niedziela, 19 lipiec 2020 21:07

Posnet POSPAY - dwa urządzenia fiskalne i terminal w jednym

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Prowadzisz działalność i masz obowiązek stosować kasę fiskalną lub kasę online? Oferujesz swoim klientom płatności bezgotówkowe? Na rynku dostępne jest urządzenie idealne - fiskalny terminal płatniczy Posnet POSPAY. To kasa, drukarka fiskalna i terminal w jednym.

Każdego roku powiększa się liczba firm, których właściciele muszą stosować kasy fiskalne – niektórzy nawet od pierwszej sprzedaży! Aktualne przepisy zobowiązują też przedsiębiorców do wymiany urządzeń na tzw. kasy online. Jednocześnie standardem jest umożliwienie klientom płatności elektronicznych - nawet w małych lokalach usługowych i sprzedaży mobilnej. Dwa urządzenia w jednym - to byłoby rozwiązanie idealne. Firma Posnet - leader kas fiskalnych w Polsce - poszła o krok dalej. Zaproponowała nie dwa, a trzy urządzenia w jednej obudowie! Posnet POSPAY to terminal płatniczy, kasa i drukarka fiskalna. Dostępny jest także model POSPAY Online dla podatników zobowiązanych do posiadania kas online’owych. 

 

Fiskalny terminal płatniczy POSPAY oraz POSPAY Online

Jaka jest różnica między klasycznym urządzeniem POSPAY, a wersją POSPAY Online? Posnet POSPAY to fiskalny terminal płatniczy z elektroniczną kopią paragonu. Natomiast Posnet POSPAY Online spełnia wymogi ustawodawcy dotyczące kas online. Przesyła chociażby dane do Centralnego Repozytorium Kas (CRK). Masz obowiązek posiadania kasy online? Zdecyduj się właśnie na ten wariant urządzenia! 

 

Gdzie sprawdzi się urządzenie Posnet POSPAY?

Połączenie kasy fiskalnej i terminala płatniczego ma szerokie zastosowanie. Chociaż z pewnością zainteresują się nim małe firmy, gdzie multifunkcyjne sprzęty oszczędzają przestrzeń: małe sklepy, butiki, kameralne gastronomie, gabinety lekarskie. Z pewnością urządzenie wpadnie w oko przedsiębiorcom z branży Beauty - mały, zgrabny i estetyczny Posnet POSPAY nadaje się doskonale do salonu fryzjerskiego lub kosmetycznego.

 

Kasa fiskalna lub drukarka fiskalna w dobrej cenie

Kasa fiskalna Posnet POSPAY z terminalem będzie praktycznym rozwiązaniem w działalności mobilnej, ale też w firmach usługowych, gdzie, jak wspomnieliśmy, przestrzeń jest ograniczona. Urządzenie znajdzie zastosowanie w przypadku przedsiębiorstw z niewielkim asortymentem, które nie muszą pilnować stanów magazynowych. A co z funkcjami drukarki fiskalnej? POSPAY Online doskonale sprawdzi się w tym charakterze w firmach, które korzystają z oprogramowania do prowadzenia sprzedaży. Dokumenty wystawiane na kilku stanowiskach, można podłączyć do jednej drukarki fiskalnej z terminalem Posnet POSPAY.

 

Czy warto kupić POSPAY?

Poza estetyką, wygodą i oszczędnością miejsca, w grę wchodzą kwestie budżetu. Wydarzenia ostatnich miesięcy sprawiły, że przedsiębiorcy ostrożnie podchodzą do kwestii wydatków firmowych.

Czy wobec tego warto zainwestować w fiskalny terminal płatniczy POSPAY? W gruncie rzeczy zyskujemy trzy sprzęty w cenie kasy fiskalnej lepszej jakości. Poza tym nie kupimy drukarki fiskalnej za taką niską kwotę, więc jest to naprawdę dobry interes.

Druga sprawa to ulgi i dofinansowania, z których możemy korzystać na takich samych warunkach, jak wtedy, gdy kupilibyśmy osobno kasę i terminal fiskalny. Bez przeszkód otrzymamy dofinansowanie w ramach programu Polska Bezgotówkowa, jeżeli tylko spełniamy warunki. Terminal zyskamy więc za darmo. Dostepna jest także ulga na kasę fiskalną do 700 zł! Jeżeli uwzględnimy obie te możliwości, to znacznie obniży to koszt kasy i terminala płatniczego. Dzięki temu urządzenie POSPAY nie obciąży tak bardzo budżetu firmy, jakby się to mogło wydawać.

 

Więcej o POSPAY Online przeczytasz TUTAJ!

 

Sprawdź też POSPAY z elektroniczną kopią paragonu

Czytany 113 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 20 lipiec 2020 07:14

Artykuły powiązane

 • Kasa online i terminal płatniczy w gastronomii Kasa online i terminal płatniczy w gastronomii

  W czasach, gdy płatności bezgotówkowe stały się standardem, terminal płatniczy to urządzenie niezbędne w lokalu gastronomicznym. A gdyby tak połączyć kasę fiskalną, drukarkę fiskalną i terminal w jednym urządzeniu? Poznaj POSPAY Online – innowacyjne rozwiązanie idealnie trafiające w potrzeby gastronomii!

 • Jak działa kasa fiskalna online? Jak działa kasa fiskalna online?

  Wyposażona w nowe funkcje, kasa fiskalna online przesyła dane do systemu CRK. Co to oznacza dla użytkownika? Czy konieczne jest zainwestowanie w szkolenie z obsługi technicznej urządzenia dla pracowników? Dowiedz się, jak działa kasa fiskalna online i jakie modele są dostępne na rynku.

 • Dla kogo kasa fiskalna i terminal POSPAY i POSPAY Online? Dla kogo kasa fiskalna i terminal POSPAY i POSPAY Online?

  Coraz więcej firm musi stosować kasy fiskalne już od pierwszej wykonanej usługi lub sprzedanego towaru. Popularność płatności bezgotówkowych z kolei sprawia, że przedsiębiorcy decydują się na wprowadzenie na starcie drugiego urządzenia - terminala płatniczego. A co, jeśli można połączyć funkcjonalności obu sprzętów w jednej obudowie? POSPAY i POSPAY Online to przykłady takiego rozwiązania!

 • Kasa fiskalna i terminal w jednym! To POSPAY od Posnet! Kasa fiskalna i terminal w jednym! To POSPAY od Posnet!

  Każdego roku powstaje setki nowych firm. Wiele z nich musi posiadać urządzenie rejestrujące. Przy pierwszej wizycie w salonie sprzedaży przedsiębiorcy pytają, czy jest coś takiego jak kasa fiskalna i terminal w jednym. Jest! To POSPAY i POSPAY Online – dwa warianty kas, które łączą w sobie aż trzy urządzenia!

 • POSPAY Online – Innowacja w płatnościach bezgotówkowych POSPAY Online – Innowacja w płatnościach bezgotówkowych

  Kasa fiskalna, drukarka fiskalna z aplikacją oraz terminal płatniczy w jednym urządzeniu to rewolucyjne rozwiązanie zaprojektowane przez firmę Posnet. Z POSPAY Online nie tylko oszczędzisz, ale też wzmocnisz swoją pozycję na rynku i przyciągniesz klientów preferujących szybkie transakcje bezgotówkowe!