poniedziałek, 20 lipiec 2020 21:56

Szukasz kasy online dla branży fitness?

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Kasy online dla branży fitness będą obowiązkowe. Chociaż termin wprowadzenia urządzeń nowej generacji się przesunął, podatnicy nie unikną wymiany kas. Od kiedy obiekty służące poprawie kondycji fizycznej muszą stosować kasy online’owe? Jakie urządzenia sprawdzą się dla tej konkretnej branży?

 

Kasy online to zmiana, na którą szykowało się setki przedsiębiorców. Wprawdzie harmonogram wymiany kas uległ modyfikacjom, ale wciąż wybrane branże są objęte stosowaniem kas online w wyznaczonych terminach. Wśród nich znajdują się podatnicy, którzy prowadzą obiekty służące poprawie kondycji fizycznej. Kluby fitness i siłownie będą musiały generować paragony fiskalne z kasy online. Wiele placówek nie wróciło jeszcze do pracy na pełnych obrotach. Jednak obowiązek stosowania kas online’owych ich nie ominie.

 

Kasy online dla branży fitness - obowiązkowe

Początkowo kasy online dla branży fitness miały być obowiązkowe od 1 stycznia 2021 r., jednak ze względu na pandemię w kraju, termin ten został przesunięty na 1 lipca 2021 r. Właściwie wszystkie branże skorzystają z odroczenia wymiany kas na online. Na późniejszy termin nie załapali się mechanicy, wulkanizatorzy i stacje paliw - przedsiębiorcy ci z początkiem roku rozpoczęli stosowanie urządzeń online’owych.

 

Jakie kasy online dla branży fitness?

Wydaje Ci się, że masz jeszcze dużo czasu na wybór kasy online dla branży fitness? W takim razie na spokojnie możesz zorientować się w dostępnej ofercie i zaplanować wdrożenie w swojej firmie. A może planujesz otworzyć działalność w najbliższym czasie? W takim razie kupowanie tradycyjnej kasy po prostu Ci się nie opłaca. Zwłaszcza, że ulga na kasę przysługuje obecnie wyłącznie przy zakupie urządzenia online.

Jakie kasy online dla branży fitness szczególnie się sprawdzą? Oto 4 propozycje nowoczesnych urządzeń, w które warto wyposażyć recepcję klubu lub siłowni.


 pospay fiskalny terminal platniczy 05

 POSPAY Online - kasa i terminal płatniczy w jednym!

Posnet POSPAY to urządzenie, obok którego nie przejdziesz obojętnie. To połączenie kasy fiskalnej, drukarki i terminala płatniczego w jednym! Jeżeli chcesz ograniczyć ilość sprzętów w recepcji, a jednocześnie zaoferować klientom płatności bezgotówkowe, to nie masz się nad czym zastanawiać!

Posnet POSPAY jest dostępny w wersji online’owej, więc możesz z niego korzystać zgodnie z aktualnymi wymogami.

 


k10 fajny kolor

 Elzab K10 Online - mała i designerska

Elzab K10 to wersja prostej i wygodnej kasy fiskalnej online dla branży fitness. Przejrzyste menu obsługiwane z poziomu dotykowego panelu operatora. Kilka atrakcyjnych kolorów do wyboru i minimalistyczna estetyka. Elzab K10 Online na pewno wkomponuje się w nowoczesny wizerunek Twojej siłowni lub klubu fitness.

 

 


ergo

 

Posnet ERGO Online - ergonomiczna i intuicyjna

Posnet ERGO to jedno z najchętniej wybieranych urządzeń w Polsce. Prosta w obsłudze, kompaktowa kasa fiskalna jest dostępna w wersji online. Jeżeli lada recepcji w twoim klubie fitness ma niedużą powierzchnię, a dodatkowo jest niezbyt zabudowana - Posnet Ergo będzie doskonałym rozwiązaniem. To kasa estetyczna, nieduża i intuicyjna dla użytkownika.

 

 


posnet temo hs ej dla fryzjera

 

Posnet TEMO Online - najmniejsza drukarka online

Marzy Ci się drukarka fiskalna, którą możesz połączyć z komputerem i terminalem płatniczym, ale nie masz miejsca na tradycyjne stacjonarne urządzenie? Posnet TEMO to idealna drukarka online dla branży fitness. Zgrabna i wytrzymałam drukarka Posnet TEMO Online spełnia wszystkie wymogi dla urządzeń online’owych. W jej pamięci zaprogramujesz aż 100 000 nazw towarów i usług, a do tego współpracuje z dowolnym terminalem płatniczym.

