piątek, 24 lipiec 2020 21:39

Szukasz kasy online dla branży budowlanej?

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Już wkrótce wybrani przedsiębiorcy będą musieli wymienić dotychczasowe kasy na urządzenia online’owe. Zmiana dotyczy m.in. firm budowlanych. Jeżeli szukasz kasy online dla branży budowlanej, to świetnie trafiłeś! Oto cztery propozycje najlepszych kas, które sprawdzą się w przypadku usług budowlanych.

Kasy fiskalne online to nowoczesne urządzenia, które przesyłają dane o transakcjach i zdarzeniach do tzw. CRK czyli Centralnego Repozytorium Kas. Krajowa Administracja Skarbowa analizuje dzięki temu na bieżąco poprawność i rzetelność sprzedaży. Z drugiej strony kasy online’owe zapisują dane w pamięci chronionej zamiast na zewnętrznym nośniku danych. Użytkownik ma komfort, że informacje są bezpiecznie przechowywane i odpowiednio zabezpieczone.

Jak wskazuje nazwa, kasy fiskalne nowej generacji działają online. Ich praca wymaga zapewnienia stałego dostępu do sieci teleinformatycznej. Można w tym celu wykorzystać Internet stacjonarny, sieć Wi-Fi, GPRS czy modem 3G.

 

Kasy online dla branży budowlanej od 1 lipca 2021

Termin wdrożenia kas online dla podatników świadczących usługi budowlane początkowo wyznaczono na 1 stycznia 2021 r. Jednak w konsekwencji pandemii COVID-19 i zamrożenia działalności wielu firm, datę tę przesunięto. Zgodnie z aktualnym harmonogramem, kasy online dla branży budowlanej są obowiązkowe od 1 lipca 2021 r.

 

Szukasz kasy online dla branży budowlanej? Oto 4 najlepsze urządzenia!

Wybór urządzeń nowej generacji jest już bardzo duży. Wiodący producenci kas fiskalnych wprowadzają na rynek kolejne wersje kas online’owych. Niektóre są uniwersalne, inne sprawdzą się w konkretnych typach działalności. Jakie kasy online dla branży budowlanej warto wybrać? Oto 4 modele innowacyjnych sprzętów, które świetnie wpasują się w potrzeby firmy działającej w tym sektorze.     


1posnet mobile kasa fiskalna

 

Posnet MOBILE Online

Posnet Mobile jest już klasykiem wśród urządzeń mobilnych. Wzbogacona o nowe funkcjonalności, spełnia wymogi dla kas fiskalnych online. Kompaktowy, poręczny sprzęt z wytrzymałym akumulatorem - to Posnet Mobile w pigułce. Sprawdzi się w firmach, które nie mają do dyspozycji zbyt dużo miejsca na urządzenie stacjonarne. Spodoba się też przedsiębiorcom użytkującym kasy fiskalne w terenie.

 


ergo

 

Posnet ERGO Online

Nieduża, prosta w obsłudze, ale elastyczna, jeśli chodzi o potrzeby firmy. Taka właśnie jest kasa fiskalna online Posnet ERGO. Małe gabaryty sprawiają, że może być bez przeszkód wykorzystywana jako urządzenie mobilne. Idealnie trafi w potrzeby przedsiębiorcy szukającego kasy online dla branży budowlanej, którego działalność dopiero się rozwija. Wariant podstawowy urządzenia można bowiem w dowolnym momencie rozbudować.

 

 


 pospay fiskalny terminal platniczy 02

POSPAY Online

POSPAY Online to urządzenie, które nie ma sobie równych! W jednej kompaktowej obudowie kryją się aż trzy urządzenia - kasa, drukarka fiskalna i terminal płatniczy. Firma budowlana może drukować paragony fiskalne i zaproponować płatności elektroniczne - bez mnożenia sprzętów i wydatków. Cena fiskalnego terminala płatniczego POSPAY jest bardzo atrakcyjna.

 


1drukarka fiskalna posnet temo

Posnet TEMO Online

Mobilna drukarka fiskalna Posnet TEMO Online to wyjątkowe urządzenie. Wyglądem przypomina zwykłą kasę, ale można ją połączyć z oprogramowaniem do zarządzania sprzedażą. To najmniejszy i najlżejszy sprzęt, jeśli chodzi o kasy fiskalne dla branży budowlanej z funkcjonalnościami drukarki. Wytrzymały akumulator pozwala na wydrukowanie nawet 80 000 wierszy paragonu bez ładowania! A wzmocnione mechanizmy sprawiają, że będzie niezawodnie pracować nawet w trudnych warunkach.

 

Masz już upatrzony model? A może wciąż nie możesz się zdecydować? Specjaliści z salonu sprzedaży kas fiskalnych online w Warszawie – BUCHCOM – pomogą ci w wyborze odpowiedniego urządzenia. Zaproponują kasy online dla branży budowlanej, które trafią w potrzeby twojej firmy.

 

Więcej o kasach online dla branży budowlanej czytaj TUTAJ

 

Czytany 338 razy

Artykuły powiązane

 • Kasy fiskalne online dla fryzjerów i kosmetyczek – obowiązkowe w 2021 r. Kasy fiskalne online dla fryzjerów i kosmetyczek – obowiązkowe w 2021 r.

  Pomimo trudnej sytuacji gospodarczej rząd nie planuje kolejnego odroczenia terminu obowiązkowego wprowadzenia kas fiskalnych online dla części branż. Na liście podmiotów zobowiązanych do wymiany urządzeń znalazły się m.in. lokale gastronomiczne, hotele, salony fryzjerskie i kosmetyczne. Sprawdź, do kiedy musisz kupić kasę online.

 • Kasy online dla gastronomii i hoteli wkrótce obowiązkowe Kasy online dla gastronomii i hoteli wkrótce obowiązkowe

  Termin wymiany kas fiskalnych przez podatników świadczących usługi związane z wyżywieniem, prowadzących obiekty noclegowe i składy opału został już raz przesunięty. Zbliża się obowiązująca data dla tych branż. Pomimo kolejnego wprowadzenia obostrzeń i istotnego paraliżu firm z branży HoReCa, rząd zdaje się nie planować przesunięcia aktualnego terminu wymiany kas.

 • Kto musi mieć kasę fiskalną online od 1 stycznia 2021 r. Aktualna lista branż Kto musi mieć kasę fiskalną online od 1 stycznia 2021 r. Aktualna lista branż

  Niewiele czasu pozostało do wymiany urządzeń na kasy fiskalne online. Obiekty noclegowe, gastronomia i składy opału już teraz zaopatrują się w nowy sprzęt. Sprawdź, dlaczego zdecydowali się zrobić to tak szybko i gdzie kupić nowoczesne kasy fiskalne online w Warszawie!

 • Kasa online dla stomatologa – jaką wybrać? Kasa online dla stomatologa – jaką wybrać?

  Nie czekaj z wymianą kasy do 2021 r. – zrób to już teraz, a będziesz mieć większy wybór! Sprawdź, jaka kasa online dla stomatologa najlepiej trafi w potrzeby twojego gabinetu. Dowiedz się też, jakie parametry i czynniki wziąć pod uwagę, by wybrać urządzenie jednocześnie wygodne i niezawodne!

 • Kasa online dla składu opału – jaką wybrać? Kasa online dla składu opału – jaką wybrać?

  Obowiązek stosowania urządzeń fiskalnych nowego typu wejdzie w życie już za kilka miesięcy. Sprawdź, jaka kasa online dla składu opału sprawdzi się najlepiej w twojej działalności: mała kasa mobilna, fiskalny terminal płatniczy, a może drukarka online?