieć GSM – jaką wybrać?

  Sprzedaż mobilna, punkt handlowy czy usługowy bez dostępu do Internetu – to tylko niektóre specyficzne okoliczności, w jakich może znaleźć się polski przedsiębiorca. Jeszcze do niedawna brak połączenia z siecią nie musiał być problemem. Dziś właściciele kas fiskalnych online mają obowiązek zapewnić urządzeniom przesył danych do systemu CRK. Z pomocą przychodzą kasy fiskalne online z komunikacją przez GSM.

 • Pospay Online dla branży budowlanej Pospay Online dla branży budowlanej

  Dosłownie kilka dni dzieli wyznaczone branże od wdrożenia kas fiskalnych online – jedną z nich jest branża budowlana. Pospay Online to urządzenie, które pozwala na prowadzenie sprzedaży zgodnie z przepisami. Ale nie tylko. Jedna obudowa kryje trzy funkcjonalności – kasy, drukarki i terminala płatniczego. Dlaczego warto pomyśleć o Pospay Online, jeśli świadczymy usługi budowlane?

 • 5 powodów, dla których warto mieć terminal płatniczy w salonie fryzjerskim 5 powodów, dla których warto mieć terminal płatniczy w salonie fryzjerskim

  Obowiązkowa wymiana obecnych urządzeń rejestrujących na kasy fiskalne online to świetna okazja do wprowadzenia w salonie dodatkowych rozwiązań. Jednym z nich jest terminal płatniczy – przez wielu uznany za standard jakości obsługi klienta, przez innych odkładany jako inwestycja „na lepsze czasy”. Poznaj 5 ważnych powodów, dla których terminal płatniczy w salonie fryzjerskim warto wprowadzić już teraz!