piątek, 24 lipiec 2020 21:39

Szukasz kasy online dla branży budowlanej?

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Już wkrótce wybrani przedsiębiorcy będą musieli wymienić dotychczasowe kasy na urządzenia online’owe. Zmiana dotyczy m.in. firm budowlanych. Jeżeli szukasz kasy online dla branży budowlanej, to świetnie trafiłeś! Oto cztery propozycje najlepszych kas, które sprawdzą się w przypadku usług budowlanych.

Kasy fiskalne online to nowoczesne urządzenia, które przesyłają dane o transakcjach i zdarzeniach do tzw. CRK czyli Centralnego Repozytorium Kas. Krajowa Administracja Skarbowa analizuje dzięki temu na bieżąco poprawność i rzetelność sprzedaży. Z drugiej strony kasy online’owe zapisują dane w pamięci chronionej zamiast na zewnętrznym nośniku danych. Użytkownik ma komfort, że informacje są bezpiecznie przechowywane i odpowiednio zabezpieczone.

Jak wskazuje nazwa, kasy fiskalne nowej generacji działają online. Ich praca wymaga zapewnienia stałego dostępu do sieci teleinformatycznej. Można w tym celu wykorzystać Internet stacjonarny, sieć Wi-Fi, GPRS czy modem 3G.

 

Kasy online dla branży budowlanej od 1 lipca 2021

Termin wdrożenia kas online dla podatników świadczących usługi budowlane początkowo wyznaczono na 1 stycznia 2021 r. Jednak w konsekwencji pandemii COVID-19 i zamrożenia działalności wielu firm, datę tę przesunięto. Zgodnie z aktualnym harmonogramem, kasy online dla branży budowlanej są obowiązkowe od 1 lipca 2021 r.

 

Szukasz kasy online dla branży budowlanej? Oto 4 najlepsze urządzenia!

Wybór urządzeń nowej generacji jest już bardzo duży. Wiodący producenci kas fiskalnych wprowadzają na rynek kolejne wersje kas online’owych. Niektóre są uniwersalne, inne sprawdzą się w konkretnych typach działalności. Jakie kasy online dla branży budowlanej warto wybrać? Oto 4 modele innowacyjnych sprzętów, które świetnie wpasują się w potrzeby firmy działającej w tym sektorze.     


1posnet mobile kasa fiskalna

 

Posnet MOBILE Online

Posnet Mobile jest już klasykiem wśród urządzeń mobilnych. Wzbogacona o nowe funkcjonalności, spełnia wymogi dla kas fiskalnych online. Kompaktowy, poręczny sprzęt z wytrzymałym akumulatorem - to Posnet Mobile w pigułce. Sprawdzi się w firmach, które nie mają do dyspozycji zbyt dużo miejsca na urządzenie stacjonarne. Spodoba się też przedsiębiorcom użytkującym kasy fiskalne w terenie.

 


ergo

 

Posnet ERGO Online

Nieduża, prosta w obsłudze, ale elastyczna, jeśli chodzi o potrzeby firmy. Taka właśnie jest kasa fiskalna online Posnet ERGO. Małe gabaryty sprawiają, że może być bez przeszkód wykorzystywana jako urządzenie mobilne. Idealnie trafi w potrzeby przedsiębiorcy szukającego kasy online dla branży budowlanej, którego działalność dopiero się rozwija. Wariant podstawowy urządzenia można bowiem w dowolnym momencie rozbudować.

 

 


 pospay fiskalny terminal platniczy 02

POSPAY Online

POSPAY Online to urządzenie, które nie ma sobie równych! W jednej kompaktowej obudowie kryją się aż trzy urządzenia - kasa, drukarka fiskalna i terminal płatniczy. Firma budowlana może drukować paragony fiskalne i zaproponować płatności elektroniczne - bez mnożenia sprzętów i wydatków. Cena fiskalnego terminala płatniczego POSPAY jest bardzo atrakcyjna.

 


1drukarka fiskalna posnet temo

Posnet TEMO Online

Mobilna drukarka fiskalna Posnet TEMO Online to wyjątkowe urządzenie. Wyglądem przypomina zwykłą kasę, ale można ją połączyć z oprogramowaniem do zarządzania sprzedażą. To najmniejszy i najlżejszy sprzęt, jeśli chodzi o kasy fiskalne dla branży budowlanej z funkcjonalnościami drukarki. Wytrzymały akumulator pozwala na wydrukowanie nawet 80 000 wierszy paragonu bez ładowania! A wzmocnione mechanizmy sprawiają, że będzie niezawodnie pracować nawet w trudnych warunkach.

 

Masz już upatrzony model? A może wciąż nie możesz się zdecydować? Specjaliści z salonu sprzedaży kas fiskalnych online w Warszawie – BUCHCOM – pomogą ci w wyborze odpowiedniego urządzenia. Zaproponują kasy online dla branży budowlanej, które trafią w potrzeby twojej firmy.

 

Więcej o kasach online dla branży budowlanej czytaj TUTAJ

 

Czytany 98 razy

Artykuły powiązane

 • Kasa online dla lekarza – jaka powinna być? Kasa online dla lekarza – jaka powinna być?

  Już wkrótce podatnicy z branży medycznej wymienią dotychczasowe sprzęty na nowoczesne kasy online’owe. Wybór innowacyjnych modeli jest już bardzo duży. Który warto wybrać do gabinetu lub kliniki? Jaka kasa online dla lekarza najlepiej się sprawdzi? 

 • Przegląd kasy fiskalnej – o tym musisz wiedzieć! Przegląd kasy fiskalnej – o tym musisz wiedzieć!

  Kasa fiskalna to urządzenie, które wymaga od użytkownika dopełniania rozmaitych formalności. Precyzują je konkretne przepisy. Określone w nich czynności często wiążą się z pilnowaniem terminów. Jednym z ważnych obowiązków podatnika jest przegląd kasy fiskalnej. Za niedopełnienie go mogą grozić konsekwencje finansowe.

 • Kasa online i terminal płatniczy w gastronomii Kasa online i terminal płatniczy w gastronomii

  W czasach, gdy płatności bezgotówkowe stały się standardem, terminal płatniczy to urządzenie niezbędne w lokalu gastronomicznym. A gdyby tak połączyć kasę fiskalną, drukarkę fiskalną i terminal w jednym urządzeniu? Poznaj POSPAY Online – innowacyjne rozwiązanie idealnie trafiające w potrzeby gastronomii!

 • Szukasz kasy online do gabinetu stomatologicznego? Szukasz kasy online do gabinetu stomatologicznego?

  Najmniejsza na rynku drukarka online’owa Posnet TEMO? Klasyka w branży medycznej – Novitus NANO Online? A może POSPAY – innowacyjne połączenie kasy, drukarki fiskalnej i terminala płatniczego? Poznaj kasy online do gabinetu stomatologicznego, które najlepiej sprawdzą się w tego typu działalności.

 • Czy dostanę ulgę na zakup kasy ONLINE? Czy dostanę ulgę na zakup kasy ONLINE?

  Ulga na zakup kasy online przysługuje aż trzem grupom podatników. Nie każdy jednak może skorzystać z prawa do ulgi na wymianę „starego” urządzenia na kasę online’ową. Sprawdź, czy jesteś w tej uprzywilejowanej grupie. Dowiedz się też, jak w praktyce uzyskać lub odliczyć przysługującą kwotę.