wtorek, 22 wrzesień 2020 21:06

Kasa online dla stomatologa – jaką wybrać?

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Nie czekaj z wymianą kasy do 2021 r. – zrób to już teraz, a będziesz mieć większy wybór! Sprawdź, jaka kasa online dla stomatologa najlepiej trafi w potrzeby twojego gabinetu. Dowiedz się też, jakie parametry i czynniki wziąć pod uwagę, by wybrać urządzenie jednocześnie wygodne i niezawodne!

Już od kilku lat gabinety lekarskie i stomatologiczne mają obowiązek rejestrowania sprzedaży za pomocą kasy fiskalnej już od pierwszego przyjętego pacjenta. Branża medyczna została też wyznaczona przez ustawodawcę jako zobowiązana do wymiany obecnych urządzeń na kasy fiskalne online. Ze względu na utrudnienia spowodowane pandemią COVID-19 zdecydowano się przesunąć termin instalacji nowych kas o pół roku. Kasa online dla stomatologa będzie obowiązkowa od 1 lipca 2021 r.

 

Jaka kasa online dla stomatologa

Mimo iż do wyznaczonego terminu pozostało jeszcze kilka miesięcy, warto już teraz rozejrzeć się za urządzeniem odpowiadającym potrzebom gabinetu stomatologicznego. Pozwoli to uniknąć sytuacji, gdy w wyniku bardzo dużego zainteresowania zabraknie najpopularniejszych urządzeń. Pamiętajmy, że oprócz lekarzy i stomatologów, kasy online do 1 lipca 2021 r. muszą wymienić też prawnicy, fryzjerzy, kosmetyczki, firmy budowlane i kluby fitness.

Kasa online dla stomatologa wcale nie musi być drogim, zaawansowanym urządzeniem z wieloma funkcjami. W prywatnym gabinecie dentystycznym z powodzeniem sprawdzi się mała kasa – stacjonarna lub mobilna. Urządzenia mobilne mają dodatkową zaletę – można z nimi swobodnie podróżować. Niewielkie i lekkie modele zmieszczą się w torbie, torebce, a niektóre nawet w kieszeni! To bardzo dobra alternatywa dla stomatologów, którzy przyjmują w kilku prywatnych przychodniach czy klinikach.

W gabinetach, które do obsługi pacjentów wykorzystują oprogramowanie sprzedażowe, optymalnym wyborem będzie mała drukarka fiskalna online. Zapewni ona szybki wydruk nie tylko paragonów fiskalnych, ale też faktur i wielu dokumentów niefiskalnych.

 

Na co zwrócić uwagę przy zakupie kasy online dla stomatologa

Jeśli szukasz kasy online mobilnej, zwróć uwagę nie tylko na design i gabaryty, ale też m.in. na wytrzymałość akumulatora. Intuicyjne, proste menu ułatwi naukę obsługi i przyspieszy prawidłowe wystawianie paragonów czy raportów.

Duże znaczenie ma też wytrzymałość i niezawodność. Kasa w niewielkim gabinecie stomatologicznym może być narażona na różnego rodzaju substancje i wilgoć. Niechcący strącona ze stołu, powinna dobrze zareagować na upadek. Warto wszystkie te czynniki wziąć pod uwagę, tak by kasa online dla stomatologa okazała się wygodna i długo posłużyła. Doświadczony serwisant kas fiskalnych w Warszawie lub innym mieście chętnie pomoże wybrać odpowiedni sprzęt.

 

Połączenie kasy online i terminala płatniczego

W gabinetach, które chcą zapewnić swoim pacjentom możliwość płatności kartą, doskonale sprawdzi się fiskalny terminal płatniczy. POSPAY Online to połączenie trzech urządzeń – kasy, drukarki i terminala płatniczego. W jednym urządzeniu dostajemy dwa, i to w korzystnej cenie! Gabinet stomatologiczny wymieniający kasę ona online’ową może skorzystać z ulgi do 700 zł. A jeśli do tej pory nie miała terminala, po spełnieniu warunków może uzyskać dofinansowanie do jego zakupu w ramach programu Polska Bezgotówkowa.

 

Kasy fiskalne online w Warszawie – zobacz naszą ofertę

 

Więcej o kasach online dla stomatologów czytaj w Poradniku

Czytany 136 razy

Artykuły powiązane

 • Kto musi mieć kasę fiskalną online od 1 stycznia 2021 r. Aktualna lista branż Kto musi mieć kasę fiskalną online od 1 stycznia 2021 r. Aktualna lista branż

  Niewiele czasu pozostało do wymiany urządzeń na kasy fiskalne online. Obiekty noclegowe, gastronomia i składy opału już teraz zaopatrują się w nowy sprzęt. Sprawdź, dlaczego zdecydowali się zrobić to tak szybko i gdzie kupić nowoczesne kasy fiskalne online w Warszawie!

 • Kasa online dla składu opału – jaką wybrać? Kasa online dla składu opału – jaką wybrać?

  Obowiązek stosowania urządzeń fiskalnych nowego typu wejdzie w życie już za kilka miesięcy. Sprawdź, jaka kasa online dla składu opału sprawdzi się najlepiej w twojej działalności: mała kasa mobilna, fiskalny terminal płatniczy, a może drukarka online?

 • Kasy fiskalne. Przepisy aktualne w 2020 r. Kasy fiskalne. Przepisy aktualne w 2020 r.

  Zasady stosowania kas fiskalnych przez polskich podatników zostały uregulowane w ustawie o VAT oraz szczegółowo w licznych rozporządzeniach. W latach 2019 i 2020 weszło w życie wiele zmian w tym zakresie – mają one związek z modernizacją systemu kasowego. Cześć przepisów została wprowadzona szybciej niż planowano, ze względu na obostrzenia wywołane pandemią. Inne z kolei wejdą w życie później niż początkowo zakładano.

 • Jaka powinna być kasa online dla prawnika? Jaka powinna być kasa online dla prawnika?

  Prawnicy obowiązkowo musza mieć kasy online od połowy 2021 r. Już teraz zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniego urządzenia? Sprawdź, jaka kasa online dla prawnika sprawdzi się najlepiej! Do wyboru masz m.in. kasy mobilne, stacjonarne, drukarki fiskalne oraz innowacyjne połączenie kasy, drukarki i terminala płatniczego!

 • Kasa online dla kosmetyczki – czym się kierować przy wyborze? Kasa online dla kosmetyczki – czym się kierować przy wyborze?

  Mała, mobilna kasa mieszcząca się w torebce? Nowoczesne połączenie kasy, drukarki i terminala płatniczego? A może zaawansowana drukarka fiskalna do eleganckiego salonu? Sprawdź, jaka kasa online dla kosmetyczki sprawdzi się najlepiej!