piątek, 24 lipiec 2020 21:39

Szukasz kasy online dla branży budowlanej?

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Już wkrótce wybrani przedsiębiorcy będą musieli wymienić dotychczasowe kasy na urządzenia online’owe. Zmiana dotyczy m.in. firm budowlanych. Jeżeli szukasz kasy online dla branży budowlanej, to świetnie trafiłeś! Oto cztery propozycje najlepszych kas, które sprawdzą się w przypadku usług budowlanych.

Kasy fiskalne online to nowoczesne urządzenia, które przesyłają dane o transakcjach i zdarzeniach do tzw. CRK czyli Centralnego Repozytorium Kas. Krajowa Administracja Skarbowa analizuje dzięki temu na bieżąco poprawność i rzetelność sprzedaży. Z drugiej strony kasy online’owe zapisują dane w pamięci chronionej zamiast na zewnętrznym nośniku danych. Użytkownik ma komfort, że informacje są bezpiecznie przechowywane i odpowiednio zabezpieczone.

Jak wskazuje nazwa, kasy fiskalne nowej generacji działają online. Ich praca wymaga zapewnienia stałego dostępu do sieci teleinformatycznej. Można w tym celu wykorzystać Internet stacjonarny, sieć Wi-Fi, GPRS czy modem 3G.

 

Kasy online dla branży budowlanej od 1 lipca 2021

Termin wdrożenia kas online dla podatników świadczących usługi budowlane początkowo wyznaczono na 1 stycznia 2021 r. Jednak w konsekwencji pandemii COVID-19 i zamrożenia działalności wielu firm, datę tę przesunięto. Zgodnie z aktualnym harmonogramem, kasy online dla branży budowlanej są obowiązkowe od 1 lipca 2021 r.

 

Szukasz kasy online dla branży budowlanej? Oto 4 najlepsze urządzenia!

Wybór urządzeń nowej generacji jest już bardzo duży. Wiodący producenci kas fiskalnych wprowadzają na rynek kolejne wersje kas online’owych. Niektóre są uniwersalne, inne sprawdzą się w konkretnych typach działalności. Jakie kasy online dla branży budowlanej warto wybrać? Oto 4 modele innowacyjnych sprzętów, które świetnie wpasują się w potrzeby firmy działającej w tym sektorze.     


1posnet mobile kasa fiskalna

 

Posnet MOBILE Online

Posnet Mobile jest już klasykiem wśród urządzeń mobilnych. Wzbogacona o nowe funkcjonalności, spełnia wymogi dla kas fiskalnych online. Kompaktowy, poręczny sprzęt z wytrzymałym akumulatorem - to Posnet Mobile w pigułce. Sprawdzi się w firmach, które nie mają do dyspozycji zbyt dużo miejsca na urządzenie stacjonarne. Spodoba się też przedsiębiorcom użytkującym kasy fiskalne w terenie.

 


ergo

 

Posnet ERGO Online

Nieduża, prosta w obsłudze, ale elastyczna, jeśli chodzi o potrzeby firmy. Taka właśnie jest kasa fiskalna online Posnet ERGO. Małe gabaryty sprawiają, że może być bez przeszkód wykorzystywana jako urządzenie mobilne. Idealnie trafi w potrzeby przedsiębiorcy szukającego kasy online dla branży budowlanej, którego działalność dopiero się rozwija. Wariant podstawowy urządzenia można bowiem w dowolnym momencie rozbudować.

 

 


 pospay fiskalny terminal platniczy 02

POSPAY Online

POSPAY Online to urządzenie, które nie ma sobie równych! W jednej kompaktowej obudowie kryją się aż trzy urządzenia - kasa, drukarka fiskalna i terminal płatniczy. Firma budowlana może drukować paragony fiskalne i zaproponować płatności elektroniczne - bez mnożenia sprzętów i wydatków. Cena fiskalnego terminala płatniczego POSPAY jest bardzo atrakcyjna.

