poniedziałek, 20 lipiec 2020 21:56

Szukasz kasy online dla branży fitness?

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Kasy online dla branży fitness będą obowiązkowe. Chociaż termin wprowadzenia urządzeń nowej generacji się przesunął, podatnicy nie unikną wymiany kas. Od kiedy obiekty służące poprawie kondycji fizycznej muszą stosować kasy online’owe? Jakie urządzenia sprawdzą się dla tej konkretnej branży?

 

Kasy online to zmiana, na którą szykowało się setki przedsiębiorców. Wprawdzie harmonogram wymiany kas uległ modyfikacjom, ale wciąż wybrane branże są objęte stosowaniem kas online w wyznaczonych terminach. Wśród nich znajdują się podatnicy, którzy prowadzą obiekty służące poprawie kondycji fizycznej. Kluby fitness i siłownie będą musiały generować paragony fiskalne z kasy online. Wiele placówek nie wróciło jeszcze do pracy na pełnych obrotach. Jednak obowiązek stosowania kas online’owych ich nie ominie.

 

Kasy online dla branży fitness - obowiązkowe

Początkowo kasy online dla branży fitness miały być obowiązkowe od 1 stycznia 2021 r., jednak ze względu na pandemię w kraju, termin ten został przesunięty na 1 lipca 2021 r. Właściwie wszystkie branże skorzystają z odroczenia wymiany kas na online. Na późniejszy termin nie załapali się mechanicy, wulkanizatorzy i stacje paliw - przedsiębiorcy ci z początkiem roku rozpoczęli stosowanie urządzeń online’owych.

 

Jakie kasy online dla branży fitness?

Wydaje Ci się, że masz jeszcze dużo czasu na wybór kasy online dla branży fitness? W takim razie na spokojnie możesz zorientować się w dostępnej ofercie i zaplanować wdrożenie w swojej firmie. A może planujesz otworzyć działalność w najbliższym czasie? W takim razie kupowanie tradycyjnej kasy po prostu Ci się nie opłaca. Zwłaszcza, że ulga na kasę przysługuje obecnie wyłącznie przy zakupie urządzenia online.

Jakie kasy online dla branży fitness szczególnie się sprawdzą? Oto 4 propozycje nowoczesnych urządzeń, w które warto wyposażyć recepcję klubu lub siłowni.


 pospay fiskalny terminal platniczy 05

 POSPAY Online - kasa i terminal płatniczy w jednym!

Posnet POSPAY to urządzenie, obok którego nie przejdziesz obojętnie. To połączenie kasy fiskalnej, drukarki i terminala płatniczego w jednym! Jeżeli chcesz ograniczyć ilość sprzętów w recepcji, a jednocześnie zaoferować klientom płatności bezgotówkowe, to nie masz się nad czym zastanawiać!

Posnet POSPAY jest dostępny w wersji online’owej, więc możesz z niego korzystać zgodnie z aktualnymi wymogami.

 


k10 fajny kolor

 Elzab K10 Online - mała i designerska

Elzab K10 to wersja prostej i wygodnej kasy fiskalnej online dla branży fitness. Przejrzyste menu obsługiwane z poziomu dotykowego panelu operatora. Kilka atrakcyjnych kolorów do wyboru i minimalistyczna estetyka. Elzab K10 Online na pewno wkomponuje się w nowoczesny wizerunek Twojej siłowni lub klubu fitness.

 

 


ergo

 

Posnet ERGO Online - ergonomiczna i intuicyjna

Posnet ERGO to jedno z najchętniej wybieranych urządzeń w Polsce. Prosta w obsłudze, kompaktowa kasa fiskalna jest dostępna w wersji online. Jeżeli lada recepcji w twoim klubie fitness ma niedużą powierzchnię, a dodatkowo jest niezbyt zabudowana - Posnet Ergo będzie doskonałym rozwiązaniem. To kasa estetyczna, nieduża i intuicyjna dla użytkownika.

