środa, 22 lipiec 2020 21:27

Szukasz kasy online dla sprzedaży węgla?

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Prosta w obsłudze, a przy tym niezwykle funkcjonalna kasa ERGO? A może drukarka TEMO lub innowacyjny fiskalny terminal płatniczy POSPAY? Doradcy i serwisanci salonu sprzedaży kas online w Warszawie przygotowali ranking najlepszych urządzeń. Sprawdź kasy online dla sprzedaży węgla optymalne dla branży!

Kasy fiskalne online to urządzenia nowej generacji, które przesyłają dane o transakcjach i zdarzeniach do Centralnego Repozytorium Kas (CRK). Ten scentralizowany system informatyczny Krajowej Administracji Skarbowej na bieżąco analizuje uzyskiwane informacje pod kątem ich poprawności i rzetelności. Wykrywa m.in. nieprawidłowo zaprogramowane stawki VAT – dzięki temu użytkownik kasy może uzyskać informację o konieczności wprowadzenia korekty w pamięci urządzenia.

 

Funkcjonalność kasy online

Urządzenia online’owe wystawiają zarówno papierowe paragony, jak i paragony elektroniczne. Wysyłka e-paragonów odbywa się na żądanie nabywcy. Kasa online zapisuje dane w pamięci chronionej, gdzie są bezpiecznie przechowywane i odpowiednio zabezpieczone. Urządzenia tego typu w standardzie posiadają m.in. opcję wydruku numeru NIP nabywcy w części fiskalnej paragonu.

Poza tymi nowymi funkcjami, kasy online’owe nie różnią się pod względem obsługi czy obowiązków od urządzeń tradycyjnych z elektroniczną kopią paragonu. Podlegają okresowym przeglądom technicznym i wymagają wystawiania m.in. raportów okresowych. Producenci kas nie projektowali zupełnie nowych modeli – te, które znamy i cenimy od lat, dostępne są obecnie także w wersjach online’owych. Jedyną różnicą istotną z punktu widzenia użytkownika jest konieczność zapewnienia kasie stałego dostępu do Internetu – czy to przez łącze stacjonarne, czy też sieć Wi-Fi, GSM itp.

 

Kasy online dla sprzedaży węgla

Od 1 stycznia 2021 r. kasy fiskalne online staną się obowiązkowe dla podatników zajmujących się dostawą węgla, brykietu i podobnych paliw stałych wytwarzanych z węgla, węgla brunatnego, koksu i półkoksu przeznaczonych do celów opałowych. Choć na wymianę urządzeń pozostało jeszcze kilka miesięcy, warto już teraz rozejrzeć się za modelem odpowiadającym potrzebom tego typu działalności.

 

Serwisanci i doradcy klienta naszego salonu sprzedaży kas fiskalnych online w Warszawie opracowali listę urządzeń, które optymalnie wpisują się w specyfikę firm zajmujących się sprzedażą opału.

 

Polecane kasy online dla sprzedaży węgla:

 


ergo

Posnet ERGO Online

– mała, lekka i prosta w obsłudze kasa fiskalna o wysokich parametrach technicznych. Ceniona za niezawodność, wyróżnia się modułową rozbudową. Po wybraniu podstawowej wersji, możliwości urządzenia można rozszerzać poprzez np. dodanie nowych modułów komunikacyjnych. Kasa ERGO Online dla sprzedaży węgla została przystosowana do pracy mobilnej – paragon z powodzeniem może wystawić kierowca, który dowozi np. węgiel czy brykiet do domu klienta.

 


1kasa novitus next

 

Novitus NEXT Online

– to stacjonarna kasa fiskalna z dwiema opcjami obsługi – dotykowym panelem operatora oraz tradycyjną klawiaturą. Wyposażona została m.in. w funkcję zarządzania biznesem z poziomu kasy – tworzenie raportów, analiz itp. To bardzo mocne urządzenie o wysokiej niezawodności, które sprawdzi się w bardziej rozbudowanych biznesach.