 


1drukarka fiskalna posnet temo

Posnet TEMO Online

Mobilna drukarka fiskalna Posnet TEMO Online to wyjątkowe urządzenie. Wyglądem przypomina zwykłą kasę, ale można ją połączyć z oprogramowaniem do zarządzania sprzedażą. To najmniejszy i najlżejszy sprzęt, jeśli chodzi o kasy fiskalne dla branży budowlanej z funkcjonalnościami drukarki. Wytrzymały akumulator pozwala na wydrukowanie nawet 80 000 wierszy paragonu bez ładowania! A wzmocnione mechanizmy sprawiają, że będzie niezawodnie pracować nawet w trudnych warunkach.

 

Masz już upatrzony model? A może wciąż nie możesz się zdecydować? Specjaliści z salonu sprzedaży kas fiskalnych online w Warszawie – BUCHCOM – pomogą ci w wyborze odpowiedniego urządzenia. Zaproponują kasy online dla branży budowlanej, które trafią w potrzeby twojej firmy.

 

Więcej o kasach online dla branży budowlanej czytaj TUTAJ

 

Czytany 748 razy

Artykuły powiązane

 • W jaki sposób kasy online łączą się z CRK? W jaki sposób kasy online łączą się z CRK?

  Jedną z nowych, ważnych funkcji wprowadzonych w kasach fiskalnych online jest komunikacja z Centralnym Repozytorium Kas (CRK). Aby urządzenie wysyłało dane do administracji skarbowej w sposób ciągły i automatyczny, musi być na stałe połączone z Internetem. Poznaj sposoby, w jakie kasy online łączą się z CRK i wybierz rozwiązanie najlepsze dla twojej działalności.

 • Mała i wygodna! Kasa fiskalna Datecs WP-50 Online już w ofercie! Mała i wygodna! Kasa fiskalna Datecs WP-50 Online już w ofercie!

  Prowadzisz punkt usługowy, a może małą placówkę handlową? Świadczysz mobilne usługi? Poznaj Datecs WP-50 Online – to mała, wygodna i niezawodna kasa fiskalna online w atrakcyjnej cenie. Spełnia wszystkie wymogi ustawodawcy – dane do CRK przesyła bezprzewodowo za pośrednictwem Wi-Fi lub GSM. Praktyczna i bezpieczna, świetnie sprawdza się m.in. w warsztatach samochodowych, salonach fryzjerskich i kosmetycznych, gabinetach lekarskich, firmach budowlanych i wielu innych!

 • Kasy fiskalne online – wymiana do 1 lipca 2021 r. Zostało już tylko kilka dni! Kasy fiskalne online – wymiana do 1 lipca 2021 r. Zostało już tylko kilka dni!

  Według najnowszych danych, w samej branży kosmetycznej ponad 30% firm nie ma jeszcze kasy fiskalnej online! Sprawdź aktualny harmonogram i dowiedz się, czy nie jesteś w grupie przedsiębiorców zobowiązanych do wymiany urządzeń na kasy fiskalne online. To ostatni moment – 1 lipca 2021 r. będzie już za późno!

 • Posnet TRIO Online – najlepsza drukarka fiskalna online dla usług! Posnet TRIO Online – najlepsza drukarka fiskalna online dla usług!

  Prowadzisz kilkustanowiskowy salon fryzjerski, duży klub fitness, planujesz otwarcie restauracji? Jeśli w swojej pracy wykorzystujesz oprogramowanie do zarządzania sprzedażą, najlepszym wyborem będzie drukarka fiskalna. Poznaj Posnet TRIO Online – innowacyjne urządzenie o atrakcyjnym, nieco futurystycznym designie, które spełnia wszystkie najnowsze wymogi określone w przepisach.

 • Kasa fiskalna online dobra dla kosmetyczki i fryzjera Kasa fiskalna online dobra dla kosmetyczki i fryzjera

  Tylko kilka tygodni dzieli branżę Beauty od obowiązkowego wdrożenia nowoczesnych urządzeń do ewidencji sprzedaży. W wielu salonach oferuje się usługi kosmetyczne i fryzjerskie – klienci mogą wygodnie skorzystać z nich w tym samym punkcie. Sprawdź, jaka kasa fiskalna online będzie dobra zarówno dla kosmetyczki, jak i fryzjera!