 

 


posnet temo hs ej dla fryzjera

 

Posnet TEMO Online - najmniejsza drukarka online

Marzy Ci się drukarka fiskalna, którą możesz połączyć z komputerem i terminalem płatniczym, ale nie masz miejsca na tradycyjne stacjonarne urządzenie? Posnet TEMO to idealna drukarka online dla branży fitness. Zgrabna i wytrzymałam drukarka Posnet TEMO Online spełnia wszystkie wymogi dla urządzeń online’owych. W jej pamięci zaprogramujesz aż 100 000 nazw towarów i usług, a do tego współpracuje z dowolnym terminalem płatniczym.

 

 

 


Prowadzisz klub fitness i musisz mieć nową kasę fiskalną? A może planujesz otworzyć siłownię w tym lub przyszłym roku? Kasy online dla branży fitness będą obowiązkowe od lipca 2021 r., ale możesz je kupić już teraz i skorzystać z ulgi na zakup urządzenia. Doświadczeni doradcy naszego salonu sprzedaży kas fiskalnych online w Warszawie pomogą ci dopasować rozwiązanie optymalnie do potrzeb działalności.

 

Zobacz więcej: Kasy fiskalne online dla klubów fitness.

Czytany 1046 razy Ostatnio zmieniany piątek, 24 lipiec 2020 14:28

Artykuły powiązane

 • Kasy online od 2023 r. – obowiązkowe dla wszystkich? Kasy online od 2023 r. – obowiązkowe dla wszystkich?

  Wraz z końcem 2022 r. z półek serwisów fiskalnych znikną kasy fiskalne z elektroniczną kopią paragonu. To dalszy ciąg reformy fiskalnej prowadzonej w Polsce od 2019 roku. Co w praktyce oznacza dla przedsiębiorców? Czy musimy obowiązkowo wymienić urządzenia na kasy online od 2023 r.?

 • Raport fiskalny z kasy online w świetle aktualnych przepisów Raport fiskalny z kasy online w świetle aktualnych przepisów

  Wykonywanie raportu to jeden z podstawowych obowiązków podatników korzystających z kasy lub drukarki fiskalnej. Jak na kwestię raportów fiskalnych wpłynęło pojawienie się na rynku urządzeń online’owych? Czy sporządzenie oznacza wykonanie tego dokumenty czy obligatoryjny jest również jego wydruk?

 • Nowa drukarka fiskalna Posnet Thermal HX – szybka, wytrzymała i nowoczesna Nowa drukarka fiskalna Posnet Thermal HX – szybka, wytrzymała i nowoczesna

  Nowa drukarka fiskalna Posnet Thermal HX dołączyła do urządzeń rejestrujących z rodziny Thermal. Co, wraz z pojawieniem w sprzedaży nowoczesnego sprzętu, zaproponował klientom wiodący producent kas i drukarek? W potrzeby których branż trafi Posnet? Poznaj główne zalety drukarki Thermal HX.    

 • Zakup kasy online po terminie a ulga 700 zł. Czy przysługuje? Zakup kasy online po terminie a ulga 700 zł. Czy przysługuje?

  Terminowe rozpoczęcie ewidencjonowania sprzedaży za pomocą kasy online jest jednym z podstawowych warunków uzyskania ulgi do 700 zł za każde urządzenie. W praktyce jednak zdarzają się różne sytuacje – choroba, trudności z zakupem urządzenia, czy znane z ubiegłych lat zamknięcie branż ze względu na pandemię. Czy w takich okolicznościach zakup kasy online po terminie przekreśla prawo do ulgi 700 zł? W znalezieniu odpowiedzi pomocne będą interpretacje indywidualne.

 • Kasy online 2023 – czy będą obowiązkowe? Kasy online 2023 – czy będą obowiązkowe?

  Nowelizacja ustawy o VAT wprowadziła terminy, po których nie będzie już można kupić kasy z elektronicznym lub papierowym zapisem kopii. Czy oznacza to, że kasy online 2023 roku będą obowiązkowe? Sprawdź aktualne przepisy!