 

 


1drukarka fiskalna posnet temo

Posnet TEMO Online

– drukarka fiskalna przeznaczona dla składów opału wykorzystujących w swojej działalności oprogramowanie do zarządzania sprzedażą. Drukarka obsługiwana jest z poziomu aplikacji sprzedażowej. To najmniejsze i najlżejsze tego typu urządzenie na polskim rynku. Z komputerem lub urządzeniem mobilnym komunikuje się zarówno przez połączenie kablowe, jak i bezprzewodowo – przez Wi-Fi czy Bluetooth.

 


 pospay fiskalny terminal platniczy 05

 

POSPAY Online

– innowacyjne połączenie kasy fiskalnej, drukarki fiskalnej online oraz terminala płatniczego. Opcja płatności kartą np. przy odbiorze opału to ogromna wygoda dla obu stron. Jednocześnie jest to wciąż rzadkość w tej branży – łatwo dzięki tej opcji wybić się ponad konkurencję. Fiskalny terminal płatniczy POSPAY Online jest mały i lekki, łączy w sobie aż trzy urządzenia. To ogromna oszczędność – nie tylko pieniędzy, ale też miejsca i czasu!

 

 


 

 

W salonie sprzedaży kas fiskalnych online Warszawie – BUCHCOM – doświadczeni serwisanci służą pomocą w wyborze urządzenia najlepiej trafiającego w potrzeby konkretnego przedsiębiorstwa. Jeśli więc szukasz kasy online dla sprzedaży węgla, mamy dla ciebie najlepsze propozycje!

 

Więcej o kasach online dla sprzedaży węgla czytaj TUTAJ

 

Kasy online Warszawa – zobacz naszą ofertę!

Czytany 300 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 23 lipiec 2020 10:39

Artykuły powiązane

 • Kasy fiskalne online dla fryzjerów i kosmetyczek – obowiązkowe w 2021 r. Kasy fiskalne online dla fryzjerów i kosmetyczek – obowiązkowe w 2021 r.

  Pomimo trudnej sytuacji gospodarczej rząd nie planuje kolejnego odroczenia terminu obowiązkowego wprowadzenia kas fiskalnych online dla części branż. Na liście podmiotów zobowiązanych do wymiany urządzeń znalazły się m.in. lokale gastronomiczne, hotele, salony fryzjerskie i kosmetyczne. Sprawdź, do kiedy musisz kupić kasę online.

 • Kasy online dla gastronomii i hoteli wkrótce obowiązkowe Kasy online dla gastronomii i hoteli wkrótce obowiązkowe

  Termin wymiany kas fiskalnych przez podatników świadczących usługi związane z wyżywieniem, prowadzących obiekty noclegowe i składy opału został już raz przesunięty. Zbliża się obowiązująca data dla tych branż. Pomimo kolejnego wprowadzenia obostrzeń i istotnego paraliżu firm z branży HoReCa, rząd zdaje się nie planować przesunięcia aktualnego terminu wymiany kas.

 • Kto musi mieć kasę fiskalną online od 1 stycznia 2021 r. Aktualna lista branż Kto musi mieć kasę fiskalną online od 1 stycznia 2021 r. Aktualna lista branż

  Niewiele czasu pozostało do wymiany urządzeń na kasy fiskalne online. Obiekty noclegowe, gastronomia i składy opału już teraz zaopatrują się w nowy sprzęt. Sprawdź, dlaczego zdecydowali się zrobić to tak szybko i gdzie kupić nowoczesne kasy fiskalne online w Warszawie!

 • Kasa online dla stomatologa – jaką wybrać? Kasa online dla stomatologa – jaką wybrać?

  Nie czekaj z wymianą kasy do 2021 r. – zrób to już teraz, a będziesz mieć większy wybór! Sprawdź, jaka kasa online dla stomatologa najlepiej trafi w potrzeby twojego gabinetu. Dowiedz się też, jakie parametry i czynniki wziąć pod uwagę, by wybrać urządzenie jednocześnie wygodne i niezawodne!

 • Kasa online dla składu opału – jaką wybrać? Kasa online dla składu opału – jaką wybrać?

  Obowiązek stosowania urządzeń fiskalnych nowego typu wejdzie w życie już za kilka miesięcy. Sprawdź, jaka kasa online dla składu opału sprawdzi się najlepiej w twojej działalności: mała kasa mobilna, fiskalny terminal płatniczy, a może drukarka online?