 

 

 


Prowadzisz klub fitness i musisz mieć nową kasę fiskalną? A może planujesz otworzyć siłownię w tym lub przyszłym roku? Kasy online dla branży fitness będą obowiązkowe od lipca 2021 r., ale możesz je kupić już teraz i skorzystać z ulgi na zakup urządzenia. Doświadczeni doradcy naszego salonu sprzedaży kas fiskalnych online w Warszawie pomogą ci dopasować rozwiązanie optymalnie do potrzeb działalności.

 

Zobacz więcej: Kasy fiskalne online dla klubów fitness.

Czytany 316 razy Ostatnio zmieniany piątek, 24 lipiec 2020 14:28

Artykuły powiązane

 • Kasy fiskalne online – od kiedy dla kolejnych branż w 2021 r.? Kasy fiskalne online – od kiedy dla kolejnych branż w 2021 r.?

  Pomimo silnego kryzysu branża hotelarska i gastronomiczna wymieniły swoje urządzenia na kasy fiskalne online. Z początkiem roku w serwisach fiskalnych zaczęli pojawiać się kolejni przedsiębiorcy – to fryzjerzy, właściciele klubów fitness i firm budowalnych, kosmetyczki, a także lekarze i prawnicy. Ciąży na nich obowiązek stosowania kas fiskalnych online. Od kiedy? I dlaczego już teraz kupują kasy?

 • Przegląd techniczny kasy online w 2021 r. – co grozi za spóźnienie? Przegląd techniczny kasy online w 2021 r. – co grozi za spóźnienie?

  Zgłaszanie kasy fiskalnej do okresowego przeglądu technicznego stanowi obowiązek podatnika. Spóźnienie może go słono kosztować –nie tylko zapłaci karę w wysokości 300 zł nałożoną przez urząd skarbowy, ale może też stracić prawo do ulgi na kasę. Sprawdź, co grozi za spóźnienie z przeglądem technicznym kasy online w 2021 r.

 • Spóźnienie z instalacją kasy online – czy pozbawia prawa do ulgi? Spóźnienie z instalacją kasy online – czy pozbawia prawa do ulgi?

  Lokale gastronomiczne, składy opału i obiekty noclegowe od 1 stycznia 2021 r. muszą rejestrować sprzedaż za pomocą kasy fiskalnej online. Przepisy są w tej kwestii jednoznaczne – spóźnienie z instalacją urządzenia online’owego naraża przedsiębiorcę na sankcje skarbowe oraz utratę prawa do ulgi na kasę. A co w przypadku, gdy podatnik nie prowadził sprzedaży i nie uzyskał przychodu? Odpowiedzi na pytanie, czy w tej sytuacji ma prawo do ulgi, udzielają interpretacje indywidualne organów skarbowych.

 • Kasy online – przepisy: Odroczenie terminu tylko na indywidualny wniosek – jak go złożyć? Kasy online – przepisy: Odroczenie terminu tylko na indywidualny wniosek – jak go złożyć?

  Odrzucenie projektu ustawy, która miała przesunąć termin instalacji kas online o rok m.in. dla hoteli i gastronomii, położyło kres nadziei tych branż na uniknięcie uciążliwego obowiązku. Nie oznacza to jednak, iż pozostali oni całkowicie bez szansy na późniejszy termin wprowadzenia kasy online. Przepisy dają możliwość indywidualnego odroczenia terminu wymiany kas na online’owe. Firmy muszą się jednak śpieszyć - mają na to czas tylko do końca roku.

 • Wymiana kas fiskalnych na online 2021 – kiedy nie obowiązuje? Wymiana kas fiskalnych na online 2021 – kiedy nie obowiązuje?

  Przedsiębiorcom świadczącym usługi związane z wyżywieniem pozostało już tylko kilka dni na zakup nowego urządzenia. Wymiana kas fiskalnych na online 2021 nie zostanie odroczona – choć wielu podatników aż do końca miało na to nadzieję. Wybierając się do salonu sprzedaży kas online w Warszawie lub każdej innej miejscowości warto wcześniej zorientować się, czy obowiązek wymiany dotyczy wszystkich kas użytkowanych w firmie.