piątek, 17 lipiec 2020 21:59

Szukasz kasy online dla prawników?

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Mała, mobilna kasa fiskalna? Funkcjonalna drukarka obsługiwana z poziomu aplikacji komputerowej? A może innowacyjne połączenie kasy, drukarki fiskalnej i terminala płatniczego? Poznaj kasy online dla prawników, które optymalnie trafią w potrzeby kancelarii adwokackiej!

Świadczenie usług prawniczych wymaga posiadania kasy fiskalnej już od pierwszego przyjętego klienta. Dotyczy to oczywiście czynności wykonywanych na rzecz osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej i rolników ryczałtowych. Prawnicy nie mogą korzystać m.in. ze zwolnienia podmiotowego z kas, przysługującego ze względu na nieprzekroczenie limitu obrotów 20.000 zł.

Nowe przepisy nakładają na prawników jeszcze jeden obowiązek. Od 1 lipca 2021 r. każdy z nich musi posiadać kasę online’ową. Początkowo branża ta miała wymienić kasy do końca 2020 r. Jednak ze względu na panującą epidemię terminy te zostały przesunięte o pół roku.

 

Ważne!

Kasy online dla prawników staną się obowiązkowe od 1 lipca 2021 r.

 

Kasy online dla prawników – jaką wybrać?

Jeśli dopiero rozpoczynasz świadczenie usług prawniczych lub musisz wymienić kasę ze względu np. na zapełnienie pamięci fiskalnej, zakup kasy „starego” typu nie jest już opłacalne. Tym bardziej, że na wymianę urządzenia na online’owe przysługuje ulga do 700 zł. Prawo do takiego odliczenia mają prawnicy oraz inne branże zobowiązane przepisami do rozpoczęcia prowadzenia ewidencji na kasach online.

Na rynku dostępnych jest wiele różnych modeli urządzeń, które świetnie sprawdzą się w kancelarii adwokackiej. Tak naprawdę większość znanych i cenionych kas z elektroniczną kopią paragonu ma już swoją wersję online’ową. Wybraliśmy kilka kas online dla prawników, które wyróżniają się niezawodnością, funkcjonalnością i łatwością obsługi.

 

Propozycje kas online dla prawników

 


ergo

 

Kasa dla prawników Posnet ERGO Online – mała, lekka, z wytrzymałym akumulatorem, prosta w obsłudze i niezawodna kasa fiskalna online doskonale sprawdzi się zarówno w pracy stacjonarnej, jak i jako urządzenie mobilne. Posnet ERGO Online to kasa o wysokiej niezawodności i wysokich parametrach technicznych. Jedną z jej wielu zalet jest możliwość modułowej rozbudowy – wraz z rozwojem działalności można dodawać do niej m.in. moduły komunikacyjne.

 

 

 


1novitus nano e

 

Kasa dla prawników Novitus NANO Online – od lat ceniona w branży prawniczej kasa fiskalna ma swoją wersję online’ową. Elegancka, łatwa w obsłudze i funkcjonalna, zmieści się w teczce prawnika – może być więc z powodzeniem obsługiwana nie tylko w kancelarii, ale też np. u klienta czy w sądzie. Kasa online dla prawnika Novitus NANO daje kilka opcji komunikacji z siecią teleinformatyczną – możesz wykorzystać rozwiązanie najlepsze dla twojej kancelarii.

 


temo

 

Drukarka dla prawników Posnet TEMO Online – propozycja dla prawników wykorzystujących w swojej pracy oprogramowanie sprzedażowe. To najmniejsze i najlżejsze urządzenie fiskalne na rynku obsługuje się z poziomu aplikacji. Zmieści się nawet w kieszeni, świetnie więc sprawdzi się w pracy mobilnej. To sprzęt o bardzo wysokich parametrach technicznych, który drukuje nie tylko paragony i raporty, ale też m.in. faktury i wiele dokumentów niefiskalnych.

 


 pospay fiskalny terminal platniczy 02

 

POSPAY Online to innowacyjne połączenie kasy fiskalnej, drukarki fiskalnej oraz terminala płatniczego. Dzięki niemu oszczędzasz, ponieważ zyskujesz aż trzy urządzenia w cenie jednego! Opcja płatności kartą to ogromna wygoda dla klientów kancelarii. POSPAY Online obsługuje się bardzo wygodnie z poziomu menu w trybie kasowym lub z poziomu aplikacji w trybie drukarkowym. To kasa mała i lekka, idealna do pracy mobilnej i stacjonarnej!

 

 

Jeśli wciąż szukasz kasy online dla prawników optymalnie trafiającej w potrzeby Twojej działalności, skorzystaj ze wsparcia naszych doświadczonych serwisantów kas online w Warszawie. Nie tylko doradzą, ale też zapewnią bezpłatną fiskalizację, wdrożenie i szkolenie z obsługi technicznej.

 

Więcej o kasach online dla prawników czytaj w Poradniku

Czytany 111 razy Ostatnio zmieniany piątek, 17 lipiec 2020 22:10

Artykuły powiązane

 • Kasa online i terminal płatniczy w gastronomii Kasa online i terminal płatniczy w gastronomii

  W czasach, gdy płatności bezgotówkowe stały się standardem, terminal płatniczy to urządzenie niezbędne w lokalu gastronomicznym. A gdyby tak połączyć kasę fiskalną, drukarkę fiskalną i terminal w jednym urządzeniu? Poznaj POSPAY Online – innowacyjne rozwiązanie idealnie trafiające w potrzeby gastronomii!

 • Szukasz kasy online do gabinetu stomatologicznego? Szukasz kasy online do gabinetu stomatologicznego?

  Najmniejsza na rynku drukarka online’owa Posnet TEMO? Klasyka w branży medycznej – Novitus NANO Online? A może POSPAY – innowacyjne połączenie kasy, drukarki fiskalnej i terminala płatniczego? Poznaj kasy online do gabinetu stomatologicznego, które najlepiej sprawdzą się w tego typu działalności.

 • Szukasz kasy online dla branży budowlanej? Szukasz kasy online dla branży budowlanej?

  Już wkrótce wybrani przedsiębiorcy będą musieli wymienić dotychczasowe kasy na urządzenia online’owe. Zmiana dotyczy m.in. firm budowlanych. Jeżeli szukasz kasy online dla branży budowlanej, to świetnie trafiłeś! Oto cztery propozycje najlepszych kas, które sprawdzą się w przypadku usług budowlanych.

 • Czy dostanę ulgę na zakup kasy ONLINE? Czy dostanę ulgę na zakup kasy ONLINE?

  Ulga na zakup kasy online przysługuje aż trzem grupom podatników. Nie każdy jednak może skorzystać z prawa do ulgi na wymianę „starego” urządzenia na kasę online’ową. Sprawdź, czy jesteś w tej uprzywilejowanej grupie. Dowiedz się też, jak w praktyce uzyskać lub odliczyć przysługującą kwotę.

 • Szukasz kasy online dla sprzedaży węgla? Szukasz kasy online dla sprzedaży węgla?

  Prosta w obsłudze, a przy tym niezwykle funkcjonalna kasa ERGO? A może drukarka TEMO lub innowacyjny fiskalny terminal płatniczy POSPAY? Doradcy i serwisanci salonu sprzedaży kas online w Warszawie przygotowali ranking najlepszych urządzeń. Sprawdź kasy online dla sprzedaży węgla optymalne dla branży!